Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
23. okt 2008

kludne ti ho cvaknem a zadara 😀

tvoje foto je pekné lebo je iné ale tamto bolo fakt tuctové

lenca13
23. okt 2008

samozrejm miri ze mi to hovori hned som si na teba spomenula ako sa mate?_

mirkaff
23. okt 2008

🙂 🙂 no uz fajn,,boli sme v nemocnici,,uz je dobre,,len mne je dnes na hovno,,ondrej isel na futbal a ja tu doslova lietam po posteli okolo maleho,aj som si mrkala vas album.boze Timuska je uz velka,,a tod si behala s bruskom..muz robi este tam kde predtym??

lenca13
23. okt 2008

Samo ze robi co bude vymyslat pokym platia 😉 ved Timka uz bude mat 17 mesiacov 😉 ale to leti 😉 a preco ste boli v nemocnici?pozdravuj Ondreja 😉

mirkaff
23. okt 2008

ved hej... 😉 v nemocnici sme boli dva dni......uuplne stacilo.horsie jak na samotke.... ☹ maly padol ondrovi z postele..tak sme boli na pozorovani,,nastastie nemal otras mozgu ale pre istotu... 😒 jjj odkazem ,a Radka je druhacka,,ze..nestretavas Lenku topolcanyovu???? 🙂

mirkaff
23. okt 2008

rikarr ty si fotografka?????????

rikarr
23. okt 2008

nie neblázni ja len tak si fotím pre zábavu a niekedy upravím v gimpe

lienka55
24. okt 2008

Ahojte babule,

rikarr neblazni co sa prezradzas 😀 😀 😀 ksefty sa ti hrnuuuu... 😀 Dala si si novu fotku?

mirkaff si tu nova?Viem ze si nedavno prispela na temu porodnica trencin js to tam tiez sledujem... 😉

sticker vcera mi volala dr. ze Davidkove vysledky na lepok su negatiiiiiivne!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
to som si ale vydychla,som stastna!!! Takze letanie co si mi poslala nebudeme potrebovat,ale inak velmi pekne dakujem!!! 🙂

miriamkac
24. okt 2008

Caute caute caute
Lienka veeelmi ma tesia Davidkove vysledky. Dufam ze sa mu uz polepsi a bude z neho riadny huncut. 😎

Vitam tu novu "konikarku" mirkaff napis nieco o sebe. ....Mozno sa aj pozname, alebo mame spolocnych znamych... 😝

lenca13
24. okt 2008

ahojte mirkaff ano radka je druhacka a zatial jej to ide 😉 neviem ako sa ma LT ale asi dobre mi sa vzdy len pozdravime a to je vsetko 😉

rikarr
24. okt 2008

jááj kšefty.....som zabudla 😀
bože tá blcha spala len 40min 😠

lienka super že lepok je negat. ....

tu je téma aj pôrodnica TN???

miriamkac
24. okt 2008

Erika ano....v teme "porod" tam som dostala "vynadane", lebo som pisala pravdu 😝

sticker
24. okt 2008

Ahojte 🙂 Tak už sme doma zo škôlky a že na budúci týždeň vo štvrtok a v piatok sú prázdniny, tak si nechám Janku doma. A Mirka, ževraj pol školy nechodí do školy, vši? 😕 Bo tu u nás v škole sú a tak len čakám, kedy ich prinesie 😠 😒

sticker
24. okt 2008

Lienka joooj, veľmi som rada, že nemáte celiakiu 😵 . A malému je lepšie, čo ste boli tam u toho uja? Nepohoršilo sa mu odvtedy?
Mirka a čo takého si im napísala, že Ťa "ukameňovali" 😕 😅 😀

janette4
24. okt 2008

ahojte. NO konečne som sa sem dostala.Ja som celý týždeň doma zarezávala. V pondelok nám menili okná,tak som malého v nedeľu odpratala k našim.A potom som poobede išla domov upratovať.Mala som čo robiť do utorka večera.Hneď sme aj vytepovali celý byt.Bola som tak unavená, že som myslela, že sa v noci nezobudím ani k malému.Chvalabohu zobudila.Ešte v utorok večer som išla do Mesta, bolo mi smutno za drobcom. ☹ V stredu nám mali prísť ešte montovať vchodové dvere, ale vraj zistili, že sú poškodené, takže vraj až v pondelok.Som zvedavá. 😠 Akoby to nestačilo, ja aj malý sme chorý, tak som zvedavá, kam sa odpraceme, kým budú trieskať a vŕtať. ☹

Lienka, tiež som rada, že tie výsledky boli ok.A zistili, čo mu vlastne bolo, alebo ani nie?

A vítam novú kolegyňu na koníkovi, v našom babskom klube. 😉

lienka55
24. okt 2008

Zatial sa maly dobre,nechcem to prerieknut aj papa dobre aj sa mi zda ze bribral len sa to bojim povedat chcem aby nam to vydrzalo!!!Neprisli mu na to co mu je este nam budu robit nejake vysetrenia.Asi mu teda pomohol ten ujko aj ked si to tazko pripustam.Predchvilkou som prehadzala asi tonu strku,doviezli nam ho a kedze je mm na sluzobke tak som to musela urobit ja s jeho strykom.Tak ma budu boliet zajtra ruky a keby ste videli tie mozole. 😀 😝

Inak ja sa snazim stale prispievat na temu Porodnica v Trencine aj ja som nedavno dostala vynadane ved sa tam niekedy mrknite!!!Navstevujete aj ine temy ako je tato, ak ano ake?

jani nevies nic nove o dvojickach?Inak uz su na svete tie stvorcata,videla som ich aj v novom case su krasnucke a malicke 2 baby a 2 chalani.

lienka55
24. okt 2008

Baby ja som prisla na to ze asi mirkaff a ja sme s jednej dediny podla jej pasu.Musim sa jej spytat v IP? 😅

mirkaff
24. okt 2008

lienka55 taka kontrolna otazka.......bola si na otvoreni skolskeho roku,,ak hej tak sme z jednej dediny..waw nahodicka 😀 😀 😀 😀 😀

mirkaff
24. okt 2008

lienka55 spoznavam..uz som si precitala IP..jasnacka sme z jednej dediny,,nahodicka,,jaky je svet maly,,ze 🙂 😉 😀 😅 😵

rikarr
24. okt 2008

čaute

ja chodím ešte na mamičky do 25 a do kaviarne a mrkla som aj tu pôrodku ale nik mi zatial nevynadal 😀

sticker
24. okt 2008

No tá väčšia z dvojičiek by už mala ísť pomaly domov, len mala v krvi vyššie hodnoty žltačky, ale Natálka tam bude tak cca 3 týždne - predsa len bola maličká 🙂
A čo sa týka toho "nadávania" - mňa tiež jedna dotyčná osoba požiadala o vysvetlenie mojich slov - ako som to myslela, čo som napísala a keď som jej to vysvetlila - podotýkam normálnym spôsobom, žiadne nadávky, žiadne ponižovanie - tak sa dotyčná urazila, rozniesla ma a tak som z toho vyšla ako tá najhoršia. Takže sa neoplatí nejako moc prezentovať svoj názor 😒 😉

lienka55
24. okt 2008

My sme dnes vecer boli aj so segrou a Dadom na pizzi v Meste.Bolo super!!! 🙂 🙂 🙂

mirkaff tak to je nahodicka,dnes ked sme isli do toho Mesta tak som ta videla ,vozila si,prave si bola pred krcmou.

mirkaff
25. okt 2008

lenka ja som v piatok vonku nebola,,som scil marod,,budem rada ked sa mi podari ist s malym von dnes..to si si ma musela s niekym zmylit ale vo stvrtok dobedu som isla okolo krcmi 😀

mirkaff
25. okt 2008

babenky ja sa vam trosku predstavim ale najdete si to neskor na IP,, 😉 😉 😉 😉 😉

miriamkac
25. okt 2008

Caute
Jani...ved si to chod precitat, v podstate nic, len moju skusenost... 😝

Co sa tyka inych tem na konikovi...ja chodim este do "spolocnych terminov" k februarovkam 2007(k dcerke) a do "dvojickovo"... 😝 obcas prispejem aj k nejakym inym podla nazvu...a najlepsie su take, kde sa "hadaju" to vacsinou len citam a rehnim sa.... 😝 😀

mirkaff cakam na tvoje "predstavenie sa" xixixi....a odkial to ste aj s lienkou potom, mne to nejako "usloo"

miriamkac
25. okt 2008

mirkaff videla som, ze si mala aj par prispevkov v "tirackach"..... 😅 ....

lienka55
25. okt 2008

ahojte,
som doma uplne sama ako kol v plote,maleho mam u mamy a mm ma prist dnes zo sluzobky.Tak z dlhej chvile upratujem 😀 😀 😀 .

miriamkc my sme z Pobedima,odtialto je Janka ktora ma dvojicky chlapcov vraj ta pozna pisete si na dvojickach. 😉

mirkaff
25. okt 2008

lienka55 a pod akym nickom je prihlasene Janka..ona pise aj sem na tento "pokec" 😅 Miriamkac idem sa ti predstavit na IP 😀

jami3
25. okt 2008

miri ahoooj, len náhodou som to tu otvorila a vy o mne 😀 😀 😀

mirkaff
25. okt 2008

cau jani 😀 😀