Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
7. júl 2008

No ževraj v Čachticiach je detská nejaká Krč-Turbová, ona sa tak volá 😕 Ja len, keď si písala, že chodíš s malými sem do mesta.

moncika15
7. júl 2008

krc-turbova je detska nie?

miriamkac
7. júl 2008

xixixiix.....podla mna ta prezliekaren nie je az take hrozne, aspon si pokecas pri tom cakani.....no u neho je zvykom nosit so sebou suknu a prezuvky, alebo ponozky...takze ja v tom nevidim nejaky problem...a nie ste tam viacere ako tri....ale to je vec nazoru.
co sa tyka UTZ robi to on a ma na to vyhradeny cas v nemocnici a nie je to problem, podla mna najrychlejsia zalezitos 😒 ....
Inac na Kovaca som pocula tiez len chvaly, ale rozpravala som sa s jednou pacientkou, ktora odisla od neho prave k Durdikovi....

miriamkac
7. júl 2008

Co sa tyka detskej, ja som naschval isla k Sickovej, lebo ju poznam...a nelutujem.....

sticker
7. júl 2008

My sme ju chytili už dvakrát na pohotovosti a normálne ma šokla. V dobrom. Ona je síce taká "papuľka" a povie, na rovinu čo si myslí, ale perfektne zhodnotila malé a jej prístup bol super. Bolo to na Vianoce a dokonca mi volala o pár dní, že ako je malým. A keď som prišla na pohotovosť o tri mesiace, tak si nás pamätala 😅

miriamkac
7. júl 2008

Inac Šickova je tiež čachtičanka 😀

miriamkac
7. júl 2008

Hej ja som na nu pocula tiez chvaly ale aj to, ze tam ma plnu ordinaciu ciganov...a kamoska, mi hovorila, ze keby som k nej isla tak si mam vybavit aby ma pustala bocnymi dverami 😎 ...xixixi....ja som spokojna s detskou...

moncika15
7. júl 2008

sticker ,dakujem za ip zvazim to. teraz si ma zmiatla uz uplne😅
miriamkac, a to tie cudzie zenske pocuvaju o tvojix problemox?
teda fakt neviem koho si vybrat 😒
a okrem nix je tu este kto Sulek a este niekto?

miriamkac
7. júl 2008

moncika15 ?????????...........
Preco by mali pocuvat o mojich problemoch...asi s me sa nepochopili......prezliekaren je oddelena ao ordinacie, stenou a dverami....nie je pocut, o com sa rozpravas s doktorom.....

miriamkac
7. júl 2008

Jani a teraz si spokojna s Kovacom?

sticker
7. júl 2008

Naozaj som Mirka. Akurát to dochádzanie, ale nemôže byť všetko dokonalé 😀 😀 😀 . Ale má toho veľa 😝

moncika15
7. júl 2008

no viem... bola som tam s kamoskou a videla som ako to tam je ale ci to cez tie dvare nie je pocut?

miriamkac
7. júl 2008

😉 to je dobre....my sme uz s detmi skoncili...takze ja ostavam uz len na pravidelnych prehliadkach....a pokial tam mam ist len raz do roka mi to nevadi... 😝

miriamkac
7. júl 2008

😀 😀 😀 ..........nie je.......len hlasy, ale nie rozhovor....vela stastia vo vybere...xixii

sticker, Julka ti uz dupka sama?

sticker
7. júl 2008

Presne tak Mirka. Aj len raz za rok. A to mi trvá, kým sa odhodlám objednať sa. Musím zháňať, kto bude s deťmi a nachystať všetko. Ale keď som čakala Julku, Janka chodila so mnou. So sestričkou "brali pacientkam krv". 😅 Jej vôbec nerobilo problém vidieť injekcie a krv 😅 . Ale inak je normálna 😉 🙂

miriamkac
7. júl 2008

Jani...to verim, ze je normalna...xixixi...ja som mala tie iste problemy, ked som cakala chlapcov...a to od siesteho mesiaca som chodila kazde dva tyzdne.....fuj...
dakujem, stacilo....
malu mi strazieval moj otec...aspon si "zadedkoval".... 😝

miriamkac
7. júl 2008

moncika15 si priamo z mesta? aj tu byvas?

moncika15
7. júl 2008

miriamkac, nie nie som priamo z NM ja zaberam to okolie za vahom 😎
prave mi dosla ip od kamaratky ktora porodila pri durdikovi a silou mocou ma od neho odhovara 😕 ze diagnostikuje aj taku xorobu aka nie je...
ja uz fakt nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem naco som sa vlastne pytala 🙄 😅 😀

miriamkac
7. júl 2008

moncika15 no, ja mam ten nazor, ze ked nie si doktor isty, tak nech radsej posle do nemocnice, kde maju lepsie vybavenie, ako ignorovat nejake mozne komplikacie...a inac, ked chces mat odbornika tak skus nemocnicu trencin 😎 .tam maju vsetko po ruke...xixixi

miriamkac
7. júl 2008

moncika...........ber to tak..."kolko ludi, tolko chuti"...........

moncika15
7. júl 2008

miriamkac,aj to ma uz napadlo ale zase ked si predstavim ze budem mat tehotenske nevolnosti a neviem co este tak dik aj cesta z izby na wc je namahava nie to este vlakom/busom 😀

miriamkac
7. júl 2008

no tak to vezmi tak, ze z Kalnice do Mesta a odtial do Cachtic......hmmmm....a to ti poviem, ze doobeda chodi malo autobusov....

sticker
7. júl 2008

Áno bežká sama už dva mesiace. V tomto bola dosť rýchla. ona nevie chodiť, len uteká 😅 😀

moncika15
7. júl 2008

miriamkac ,to posledne patrilo mne? 😕 ja nie som z Kalnice 😝

miriamkac
7. júl 2008

hej...zistila som 😝 ..........

miriamkac
7. júl 2008

sticker sikula.....mne sa chalani len teraz pustili.... 😒 ...tak trrrrrpnem...lebo im je jedno kade idu....Laduska bola opatrna u nej som sa nebala, ze si hlavu rozbije, ale chalanom to je jedno...oni si to namieria aj cez izbu posiatu kockami 😖 🙄

sticker
7. júl 2008

Mirka a to Julka padala vystretá dozadu 😒 Si vieš prestaviť, ako som sa bála - všade som behala po nej. Takže Ti vôbec nezávidím, ten dvojitý strach a dvojité behanie 😝 😉

sticker
7. júl 2008

Moni - ja som sa tiež bála cestovania, mne býva v autobuse zle aj keď nie som tehotná 😅 😀 . Ale na moje prekvapenie som zvládla cesty do Čachtíc na lačno ráno -nosila som vodu a tú som pila. Ale normálne mi vôbec nebolo zle. Čo ma dosť prekvapilo 🙂

miriamkac
7. júl 2008

Jani, co dvojite....sak este musim aj na malu hodit ockom......ta beha teraz na odrazadlach, co dostali chlapci a kazdu chvilu sa zrube ☹

maruschka
autor
7. júl 2008

čaute dievčatá..prepáčte,že vám skáčem do debaty,ale mám otázku:Zháňame fakt dobrého alergológa v NMnV..takže potrebujem od vás radu 🙂 🙂 😉 Dííííííííííííííííííííky

A k dnešnej téme:Ja chodím k dr.Durdíkovi a som nesmierne spokojná.A spolu so mňou celá naša dievčenská família-segry.Mám s ním len a len dobré skúsenosti...Len mi lezie na nervy,keď tam sedí sto študentiek v maličkej čakárni tri hodiny a tehotné-s bruchom zarovno nosom si to tam odstoja..Takže len toľko k tomu. 😨 😨