Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
11. aug 2009

ufka máme podobne zaluby ja som odjakživa tužila ribit vo svadobke a vždy obdivujem tie šaty a kukám albumy tuto na koníku je to tuším moja uchýlka 😀

janette4
11. aug 2009

Ivet,a čo ti v tom bránilo robiť v svadobke?

Inak, ufka, skvelý nápad,tuším máš rada stres 😀 ,len neviem,či sa to tu uchytí,skôr asi vo väčších mestách.

natsa
11. aug 2009

Musím mat skusenosti zo šitím a to ja nemám

lienka55
11. aug 2009

Miska tak uz aj vas to chytilo,to sutazenie?

Ufka neviem ze by to naookoli NM bolo nieco take v com by si chcela podnikat,takze sup sa do toho. 😀

michaela2410
11. aug 2009

Lienka, tak u nas mm loto dava sem-tam a tajne dufame ze to vyjde 😀

janette4
12. aug 2009

Dobré ránko všetkým.Dnes som tu prvá 😎

Ja som chlapov vyhnala na prechádzku a idem variť,dostala som patizóny,tak s nimi idem niečo vyčarovať. 😀 Poobede ideme do Mesta k našim,nesiem mame avon a potrebujem ísť do Tesca na nákup.

Tak sa zatiaľ majte,idem variť,aby som to stihla,kým prídu hladoši. 😀

mary3
12. aug 2009

Ahojte.... my sme dnes zasa mali zlú noc, malý je hrozne upišťaný.... teraz s babkou miesi cesto na buchty 🙂

mary3
12. aug 2009

pridala som fotky nášho pomocníka v kuchyni 🙂

rikarr
12. aug 2009

ahojte....

ufka to je super nápad.....

viki dnes hučí furt...mi leze na nervy už ......juuuj nech je hodina H ide spať....

čo ste dnes varili???ja šošovicovú s párkom ale bez párku lebo som lenivá ho kúpiť 😀 a palacinky budú ak sa pochlapím 😀 😀 😀

mary super foto ..malý je podarený 😉

janette4
12. aug 2009

rikarr,ja som vysmážala patizón a hranolky a malému kurací paprikáš a cestovinu

mary...pekný pomocník...šikulka 😉

natsa
12. aug 2009

Ahojte tak ja som varila ml.mäso v paprike raj.omáčku aj malemu to chutilo čo som sa divila.Mary tuším si dnes štrádovala po námesti aj z maminu tak okolo 12 taj aj som ta chcela pozdraviť ale si ani nekukla tak nič.Inak malý je super pomocník to je dobré že sa berie do varenia 😀 Chceme íst v sobotu do Markízy na DOD.

lienka55
12. aug 2009

Ahojte dievcata,
ja mam ist dnes do TN na stretko z kona ale sa akosi mraci tak neviem ,neviem.Vecer budem musiet zbehnut na pohotovost,lebo to stipnutie od osi sa mi rozlieza po celej ruke,vyzera to hrozne a dnes to mam uz treti den a vobec to neprechadza.
Ja som varila dnes leco.A polievku mame od vcera rajcinovu s pismenkami.Tu maly miluje.

mary Lukasko je tam uplne nadherny,taky maly huncut. 😀

michaela2410
12. aug 2009

Lukino je zlaty 😀
Ja som dnes robila zeleninovu polievku a chcela som vysmazat patizony s hranolkami, ale asi spravim palacinky, lebo Tomino si rozkazal to. Ale lukas velmi nemusi take, on radsej tri razy polievku 😀

lienka55
12. aug 2009

miska boli ste na tej Zelenej H2o v sobotu? 😀

lulu723
12. aug 2009

no teda mary z maleho budes mat asi kuchtika moc mu to pristane. 😀

no ja som dala varit cestoviny tie spiralky potom som tam dala mleteho tuniaka,nakrajanu rajcinu z paprikou a bola mnamka na svete.mala to strasne lubi.tak to hltala ani to nekusala len rychlo prehltala 😀

michaela2410
12. aug 2009

len posuniem a letim sa chystat na koncert, ideme na zelenu vodu...nedvedovci

mirkaff
12. aug 2009

http://www.absolutepeople.sk./

ano je registrovany v tejto agenture,zatial si ho vybrali len na internetovu reklamu.......
Miska a Mary pekne fotecky.......su ty chalani podareny......

Natsa dnes som Ta videla v meste,teda uz si bola daleko,,a zozadu som si nebola 100 percentne ista ci si to ty.mala si cervene tricko??
jej Nedvedovci,,tych mozem.....to tam teraz stale byvaju niake akcie? tak pozistujte co bude v piatok,sobotu,mozno by sa dal MM prehovorit na kusok kultury...ked on zere len ten fotbal 😖

lienka55
12. aug 2009

No dievcata ja som bola na tom stretku a som sklamana!!!! 😠 ☹

miska ja som sa ta pytala ci ste nahodou v sobotu tam neboli,lebo sa mi zdalo,ze som vas videla.

natsa
12. aug 2009

Asi som to bola ja

rikarr
12. aug 2009

ahojteee

zajtra som v meste baby.....ráno kuknem či sa nebudete náááhodou premávať

michaela2410
12. aug 2009

lienka, zabudla som na to reagovat, prepac. Ano, vecer sme boli s chalanmi len na kolotococh, tak neviem, kde si ma videla. Do mna treba kopnut, aby som si vsimla 😀

Teraz sme prisli z Nedvedov, som si trocha zaspievala a pospominala, lebo ja som ich mohla hlavne, ked som bola na vyske, tak kamoska ich stale pocuvala a na mna sa to nalepilo. 😉

natsa
13. aug 2009

ahojte posuvam

lienka55
13. aug 2009

Ahojte,
my sme dnes iba doma ked je vonku tak nijak.Boli sme v obchode,na poste,navarili,ozehlili a opat naprali. 😝
Vcera som stihla ist na ja tu pohotovast,pichali ma do zadku 😀 😢 a este mi dali aj pirule.
Poobede ideme kamoske na opacky.

miska my sme prave odchadzali s mm na nakup do Tesca ale potom sme sa tam, este vratili.

ufka
13. aug 2009

Ahojte ste zlaté,že tomu džobu fandíte ešte sama neviem či a ako to pojde... to je napad mojho mužíka ale bavilo by ma to ked o tom čo to počujem.nič podobné som nerobila som z úplne inej oblasti ale niečo nové sa podučit nieje na škodu však?
náš tatino má dnes meniny tak sme zhánali darček preneho a robili sme nepečenú ovocnú tortu .pripojím sa k vareniu varila som zeleninovú polievku z pohánkou a a parené buchty z čučoriedkami.
papa

mirkaff
13. aug 2009

ahojte.....
Ufka ved to je docela dobry napad,ja pre zmenu po par rokoch banujem ze som sa nesla ucit za niaku aranzerku,mna to fakt niak bavi,,vedela by som si predstavit samu seba niekde v kvetinarstve,,jaj to by bolo pre mna,to by ma bavilo......naposledy,teda vecsinou robim aranzma iba braskovi-na hrobe ☹
no ja som varila vcera pobede,dnes som umyvala chladnicku,v kuchyni okna,a davali sme deckam do podkrovnej izby nabytok,..a cil uz len vegetim pri PC.,.....

Lienka a co sa ti stalo? ked pises ze inekcia do zadku 😲
Miska a Mary pekne fotecky
ozaj baby kedy dame stretko??

natsa
13. aug 2009

Ahojte včera ako som pozerala o tej Bani v Handlovej tak som si zmyslela na svokrineho brata ten sa tam vyučil aj tam robili aj možno 30 rokov teraz robí naštastie niečo iné.ale bola pravda ja som banník ,kto je viac?Chodili každý rok na dovolenky čo im bane platili.Ešte ked som chodila do školy tak sme boli na stanovačke a tam som si našla letnú lásku ktorá sa učila za banníka v Handlovej.
lienka a čo to ked si musela íst na pohotovosť bola si tu v Meste?Aj som bola dnes pre pokiny v sature ale ešte ich nedostali tak hádam budú v pondelok,už som zvedavá o kolkej poletíme.

mirkaff
13. aug 2009

aj segrin svokor bol kedysi banik,a ked svagor spominal ze mama musela vzdy po vyplate stat pred zavodom,lebo mu musela hned brat penaze,ze sak by boli s chlapmi tu vyplatu do rana prepili,,,,,inak aj moj dedko robil v bani ale v Ostrave.
inak lutujem vsetky manzelky,mamy,a hlavne deti.....snad bude potrestany vinnik ,,ked pocuvam ze sa tomu dalo zabranit......smutne ☹

Ivet a letite z BA??

natsa
13. aug 2009

Ano Mirka.

lienka55
13. aug 2009

Dobry vecer,
uz asi spite?Aj mne sa chce strasne.
Neviem ci som to tu pisala,ale v pondelok ma postipalo nieco asi osa a zo dna na den sa mi to len zvacsovalo a zvacsovalo,zapalovalo.A trvalo to uz treti den nepomahali ani octanove obklady s cibulou,.....tak som radsej zasla na pohotovost a tam som vyfasovala injekciu do prdelky. 😀 😢
Ruka mi zacinala trpnut,opuchat,sama horucava mi salala z nej tak som mala aj strach.

Ivet uz sa vam to blizi,vsak?Aj mas nieco uz pochystane?Ano, bola som v Meste na pohotovosti.

natsa
13. aug 2009

Ahojte spiace princezné ja ešte čumákujem do kysne.No lienka ešte nič budeme sa balit až na buduci piatok neviem si to prdstavit pri tom našom malom uragane určite vleze do kufra a nebude sa mu chcet ist odtial von.Mna ked niečo poštipe či už osa alebo včela tak musím ist tiež na pohotovost som na tento jed alergická.to ste mali vidiet ked odchádzal večer MM do roboty spustilmalý taky cirkus.dnes ked zaspával tak ani nevrzol včera hukal 3/4 hod a to ho učím takto už mesiac.