Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
10. dec 2007

nie,neboli sme..no to je fajn,ze ti nic nie je,ale netes sa dopredu..pre istotu..

monatko
10. dec 2007

no ved jasne... apetit aj tak bohvieaky nemam, len som rada, ze uz ma aspon nenapina..

miriama
10. dec 2007

cawte holky....
gratulujem k skuskam.....k vyletu do tatier a konecne k bliziacemu sa terminu sona...ja by som sa tam natlacila uz skor, by som bola nedockava.. 😅
a mon, vdaka 😵 😵 😵 😵 mas IP 😉

maruschka
autor
10. dec 2007

mrenka,zapájam sa do tvojej debaty ohľadom tej témy 😕 .Ono,lepšie je sa ani nevyjadrovať,lebo ťa 20 babuliek udupe do prachu za tvoj názor.Ja som sa už poučila.. 😒 občas napíšem,čo si myslím,ale do takýchto extrémnych tém radšej nechodím,lebo keby sa do mňa niektorá z nich obula,tak sem už ani nepáchnem..Ja som si tiež myslela,že toto je stránka iba o detičkách,rodičoch,čakateľoch a snažilkách,ale občas sa to tu zvrhne a zvrtne takým smerom,že človek nevie,čo si má o tom myslieť..Možno to,čo si nemôžu dovoliť doma,tak si to prídu vyventilovať sem,bez ohľadu na všetko a na všetkých.. 🙄 🙄 😕

miriama
10. dec 2007

ahoj maruschka...nespis? 😅

mrenka
11. dec 2007

maruschka dakujem,tak si predstavte,ze tu temu opat otvorili,ja tomu nerozumiem..

miriama
11. dec 2007

mreni, zbytocne sa nad tym pozastavujes.. 😅 kto chce tam chodi a kto nie, tak nechodi...aj ked ma vela ludi na to svoj nazor..

monatko
11. dec 2007

ahojte, je tu niekto? tak ja vas len pozdravim, idem kukat Katastrofen 🤐

moncika15
15. dec 2007

ahojte baby,kam xodia Novomestanky na 3D ultrazvuk.tusim do aj Hlohovca 😖 kam je najlepsie? 🙂

miriama
15. dec 2007

cawte..tak sa hlasim aj ja uz z NM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mon, co tak utorok? 😕 😅 😵

monatko
17. dec 2007

cau miri, no super, vitaj doma! 😉 no ja skor streda, stvrtok - v utorok nemam moc volna

moncika, ja neviem, ja viem iba o Blave a o Brne k nam najblizsie..

moncika15
17. dec 2007

uz som zistila hlohovec a pruske ale v hlovovci je najslepsia cena a dobry doktor 🙂

martinkamm
17. dec 2007

ahojte 😵

miriama
17. dec 2007

ahojte holky 🙂 🙂 🙂

**mon, oki, ved sme uz dohodnute 😵 😵 😵
tak streda 10am 😀 😎 zelena budova, hlavny vchod 😵 😀 🙂

monatko
17. dec 2007

miri, tak super 😉

moncika, mas aj kontakt na toho dr.? posles do IP?

martinka ahoj, co mas nove, ozvi saaaaaaaaaa 😎

zuzanat
17. dec 2007

ahojte, ja som bola na 4D v Pruskom vo stvrtok, stalo to 1600sk, trvalo to skoro 1,5hod. Doktor bol super, skontroloval babo, vsetky organy, kosti, vsetko nam vysvetlil. som strasne spokojna 😵 mame 150ks fotiek a asi 10kratkych videii.
takze len odporucam 😉

monatko
17. dec 2007

zuzi, super, a kde je presne pruske?

zuzanat
17. dec 2007

je to za Ilavou,ak ti to nieco hovori. je to take malinke mestecko, clovek tam nema kde zabludit 😉

monatko
17. dec 2007

tak Ilava mi este nieco hovori, ale Pruske menej 😀 mas na nich, prosim ta kontakt, ako je to s objednavanim?

zuzanat
17. dec 2007

ak budes chciet vysvetlim ti to podrobnejsie cez ip 😉
tel cislo je 042 4492910 a ja som sa objednala asi mesiac do predu. sestricka sa ta opyta v ktorom tt si a kedy mas TP a podla toho ta objedna 🙂

monatko
17. dec 2007

jasne, budem rada, ked mi povies viac 😉 myslis, ze teraz je este priskoro, aby som sa objednavala?

zuzanat
17. dec 2007

este mas cas, lebo aj tak ta objedna az ked budes v nejakom 23tt, takze kludne este pockaj 🙂

monatko
17. dec 2007

zuzi, dakujem za info 🙂

zuzanat
17. dec 2007

nemas za co, potom ti poslem aj ip s opisom ako sa tam dostanes. ak by som zabudla, kludne sa pripomen 😉

miriama
19. dec 2007

mon, este raz moooooooooooooooc dakujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

zuzi, co si neprisla ani ty?
a ako mimi? uz si v ktorom tt??

krasny dnik cice 🙂

martinkamm
19. dec 2007

ahojte babenky chodi niektora z vas k MUDr.Durdikovi?ako na vas posobi?

mrenka
21. dec 2007

babulky,aj ked uz na toto forum neprispievam a ani nebudem,nie som taky bezchrbtak,aby som vam nepopriala krasne sviatky plne pohody,spokojnosti,darcekov a super oslavu silvestra...vsetko naj do Noveho roka,vela zdravia vsetkym detickam aj tym,co su v brusku,maminkam tehulkam vela trpezlivosti a kludu,som rada,ze som vas vsetky spoznala,bolo mi potesenim,majte sa krasne..

miriama
22. dec 2007

mreni 😕 😕 😕 😕 😕
aj ja Tebe...Vam..celej rodinke krasne sviatky 🙂 🙂 🙂 🙂

..ale co sa stalo??? 😕

miriama
24. dec 2007

ja Vam len zaželám šťastné a veseléééééééééééééééé 😵 😵 😵

monatko
24. dec 2007

ahojte, zdravim vsetky maminky, tehulky aj nehetehulky z nasho regionu a chcem Vam vsetkym popriat nadherne Vianoce so vsetkym, co k nim patri, budte zdrave, stastne a milovane a pod stromcekom bohato obdarene 😵 😀