Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
26. aug 2009

Miska cau,,cau,,no co ty svetobeznik,,ako bolo...
dovie co ako sa ma Ivetka s rodinku,,snad si to tam spolu uzivaju.......

pismenko som z pobedimu,,prindiska,,byvam tu ,,ale srdcom som parizanka.........
a este uvadzam spravne tel.cislo k dr.Oriskovi.....032 64 910 67
to predtym pismenko co si napisala bolo chybne,,toto som zistila na tel.informaciach.......

a mame aj my dalsi zubcek...lava horna stolicka,,kusok je vonku...... 😀 😀 😀

michaela2410
26. aug 2009

No tak som si vas zbezne precitala 🙂 popisali ste tu toho dost!

My sme boli v pohode, len Tomas ma nejake blbe obdobie, asi skora puberta, len sa bojim, co to bude o takych desat rokov ☹ Zajtra uz idem do prace, tak by som mala ist spat, lebo dnes som toho vela nenaspala 😔
A chalani zacinaju zajtra so skolkou, lebo ich nema kto varovat. Len dufam, ze ich vezmu, ked neboli prihlaseni. Funguje nasa skolka a riaditelka mmi povedala, ze kedy pridu, vtedy bude. Tak hadam to tak aj bude. Inak by som musela brat este jeden den dovolenky. 😒

Idem si pochystat, co budem poterbovat v robote...a idem spat.

lulu723
27. aug 2009

Ahojte baby 🙂 napiste sem,ze aj vy ste mali umrncanu noc.mna uz z tej krpatej slak trafa sak to neni mozne,aby stale v noci mrncala.chcela som jej dat aj panadol,ale nebola som si ista ci ju nieco boli tak som jej ho nedala aj tak jej ho davam skoro vzdy ked mam podozrenie na zubok.uz som jej ho dlho nedala,aby si nan nenavykla.potom prd bude pomahat.

inac som vcera zahlasila mojmu,ze v sobotu bude doma z malu,ze aj ja si potrebujem oddychnut a on,ze opytam sa ci mozem 😠 chapete to?tak on je sef aj z bratom a to si nemoze zobrat 1 den volna,lebo by im asi strecha usla nieka do pr..de...le.tak teraz som mu to zopakovala a on,ze este uvidi.ale zase to bude take,ze aj ked bude doma tak bude furt vonku,ale ja snim vybabrem pojdem pekne do mesta k Lenke a hotovo nech si je z malu cely den 😀

janette4
27. aug 2009

ahojte.lulu,aj ja som dneska povedal môjmu,že ho seriem a nechám mu malého na celý víkend a pôjdem do Mesta k našim.jasné,že by som to nespravila a ani naši by to neprežili 😀 ,ale vytočil ma,lebo som varila a on aby mal pokoj od malého,šupol ho do stoličky a išiel obedovať.jasné,že malý,keď videl,že jeho sa obed ešte netýka,škriekal jak pavián.

inak,aj my sme mali naprd noc.teplotu už nemal,ale celú noc mrkotal a vzdychal a hádzal sa v postieľke jak ryba na suchu.boli sme u dr.na kontrole a dr.sa smial,že no vidím,že tebe už nič nie je. 😀 lebo keď sme vchádzali do vnútra,hovorila som krpcovi,že ideme na "včeličku" aby sa vpratal do kože.

Miška vitaj doma z dovolenky.to si teda moc času na aklimatizáciu nemala. 😝

inak, kamoška mi hovorila,že bola u lekára,manželovi pre nejaké lieky a bolo tam veľa ľudí s vysokými horúčkami,že je nejaký vírus.asi ti,čo mal aj malý.Že 1-2dni sú vysoké horúčky a potom z ničoho nič prejdú.

lienka55
27. aug 2009

Ahojte,
no mne tiez ten kasel neprechadza strasne ma dusilo v noci,mm mi vynadal v noci ze to nemoze uz pocuvat tak som sa bala v noci aj zakaslat,tak som sa dnes vybrala k dr. a dostala som antibiotika kedze ideme prec aby som tam neomarodila.

Ale su ty chlapi mrchy,coooo?Hnusoby upistane. 😠

michaela2410
27. aug 2009

Taaak, prvy den za mnou. Dokonca sme boli aj pri kladeni vencov k SNP, ale aspon budeme mat zato v pondelok volno a este aj dovolenku usetrime. Vraj si mame pisat pracu na doma 😀

jarabicka
27. aug 2009

Caute baby...neviem či je niečo vo vzduchu, ale aj mňa ten mm posledné dni vytáča...keď som s malým ja, tak ho mám na starosti, popri tom musím stihnúť aj niečo navariť, aj poupratovať a niekedy keď potrebujem, aby bol s malým trošičku on, tak ho uspí, nechá ho pri mne, malinký o chvíľočku je hore, takže sa staraj, alebo k nemu odbehuj keď mrnčí a milosť pán si internetuje a ešte keď mu niečo poviem, tak mám pocit, že zostane aj urazený 😠 ...ach jaj...niekedy mi to nevadí, ale niekedy ma to poriadne vytočí... 😠 😠 😠 😠

...Lienka, takže si aj ty na antibiotikách???...hm, môžme si podať ruky, aj ja teplotujem a kašlem ako somár/ica 😀

lulu723
27. aug 2009

no baby tak v sobotu som zase sama z malu ide ma uz porazit dneska furt vymyslala uz mi zase strhla zaclonu v obyvke aj v spalni a mne sa stale nechce brat stolicku a davat to tam naspät 😒 o 15 si zacala tret oci,ze ide spat juuuj aka som bola rada,lebo som uz pri nej driemala co som nevyspata.tak sme spali do 17.rano som este nadala mojmu,ze co ma nenecha spat rano,ze ci nepocuje malu jak jaci v postielke.a to ked ju bral na prebalovanie tak som mu povedala nech jej da cerstvy caj,ze ona potom zaspi no prd jej dal tak tam hucala jak jelen.vystrelila som jak raketa nadala som mu a isiel do roboty.tak som si spravila kavu zapla net a mala som aspon chvilku klud kedze mala dostala svoj caj a isla spat.

dnes sa jej stal uraz a to som sedela vonku na dvore na muriku a pri mne mala flasku z cajom a jak si tak cupkala pret zrazu sa o nieco potkla a na tu hranu si buchla celo pri oboci.tak zase rucala jak jelen.ma tam teraz cerveny flak esteze si to nerozrazila az do krvi.zajtra idem na Turu,lebo uz ma tu slak trafa ked som tu sama aj tie moje kamosky na mna kaslu a mna nebavi stale vyvolavat ci maju cas a aj ked sa dohodneme vzdy im do toho nieco pride a so v pr...de...li.

idem este za tym mojim potom sa osprsim precitam par stranok knizky a idem spat. ☹

janette4
27. aug 2009

teda lulu máš to pestré.aj Maťo vymýšľa.,ale záclonu teda ešte nestrhol.počuvaj,doobeda som zabudla napísať,kurnik,ty máš kedy pozerať televízor?ja už ani neviem,čo to je 😀

lienka,jarabička, skoré uzdravenie vám prajem 😉

jarabicka
27. aug 2009

Lulu, tebe je fajn ty aspoň vypadneš za kámoškami a odreaguješ sa...no čo ja tu, jako zakliatá "panna" vo Váhu a ten môj divný "Janko" ???😀 😀 😀 😀 😀

...ja som na východe normálne ožila keď som bola s partiou...tak mi tam bolo fajn...ja neviem, či ten môj to nepochopí???...on sa aj večer zaberie, ide na pivko, je s kamarátmi a ja zase sama doma...šak nehovorím je doma aj svokra, aj svokor, rozumiem si s nimi, všetko je ok, ale chýba mi nejaká kámoška...a tak tu čučíííím a čučíííím, až zapadnem prachom ☹

jarabicka
27. aug 2009

Janette, ďakujeme, hádam to rýchlo prejde a budeme zase fit... 😉 ...môj drobec už spinká, manžel na pive a ja pri pc...bodaj by nejaká bomba strelila do všetkých krčiem, neznášam ich 😠 😠 😠 😠 😠 ...dnes mám akúsi bojovú náladu 😠 😠 😠 😠 😠

janette4
27. aug 2009

evka a prečo sa nestretnete spolu s ludkou a nepokecáte?veď bývate v jednej dedine

michaela2410
27. aug 2009

Baby, tak ja uz si asi na mojho stazovat nebudem !? Hoci tiez sa riadne povadime, az mi je niekdey do placu. Ale aspon cuci doma a kludne by ma pustil, nech idem kam chcem, ale ja si viem zivo predstavit, ako by t tu bolo. Deti by sa zbavil u svojej mamy - ved nech sa postara. 😨 A ja hoci som tu odtialto, nemam tu tiez take kamosky s ktorymi by som si vecer sadla, alebo by sme isli niekde do fitka, ci na masaz... Vzdy som bola domased, tak mi treba, ze som sa s nikym tak nezblizila... ☹

michaela2410
27. aug 2009

jeden zazitok, asi spred dvoch rokov (to mal lukas okolo roka). Rano ma vytocil, tak som zavrela dvere, ze zmiznem na cely den. Deti sa totizto rano zobudia a asi nikdy sa nestalo, ze by k nim vstal v sobotu alebo v nedelu on a obriadil ich, nakrmil, vymyslel nejaky program. Jeho veta je: nechaj ich zit a otoci sa na druhy bok a spi dalej 😠 neskutocne ma to vytaca. No a vtedy som vybuchla a vypadla von. Nakoniec som sa sla ukludnit do Tesca, nakupila som a asi po hodine som sa vratila domov.
Na moje prekvapenie muz tusim este spal a deti sa hrali s fixkami asi tak, ze Lukino mal zelenomodry jazyk a cele usta a Tomas pokreslenu celu ruku a ja neviem kde vsade boli pocarbani. Viete si predstavit ako som penila. Ale v duchu som nevedela, ci sa smiat, alebo nadavat muzovi, lebo deti boli vysmiate a strasne stastne, ze su pocarbani. Este teraz ked si na to spomeniem, musim sa pousmiat.

michaela2410
27. aug 2009

No tu to asi vsetci opustili, tak idem pod sprchu a spat. Dobru noc! 😔

jarabicka
27. aug 2009

Miška, ja som ešte tu, ale už si išla asi hajať, tak idem aj ja 😉
Janette, ja sa nechcem nejako nikomu vtierať, Lulu písala, že po dedine s malou nechodí, že je len doma ☹ ...ale ja ju chápem, zrejme tu tiež nikoho moc nepozná a vieš každe deco má svoj režim...

jarabicka
28. aug 2009

...halooo-halooo...kdeže ste baby?...dnes tu len víchor pofukuje, nikde-nikto... ☹

rikarr
28. aug 2009

jáááj jarabicka plne ta chápem ...ja mám to istééé ...som doma a manžo si super užíva spoločenský život....

kamošky ma občas (ziredka)pridu pozrieť a sem tam sa snimi stretnem v meste ale to je mááálo...ked oni sú v robote alebo majú čas vtedy ked je malá chorá alebo umrčaná a neviem čo ešte .....no je vidno že mám nevydaté a bezdetné kamošky...a tu skapal pes v tejto dedine

michaela2410
28. aug 2009

uz som tu!!! Hura, styri dni volna 😀 ...uha, co budem vykladat, ked budem robit cele tyzdne, ked som takato po dvoch dnoch? 😒

Baby, navsetvy aj nas oblukom obchadzaju, dokonca nechodi ani nikto z rodiny, hoci byvaju tu v Meste 😖 Uz tu naozaj veeeelmi davno nikto nebol. Takze tiez mam pocit, ze som tu ako kol v plote. 😉 Esteze som objavila kona 😀

jarabicka
28. aug 2009

Rikarr, takže nie som sama?...ja som mala taký pocit, že to prežívam iba ja, že som v cudzom, tak, tak to cítim...
...mne hrozne chýba spoločnosť ľudí, či už blízkych, kamošiek, ale aj kde akých...možno si neviem zvyknuť, predtým v robote som bola stále-stále v spoločnosti, robila som asistentku riaditeľa, tak tam som bola každy čas s niekym a teraz, ja a Kubko...nehovorím, som s nim rada a som šťastná, že ho mám, ale...

Michaela, Rikarr a tie,čo sa tak cítite ako my, čo takto sa nasťahovať do jednej dediny, nech to tam "roztočíme" a nech to tam ožije???? 😀 😀 😢

Aj ja som rada, že som na koňovi 🙂

pismenko111
28. aug 2009

baby, tak pridite sem, nieco vymyslime 😀 lebo ako pise rikarr, aj u nas skapal pes 😝

michaela2410
28. aug 2009

Evka, ja by som isla hned na dedinu byvat, ale mm je mestsky chalan a je strasne tvrdohlavy, takze asi v tom meste zakotvim. 😉

jarabicka
28. aug 2009

Písmenko, nebodaj aj ty sa tak cítiš?...tak čo zakladáme klub?....Miška, ved ja sa na dedinu nesťažujem, v meste by som asi rovno umrela 😉

michaela2410
28. aug 2009

mne mesto nevadi, ale kedze som z Cachtic, tak tu dedinu mam "v krvi" 😀

pismenko111
28. aug 2009

ja sa tiez nestazujem na dedinu, som tu rada, bola som tu zvyknuta aj pred tym, nez som sa sem vydala. a tu len same ohovaracky, zavideniacky... 😠 ale som tu rada, len mi tu mozno tiez chyba nejaka kamaratka. este ze tu mam aspon sesternicu, sme ako sestry. jarabicka, ty si odkial?
michaela, ja som "polovicna" cachticanka 🙂

michaela2410
28. aug 2009

pismenko, co to znamena "polovicna"?

Ja inak cachticanov vela nepoznam, lebo po diskotekach som nechodila a od strednej som bola viac v Meste

pismenko111
28. aug 2009

ocino pochadza z cachtic 🙂 ani ja nie, len uličanov, co byvaju v babkinej ulici.

michaela2410
28. aug 2009

😎

No uz musim to tu vypnut, lebo nic som nespravila a deti by som mala ist kuknut a zobrat do cachtic, lebo nasi niesu doma, tak treba poliat kvety a pooberat ovocie...mnam 😀

michaela2410
28. aug 2009

tak caute

lienka55
28. aug 2009

Ahojte,
ja dnes nestiham varila som,prave som doumyvala WC a kupelu,oprala a idem navecer pre tortu malemu.Inak ak chcete nakuknite holke s nickom,, alionuska,, a tam je torticka macko po a tigrik pre Davidka.Dnes ju tam pridavala.
Je mi dnes nanic,strasne zle dostala som mrsku,ale zase na druhej strane som aj rada,lebo v pondelok ideme na tu dovolenku a to by som sa nemohla ani kupat.
Aj ja som tu u nas v dedine ako kol v plote.Ziadna kamoska,sem tam sa stretavame so sesternicou.Ked pojdeme do roboty tak nebude ani casu na kamosky.Ked mi je smutno co je casto tak idem k mame alebo ona ku mne,je ako moja kamoska. 🙂