Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
5. jan 2009

Caute. Tak toto my mame ako naschval. MM si zobral dovolenku a keby neboli decka chore tak ich vyvalame v snehu. No my teplotujeme stale, Laduska ma aj ATB, takze trcime doma 😖 ...a historia sa opakuje ako v lete...MM ma dovcu a decka su chore 😠

lienka55
5. jan 2009

mirka to mi je luto ,konecne mate tatina doma a vy takto.Asi si ho moc neuzijete?My sme nakoniec poobede neboli vonku,zdalo sa mi akosi zima.Mirka a chlapci maju kolko zubkov?

sticker
5. jan 2009

No baby, mne volala sesternica čo tu bola v piatok aj s dvoma deťmi, že s tým starším bola dnes u doktorky a má mononukleózu!!!! Ja som v takom strese z toho!!!! Tam je inkubačná dom 5-7 týždňov!!!! A čo ja teraz? nemám dávať Janku do škôlky, alebo môžem? Bože, ja ich budem teraz sledovať, či sa im uzliny nezväčšujú, či neteplotujú......Tak sa bojím!!!

martinano
5. jan 2009

jani napisala som ti mailik, boze co sa to na tom slovensku deje, ked je tolko chorch deti?

sticker
5. jan 2009

Nemám síce na MUDr. číslo, ale asi si ho zistím 😒 Keď ja som jej ešte nikdy nevolala a je mi to trochu divné ju otravovať. Každopádne budem držať malé mimo detí, ale snáď pred barák by sme mohli, nie? Ak tam nikto nebude, čo aj nebýva 🙂 A v stredu by som zbehla. Ale aj tak by som nemala byť potom v čakárni s inými deťmi, či hej?
Celý večer som z toho nervózna 😒 ☹

janette4
6. jan 2009

Janka, nám sa toto stalo asi pred mesiacom.Bola som u našich a prišla tam mamina kamarátka s dcérou.samozrejme,že malého pestovali, mojkali...dva dni nato mi mama volala,že tá dcéra leží v špitáli s mononukleózou.tak som volala dr.,čo mám na malom sledovať a či to mohol chytiť.Povedal,že tam je pravdepodobnosť malá,že takéto malé deti to nezvyknú mať, skôr pubertiaci.Neviem,aké veľké deti má tvoja sesternica, ale snáď som ťa trochu upokojila.

martinano
6. jan 2009

jani cislo je 7797331to je cislo domov, povie ti co a ako.a maju to aj male deti a u tych je to nebezpecnejsie ako u pubertakov

sticker
6. jan 2009

Ahojte 🙂 Žanet sa mi zdá, že si to tu aj spomínala vtedy....tak už viem ako si sa cítila 😒
Ten malý má 4 roky a menší 1 rok. Zatiaľ nie sú v nemocnici, tak mu asi ant. zabrali.
My sme dnes boli na 30 min vonku pred barákom. Uf, ale sme premrzli. Ja zajtra ráno zavolám a opýtam sa jej.
Inak, Maťa - kamarátka chodí tiež k nej a jej 5ročná mala strašne zdurené uzliny, tak jej brali krv a MUDr. ju normálne nechala chodiť do škôlky a 3 týždne čakali na výsledky 😕 Ona ani nechcela vtedy chodiť s nami von a pritom medzi deti chodila. Našťastie sa to nepotvrdilo a nevedia z čoho mala tie uzliny napuchnuté 😒

sticker
6. jan 2009

Mati máš IPčko 😉

lienka55
6. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
my sme dnes este nespali 😠 ,neviem co mu je.Noc sme mali hroznu stale plakal a rano vstaval o 9.00h a odvtedy nie a nie zaspat.Tak dufam ze pojde vecer skor spat.Poobede sme boli trosku vymrznut na sankach. 😅

Jani urcite zavolaj dr.a neboj sa co si bude mysliet.Ja som u dr.stale alebo jej stale volam.Budes si istejsia.Ja by som konala asi takto ked nemam s takouto chorobou skusenost.Neboj sa vsetko bude ok.

andy.a
6. jan 2009

ahojte kočky z NMnV a okolia 🙂 😎

prepáčte,že sa vám sem zasa montujem,len som sa chcela spýtať : tej prejazd/či vlastne podjazd/ ponad štreku je už konečne otvorený,tuším od 15.12. 😉

len akosi nemôžem pochopiť,prečo diaľkové autobusy naďalej majú zastávku len pri Vzduchotechne 😝 😠
čo som počula,vraj je to pohodlnosť šoférov.. 🙄 🙄 🙄

neviete nič nové o tomto,či sa to nemá zmeniť alebo ako to bude naďalej pokračovať ?? 😕 😝
dlho sme mnohí čakali,kým ten podjazd otvoria,aby tade chodili autobusy diaľkové,a nič z toho 😠 😠 😠 mnohí dochádzajúci na to horzne frflú a sú nútení trepať sa vlakom 😝 😝 😝

Díky za odpovede 😉

lenca13
6. jan 2009

Ahoj Andy samozrejme ze uz je podjazd otvoreny a o tych autobusoch neviem zatial nic ☹

lienka55
6. jan 2009

Je to uz otvorene,isla som tade autom, ale preco tie autobusi stoja pri Vzuchaci tak to netusim. 😲

rikarr
7. jan 2009

ahojte

jani to je hrozné .... toto nechápem ja s viki nejdem medzi ludí ani ked má nádchu a niektoré mamy chodia s deckami medzi iné deti aj ked majú nejakú vážnejšiu chorobu .....dúfam,že sa nič nepotvrdí ....v piatok budem v meste a chcela som ti volať ......že by sme dali baby dokopy ......daj vedieť ako ste na tom

sticker
7. jan 2009

Ahojte. Tak som volala MUDr. a že ani nemám chodiť. Aj tak by im nevedela teraz nič dať. Inkubačná doba 21 dní, tak ich budem sledovať. Aspoň budem vedieť, keď budú moc unavené a naskočí teplota, že čo to je.
Ja idem teraz na obed do mesta. Chcela som zobrať aj Janku, ale je tam skoro -7 a tak ju nechcem zbytočne ťahať von. Ani mne sa síce nechce, ale musím.

rikarr
7. jan 2009

jani -7 😖 😖 😖 u nás je len -3 😀 a krásne sneží... pred chvílou snežilo tak husto že ani von sa nedalo ísť a teraz to spomalilo a krásne padá, viki už dúfam,drichme.....

lienka55
7. jan 2009

Ahojte,
tak vcera sme zaspali o 18:30h a spali sme do rana do 07.30h ale samozrejme ze sme sa budili v noci. 😠
Dnes som zase taka ubehana,rano som utekala na postu do obchodu a potom dr. bola som tam 2krat a stale plna cakaren tak som isila domov ,nechcelo sa mi tam cakat aby sme nieco zase nechytili.Tak som jej potom volala co a ako sme silvestrovali a posle nas este na nejake vysetrenie do TN.Tak ma zase upokojila.Potom som varila,umyvala zem,....Ked maly vstal napapal sa 😀 😀 😀 a isli sme na sankach von.Kde nebolo snehu na chodnikoch tak som ho so sankami nosila na rukach 😠 a teraz cakam kym mi sekne v krizoch. ☹

erika tak to stretko by bolo super ale skoda ze Janka nemoze. ☹

mirkaff
7. jan 2009

lienka55 nebol to naodou ujco Fulajtar,co som ti spominala??

janette4
7. jan 2009

ahojte. my sme boli dnes tiež vymrznúť.škoda, že malý ešte nevie sám sedieť, tiež by sme naštartovali sánky.s tým kočíkom je to od držku, normálôňne mám svalovicu ☹

miriamkac
7. jan 2009

Ahojte.
Lienka Petrik ma dva hore a dva dole, a Palko ma tri a pol 😀 hore a dva dole. Ziadna slava. Ale podla detskej stomatologicky je to ok, lebo zubky "v dasienkach" nahmatala. 😒

Jani to mi je luto, co vas "postihlo"....dufam, ze budu kocky Ok

rikarr
7. jan 2009

lienka veru bolo by to fajn ale zas ja som taká rada že sme vianocovali a silvestrovali bez doktorky na telefone ..... rada by som aby malá v takejto hnusnej zime nič nechytila....

je fajn že ťa dokina upokojila.....

janete ja si neviem predstaviť že by som sa teraz terigala s kočárom .... u nás je snehu moc a aj na cestách iba na hlavnom ťahu je poriadne odhrnuté..tak si neviem predstaviť tú štreku.....

jáj a lienka my máme 6 zubov 4 hore a 2 dole 😅

lienka55
7. jan 2009

To len my sme taky zubaty.Este neviem kolko ma zubkov Timea?Tak mozno preto nechce papat.Ked ich ma vsetky naraz ponalievane.Inak kolko vsetkych zubkov maju mat nasi drobci teda ich chrup? 😀

mirkaff to bol moj sused Kadlec a isiel hned potom po mne aj so psom.
miriamkac tak to chlapci maju ozaj malo zubkov,neboj dobhnu to vsetko. 😉 Niekto ma viacej zubkov,niekto viacej kilov. 😀

lenca13
7. jan 2009

Tak Timea ma 14 zubov este nam chybaju spodne ocaky a pri kazdom vyjdenom zube sme mali sople 😒 ale my mame aj dost kilov ved ona zje vsetko co nezje ju 😀 😀 😀 😀

moncika15
7. jan 2009

baby mam otazocku ohladne muzikantov a svadobnej zabavy😅 muzikanti ktoryx mame na plane zajednat hraju len do 2 hodiny v noci, ie je to priskoro na koniec? dokedy hrali vase kapely? dakujem 🙂

mirkaff
8. jan 2009

dobre ranko.tento pokec je super,obavila som tu holku co sme spolu boli na vzdychacke...z nemsovej..tak teraz chodim aj tam,hladala som jeden kontakt a mam ho.parada.maly cil este spi,ved v noci bol skoro dve hodiny hore,vecer mal taku totalne riedku stolicu..baby mne vecer doslo na mysel ze u nas bola kamoska s detmi a este na vianoce ked boli u jej mamy tak museli ist na pohotovost,ze radka bola moc marod,a tiez mi nieco spominala o tej mononukleoze.....tak teraz som na vazkach........... 😖

rikarr
8. jan 2009

ahojte.....

lienka vieš že neviem...okolo 20 😖

lenca timea ti super papá....

moncika nám boli tušim do 3,00...a poviem ti mne to plne stačilo...som bola hotová, vypýtali 11000 a šli domov.... 😀 akurát sa to zdalo málo tým čo prišli pred polnocou.....a ked si vezmeš že sme potom všetky kytice a dary hadzáli do auta na 2x a pobrali to čo sme mali odišli sme o 5,00 a o 8,00 sme mali budíček -my zvonil bratranec že "repete" vraj je hladný 😀 😀 😀 😀 😀 a zase zober to aj zo stránky tých muzikantov ved oni sú v práci už od obeda ak nie skôr...

baby, viki mala v noci teplotu okolo 38,7 a aj ráno ale nič jej inak nieje, nesoplí nekašle....len sa nadája džúsom a hrá sa...na ranajky zjedla pár guličiek čo sa dávajú do mlieka....uvidíme ako bude papať obed...už 2x kakala poredšie....tak možno zuby ked nič iné nemá....ráno ešte vykašlala nejaký sopel čo jej v hrdle zavadzal....

lienka55
8. jan 2009

Ahojcek 🙂 ,
ja som od 06.00h hore,bola som v Meste so sebou na krv,potom v obchode a ked som prisla o 07.15h domov akurat maly vstaval,varoval ho mm.Mam seknute v krizoch,boli ma to a chodim ako posr....a. 😀 😝 ☹ .ked ma niekto vidi dohovie co si mysli o mne?Maly mi zaspal o 11.30h co je super,tak by to mohlo byt aj kazdy den.
Ukazkovo ako u miriamkac. 😀 😉
Stihli sme ist aj von na sankach,pofotili sme sa este na snieziku,nech mame pamiatku,lebo tak krasne svieti slniecko ze sa to uz asi zacne pomaly topit. ☹ Poobede chcem ist do Vrboveho pozriet si obedovu supravu/aspon pre 12 ludi /,dostali sme od svokrovcov prasulky tak ich treba minut 😀 .

miriamkac
8. jan 2009

lienka rypes?
Inac ked sme boli u svokry, tak Petulo straaasne kaslal (sak kasle este stale, pondelok pojde na ATB), a jedine, co mu pomohlo, bolo dat do "vertrikalnej" polohy = na ruky 😝 a uz som ho neniesla spat do izby, lebo okrem deti tam spala aj svokra tak som ho supla k nam do postele a takto bol u nas kazdu noc (potom ked zaspal, som ho preniesla so postielky, ale "opicak" ked sa zobudil tak hucal a aby nezobudil vsetkych (bola tam este svagrina so svagrom a malym babom - 6 mesiacov) tak zase sup k nam.....no a ked sme prisli domov, pytal sa k nam do postele...tak si dva vecere pohucal...dobre som mu dohovorila a zase je klud....(moja mama bola svedkom jednej "dohovaracky" a Peto naozaj ostal ticho aj ked stat v postielke, ale neplakal a ze to sa rozpravam s nim ako s dospelym, ze ma pocuval) a to je to, co som pisala....nepodcenujte svoje decka...rozumeju vsetkemu az moc dobre.

A ja mam doma dalsieho maroda....MM ma zapal priedusiek takze uuuplne super....a mna moze slahnut... 😖

lienka55
8. jan 2009

Mirka neviem ako si to zobrala,ale ja som to myslela v dobrom,vobec neryyyyypem!!!!!!!!!!! 😎

miriamkac
8. jan 2009

Ja som to myslela zo srandy.....mozno sa to nezda, ale tiez mam trosku zmysel pre humor 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅