Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
3. máj 2010

Čaves žienky, hlásim sa po dlhej dobe, ale asi tu na mňa každý zabudol ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 ...fňuk.... ☹

lulu723
3. máj 2010

Ahoj Evka tak aka bola cesta domov?Kubko vydrzal taku dlhu cestu? 😉

moncika15
3. máj 2010

ahojte 🙂
prave sme dosli z BA, som objednana na 3D 21.5. 😵
lulu, tak len do IP mozes 🙂 . povodne sme to nexceli vediet pohlavie ale ked tak kukam po obxodox na vecicky ta asi uz aj xceme 😀 dnes sme poxodili obxody s babatkovskymi vecickami a haraburdickami. ale vidim to tak ze nakup v polsku to isti 😀 😅 u mna bude najvacsi problem kupit kocik, na kazdom sa mi cosi nepaci 😠

jarabicka
3. máj 2010

...cesta bola úúplne v pohode, dosť som sa bála lebo od piatka teplotujeme, kašleme, ale nakoniec všetko OK 😉

moncika15
3. máj 2010

lienka, ja si skor myslim ze nepekne priberam 😅 🙄

lienka55
3. máj 2010

Evka,ale ved sme ta spominali,aj na stretku,vobec sme na teba nezabudli 😉 .
Ako ste sa mali,kolko ste tam boli?

Moni aj ja mam slabost pre kociky,uz ako netehulka som chodila do obchodov s takymto sortimentom a obkukuovala ich.Ale mam klasiku a som spokojna.Pokusim sa hodit foto. 😉

lienka55
3. máj 2010

moni to tak nesmies brat,ved si na to cakala dlho a konecne to prislo musis sa tesit z babinka a kaslat na kila a priberanie. 😉 😀

lienka55
3. máj 2010

aj ked mame chlapca,mne sa tato lososova farba hrozne pacila, a neodolala som jej a vobec mi to nevadilo,ze to bol skor kocik pre dievcatko.

jarabicka
3. máj 2010

Lienka, ešteže tak 😉 , ja že sme už zapadli prachom a nikto si na nás ani nespomenie 🙂
Na východe sme boli mesiac, jááj, tak tam bolo fáájne...hneď by som sa vrááátila... 🙂 doma je doma 😉

janette4
3. máj 2010

Ahojte.Evka,vitaj po dlhej dobe,ako bolo?

Ja som dnes bola na neurologii,v podstate mi nič závažné nezistili,iba že mám opotrebovanú a posunutú platničku a začínajú sa mi tvoriť výrastky 😝 dala mi nejaké lieky od bolesti,budem chodiť na injekcie,rehabilitácie som odmietla,nemala by som tam ako chodiť.

poobede sme chceli ísť von,ale začalo pršať,tak sme zavolali kamoške,nech príde aj s dcérkou k nám sa hrať.s Maťom sú rovnako starí a majú sa hrozne radi,keď sa lúčime obidvaja nariekajú,jeden kričí Maťooooo,druhý Dadááááááá 😀 dúfam,že im to ešte pár rokov vydrží a v puberte sa nebudú nenávidieť 😀

Lenka,pekný kočík máte,trochu podobný,ako my.my sme mali takýto:

ale teraz sa mi začal páčiť:camarello F10.ten by som chcela pri druhom,ak nejaké bude,lebo momentálne mám také obdobie,že mi je to dosť jedno. 😒

janette4
3. máj 2010

Ludka moja,tak to ti nezávidím takéto peripetie s Eričkou.Nič si z toho nerob,nech si svokra štrikuje,keď to bude dievča,povieš jej,že nech si tie svetríky oblečie sama 😝 dúfam,že nám prezradíš,keď nie tu,tak zorganizujeme stretko a tam. 😉

lienka55
3. máj 2010

Zanka,fuuuuu tak tie zdravot. problemy ti nezavidim a prajem nech sa to zlepsi.
Hod foto aj toho noveho kocika ak sa da.Zanka a co sa stalo,ze ti to jedno,myslim tym druhe baby,stalo sa nieco???

janette4
3. máj 2010

Lenka,toto je novšia verzia,tú staršiu,čo sa mi páči,nemôžem nájsť:
http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-D...
Nič sa nestalo,len neviem,mám také obdobie. 😒

natsa
3. máj 2010

ahojte.tuším ste sa z konom zrazily ked tak píšete.Ahoj Evka neboj mysleli sme na teba aj ked sme mali stretko tak som si zmyslela na teba.ja som teraz strašne smutná.Tá čo ma učí tu anglinu tak v jiny odchádza preč do prahy.Tak už som z anglinu zkončila.Je mi to strašne luto pretože sa to chcem konečne naučit.venujem tomu kopu času aje z toho ho....Aj som hladal lektorov ale to je dtrahe 6-9E hodina +platenie dochádzky.
Riešit tu kočíky.ja mám tiež taku maniu a som tým posadnutá.Aj ma napadlo že ten moj šedo oranžováý predám a kupim si neskor nový ale hovorím si načo.peniaze sa zidu na niečo iné.Inak Zanka z Lenku máte krásne kočíky škoda ich predat.Inak aj ten modrý je krásny čo si sem Zanka hodila link.ja osobne som na zelenu alebo červenu ale ja o novom budem asi len snívat

natsa
3. máj 2010
lienka55
4. máj 2010

Ahojte,
my sme si dnes potiahli do pol osmej,boli sme uz v obchode,budem zapekat cestovinu a mam zehlenia vyse hlavy. 😝
Maly sa mi zacal hrat na kopci hliny, co mame pri dome,je naprsane takze si to viete predstavit ako vyzera. 😠
Museli sme sa ist prezliect.
Ozaj a vcera nam dr. zistila,lebo maly mi uz dlhsie kryva,mame ploche nozky.Tak nas poslala na ortopediu do BA,ked tam uz budeme.Nemate s tym niektora skusenost?
Ozaj a kupila som mu uz dvoje sandalky c.25, jedny na doma, a druhe akoze novsie,inak oboje su obnosene,tak ich musim predat,lebo budeme musiet nosit ortopediacke.Nemate zaujem?

rikarr
4. máj 2010

ahojte iiiha kočiky preberáte

ja som so svojim uuuuplne spokojná a keby som šla kupovať ešte jeden tak idem zas na moravu 😀 fakt maju lacnejšie veci

rikarr
4. máj 2010

😀

michaela2410
4. máj 2010

lenka a nedaju sa ti do nich kupit ortopedicke vlozky?

ja som myslela tiez ze lukas ma ploche nozky, ale dr. centovy povedal, ze su to len slabe clenky, tak mame ortopedicke sandale na mieru, ma ich ako prezuvky v skolke, inak ma porazalo, lebo vycalovali sme 17euro a prisli az asi po dvoch mesiacoch, ked som sa po nich zmahala 😠

no a vcera zubarka zistila lukinovi sest kazov, to boli nasi v BA, kam chodia oni a ja som myslela, ze ma len dva, spravi mu ich a basta...ale vraj ten jeden ma uz velky, tak ten mu ani robit nebude, lebo by ho to bolelo, no a ostatne postupne, ide ma porazat, lebo terminy ma az junove a to je moj ocino v chorvatsku, tak budem musiet chodit ja, len dufam, ze ho ten najvacsi kaz nebude boliet akurat na dovolenke...s..rie ma to, lebo nasa zubarka tu nam povedala pred mesiacom, ze ma len dva a mame prist, ak ho nejako presvedcim...ale v BA povedala, ze uz je to neskoro, tak zurim a strasne ma to stve 😠

lienka55
4. máj 2010

Miska,najprv musime ist na ortopediu a uvidime co nam povedia,ale my budeme potrebovat aspon dvoje topky,takze pekna palka. 😠

moncika15
5. máj 2010

ahojte
mne je dnes tak zle ze sa tusim nedozijem vecera ☹ . vcera vecer som si pocupela nad wc misou a nie a nie grcnut, mozno by mi ostalo lepsie. dnes uz od 5 nahanam nieco pod zub, nie ze by som bola hladna ale bojim sa ze mi ostane zas zle. nervozna som, mam take pocity ze mi cely svet pada na hlavu, hlava ma boli...strasne zeby mi az teraz zacali tehu priznaky v pravom slova zmysle 😅

lienka55
5. máj 2010

Moni myslim,ze ano.

My sme prisli prave od Blandu,maly zaspal v aute,tak som iba prelozila do postele.Zda sa mi,ze bude chory,asi ma porazi,som na nervy z toho.To sa moze stat len nam. 😠 😢

lulu723
5. máj 2010

Ahojte moncika aj mne bolo az okolo toho 10-12tt zle,ale nastastie len jeden tyzden.

Lenka nech sa Davidko uzdravi aj nasa mala je trosku chora ma strasne sopliky.rano ked vstane tak mi huci za usami az do obeda potom sa vyspi a je dobre.

teraz papa polievku a pojde do hajan a ja zalomim asi snu,lebo nejako to pocasie ma zmaha tak pojdem pekne aj ja do hajan. 😉

lulu723
5. máj 2010

a ked tu rozoberate kociky tak mne sa paci tento http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4067 samozrejme v inej farbe,ale tako ma stale nejake nove kolekcie tak si pockam ci nebudu v krajsich farbach 🙂

lienka55
5. máj 2010

Ludka velmi pekny je,aj tato kombinacia farieb sa mi paci,a co ty si budes kupovat tiez novy ?

moncika15
5. máj 2010

kdev meste maju velky vyber kocikova inyx veci co budeme potrebovat? kociky som videla tusim len pod biliardom a v RIU oproti fontane (ale tam ani nepaxnem koli obsluhe 🙄 )

lienka55
5. máj 2010

no Moni myslim,ze ani nikde inde uz nie je taky dobry vyber.Ja mam z Ria,a bola som spokojna.Aku mas skusenost?

moncika15
5. máj 2010

to vazne 😕
uzasne "mile" a oxotne predavacky tam predavaju 🙄

a ina vybavicka sa da v NM kde kupit? 😨

natsa
5. máj 2010

Ahojte.Tak dnes sompredala našu postielku tu cestovnu.Putovala na horehronie.tažko sa mi snou lučilo,ale už musela ist preč lebo sa tu nedalo hnut.keby že máme vedší byt tak ju nikdy nepredám.aj sme boli dnes V Tn zhanat detský stolik zo stoličkami aj sa mi tam páčilo ale myslela som že nájdem na nete lacnejšie a peknejšie ale o bodov.neviete niektorá či maju niečo take v meste?aby sme sa nemuseli trepat do Trenčína.
Monci ešte to vydrž za chvýlu by ti mali nevolnosti pomali prechádzat

moncika15
5. máj 2010

nasta takze najkrajsie postielky maju na horehroni? 😀 ja som videla krasne stoliky v ikei alebov kike v BA