Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
22. jún 2009

ahojte,ja len naskok,ráno som bola z malám nakúpiť teraz pre istotu furt húka.nebude sám nezahrá sa sám stále chodí tam kde nomôže.Len čo sa vzdialim len napr na Wc tak slzy padajú ako hrachy niekedy ho nechám tak lebo už nemám na to nervy.Včera v noci som myslela že ma porazí.Uložila som ho večer spať prespal hod potom bol 2 hod hore,MM už spal húkal ja k besný.nebol ano hladný tak som ho chcela uložiť znova spať začal húkať na rukách to isté.Tak som si myslela že je vyspatý hrať sa tak isto nechcel,teraz znova húka tak idem za ním tak zatial

yamahafazer
22. jún 2009

ahojte baby
mozete prosim vas dat tejto babe hlas cislo 89 stanislava sabova to je kamoska dajte jej tam 5 haslov dakujem 🙂

http://dievcaleta.topky.sk/se/249/166/msg/5657/...

mirkaff
22. jún 2009

www.kvik.sk

od tej parady budete aj kvikat 😀 😀 😀

mirkaff
22. jún 2009

no babuse kde ste??

lenca13
22. jún 2009

Ahojte tak to pocko ma dajako unavuje 😕 nic sa mi nechce ani robit 😀

lienka55
22. jún 2009

No my sme uz pobaleni,skoro rano vyrazame a vraj na izbach je aj internet,tak uvidime,moznon sa ozvem.

lenca13
22. jún 2009

Lienka len nech vam vyjde pocasie a uzi si to 🙂
A kam presne idete?

mirkaff
22. jún 2009

Lienka 55 to neni len tak vydrichmavat a potom zhanat noviny 😀 😀 😀
inak skoro som padla z cajgla,,sak potom isel taky pako a tak natesno nas obiehal ze som mala robotu udrzat rovnovahu................

tak nech Vam ten tatransky vzduch prospeje.........a uzite si to tam

no nase deti su dnes az moc aktivne,,zo mna scipak a oni....boze........a maly,ze taketo pocasie uspava,,a on spal pol hodinu............

lienka55
22. jún 2009

lenca mm ide na skolenie na dva dni Do N.Tatier a ze ci nejdeme s nim?Tak ideme.Inak sa bojim,lebo ja som este takto nikdy s malym nikde nebola. ☹

mirka,no dovol ja , a ze vydrichmavam?Aj minuly rok ked bola sutaz,tak sa rychlo vypredavali. 😉

mirkaff
22. jún 2009

sa neurazaj cica....sak sranda 😀

inak moja mama co kupuje trencianske u nich v dedine,tak ze sa jej ledva usli posledne a minuly tyzden,,no ze teda sa pobabkuje tak kupila sedmore........

lienka55
22. jún 2009

sak ja sa neurazam,ja viem ze srandujes. 😀

janette4
22. jún 2009

čafte.miri, krásne, ja som kvikala hlavne z tých cien. ☹

my sme dnes boli na prechádzke aj s kamoškou v tom najväčšom daždi.mysleli sme,že to bude len prehánka, ako doobeda, a figu.prišli sme mokré,uzimené,ale potrebovala som ísť d obchodu,takže aj tak by som asi išla.ale som hrozná trúba,lebo mobil som si dala do bočného vrecka na taške a samozrejme mi doň napršalo,tak som doma zapla kúrenie a suším ho na radiátore

Lenka, uži si Tatranský vzduch, jaj,hneď by som si to s tebou vymenila, ale dva dni je pre mňa málo, ja bych potrebovala aspoň 2-3týždne. ☹

natsa
22. jún 2009

Lienka uvidíš že bude super, nakoniec sa ti ani nebude chcieť ísť odtial.Davidko uvidí našu pýchu,nadýcha sa čerstvého luftu.Len aby vám tam nepršalo lebo hlásili takéto počasie 😠 to piatku. 🙄

rikarr
23. jún 2009

ahojteeee

yamaha - zahlasované

miri - krásne vankúšiky ale teda tie ceny 😖 sa mi panenky pretočili

naša malá sa normálne začala pýtať cikať aj kakať ..tak behá bez plienky celý den --zas ušetríme .... 😀 😎

práve dojedla rožok s maslom ale teda maslo mala aj za ušami 😀 neviem ako to jedla

včera sme boli u kaderníčky, ja som si bola dať zastrihnuť ofinku a malej som ju tiež dala šmyaknúť ...jej šla do očí a ona herečka nebude nosiť sponky 😉

čo dnes varíte???????????ja asi kuracinku nejakú

natsa
23. jún 2009

Ahojte tak ja som robila cesnakovú polievku aj pre malého.Na dnes mám ešte navarené no a zajrtra spravím asi francúzske zemiaky.Rikarr a to malá sama od seba?Tak to je šikovnica.No pojdeme sa pomali poobliekať a pôjdem nakúpiť do tesca nakúpiť na zajtrajší obed a koknem malému sandále na dovolenku to bude pomali začínať chodiť.ako ho ustriehnem kad mámteraz problém všade je pichnutý

lulu723
23. jún 2009

Erika velmi dobre si pametam ako sa mala nechcela pytat na ten blby serbel ci jak si to pisala.dobre som sa bavila.no,ale teraz veru mala je sikovnica to som zvedava ci aj moja bude taka sikovna ona ma nocnik len na hranie a ked ju tam dam a do 5 minut nespravi cik alebo kak tak odtial zdrha a ja ju nahanam po celom dome 😝

malej som uz zaviedla aj druhe hlavne jedlo a spravila som aj dobre,lebo ta polievka ju moc nezasiti a mali sme kuracie stehienka z ryzu a objavila t kost tak ju zacala ohlodavat a reku tu mas cele stehienko tak si rypkaj a ona pekne papala,ale ked som ju vybrala zo stolicky tak ma vykotilo skoro,lebo bola jak male prasiatko az desi za usami to mala a ryzu vo vlasoch 😠

Ivetka a to uz moze cesnacku?ja som to este malej nedavala

lulu723
23. jún 2009

halooo baby to tu nikto nieje? 😠

rikarr
23. jún 2009

ano ano sama od seba...predvčerom sme skusili poobede a ona sa pekne vypytala tak sme ju vychvalovali do nebies a teraz v pohode bez plineky behá....

lulu malá papala cesnaťku od 9 mes.

natsa
23. jún 2009

Ludka mne to poradila kamerátka,aj som to tuším kdesi čítala že muže velmi mu to chutilo spravila som pre nás trocha som odobrala pre neho dala zemiačik a tak to spucoval jedna básen

lulu723
23. jún 2009

Erika dakujem,ze si mi to napisala,lebo uz neviem co jej mam dat jest,aby to nemala take iste.teraz jej ju akurat robim.aj slizky tam davate?

ozaj a na noc ma este Viki plienku?

lienka55
23. jún 2009

Ahojte,
tak my sme stastne docestovali,aj ked po ceste nas zastihol riadny lejak,ale tu je teraz krasne teplucko a ja som nabalila iba teple veci,blbaaa. 😠
Maly spi,aj ja som si trosku polezala,ale chyba mi ,,kon,, 😀 steze ho mame na izbe.Potom sa pojdeme naobedovat a chcela by som ist vyskusat vyrivku a saunu,este som nikdy nebola,no ako dievca z dediny. 😀 😝
Malemu zacina zase sopel, tak neviem ci mam zobrat aj jeho,a vobec ci tam moze ist aj on.Bojim sa aby mi neochorel.Nemozeme si to teraz dovolit.

erika,Tak to je super ze sa Viki pyta,aj ja chceeeem,.... 😉
janette ja taketo veci moc nemusim,mohla som ta nasemu tatikovi pobalit do tasky. 😀

lulu723
23. jún 2009

lienka len si to tam pekne uzi normalne ti zavidim aj ja by som hned sla.a neboj tam je pocko premenlive tak si dobre nabalila.ja by som isla niekam na masaz.ked pozeram tu relaciu skvely den normalne by som sa tam aj prihlasila len neviem ci by toho mojho maleho certa ustrazili 😀

rikarr
23. jún 2009

lulu kludne ti mala može hocakú polievku už .... , viki na noc ešte má plienku a ráno ju má dosť pocikanú tak to bude na dlhšie ....

inak ja som varila takúto polievku ......spravite si bledu zasmažku,date 2 l vody, do nej 2 obrovske mrkvi nakrajane, 1 obrovsky zemiak, povarime, pridame trocha soli a bylinky(petrž,vnať, ligurček, bazalka,pažitka) 2-3 kolečka poru, a ked sa to všetko uvari to rozmixujete, a možete do toho nejakú cestovinku(sližiky alebo pismenka) alebo opeč. chlebik.....malá jedla ako keby som jej ani nedávala doma jesť

lienka a kde tam presne ste??my sme boli v hoteli hubert 😎 krásne tam bolo. a malý do sauny asi nemože teda ja viki nedavam ale do vyrivky ho daj ak má cca37-38°C

lienka55
23. jún 2009

erika co mas volno dnes,ked si sa konecne rozpisala? 😉

yamahafazer
23. jún 2009

ahojte
som tu len na skok lebo idem este natret radiator vcera som natierala a este malej malujem do izby hrad uz to bude zachvilku to bude mat na meranie tak to idem dorobit lebo mama mi ju zobrala von vozit tak mam cas.Dnes je lepsie ako vcera lebo vcera mi ju vozila a strasne zacalo prsat tak prisla zachvilku a som to nestihla dorobit.Doobeda sme boli v obchode a robila som palacinky.Moja ma stale soplik vobec jej nic nezabera ☹ a to aj stale odsavame.

lienka55
23. jún 2009

Evi moj David mal asi pred 2tyz. soplik a teraz mu zacina zase.Aj som dosavala,davala kvapky ale aj tak tie 2tyz.mozno aj viac mu to trvalo.Malym detom tie sople akosi tazsie prechadzaju. 😉

lulu723
23. jún 2009

my sopliky nemame uz 7.mesiacov 😀

rikarr
23. jún 2009

lulu to sa teš....inak toto počko dosť prispeiva k tým soplíkom...celé doobedie tu bolo hnusno..pršalo fukalo a bolo cca15°C a teraz tu mám 22°C a svieti slnko....

lienka už mám volnejšie...vd celý maj som sa učila na skušky a mala som tu totla chaoz -tak som to davala do poriadku umývala prala vešala žehlila kopec ako mt. everest 😀 😎 a už je to fajn, možem si už aj nohy vyložiť ...zse som v starých kolajých...aj ked je treba ešte kde to porobiť ale šak nemožem sa strhať 😀

mirkaff
23. jún 2009

zdravim........
no ja tiez malemu davam vlastne vsetky polievky,,akurat nie drzkovu,,ale cesnacku davno,,tiez asi od osmeho mesiaca..minule ked som robila ten borsc,,to ste mali videt,,len tak gnavil do seba...on je totalny papkac,,on vali,,aj u Lienky 55 zosrotoval misu chrumiek........az som sa hambila zanho.......uz teraz zje viac ako martinka...

no tie navliecky su paradne,,spravne to pomenovali kvik...ale mali kroch kroch 😀 😀 😀

Lienka pekne tie procedury vyskusaj,,ja som tiez na takom comsi nikdy nebola.......a ani v tych Tatrach som este nebola 😢
no mrnca mi tu huci za usami,,a nesie mi loptu,, tak ideme robit kotuli kotuli.......... 🙂

yamahafazer
23. jún 2009

no mam aj radiator natrety aj hrad namalovany a uz som aj kavy pila aj palacinky ktomu este 😀 Chcem od 3 mesiaca malej zacat cvicit len neviem ci sa ktomu dokopem a chcem skoncovat zo sladkym lebo len tym sa tlacim.Som si preberala moje veci a ziadne rifle neoblecem musim volaco zo sebou spravit.To je uz dobre ked vam maly tak uz vselico popapaju moja je zatial iba o mliecku a obcas caj.No tu aj slnko vyslo mama este stale vozi.Mna uz tak fest bola nohy z vozenia aj chrbat z nosenia malej.