Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

julca80
6. máj 2008

stic, myslim, ze sme sa obisli, bo ja som rodila v nedelu CR, tzn. ze som do stredy lezala na pooperacke a potom ked sa uvolnilo miesto na rooming-ovej izbe c.13, tak ma suchli tam. Nebola si nahodou tam predo mnou? 😀

julca80
6. máj 2008

Bo ja si pamatam ako sa dake babenky odtial vystahovali, resp. odchadzali, len si nevybavujem tvare. 😎

sticker
6. máj 2008

Ja som bola tuším až do štvrtka, alebo do piatku. Viem, že som už bola "na nervy", lebo som týždeň ležala na pôrodnici a potom týždeň na roomingu. Julka brala antibiotiká a tak som tam nebola klasických 5 dní ako iné 😠 😀
A vieš, že asi z videnia si Ťa pamätám - klasika po cisáre, chodila si trošku ohnutá 😅 😅 😅

julca80
6. máj 2008

no jasneeeeeee, 😀 ako kvasimodko 😀 My diefce po CR sme tak chodili asi tyzden😀, bo cely clovek sa neda vystriet kvoli zositiu.

sticker
6. máj 2008

Ja si to pamätám - po Janke som tiež tak chodila 😀 😀 😀
Dominika Ti spinká? Ja by som mala spratať obyvku - čo tu Julka narobila neplechu a musím dočítať jednu knižku, lebo ju musím už vrátiť 😀 Je dobrá, len nemám kedy si k nej sadnúť. Vidíš, aká som zaneprázdnená 😀 😀 😀

julca80
6. máj 2008

hej spi, ale cakam, ze sa cochvila zobudi, rychlo ju nakrmim aj pofrcime von, vyzera to na dnes krasne. 😎
Normalne ma to taha si ist sadnut dakde na terasu, no uvidim ci som mno pojde dakto?! 😀

Co sa tyka tej obyvky, tak ja to tu mam take iste, zatial som sa do tych hraciek nepustila, ale musiiiiim. 😅

sticker
6. máj 2008

Julca - šup do júnoviek, nech nemusím stále prepínať 😀 😀 😀 😀 😀

miriamkac
8. máj 2008

Ahote dievcata....pockajte neutekajte mi...

sticker mna si tiez nepamatas z nemocky?? 😀 😀 ...lebo ja teba si pamatam..ty si zostala na porodnici a ja som uz mala chlapcov na svete 😝

julca80 v NmnV som byvala 25 rokov, potom sme kupili byt v Cachticiach.....inac v Meste mam rodicov a som tam dost casto...aj minuly tyzden ma tam bolo vidiet....

sticker
11. máj 2008

Miriamka - no z fotky v pase neviem určiť, či Ťa poznám 🙂 😉 A rodila si cisárom? A to si ležala na ktorej izbe? Či Ty si ma pamätáš, keď si už bola na roomingu?

miriamkac
12. máj 2008

sticker ja som na roomingu nebola, ja som lezela najskor 3 dni na gynekologickom (cislo izby sa ma nepytaj...ale tusim to bola oproti sesterni) a potom som bola na tych izbach, kde davaju po cisarskom (chlapcov som nemala pri sebe, a rodila som cisarskym), ale teba si pamatam, ze si chodila este po gynekologickom s bruskom, alebo sa mylim?....a potom, ked som odchadzala, tak uz si bola na roomingu (bez bruska) 😝 ...ale ja ta tusim poznam z Mesta, nehrala si volejbal?

sticker
12. máj 2008

Ja som tiež ležala na izbe oproti sestričkám 😕 🙂 . A áno volejbal som hrala aktívne za mesto. A to Ty ako vieš? 😀 Ty si tiež hrávala? Ak to nie je tajomstvo, aký si ročník? A ako zvládaš svojich chlapcov? Lacko aj pôjde do škôlky? Či ani nie 🙂

miriamkac
12. máj 2008

Iha...pockaj pomaly....1. volejbal.....mame spolocne zname...ja som sice volejbal nehrala, ale kamosky hrali sem tam som sa bola pozriet aj na vase zapasy. 2. rocnik asi ako ty: 1979, 3. chalanov zvladam ako sa da 😝 , alebo aj nezvladam a 4. Lacka nemam, mam Ladislavu...to je dievcatko...a pojde do skolky v septembri. Inac by som to asi neprezila..... 😝 .....(nevola sa starsia dcerka nahodou po tebe?) 😝

sticker
12. máj 2008

To s malou prepáč 😅 Som to zle prečítala 😅 . A inak, počuj, nevieš Ty toho o mne nejako veľa? 😀 😀 😀

miriamkac
12. máj 2008

Nevadi...ma take "divne" meno....manzelove zelanie...neriesim to, a uz som si zvykla....

rikarr
15. máj 2008

ahojte mamulky,
fakt nestíham,ked je takto krásne sme stále na dvore alebo na piesku 😎 chytáme bronz 😀
Mc je oproti dlhým schodom, nenápadná budova.treba zazvoniť.

baby vy máte všetky júnovčatká???iba ja tu oxidujem s oktobrovkou 😅
čo nové, malá práve chrní tak mám trocha voľno.....

v sobotu ideme na svadbu tak sa teším....
ozaj ... nebýva niektorá z vás pri hájovkách????

sticker
15. máj 2008

Ahoj rikarr 🙂 Ja bývam priamo na Hájovkách 😀 😉 Ja sem mrknem len občas, lebo väčšina z nás píše inde. Ty si priamo z mesta?

miriamkac
16. máj 2008

rikarr ahoj...ja mam majovcata...xixi 😀 ...a dcera ja februarova....
tak dievcata..mrknite castejsie... 😝 ...my sa tiez vela vetrame....

rikarr
30. máj 2008

ahojte áno som z hájoviek priamo - teda bola som, teraz som sa odsťahovala pri NMNV 😒
zdá sa mi že ťa poznám z videnia, nemáš ešte sestru????a nevenuje sa náhodou psom???a nepoznáš moju tetu -Alu Mitánkovú???

moc otázok čo 🙄

do mesta chdím raz týždenne lebo mi strááášne chýba a malej len prospeje byť aj s inými deťmi - má tam už frajera tak chodíme za ním ....

miruss
30. máj 2008

Čaute. Nie je niekto z Vás z Kálnice? 😎

rikarr
6. jún 2008

čo to tu zamrzlo či čo???? 😖

miriamkac
11. jún 2008

Ahojte....my sme boli teraz chori...vsetci....dcerku som mala aj v nemocnici 😠 ...ale uz sa lepsime, takze mam cas sem zbehnut...

rikarr...ano mam sestru a ano mame aj psa (cierny anglicky koker)..takych nie je v Meste vela....a meno tvojej tety mi nic nehovori...neviem kde ju mam zaradit....
kde teraz byvas? ak mozes prezradit....

miruss ani ja nie som priamo z Mesta, my sme tu take "primestske" typy 🙂 .....

rikarr
15. jún 2008

jéé to mi je ľúto že ste boli v nemocke....čo vám bolo??????

tak som si ťa asi zmýlila....ale podobáš sa mi na jednu známmu...

ja som bývala na hájovkách tematínska 5 a teraz bývam v moravskom lieskovom

miriamkac
16. jún 2008

Co nam bolo, mali sme prusnu chripku a Laduska vracala stale az sa dehydrovala...tak musela do nemocnice...pri chlapcoch sme to zvladli 😀 ....ti sice vracali, ale nemuseli do nemocky...

Inac ja som byvala na Javorinskej-...oproti zimnemu stadku...

rikarr
25. jún 2008

fuha,neprijemne, dufam,že je ok.

tak to kusok odomna ked by sme to vzali krížom 😎

sticker
25. jún 2008

Rikarr - už viem, kto si 😀 😀 😀 😉 😉 😉 Teda ak máš sestru Moniku a to som si istá, že sa nemýlim 😉 A sa mi zdá, že som Ťa videla aj s maminou možno minulý týždeň. A sestra robí v útulku - moja a chodila s Monikou do triedy.
A jasné že poznám "Alu" - mamina je s ňou taká dobrá kamarátka.

sticker
25. jún 2008

Je pravda, že sem často nechodím 😅 😝 Píšem si v "Spoločnom termíne" 😉 . A teraz, ako je teplo, tak sme stále vonku, alebo sa venujem malým doma.
rikarr - a Tvoja teta ma má rada - veď som pekné meno vybrala pre druhorodenú 😉 🙂

rikarr
26. jún 2008

tak predsa som sa nemýlila janka.................už máš dve deti????????
no moja teta je potvora.....
setru mám moniku, v piatok sa jej narodil druhý syn tak sa vytešujeme.....
pozerám že na foto máte chodítko....využili ste ho?Lebo niečo také by som chcela pre malú ona mi teraz chodí po dome s krmiacou stoličkou.... 😕

sticker
26. jún 2008

Tak teda Monike blahoželám 😵 A oni bývajú v NM? Lebo ju som tiež nevidela "100 rokov" 😅
A čo sa čuduješ, že mám už dve deti 😀 😀 😀 😀 Veď mám aj vek 😅 😉
A to chodítku je dobrá vec. Neničí toľko podlahu ako stolička 😀 . Nie vždy sa Ti dá behať s malou za ruky - tak šup s ňou do chodítka. Ale najlepšie by bolo,keby si máš od koho požičať. Lebo to zase nie je na dlho. Ale teraz ma napadlo. Ty myslíš klasické chodítko, alebo to čo mám na fotke v pase? 😅
To v pase je tiež dobré. Len zo začiatku som ho musela pridŕžať, lebo šlo moc rýchlo. Ale keď sú koberce doma, tak je to dobré. A Julka sa s tým rada hrala - hádzala do toho a ťapkala vždy, keď to zahralo. A to nehovorím, že staršia bola z toho vo väčšom tranze 😀

rikarr
26. jún 2008

to čo máš na foto som myslela.
monika byva v čachticiach uuuuž hádam aj 5 rokov to bude....
viki behá už len za jednu ruku tak chodítko jej nechem už dávať ale také čosi čoho sa može držať..

miriamkac
30. jún 2008

Ahojte.
Co mate nove?
rikarr.....aj ja som sa prestrahovala do cachtic...tiez tu byvame cca 5 rokov.... 😉