Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
3. nov 2008

Ahojky 🙂 😉
Celý tento týždeň by mal byť ževraj pekný. No ale nejdem sa moc tešiť - pre istotu 😀 Ja idem k MUDr. na kontrolné výtery. Akurát mám dilemu, či budú aj Janke brať znovu krv, alebo nie. Lebo v tom prípade by som tam nebrala Julku, ale by som dobrovoľne-nasilu ukecala mm, nech si ju nechá doma. Aj keď on má kooooooopec roboty, tak neviem 😝

rikarr
3. nov 2008

ahojte

tááák ste toho počmárali ....

ja som v piatok dochystávala ešte nejaké veci na sobotnajšiu oslavu(mm mal narodky) on je na všech svätých 😀 aaa v sobotu kedže ráno pršalo sme ešte podochystávali a dopiekli a poobede ked sa malaá vyspala sme šli na cintoríny ....bošáca, N. bošáca a lieskové ešte do lidlu kupiť kuracie prsia lebo v tescu nemali a domov ....čakať gratulantov ...tí podochádzali o 18,00 a boli veru do 1,00 😕 ale sme sa zabavili konečne ...ráno bolo ťažké najmä pre mna muž už ráno o 6,30 utekal do TN hrať hokej a ja s malou sme chystali obed ....potom došiel muž dochutil to podla seba a a a došli svokrovci na obed a potom ked odišli my sme šli k segre gratulovať deniskovi k meninám a vrátili sme sa večer 😀 pekný den za nami

ja som piekla božský koláč a taký jahodový

lienka55
3. nov 2008

Krasne ranko prajem 😅 ,

sticker ja by som bola rada keby bol cely nevember takyto krasny a teply,mame tych fasadnikov a robia ako sa im chce,mali by to dorobit do konca mesiaca tak aspon nech im praje pocasie. 🙂 😎 Lebo len sa jedujeme lebo maju rozrobene domy a behaju hore dole a u kazdeho len po troske porobia. 😠 ☹

janette4 ten kremes robim s BBkeksov,na to puding z 3zl.klasov a 1l mlieka a do vreteho pudingu vmiesas sneh z 3 vajicok a potom na vrch ide slahacka 2ks.Robila som ho v piatok a v sobotu bol uz fuc 😀 .

jami3
3. nov 2008

krásny dník želáme 🙂 🙂 🙂
asi všetci sme mali náročný víkend - hroby, návštevy... / apodaktorým občas deti nespia cez obed 😖 /
ale dnes to vyzerá naozaj super - trocha fúka, ale slniečko 😉

miri, veď malých nechaj TM a štvrtok spolu so svokrou šup šup do telocvične - dáme spicaha 😉 - je to celkom fajn - tak inak sa ponaťahuješ

a nerobte chute skoláčikmi, keď sa má držať dtietqa 😠 😀

lienka55
3. nov 2008

ahoj jami3 nedobehnes s chlapcami mam majstrov tak sa nepohnem.Som ti dlzna korunky.Ja by som aj isla cvicit,ty ides?a o kolkej to byva?Dobehni!!!

mirkaff
3. nov 2008

ahojte.janka ja viem ze sa chodi hopsat ,no len ondrej chodi vo stvrtok na fotbal ☹

jami3
3. nov 2008

mirka 😠 😢 . A nedá sa mu to presunúť? 😀 Alebo je ešte svokor 😀

Leni, keď sa vymoceme, snáď sa zastavíme - deti mi tu bojkotujú upratovanie, tak to necháme na potom - veď aj tak to nikto za mňa neurobí 😝
A tie peniažky - ja že prečo menám na cestovné do roboty 😀

janette4
3. nov 2008

Ahojte,pekný dník.Zase svieti slniečko, bude krásny deň.My ideme poobede s Maťkom na neurológtiu,takže s prechádzky dnes nebude asi nič.Aj tak je od rána nervózny.

Lienka, ja mám niekde založený podobný recept na ten krémeš, ale navrch sa dajú ešte kekse a polejú čokoládou.

Mirkaff, ja by som aj chcela cvičiť a trochu diétovať,ale neviem,kde mám na to nájsť chuť.Ja som stále hladná a neviem si predstaviť, že by som si na večeru dala napr.ovocie,ako kedysi. 😀 ☹

rikarr
3. nov 2008

😎 ahojte...

dnes je naozaj krásne u nás 17°C tak sme išli s viki na špacír ...len tak v teplákovej súprave dekovinovej a čiapke a prešli sme teda kusisko ......som zvedavá ako ju to zmorilo ...lebo zjedla všetko tak už len čakám kedy bude drichmať a pojdem pospratovať ......a kafíčko -mňam......

sticker
3. nov 2008

Ahojte 🙂
Pekne ste sa rozpísali 😉 Ja som baby už uložila, ale Julku počujem 😠 A Julka má na pusinke taký biely povlak. Som si myslela, že to má z okusovania pier, ale nie. Je to ževraj infekčné, nejaká plieseň 😕 Normálne ma šokla. Tak dva dni fialová vodička a budem jej dávať vitamíny -hlavne B. Natrela som jej tú pusu teraz, ste ju mali vidieť, ako vyzerá. Jasné, že to začala hneď olizovať a tak je celá fialová. Neviem, či pôjdem s nimi poobede pred barák 😅 Vyzerá ako namaľovaná 😀
Leni, stretla som dnes Darinku. Malá je 1krát chorá a má antibiotiká ☹ A vravela som jej, že máme spoločnú známu (to akože Teba 🙂 😉 ) a ona že sa zo mňa zblázni 😀 😀 😀 Že odkiaľ Ťa poznám 😀 😀 😀 A že si veľmi super baba 🙂 😉 Čo som jej potvrdila, aj keď Ťa poznám, len z písomnej formy 😉

sticker
3. nov 2008

Ešte ma napadlo - Leni nezatepluje vám to firma z PN?

mirkaff
3. nov 2008

janette chodis na neurologiu k mudr.Janovicovej??aj ja tam chodim s malym,ona je docela zlata doktorka 😀 Jami3 a kam ste docestovali s tym vlacikom????? 😀 😀 😀

lienka55
3. nov 2008

Jani ako to vies ze z PN?Mala si srdecne pozdravovat odomna Darinku,ved sa chystam jej napisat smsku.

Mam kamosku ma dcerku tak staru ako mi a mala ma priznaky slintacky vraj ma vyhadzanu celu pusinku,z coho to moze byt neviete? ☹

Poobede sme boli na krasnej prechadzke,v obchode,bola aj zastavka u jami3. 😅

lenca13
3. nov 2008

Ahoj Lienka tak my sme mali bolavu pusinu minuly tyzden 😒
Najskor sa nam vyhadzala po celom tele a behom dvoch dni mala aj pusinu najkor nam dali tu fialovu vodicku ale ta nam moc nezabrala tak sme isli nakoniec nasej doktorke a prepisala nam vodicku ktoru nam zarabali v lekarni a ta nam zabrala behom dvoch dni 😉 dokina tvrdila ze to je daco virusive a ide to vzduchom 😒

lenca13
3. nov 2008

A ked som sa pytala dokiny ci to ma slintavku tak povedala ze nie pretoze pritom su vysoke teploty a nasa Timka jedla aspon varene a pila caj z hrnceka 😉 nechcela vobec flasu 😒

miriamkac
3. nov 2008

Caute. Tak navsteva u svokry je uspesne absolvovana 😝
No a vidim, ze sa tu "chorobuje".....dufam lenca, ze sa to neprenasa cez pocitac 😀 ...
Chalanom len tecie trosku soplik ale malu mam ukaslanu a zachripnutu... 😖

lenca13
3. nov 2008

Mirka snad nie ale tiez neviem kde sme to chytili 😒

janette4
3. nov 2008

Ahojte.Mirkaff,nie,my chodíme na Myjavu k dr.Kováčovej.Tá je tiež celkom fajn, k deťom je fantastická.Akurát dneska ma totálne nas...i.aj muža.My sme mali ísť pôvodne až 6.11. o 13.30.Keď nás objednávala,poveda,že robí do tretej, tkže ma nenapadlo pozerať ordinačné hodiny.Potom mi ale poslali pozvánku, že máme prísť 3.11,lebo 6.ho majú dovolenku.Nebol tam napísaný žiadny čas ani tel.číslo,tak som to brala tak,že hodina ostáva rovnaká.Muž si zobral z roboty priepustku a išli sme.A zistili sme,že dnes ordinujú len do 12.00.Tak tam budem musoeť zajtra zavolať a znova nás objednať.No neporazilo by vás?Manžel si musel dať dovolenku,a zbytočne sme sa stresovali a malého tiež.
Ale aspoň sme išli aj na prechádzku.Matúško dnes akosi divne jedol, po troškách,tak sme sa samozrejme kŕmili aj na ulici.V poslednej dobe mi začal byť vonku akýsi nervózny.Myslíte,že mu môže vadiť,že už je tma?

lenca13
3. nov 2008

Janett moze nasa timka bola taka ista ked sme isli po tme tak jacala jak pavian

lienka55
3. nov 2008

Behaju tu virusi dufam ze na nas sa nic nenalepi,mali sme toho az az.Som rada ze je chvilku pokoj.Nechcem to prerieknut!!!
My uz buvame lebo poobede sa nam to blbo posunulo,isli sme spat o 11.30h do 13.30h tak teraz to bolo s nim uz nanevydrzanie. 😠 😢

sticker
3. nov 2008

Leni to si teda pamätám, keď Timka kričala 😅 Pre mňa úplne nepochopiteľný jav. A ešte keď pršalo - aj vtedy kričala 😅

jami3
3. nov 2008

čaute,
MiriFF, prišli sme až do toho Popradu - doma bola čokoláda 😀

Leni, našich som tiež prvú zimu musela mať doma do tmy, lebo keď sa prebudili (oni mali kočík na spanie 😉 a vonku a bolo šero, tak jačali až domou 😝

Miriamka a stretka si v Mederi TETU MÁRGIT???? 😀

takže dnes už majú všetky maminy voľno 😉

miriamkac
3. nov 2008

Jami3....tetu maaargit nie, ale Banana som videla....nie teraz, ale ked sme tam boli v lete... 😀 😀 😀

jami3
3. nov 2008

smola, mohla si vypýtať recept na segedín 😀 😀 . Vieš, ona je srdcovka nášho Olivera 😉

rikarr
4. nov 2008

ahojte ahojte

ste popísali fíha ....

ja som bola včera n aprechádzke s malou na pešo - takú štreku sme prešli a ona nespala 🙄 tak sme poobede išli strážiť svokru aby nebola sama (donielsa si nejakú chorobu s izraela asi) 🤐 a večer zas na prechádzku .....

dnes sa budeme len tak motkať lebo musím variť

lienka55
4. nov 2008

Ahojceky,
tak aj ja mam dnes viacej prace len neviem ako to postiham pri malom.Poobede chcem ist k mame a do Mesta vybrat si novy mobil,konci mi zmluva.

rikarr
4. nov 2008

baby došlo mi 220 fotiek čo som si dala vyvolať -ešte z malej lebo posledná vyvolaná čo mám je z januára 😲 😕 som myslela že zblším pri tom triedení

miriamkac
4. nov 2008

Caute. No tak my mame maroda. Palko dnes mal 39,2 °C......zajtra to lekar isti.... ☹
Malu som si dnes nechala doma, lebo prekaslala celu noc, ale cez den bola OK....tak zajtra asi pojde do skolky...
Dufam, ze aspon vasi drobci su zdravi.....hlavne sticker ako su na tom tvoje baby?

lienka55
4. nov 2008

Zeby sme boli zase postupne vsetci chori,to hadam nie?Zelam vsetkym rychle uzdravenie!!! 😅 😅

Poobede som bola v tom Meste ,mobil som si nevybrala este pockam a za dva dni maju uz vianoc.akcie.Stretla som sa tam so spoluz.chvilku sme kecali,ma male baby.

miriamkac inak ta holka/katyl/ co to na teba vyletela v tren.porodnici ma uz dnes za sebou dve tabletky na vyvolavanie porodu tak asi dnes to uz bude.Sledujem to tam je tam horuco baby za babym.Ako na pase 😀 😀 .

rikarr aj ja chcem poslat do happy fota vyvolat fotky aj kalendar len cakam na mm aby mi to urobil lebo ja to neviem,uz som zaregistrovana.

sticker
4. nov 2008

Mirka, tak to je mi naozaj ľúto. ☹ To je už riadna teplota. Drobček malý. Len aby to aj Peťko nechytil.
Ja som mala Janku doma vo štvrtok a v piatok - boli prázdniny. A práve vtedy mala zvýšenú teplotu. Ale nič iné, vyspala sa, boli sme len doma a už v piatok poobede bolo super. Julinka mala akurát ten biely povlak na pusinke, ale tiež je už dobre.
Až sa bojím tešiť - ale Janka bola normálne v škôlke celý týždeň + tri dni a to je neuveriteľný úspech 🙂 😉
Lenka - ževraj majú dosť robotníkov 😉 🙂 (To len tak mimochodom 🙂 😉