Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
21. nov 2007

mon,no akosi sme tu osireli ☹

monatko
21. nov 2007

mreni, toto si musis pozriet na dobru noc, ja som sa tu valala, tak sa zabav aj ty 😀 😀 😀 😀

http://www.pikosky.sk/2007/11/21/madonna-ma-dob...

moncika15
21. nov 2007

monatko ,ja by som sa aj nasla ale som len snazilka ☹

miriama
22. nov 2007

moni, what??? 😕 😀 😀 😀

miriama
22. nov 2007

monicka, no vidis..aj ja by som tu chodila castejsie ale mi to pride aj blbe, ze sem chodim...uz ani snazilka nie som...az zaciatkom roka....
tak ja uz len tak obcas nakuknem a cosi vpisnem... 😅

inak, monatko, mreni..ide vam IPcka 🙂

moncika15
22. nov 2007

ahoj,ja tiez len xodim ci tu nie je niekto novy kto by ma zobrla do partie ☹ .lebo monatko a mrenka su stare zname a bavia sa iba spolu 😢

monatko
22. nov 2007

moncika, prepac, ale nechapem ta 😨 preco by si sa nemohla zapojit do debaty, aj ked sa nepozname....... ved sa SPOZNAME!!!! ved tu na fore je vela kociek, ktore sme sa predtym nepoznali... je sice pravda, ze niektore baby ti daju pocitit, ze si votrelec, ale ani ja a ani mrenka take nie sme - inak by sme sa asi nepytali, kde su vsetky baby, nie?

no a co, ked nie si ani maminka, ani tehulka, kazda raz nejako zacinala 😉 takze toto neberiem ako vyhovorku, na mna dost slabe 😀 😝

mrenka
22. nov 2007

moncika,to vobec nie je pravda,bavime sa spolu,lebo nikto iny tu nereaguje...keby ste sa zapajali,tak by aj diskusia bola zaujimavejsia,takto riesime s mon len nase problemy,takze sup sup,pekne piste...

monatko
22. nov 2007

presne tak, nikto tu nereaguje - uz sa mi napr. stalo, ze sa tu mihla nejaka babenka, napisala 1 prispevok, ja som sa chcela rozpravat, spoznat ju trosku, tak som sa jej nieco spytala, ale dotycna sa uz nozvala, tak to je komunikacia o com? ☹ verim, ze vela bab je na fore iba takych, co citaju a nechcu sa zapojit, ale to nie je moj problem, len nemusia zato tvrdit, ze su niekde nevitane...
NM nie je zas take velke mesto, a preto ani v tejto teme nie je az tolko bab, ja som vdacna za to, ze tu je aspon jedna osoba (co na tom, ze je znama), s ktorou si mozem vymienat info, ale na druhej strane aj smutna z toho, ze to niekomu vadi 😔

maruschka
autor
22. nov 2007

moncicka všetky sa tu bavíme medzi sebou-ale podľa toho,kto ako prišiel do debaty a kto ako zachytil o čom sa debatuje.Ja tiež prídem,keď mám čas-teraz už skoro nechodím lebo nestííííham,ale do debaty sa zapájam vždy.
Tak aj ty,debatuj,debatuj,debatuj.... 😉 😉 😉
Snažilky tak vám závidím to snažilkovanie 😀 😀 😀 nám sa tie deti nááááhodou pritrafili-ani sme nevedeli ako-a to akože antikoncepcia fungovala..takže čo k tomu dodať 😎 😎 😎
A inak monatko,bola by si prekvapená,že modrykonik je pomerne neznáma stránka pre rodičov,takže aj keď nás tu je milión,tak to je malé číslo-veď vidíš.
Inak som debatila s kamoškou-je teraz v Anglicku-je učiteľka a chce v NM založiť celodenné MC aj s výučbou pre detičky.Tak bacha-modlím sa,aby to dotiahla do konca.Lebo je tu tak smutno..a potom sa tam budeme stretávať-ak to stihne ešte skôr,ako skončím materskú.No uvidíme.To je ešte taká hudba budúcnosti-ale sa čudujem,že sa tejto myšlienky niekdo nechytil tak profesionálne.. 😕 😕

maruschka
autor
22. nov 2007

sorry-že nikdo-to je teda chyba...a to mám segru slovenčinárku.Prepááááčte dievčatá 😎 😀

miriama
22. nov 2007

maruschka, to ty si brale este aj antiku a otehotnela si????? 😕 tak ja uz nicomu asi nerozumiem... 😨

mrenka
22. nov 2007

marusch,ta kamoska sa kedy vrati?a kde to planuje?lebo ja som rozmyslala tiez nad takym detskym kutikom,preto sa pytam...

monatko
22. nov 2007

jeeeeeeee baby, ked spominate podnikatelske zamery, ja som planovala v nasom meste nieco ako anglictinu pre najmensich, tak by sa to mohlo spojit s tym MC, co vy na to 😉 inak, ze vraj tu uz nejake MC funguje, v "Zabej ulici", nepoculi ste?

miri, ja este poznam jednu babu s takym pripadom, tiez mi je to divnô 😕

mrenka
22. nov 2007

mon,ja som o tom pocula,je to tusim krestanske,ale je to nejake malinke a funguje len par dni v tyzdni v urcene hodiny,takze neviem...nooo,tak zajtra dojdes?pokecame..

monatko
22. nov 2007

aha, tak to neviem, ale to centrum by sa tu zislo, ze?

no rada by som dosla, len to vyzera take perne, lebo nas caka ta svadba 😎 dam ti este vediet, ked budem po vysetreni...... ozaj, brali ti vela krvi na zaciatku? niekto tu pisal, ze 5 ampuliek, tak uz vtedy som skoro omdlela 😲

mrenka
22. nov 2007

nieee,preboha tolko nie..jaaj,vsak segra ma svadbu,ja som zabudla,nooo,budu kolaciky?? 😀 😀

monatko
22. nov 2007

hehe, budu budu aj torticka bude, no som zvedava, ako to cele dopadne........ akurat ideme s mamou zostavovat menu, takze sa na chvilenku odmlcim 😉

mrenka
22. nov 2007

oki,pozdrav,paa

monatko
22. nov 2007

dikeeeeeees, zatial pa

maruschka
autor
23. nov 2007

mrenka,to je ešte v štádiu fantázie-chceli to otvoriť nejaké učiteľky a medzi nimi bola aj ona...ale teraz odišla do UK a potom ide do Talianska na nejaký čas,takže ako to vidím,najbližšie 2-5 rokov to nehrozí,ak sa tam vydá,tak to nehrozí už vôbec ☹ takže sa môžeš smelo pustiť do toho...to MC funguje iba v pondelok,utorok a vo štvrtok-tuším.
Monatko,tej krvi sa neboj.Tuším chodíš Durdíkovi,nie?Tam sestrička Alenka pichá tak krásne a bezbolestne,že ani nebudeš vedieť,že ti brala krv.Inak počas tehotenstva sa berie tuším 4-5 krát.A ak ti bude brať do 2 ampuliek,tak to sú maličké a to naberie do normálnej striekačky krv pri jednom odbere a potom ju do tých ampuliek rozdelí-takže žiadny masaker sa nekoná 😀 😉
Miriamka a vieš koľko je báb na modrom koníkovi,čo otehotneli počas brania antikoncepcie???Fakt.Jedna dokonca 4x,ale to je iba taký príklad.Nebudem písať jej nick,ale je to jedna šikovná baba a normálne ju obdivujem.Ale to nie je k tej antikoncepcii..
Ale to je len malé percento zlyhania antikoncepcie...takže sa neboj 😀 😀 😅
Ale zasa beží,idem variť na celý víkend,keďže zajtra máme školičku-Štatistiku a tam sú tááááketo vzorce matematické a ja som z toho jeleň ☹ 🙄 😕

monatko
23. nov 2007

marusch, ale oni mi naozaj brali 5 ampuliek do konskej striekacky 😀 😀 ale ani som nevedela, a bolo to hotovo 😉

maruschka
autor
23. nov 2007

no tak vidíš,zvládla si to.. 🙂 🙂 teraz budeš pekne chodiť na kontroly,budú ti už len merať tlak,robiť prehliadky a stery na cyto a sem-tam ti zoberú krv..takže absolúúúútna pohoda.. 😎 😎 😎 až na to čakanie v čakárni-nekonečné 😨 😕

mrenka
23. nov 2007

mon,ale nevidno,ze ty brali krv,to by si mala byt taka troska malatna,no ale ako si sa dnes rozculovala v aute na stopke...myslim,ze ti ten odber vobec neuskodil 😀 😀 😀 😀 😀

no babule,preco sa nikto neprida do debaty?

monatko
26. nov 2007

caute zubrienky, ako zijete? 😉 ja som mala bezinternetovy vikend 😝 lebo sme mali male oslavy a bola tu navsteva...... co mate nove?

*marusch, v cakarni bolo na 5m stvorcovych asi 30 bab, uz len z toho sa mi robilo spatne, ale pichla ma super......

*mreni, ja a nenadavat za volantom?? 😀 😀 inac, ved vies, ze vyjst z tej nasej ulice to je horor na entu 😒 ozaj, musime hodit rec, v stredu doobeda mam napr. volno

*miri, zajtra vyzistim detaily a dam vediet

a este: PEKNY DNIK 🙂

mrenka
26. nov 2007

mon,ut.str.sme v ba,tak potom nejak ako budes mat volno...jo?
kde ste vsetky zienky?nikto nepise.. 😕

monatko
26. nov 2007

no mreni, veru nepise a preto sa ti normalne bojim odpisat, aby niekto zase nerobil zavery 😕 😀
tak jo, tak potom dakedy neskor, vsak sa tu dohodneme.....

mrenka
26. nov 2007

mon a zajtra nemozes?
baby,no kde ste vsetky?

maruschka
autor
26. nov 2007

Ahojte ženy.Ako sa máte?Ja na figu-som choráá.A ešte aj p.učiteľka v škôlke mi oznámila,že majú ovčie kiahne.Tak som rada,dúfam,že naša malá to nechytí,lebo nám tento krásny suvenír prinesie domov a zbohom rodina-ani jeden z nás to nemal..V sobotu sme mali štatistiku-no kto vymyslel tento predmet to musel byť totálny magor-jeden vzorec na pol strany a pri jednej slovnej úlohe sme potrebovali také štyri vozorce,takže úplne obyčajné zadanie sme počítali na tri veľké strany..a ževraj zápočtová písomka-no to je moja smrť.
Monatko,ty chodíš Durdíkovi,že?Stále si to neviem zapamätať.Tak ten má úplne zabijackú čakáreň.A najlepšie je,ak prídeš tak okolo 9 a už tam sedí dvadsať dievčat a netehotných a nikto ťa nepustí sadnúť..ja teda neviem,ale ja si myslím,že by si mohli urobiť jeden ordinačný deň len pre tehotné.Veď to nie je možné,aby mamička v 9 mesiaci,čo má brucho padnuté pred pôrodom,čakala v čakárni 2 hodiny a pekne si vystála radu.To som zažívala pravidelne.A tak sme tam vždy stáli 3-4 mamičky a nadávali sme hromadne..To je teda nevýhoda.Aj keď prídeš na objednanú hodinu,aj tak nenormálne dlho čakáš.
Konečnéé nám prídu tento týždeň robiť tie skrine.Ja som z nich s nervami na konci.Už by som si ich aj sama zbila dokopy.To nie je možné.Ale aspoň to poteší,že konečne bude spálňa spálňou a nie detskou izbou.
Bolíí ma hlava,to je des,asi máme všetci oslabenú imunitu..asi budeme musieť pre to niečo urobiť,lebo sa akosi nevieme zbaviť choroby v našej rodine.
Jáj a malá má konečne ďalší zub vonku.Už má 10.Tak to ide pomaly,ale isto.Len neviem,kedy jej pôjdu ďalšie stoličky.
Mrenka,malá Lilianka má koľko zúbkov?

mrenka
26. nov 2007

marusch,lili ma 10zubkov,teraz jej vysli 2stolicky..takze asi tak,ako vy..
fuj,tu skolu ti veru nezavidim,a hlavne matika a pod veci,to ozaj nie je moja srdcovka,ja som taka happy,ze uz tam nemusim ani pachnut.. 😅
no a stale sme tu len 3... 😔 😔