Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
16. máj 2010

Ahojte.Ludka,tak nažhavte foťák a odfoť aj bruško,ja som tiež zvedavá. 🙂

natsa
16. máj 2010

Ahojte.tak úž sme pobalený a idem k rodičom na týžden.včil malý uspešne zaspal po15 min.reve v postielke.
Veru Ludka fot aj jasom zvedavá veru neviem si t predstavit z brušiskom ked si taká chudunká .

lienka55
16. máj 2010

Ahojte dievcata,
som len na skok,manzel nam priniesol PC s netom a rozpravkami,lebo malemu je strasne dlho.
Dakujeme vam vsetkym za drzanie palcov a podporu,ako som to tu narychlo precitala,tak mi aj slzy vyhrkli,velmi ma to dojalo.
Bolo a je to narocne,hlavne dni nam idu strasne pomaly a Davidovi je uz dlho v postielke,snazim sa mu cas sprijemnit vselijako ale nepomaha.
Potrebuje moju maximalnu 24hod.starostlivost,tak neviem ci sa mi podari kazdy den vas navstivit.Teraz je tu manzel,tak som iba nakukla.

Drzkajte sa a myslite na nas nadalej. 🙂

moncika15
16. máj 2010

lienka, tesim sa ze si sa ozvala 🙂
neboj ani sa nenazdate a budete doma.to je dobry napad ten PC a rozpravky,
dado, musi stale lezat?

myslim na vas 😵

babule, od vcera vecera do dnes asi do 15tej som mala casto tvrdnutie bruska, strasne ma to vylakalo ale uz to prestalo. magnezium doma nemam 😒

lienka55
16. máj 2010

Konecne zaspal tak mam chvilocku pre seba.Dnes spal iba necelu hodinku.
Som strasne vystavena a nevyspata z neho.Teraz cez vikend sme tu boli na izbe sami,tak sme mali pokoj a klud,ale od zajtra priberaju opat dalsich pacientov ,tak som zvedava koho nam sem pichnu.
Cez vikned mi dali aj velku postel pri maleho,ked tu nikoho nebolo tak som sa ako tak vyspala,ale od zajtra zase spim na dvoch fotelkach,dolamana,nevyspata. 😠 😠 😠

moncika15
16. máj 2010

😕 to tam pre maminy nemaju postel? ved si za to platis nie?

michaela2410
16. máj 2010

lienka a to kde si? ked nemas svoju postel pri malom? 😒 Drzte sa , neviem, co dadkovi je, ale hlavne nech to bude vsetko OK 😉

lulu723
16. máj 2010

ahojte 😉
baby netrapte ma ja nerada ukazujem brucho sak som jak vagon maly 🙄 a teraz ani na to nemam naladu ked je take pocasie.

dnes sme zase prd kupili boli sme v Laugu a mala zase jak z divych vajec revala mi tam ja uz nervy na nu furt utekala k tym pohyblivym schodom.aj tam maju cerstve mlieko tak hned sme si museli nacapovat a nemali sme flasku,ale kupili sme si taku krasnu farebnu sice stala 3€,ale sak co by sme nespravili pre taku fajnovu flasku.za 50 centov sme nacapovali liter mlieka a isli sme k nasim.tak sme pomahali skladat skrinu co si segra dovliekla a docela som sa aj pobavila.mna taketo somariny bavi skladat 😀 teraz som ulozila malu spat,ale uz na velku postel doteraz vykrikovala,ale uz je ticho a ked zaspala na velkej postely tak sa budem tesit jak male decko.treba ju uz pripravovat na postel a nie postielku aj ked ju ma prisunutu k postely a ma dole mreze sak nech si vyberie kde chce spat.a som zvedava ci aj to kakao vypila,lebo ono to ma inu chut ako to krabicove 😝
teraz som sama doma,lebo moj isiel k mame,lebo uz ju tam vytapa tak ani neviem dokedy tam budu.ona byva v malom domceku pri potoku a to vzdy ked takto stale v kuse prsi tak ju vytopi.veru jej nezavidim taketo byvanie 😒

michaela2410
16. máj 2010

co sa tyka vytapania, tak tu v Meste Klanecnica ma uz na male a zahradkari maju uz bazen namiesto zahrady...muz sa bol vecer tam mrknut, tak ti stavbari na zeleznici su uzasni, postavili novy most nizsie, a uz je vraj pod vodou a hasici museli sledovat a vytahovat konare z potoka, aby sa tam nezasekavali a nevyliala sa Klanecnica, som len zvedava, dokedy mieni takto liat...uz mi to riadne lezie na nervy ☹

natsa
16. máj 2010

Ahojte,tak sa hlásim od našich.Malý uspešne zaspal ale mu to išlo zle lebo je v neznámom prostredí.musela som si k nemu lanut tak som ho hladkala po hlavičke a ticho som mu spievala.
Leni to naozaj na dvoch foteliach,inak v noci ho budeš mat pri sebe alebo budeš spávat na inom oddelení.?ja si každý den zmyslím na vás,keby si tam našiel nejakých kámošov lebo aj tie rozprávky časom omrzia.Ešte berie nejaké oblbováky?

lulu723
17. máj 2010

Ahojte baby 😉
juuuj Leni sak to je jak na hlavu postavene takto spat mala by si tam mat riadnu postel vedla postielky a hotovo.
a mi mame uspesnu noc za sebou vcera som dala malu do nasej postele nech si tam sama zaspi a behom 15 minut bolo ticho tak som sa isla pozriet kde sa ulozila a pekne si odfukovala na svojej polovicke tak som ju len otocila a zakryla a celu noc krasne spinkala taka som vytesena,ze uz pekne sama vie zaspat aj na velkej postely 😀 a mala aj otvorenu postielku a prisunutu k postely,ale ani tam nesla len si zobrala plysakov nasackovala to do velkej a spala jak kralovna medzi tym 😀 uz sa budeme obzierat po nejakej vhodnej postely pre nu.a vstavala asi okolo 6 ja ani neviem len som jej povedala nech ide za tatom do obyvky a uz jej nebolo.

no a vcera,zevraj u svokry bola nejaka povodnova komisia ci co a museli zvalit taky drevenny most co tam mala,aby sa dostala ku sliepkam a kozam no a teraz bude asi chodit nejako cez susedov ci jako.zvalili ho preto,lebo pred par rokmi ho zobrala voda a zatarasila tam nejaky most pri drogerii a spravila sa tam nejaka hradza ci co a voda vytekala na cestu.a vcul isiel moj zatazit nejake plechy na strechu,lebo co maju nejaku robotu tak im tie plechy poodfukuje a kopu skody narobi.a potom sa idem uz konecne objednat na ten test.

inac baby sak ja uz len 15tt a budem mat mimco a ja ani nic nachystane a ani pokupene sak ma slak trafi.uz musim aspon ten kocar kupit 😒

rikarr
17. máj 2010

juuj llulu zavidim ti tie chystačky...ja ti to pochystam ak chceš 😀 na vymenu budeš stražiť rikiho 😀 nech si rozpomenieš čo a ako 😎

no u nas klanečnica za chvilu už vykukne von---ale toto počasie je na slučku-fakt....som zvedavá ako ich udržím doma bez revu ked su zvyknutý furt byť na lufte 😕

leni to kde si? ja ked som bola s malou v TN mala som vlastnú postel pri nej 😎 ale viem si predstaviť aká si unavená a aký musí byť malý nevrlý ---ved dospelého ide trafiť ked ma ležať v nemocke.nie ešte decko čo potrebuje pohyb a zabavky.

monči kup si šumivé magnezko..mne pomohlo aj durdo mi ho odporučil...vždy ked mi tvrdlo bruško som si jedno dala a vyložila nohy na chvilku-prešlo to potom

no idem ja robiť ražniči 🙄 sa mi nechce,najradčej by som spala.

čo planujete s deckami na MDD????

lulu723
17. máj 2010

no veru Erika posli mi ho nech sa pokocham aky je krasnucky a pomojkam 😀
a Lenka je v BA 😒

janette4
17. máj 2010

Ludka,čo ťa trápi,.že ti trčí bruško?veď to je krásne.šikovno sa odfoť a hodď to sem.
Viem,ktorý most myslíš,to bolo tak asi 4toky dozadu,vtedy tam boli aj vrecia,aj to strážli policajti.vtedy aj v rozhlase bolo,aby rodičia nepúšťali deti samé do Turej,aby nespadli do potoka.

rikarr
17. máj 2010

lulu hned by som ti ho šuchla aspon na 2 hodky - neboj 😀

lienka55
17. máj 2010

Ahojte opat len narychlo,lebo David je zly ako cert,nespali sme celu noc,ja to asi nezvladnem.
Sme v BA,tu je to tak ak mas nadstandar. izbu si s dietatom cely den aj noc a mate postele spolu,ak mas iba obycaj. izbu tak dieta je zvlast a matka zvlast na izbe iba cez den si s nim cely den ,ale kedze mne sa casto budi v noci,tak som pri nom na fotelkach aj v noci.Cez vikned som tu bola sama na izbe tak mi dali vedla neho aj pre mna velku.

rikarr
17. máj 2010

lulu aj takehoto by si chcela

rikarr
17. máj 2010

leni je to na prd...želam nech ste čim skorej domka

janette4
17. máj 2010

Erika,aj tam je krásny 😉 ja by som ho brala aj takého

Matúško konečne išiel spať.to počasie je na prd.už 3tí deň nepôjde von,je nervozny a nervný.a ja z neho 😢

lulu723
17. máj 2010

Erika aj takeho by som ho chcela ved je krasny,ale teraz si este vychutnavam pokoj a pripravujem sa psychicky na to dufam,ze to zvladnem myslim aj z kojenim,lebo fakt robit mlieko niekolko krat za noc je veru drina 😒
no idem ja likvidovat mravce zase sa mi tu nasackovali a behaju si po obyvke a mala po nich skace a cuduje sa preco tie cierne bodky behaju 😀 .

no a dnes som sa bola objednat na ten glukozovy test tak idem az 9.6. co je o 3 tyzdne a to bude mat mama poobednu tak mi krpca postrazi ak Miro nebude moct.a dneska merali strechu v Lieskovom.

Zani mas to blbe a ani sa ti necudujem,ze nechces ist ani pred dom sak furt vali jak sproste.ja aspon mozem malu nachvilku vystrcit von na dvor ked len tak poprcha,ale samozrejme,ze nie samu to len ked je Miro doma tak ju poslem nech mu ide pomahat 😉

moncika15
17. máj 2010

lulu to kam si sa bola objednat? to nerobi durdik?

natsa
17. máj 2010

ahojte ja len naskok.Chcem sa pochválit z dnešnou výhrou 50 euro v darčekovej poukážke Billa

janette4
17. máj 2010

Ivetka,gratulujem.to v tej sms súťaži,čo sa posiela kod?

natsa
17. máj 2010

ano Zanka.Hráš to aj ty?

natsa
17. máj 2010

Inak aj Danko je celý besný nudí sa aj ked má u našich kopu hračiek.Niekedy sa nedá zvladnut.Moj tato to nemá rád ked dieta reve lebo on nemá žiadny vztah k detom.Z dankom sa zahrá asi 10 min a to sa možem radovat.to má splnené na celý týžden.zavre sa do izby a dajte mi všedci pokoj,Keby sa dalo dieta vypnut

natsa
17. máj 2010

Leni chápem že si vyčerpaná a nevyspaná ale verím tomu že si silná už len kôli Davidkovi.Čaká vas ešte nejaké vyšetrenie?alebo prečo tam musíte trčať tak dlho?

janette4
17. máj 2010

Ivetka,áno,aj my hráme

Lenka,každý deň na vás myslím,ako to tam zvládate a prajem vám,nech ste čo najskôr doma a v poriadku 😉

lulu723
18. máj 2010

Ahojte 😉
teda Ivetka ved ty mas stale nejake stastie na vyhry moc gratulujem a uzi si peniazky 😉
moni nie to nerobi Durdik pekne pojdes do skolky tam kde sa dava krv a tamked pojdes dalej tak mas nadpi diabetologia a tam sa objednas.je tam velmi mila sestricka tak si tam zaklopkaj a ona ti vsetko vysvetli co a ako aj ti na listok napise,ze mas prist nalacno,medzi 7-8, priniest moc, a myslim,ze budes platit nejake 2 eura za ten prasok co ti rozpusti vo vode.a potom ti asi povie ked uz tam budes,ze si mas sledovat cas a presne za 45minut jej mas zaklopat 🙂

janette4
18. máj 2010

ahojte.

Ludka,na Turej to robia v labaku,neplati sa nic a musis tam cumakovat 2hodiny.Na porazenie.

Zas sem nemozem nic pisat,krpec tu po mne skace a vypina PC.asi ho pojdem konecne trochu vyvetrat 😠

lulu723
18. máj 2010

sak,ale ten prasok si musis kupit aj tak ci nie? a ja tam budem asi 3 hodiny.idem na 6 autobus,aby som tam bola prva nech to mam za sebou aj ked ja mam prednost ako tehula 🙂