Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
14. aug 2009

Dobre ranko maminky. 🙂 Chcela by som ist tento vikend do Beckova,lebo su tam hody.este minuly rok tam byvali vzdy slavnosti a teraz su hody,lebo zevraj nie su peniaze ci co.kurnik a ja som sa tesila,ze hadam uz konecne budem vidiet to obliehanie hradu a prd uvidim 😠

Erika mi este buva v noci som sa zase k nej nalietala tak uz o 3 som jej dala mlieko a to hadam spala nejake 2-3 hodky a uz piscala zase.tak uz som nahnala mojho nech ju ide prebalit,ze ja som hotova.

Lienka a to co mas z toho stipanca nejaku alergiu? 😒

natsa
14. aug 2009

dobre rano vsetkym no MM sa vybuva a dufam že sa bude venovat malemu nech si odpočiniem,dnesná noc bola v celku fajn bolo hore iba 4 krát 🙂

michaela2410
14. aug 2009

Ahojte, citam, ze tu pisete o tej bani.
Ja som hned volala kamoske do Prievidze, lebo jej manzel robi v bani, ale v novakoch. Takze sa ho to nastastie netykalo. To nestastie pred niekolkymi rokmi v tych novakoch bolo pre nas horsie, lebo ten jej manzel mal akurat s tymi, co ich tam zavalilo sfarat dole, ale musel este cosi vybavit a tak mal ist s dalsou varkou. Vtedy som sa az klepala, ked som sa to dozvedela. ☹

janette4
14. aug 2009

Ahojte.To v tej bani je hrozné.Otcovi dvaja bratia robili v bani, v Ostrave.Jeden ž zomrel,a druhý má zničené zdravie do konca života.

My sme mali zas zaujímavú noc.Najprv som ho už o polnoci musela prebaliť,lebo bol úplne precikaný a hneď aj jedol,potom jedol ešte o pol4,o pol5 vstal vyhodil cumeľ aj plienku z postieľky a vyhukoval na mňa.keď som nereagovala,vyhadzoval na mňa aj hračky z postieľky a začal sa vešať na kolotoč.ak som ho neuložila aspoň 7krát,tak ani raz. ☹ ja neviem,čo ho to chytilo,ale toto mi robí už 4tú noc po sebe.Manžel spal v obývke,aby sa trochu vyspal do roboty.a on by mi s ním v noci aj tak nepomohol,lebo sa ho naučil ignorovať 😒 a ja potom cez deň chodím ochrápaná jak sviňa a musím fungovať. 😝

Čo budete dnes robiť?počasie zas o ničom.My ideme variť a poobede asi pôjdeme von,ak sa nerozprší.

mirkaff
14. aug 2009

ahojte maminky......

tak my mavame noci uplne ukazkove,cez den je zaveseny len na mne,zuby sa nerysuju ziadne,no Lulu my sme tam tiez chceli ist,a tiez sme si vraveli ze sak ked bude maly vecsi tak ze pojdeme,a svokra doniesla z roboty ze hradne slavnosti sa nekonaju....
ja dnes varim francuzske zemiaky,plny pekac,nech mame aj na zajtra a kalerabovo-hraskovu polievku s mrvenicku.
a cil isel MM s Martinku do Cachtic na broskyne,tak budem zavarat a robit aj dzem a este o pol druhej musim postavit varit slivkovy lekvar,to je taky recept,ze sa vari az po 24 hodinach.. robim ho prvy krat,som zvedava ako to dopadne,ci sa nebudu zalizovat psy...... 😝

natsa
14. aug 2009

aj mne v noci vposteli vymýšlal ale spravila som jedno, počkala som až MM bude robit v noci,ked sa mi malý zobudí tak ho prekontrolujem za noc mu dávamlen raz jest odnaučila som ho to jedával aj 5 krát ale deti od 6 mes nepotrebujuv noci jest tak ked neni pocikaný dám mu čaj alebo vodu ked mi hned nezaspí tak ho nechámtak ale odidem z izby,hukal asi 10 min a potom zaspal na druhy raz som mu dala znova čaj alebo som ho pohladkala a on ostal ležat lahla som si do postele ani neviem kedy zaspal.Musíš ho nechat vyrevat

janette4
14. aug 2009

Ivet, práveže,on nereve,len na mňa vykrikuje, vykecáva sa, proste má biely deň.

a keď dávaš Dankovi v noci len čaj alebo vodu,koľko ti vypije?a nedožaduje sa potom jesť?lebo ja som to skúšala,lenže vypil mi 100ku čaju a za pol hodinu reval aj tak a vypil 180 mlieka.Druhý krát to isté.- ☹

lienka55
14. aug 2009

Ahojte,
tak u nas je celkom krasne,cele doobedie som mala co robit,vonku sme boli len trosicku,pohadzat kamienky do potoka. 😀 Varila som narychlo polievku malemu,lebo o 11.00h ma napadlo,ze sak ja nemam pre neho navarenu. 😠 😝 Este som piekla strudle.
Dnes poobede zaspaval sam,trvalo mu to dlho az o 12.45h. 😠 Idem este umyt WC a kupelnu.
Inak uz som mu objednala tu tortu. 😅

lulu neviem ci mam alergiu na osi,vcely ale asi ano ked to takto reagovalo hrozne.Kedy idete na vysetrenie?
mirka,chudatko ty stale len zavaras,aj to bude mat kto jest? 😀 😉
Ivet,ze len 4krat hore?Ved aj to je dost. 😉 Ja sa teraz tiez nachodim v noci k malemu ked uz je sam v izbicke,ked ma to uz nebavi,tak niekedy si lahnem k nemu na postel a hotovo. 😠

lulu723
14. aug 2009

Lienka ideme v pondelok tak uz sa nam to krati.teraz Erika hovorila,ze mama haha tak som ju dala do postielky,ze nech si zdriemne a ona tam teraz vykrikuje baba 😀

janette4
15. aug 2009

Ahojte.Len posúvam,práve sme sa vrátili z Moravy z nákupov,tak to ideme spratať a uložiť krpca. 🙂 prajeme krásny víkend.

mirkaff
16. aug 2009

ahojte maminky........
tusim sa crta slnecny den.my dnes planujeme ist na Tematin,ale najskor ma cakaju hrnce.
Lienka 55 toho lekvaru mam az 11 poharov,dzem od vlani sme zjedli,tak to ma este caka,a broskyn som spravila 43 poharov,ale to sa u nas zje,mi mame radi kompoty.
Zanet oplatilo sa?? plienky za kolko??
Lulu tusim zajtra idete s Ericku.....drzte sa,nech to dobre dopadne a je uz len a len zdravucka,princezna malinka.

janette4
16. aug 2009

Dobré ránko maminy.
Mirka,Tesko plienky boli 32bal za 498,-čk, na naše necelých 20€.
nakúpili sme plienky, malému kaše, čaje, mäso, oplatilo sa.za celý nákup sme dali toľko,čo tu by sme dali len za plienky a kaše.

ja pôjdem variť,chlapi pôjdu na prechádzku.ja som včera umývala okná,len som nestihla oprať záclony,tak dnes.a poobede ideme za našimi na Zelenú vodu,chytať posledné slniečko.moc sa mi tam nechce,minule mi tam bolo z toho tepla hrozne zle,ale nech majú radosť.

lulu723
16. aug 2009

Ahojte 🙂 no veru zajtra nas caka tazky den,ale dufam,ze to Erika prezije co najmenej bolestivo.

Zanka aj ja som vcera umyvala okna mala som co robit,lebo Erika bola cely den upiscana 😠

michaela2410
16. aug 2009

Tak ja som dnes umyvala okna v kuchyni a detskej po malovke. Tak uz mame vsetko. No bordel bol v celom byte, akoby sme ho malovali cely naraz 😒 a vcera vecer mi bolo tak zle az...bolela ma hrozne hlava. Mala som nejaku migrenu, aj som sa musela vygr...ale aj rano som ju este citila. Potom sa to nastastie uvolnilo a tak sme cely den makali a o siestej sme mohli ist konecne za detmi na Zelenu...

A mimochodom, aby to nestacilo, tak ked sme sa vratili, tak sme mali vytecenu umyvacku. Vobec nechapem preco, ved bola vypnuta, ale voda veselo odkialsi vytekala ☹ A vo stvrtok nam to spravila tiez, ale to sme neboli doma a len sused mi volal, ze ich vytapam. Dobehla som domov a nevedela som, odkial sa do toho pustit. Voda bola vsade. Dokonca nam vydulo aj trocha plavajucu podlahu, az do chodby ☹ 😖
Vobec neviem, co to ma znamenat, ked je umyvacka vypnuta. V utorok ideme na dovolenku na tyzden, tak dufam, ze ked vypneme aj hlavbny uzaver vody, tak nic nevytopime 😖

lulu723
17. aug 2009

No Miska to ti nezavidim tu vydutu podlahu akurat som sa chcela spytat ci nezatvaras hlavny uzaver vody.sice ja to nerobim ,ale moja mama vzdy jak dopere pracka hned uzatvara vodu.My nejako nemame umyvacku,ale do novej kuchyni si ju urcite kupim,lebo niekedy ma az poraza ked tam vidim taku kopu crepov. 😒

janette4
17. aug 2009

Ahojte.Lulu a kedy idete do toho TN?Budeme na vás myslieť,nech to má Erička čím skôr za sebou a nech ju to moc nebolí.

My sme mali celkom normálnu noc, Maťko mal zas vykecávaciu hodinku,teraz mi tu furt hučí ☹

Mška,no to poteší 😒 Už balíte na dovolenku?idete do toho Chorvátska?

lulu723
17. aug 2009

Zanka ideme okolo 15 hod.,lebo maly teraz tyzden dovolenku a bude tam vela ludi tak,aby sme dlho necakali ved su tam az do 17 hod.Dakujem,ze budes na nu mysliet.Erika spinkala pekne celu noc a zobudila sa o 7 to sme ju rychlo len prebalili dali na nocnik a ona bosorka z nocnika odisla a vycikala sa na dlazku.dala som jej 180ml mlieka a teraz spinka uz od pol 8.vcera bolo toho na nu vela len same navstevy moc toho nepospala tak teraz dohana zameskane 🙂

mirkaff
17. aug 2009

zdravim.......
my sme vcera absolvovali vylet,najprv sme isli na ten New Zeland,,inak osobne nic moc 😖 potom sme isli na bezovec a odtial pesou turou na Tematin,vrelo odporucam,5km tam,5 km spet,,no bolo to zaujimave,ale MM poctivo niesol maleho,tak sme dosli domov jak macavky,ale este sme si naplanovali na buduci rok tiez ist na taku pesiu turu,z bezovca na Topolciansky hrad....
ja veru tiez zatahujem privod vody na pracke,,inak ked mate tu umyvacku,davate do nej aj hrnce,panvice??

michaela2410
17. aug 2009

ahojte, tak niesom sama, koho ten New Zeland neoslnil?

Ja uzaver nazatvaram, lebo umyvacka u nas bezi kazdy den a niekedy aj dvakrat.

A idem trocha balit, zajtra vecer vyrazame 😀 😎

lienka55
17. aug 2009

😉 Ahojte,
ja mam dnes trosku veget,prave som vstala,trosku som si zdriemla s malym. 😀 Pojdeme von pozamatat,lebo nam kosili pred domom a je straaasny bordel. 😝
Dnes som nevarila,lebo ma vcera svokra nabalila boli sme na hodoch. 😉

mirka ja som zo zaciatku davala aj hrnce aj panvice do micky,ale strasne mi ich poskodila tak ich uz rucne umyvam. 😝

lulu ako ste dopadli,daj vediet,myslime na vas. 😉

miska tak vas caka dalsia dovolenka?Tak si to uzite!!! 🙂

zani neprehanaj to moc s tou robotou v takomto horku,aby si sa nam neprepracovala.

mirkaff
17. aug 2009

ten nas ma dnes pre zmenu niaky otoceny system..zaspal o jedenastej,spal do pol jednej,potom mi hore znak padol v kupelke,lebo som tam mala umytu dlazku,asi sa mu v tych novych hnusnych sandaloch smyka,,potvory cinanske,,,potom som rychlo urobila dzem,az 8 poharkov mi vyslo,cernice este len zacinaju,este mam na plane aspon 20 poharov leca,,no a cil uz len sedim a zvysoka na robotu se..r..em.....a to mam este zehlit

Lulu drzime palceky,,nech to Ericka hrdinsky zvladne,,inak to je brutalne,takemu malinkemu tak robit,,no ale ked to treba, 😢 ,snad sa to viac nevyskytne...

no Miska aj mna to sklamalo,a to bolo v Plus7dni o tom pisane jak keby to bolo neviem co,,akurat tam mali ty domorodci vystupenie,tak sme si pozreli tie ich tance,ale mojho tam mrlle zrali a inak aj mna,a s malym tam ist,tiez som mala robotu ho tam udrzat...jednoznacne 0 bodov

lulu723
17. aug 2009

Ahojte baby 🙂 tak sme to uplne super zvladli.dosli sme tam dali ju na stol ja som ju drzala za ruky aj hlavu moj ju drzal za nohy a aj sestricka ju musela drzat co sa stale dvihala potom zacala z toho plakat aj sopliky jej vyleteli.doktorka jej to namazala zobrala zeleznu tycku a sparchala jej do toho az na asi 5x jej to konecne pretrhla potom namazala znova nejakym kremom,aby ju to nestipalo.moj si ju hned zobral na ruky a Erika ho hned aj ocikala 😀 a bolo po placi dokonca ked sme odchadzali tak im aj zakyvala.no ale doktorka mi este na zaciatku hovorila,ze kolko ma a ja ze ma 1 rok a ona,ze a to este stale nosi plienky? 😕 no uplna krava a este mi hovorila,ze jak vie dieta uz sediet tak od 4-5 mesiacov treba davat na nocnika teraz by uz mala mat plienky len na noc.tak sme z mojim na seba kukali ci jej nahodou nesibe.Eriku to vobec neboli,lebo ani neplace ked cika boli sme aj v Laugu tam sme jej ako bolestne kupili leporelo o zvieratkach a nove sandalky. 🙂

janette4
17. aug 2009

Ahojte.Ludka tak super,e to malá tak krásne zvládla, malá hrdinka je to 😉

Aj moji svokrovci sa stále čudujú,prečo malý ešte nosí plienky,že je už veľký 😒 dnes mi jedna suseda hovorila,že ho mám nechávať čo najviac holého a keď sa niekde pociká alebo pokaká,vsyvetliť mu,že to je fúúúj.Určite to už pochopí 😀 😒

lulu723
17. aug 2009

ale to je kravina ved mi sme ich mami a mi vieme co je pre nase deturence najlepsie 😉

lulu723
17. aug 2009

kurnik az teraz som si spomenula,ze cosi pisala do karty tak som si to teraz isla pozriet a tam,ze oducit plienky!no neni to krava? 😠

michaela2410
17. aug 2009

to s tymi plienkami je pekna hov...ad..ina. Kazde dieta je ine. Ja som oboch davala sediet na nocnik asi od pol roka. Tomas sa naucil rychlo, v dvoch rokoch uz nemal plienku vobec a Lukasovi to trvalo dlhsie o nejaky tristvrte rok.
Ale aby mi ktosi hovoril, ze v roku uz decko nema mat plienku???To pocujem prvykrat.

A inak, prave som dozehlila, mam zbalene, len nejake drobnosti este chybaju. Ale uz aby sme tam boli, lebo toto chystanie neznasam 😠

lulu723
18. aug 2009

Miska stastnu cestu zelame papa 😀

janette4
18. aug 2009

Miška šťastnú cestu a krásnu dovolenku prajeme.

my sme po dlhej dobe mali celkom fajn noc.krpca som si o 6dala k sebe a potiahol až do pol9. 🙂 pred chvíľou mi zdrhol z nočníka a teraz sa mi tu motá s holou riťulou.

mary3
18. aug 2009

Ahojte maminy.... idem na chvilku počítať čo ste písali, moc nestíham, malý je teraz strašne upišťaný, neviem čo to má aké obdobie, aj v noci je to hrozné, každú chvilku pýta čaj....

Baby a to s tými plienkami.... náš Lukáško bude mať zajtra 20mes a ešte vôbec neciká do nočníka.... znervozňuje ma síce ked sa ma ludia pýtajú prečo má ešte plienky, ale on na tom nočníku absolútne nechce sedieť, začne kričať a vzpierať sa aby som ho tam nedávala tak to nesilím....

My zajtra odchádzame do Prejty, tatík má kopec dovolenky tak ideme na pár dní k jeho rodičom....

lulu723
18. aug 2009

ozaj Mary a neskusala si ho davat na normalne Wcko?vyskusaj to a povedz mu,ze ak sa mu tam bude pacit tak mu kupis tu malu dosku a poce cikavat na velkom ako dospelaci.to by malo zabrat 😉