Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
19. júl 2009

ahojte babuse......

normalka som s malym spala do deviatej...co u nas nebyva......MM nam nachystal ranajky,,cim ma u mna velke lahko zmazatelne plus,, 😀 co tiez nebyva zvykom.....
potom rychlo k hrncom..

Krajcatko a to ty pecies doma??su krasne......klobuk dole......

no a to ma taky nick na konikovi alebo na tortyodmamy ??

natsa
19. júl 2009

mirka klikni na ten klink to je stránka torta od mamy.
no myslím že už sa slnia ved tam to trvá 12 hod a ked tam išli ráno tak večer tam musia byť

mirkaff
19. júl 2009

http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=1&sub=11

aj tieto su paradne..ale aj tie co robi ta holka s nickom alionuska...... 😝

michaela2410
19. júl 2009

tak sa hlasim z dovolenky!!!!! 😀
Mame siestu, Lukas spi, vcera sme grilovali klobasky, kupili jedenastkilovy melon a chvilu boli v bazene. Na mna bolo dost zima, fukal vetrisko...dnes je lepsie, ale do mora som sa esze neodhodlala,
zdala sa mi studena voda. Prave otvorili bazen, tak sa asi ideme okupat, chcem ist aj konecne do mora preplachnut tie moje nestastne dutiny. Vecer pojdem minut par euracov, lebo su dnes take trhy a velmi lacno sa daju kupit vselijake veci.
Takze moja zavislost sa prejavila naplno 😀
ale kedze mm zobral pc, tak sa neda bez kona 😀

lulu723
19. júl 2009

Ahojte som strasne nasrata ☹ tak vcera mala Erika oslavu a den predtym isiel moj aj jeho bratia do baru,ale moj sa vratil domov okolo 1 a oni tam boli az do rana.a moj povedal,ze oni na oslavu nepridu,lebo su napity tak si hovorim,ze dobre ved pridu ked vytriezveju ved mala ma az v utorok rok.lenze jak tu bola uz svokra,nasi a sestra z frajerom naraz sa sem dotrepali co som bola aj rada,ale doviezli jedneho chalana navyse a jednu babu,ktora z vyzoru vyplivalo,ze je riadna fetacka tak uz som bola aj nasrana.potom mama mi furt hovorila ved im naloz a ja,ze a naco ved oni neboli pozvani a hadam mi to tu nepridu vyjedat a potom odidu.potom zacalo prsat a mala chcela spat a oni sa nahrnuli do vnutra a tu velice zacali spievat a to uz mala zaspievala a uz ju parkrat aj zobudili ked sa ukladala tak som si povedala a DOST ked moj nevie spravit poriadky tak ja im to tu vytmavim.tak som nabehla a povedala som,ze toto je malej oslava a nie ich,ze nech su ticho a ked sa im nelubi nech idu domov.to ostalo hrobove ticho a este som povedala,ze si nespominam,ze ked Simonka oslavovala narodeniny,ze by sa tam niekto ozral jak svina.normalne som penila.a potom sa o 5 minut zdvyhli a isli domov pekne nasraty.a vtedy bol klud.potom mi este svokra zacala cosi pindat,ze nech nehukam po jeho synovi a ja jej hned,ze ja som tu doma a budem hukat po kom chcem.uz ma aj ona srala,lebo zacala byt velice mudra.malo nechybalo a aj ju by som vyhodila.takze takto dopadla Erikina oslava co ma hneva.a nikomu to neprajem co som ja zazila ☹

natsa
19. júl 2009

Lulu dobre 🙂 Len som nechápala to svokra dovliekla cudzích ludí?No vidíš človek si niečo predstavý a myslíže všetko dobre dopadne.No to sú ozaj "ukážkové narodky"Dúfam,že malý nebude mať niečo podobné
Prečo ani tu nablízku nieje taká cukráren,tie torty je aj škoda jest.

mirkaff
19. júl 2009

Lulu si dobra........ 😀 ale oni si to zasluzili,,nase deti ked mali oslavu tak dosli nasi a ked si svokor vypil tak zacal mojmu tatkovi vypravat ze jaka som zla nevesta,,pred vsetkymi sa zacal stazovat,,lenze moj tatko je tak hluchy ze mu nic nerozumel,no a mama ked to pobadala tak sa brala domov,,tak boli u nas vcelku niake dve hodiny.....

fakt to potesi ked ty nieco chystas a niekto ti tu radost normalne do.j.e.be..e...

no a najnovsia prihoda z dnesneho dna.....rano mi volala MM babka ze vsetko naj k narodeninam,,lenze ja mam narodky az 27 ho..babka sa zmylila.....no a pobede isel svokor so svagrom k nej cosi robit a ked dosli tak mi svokor daval do ruky izbovu kvetinu s este mi pritom nezabudol povedat ze hodne stesti k tvymu svatku ty dobytku.....no tak som vzala kvetinu a sups do vnutra,,ale povedala som aj MM ze ake som dostala originalne blahozelanie k tej kvetine....a mam na plane to povedat aj babke,,ako my jej syn blahozelal........nech vie co je to za so..ma..ra

mirkaff
19. júl 2009

Miska no super. ze ste dorazili v poriadku...zavislost cestovala s vami...ze 😀 😀 😀 ake tam mate pocasie.......??no hlavne tam dobre na tych trhoch pokupuj...a kolko to mate k moru?? a neutop sa nam 😀 😀 😀

a mozno sa nam ozve aj dalsia zavislacka ....... 😀

krajcatko
19. júl 2009

Mirka dakujem pekne 😀 . Natsa odpisala som ti na IP. Inak uz si sa u nas dlho neukazala 😉 . A Miska, teda k nam ani nenapises, ako v ITALY. U nas je mrtvo, ze? 😀 😀 😀

mirkaff
19. júl 2009

Krajcatko ved sa kludne zarad aj medzi nas........si vyucena cukrarka??takze ked budem nieco fajne upiect,,viem na koho sa obratit 😀

mirkaff
19. júl 2009

.....oprava.....ked budem potrebovat nieco fajn upiect....... 😀

krajcatko
19. júl 2009

no mirka vyucena cukrarka nie som, ale o to viac ma to baviiii 😀 A kazda pochvala ma posuva dalej, som tomu velmi rada. DAKUJEM

krajcatko
19. júl 2009

pozerala som si teraz tvoje fotky, mas zlate deti a tie fotky su paradne, v akom programe ste to robili? je to super

mary3
19. júl 2009

Ahojte baby... idem len na skok, pozdraviť vás... malý už spí....
Už sme na tom celkom dobre, už toľko neplače ale teraz strašne neznáša kúpanie čo predtým zbožnoval, lebo vie že mu to potom vždy ošetrujem ☹ takže vo vani strašne narieka....

Baby, všetkým, čo ste na dovolenke, nech sa máte super, užite si to 😉

Pozerala som aj tortičky, úžasné......

Baby a ešte som chcela, že tie čo máte ešte detičky s plienkami a používate Pampers a detičkám nevadia tak ak by ste chceli tak vám ich dám, ved ak majú skončiť v koši tak nech ich radšej niektoré babo využije, ale naozaj ak ich máte overené, nechcem aby dalsie babatko malo nejaké problémy z nich....

natsa
19. júl 2009

No Miri pochválsa MM to skušal robit tak bol z toho domotany aj čosi spravil a nakonec povedal že je s tým kopu roboti

lulu723
19. júl 2009

Ivetka nie svokra ich nedovliekla,ale moji svagrovci kdesi snimi pili v senku a asi si povedali,ze idu k nam ked mame tu oslavu,ze pogratuluju malej a henti dvaja sa k nim vtierkli.moj isiel odviest kamaratku domov,lebo v Lubine maly krstenie a nemali sa ako dostat domov tak ich viezol a prave vtedy ked nebol doma sa tam dovalili.veru ked dosiel nebol nadseny a hned sa pytal,ze co tam robia ked su neni pozvany.a oni nic a sedeli tam jak debili a cakali kedy im ulejeme. ☹ dnes sa stale len z mojim hadam koly tomu jaka som nasrata a ze nic nespravil.lenze on im zevraj aj hovoril,aby nehukali,ale to nepomohlo tak som musela ja zakrocit,aby si nemysleli,ze to hovoril len zo srandy. ☹

lenca13
19. júl 2009

ahojte tak vidim ze Miska dorazili v poriadku 🙂
Ludi tak to by som aj ja urcite urobila poriadky 😕

mirkaff
19. júl 2009

jej a my este nespime..........mlady pan musi citat knizky

Mary no ze si sa ozvala, 😀 aj ste boli v Prejte??,ja s pamperskami nemam dobre skusenosti,,pri Martinke sme kvoli nim chodili na kozne.....

Natsa aj mas na mysli tu stranku v ktorej mam robene fotky tak to som zvladla aj bez MM..ale ty co mas robene na tom" imi.....com.".........nemam sancu,,len mi MM povedal ze sa musim zaregistrovat,aj som sa zaregistrovala a neviem co postlacat aby mi tam isla vlozit fotka........motovidlo nechapave......

Krajcatko ale aj maly Risko je pekny chlapcek......no a ked uz si tu tak sa nam trosku predstav....kto si -co si atd 😀

mirkaff
20. júl 2009

co som vcera uzavrela,,dnes otvaram.....

no my bacujeme cely tyzden s tatinom.....nas mlady pan dnes odvtedy co stal,,stale mrnci......nepomaha ani pestovanie,,akurat ze ma radost ked sa dostane k zasuvkam,,ale su tam kritky a krpec maly este do toho stura s nechtikmi.......

no ale huci ostosest.......a to je este len rano,,ak to bude takto cely den...

...no akurat rozmyslam ze ci mozu svrbet potnicky...lebo navecer co nam zaspal na prechadzke tak sa spotil,,no a ked sme isli spat tak mal potnicky vzadu za krkom,,v noci sa zobudil a kukla som mu na brusko a uz mal potnicky aj tam,,ale natrela som mu to fenistilom,,rano mal trosku na brusku poskrabane,take cervene,ale potnicky tam nemal,,,uz my doslo ze ci to nema niaku alergiu,,ale ved rajciny a papriku papa uz vyse mesiaca,a doteraz nic.......no budem ho sledovat,dufam ze to nebude alergia....

natsa
20. júl 2009

Ahojte tak si ma Mirka predbehla.Mirka tie dve spravené fotky mi poslala kámoška.Je to z tohoto
http://imikimi.com/

mirkaff
20. júl 2009

no ja som uz bola na tej stranke..su tam nadherne obrazky do ktorych mozes vlozit fotku...len niak neviem ako,,sice som to velakrat skusala ale furt mi vyhadzuje niaky text s cervenym vykricnikom......ani MM nato nedosel,,ale sak skusal to len raz.....

maly mi zaspal po ceste z prechadzky,,bola som na poste poplatit seky..no a v zahradkarstve si kupit kvetinac na tu orchideu....dokonca mali origos na orchidee,tak som zan nechala vyse 5 eur a plus este dva motyle k tomu.... 😀 ja mam na take prkotinky slabost.....
no a uz som stihla umyt okno,,kedze maly este spi......a idem vyvesit pradlo......pobede chceme ist do Mesta,,no uvidim..ci to chlapi postihaju,,lebo svokrovci robia v spalni betonovu podlahu,,tak fici miesacka od rana.....

mary3
20. júl 2009

Ahojky.... Lukáško zaspal tak idem pokukať čo je nové.... musím počkať kým sa zobudí a vybehneme do mesta, zasa na plienky lebo teraz ho prebalujem každú chvilku aby sa mu to zas nezapálilo....
Miri, teraz sme neboli v Prejte ked bol malý chorý, ale tatik bude mat v auguste dovolenku tak tam pôjdeme asi na dlhšie....

mary3
20. júl 2009

A uz to mam aj vybavene.... mama bola v meste tak mi tie plienky kupila, tak sa pojdeme len poprechadzat ak vydrzi pocasie....

krajcatko
20. júl 2009

ahojte, Mirka dakujem za adresu, manzel to pozeral, ja som este nemala kedy, potom to urcite vyskusam. mam sa predstavit? fuha, no co by som vam tak napisala. Mam 26 rokov, jedneho manzela a jedneho synceka 😀 Pred materskou som studovala a zaroven pracovala na recepcii v hoteli. Mojim velkym konickom su torty. No a neviem co by som este takeho napisala, ved postupne sa hadam podozvedame navzajom 😵 .

Lulu ty si teda inak akcna, manzel mi cital ten prispevok o tej vasej oslave (manzel sem obcas tiez zabludi). To sa ti inak necudujem, ze si reagovala tak ako si reagovala, aj mna by to poriadne nastvalo! Mala si na to pravo.

Inak vy tu toho popisete, ja to nestiham citat! 😝

lienka55
20. júl 2009

Ahojte,
ja som doobeda varila,doumyvala okna co my zostali zo soboty neumyte,poumyvala chodbu a schody.Konecne oddychujem.

mirka isli sme okolo vas dnes,este sme sa cudovali ze co im hadzu maltu dovnutra? 😀
Ivetka odkedy si aj u tiraciek? 😉
miska pekne oddychuj. 😉
lulu dobre si urobila,aj mna by to vytocilo.

lulu723
20. júl 2009

no bolo mi to strasne trapne,ale nemala som na vyber mojho manzela nebrali vazne.dokonca mi aj moja mama nadala,ze som sa tak nemala chovat tak uz som sa aj snou trochu pochitila.a moj tato tomu to vyhovovalo,lebo ja som cela po nom a on by ich uz davno vyhodil. 😒

simasa
20. júl 2009

lulu ty teda urcite nemusis mat vycitky svedomia. keby to boli normalni ludia s rozumnym usudkom, tak by sa v zivote na takuto rodinnu oslavu nedovalili. ale s debilmi sa inak ani jednat neda...

jarabicka
20. júl 2009

Ahojte kočky...akurát som si to tu prečítala...Lulu super si urobila...určite neboli normálni, keď sa dotrepali na takú rodinnú oslavu 😠 ....
...prečítať si to tu všetko je poriadna fuška, keď prídem len raz za čas...tu sa vo veľkom dovolenkuje 🙂 ...no paráda...

mary3
20. júl 2009

Tak my sme pred chvilkou prišli z mesta, boli sme sa poprechádzať, aj som malému kúpila tričko...

Simasa, kde si bola tak dlho? Krásne fotečky máte, aká je Sabinka už veľká.....

natsa
20. júl 2009

Ahojte.No simi kde si bola zahrabaná?Inak máš pekné fotky kde ste sa dávali fotiť?
No malý zasa huka už vyše pol hod včera som sa mužovi chválila že behom 10 min spal teraz to vyzerá ako keby som klamala.
ani neviem kedy som zablúdila k tiráčkam nejako sa mi tam zapáčilo,ale to na veci nemeni verná som aj NM a okolie.