Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
31. máj 2010

Evka krásne fotky,Kubko mal nádhernú tortu.

Ivetka,a máte aspoň oblasť,kam by ste chceli ísť?

michaela2410
31. máj 2010

tak ja som si vas precitala, ale nestiham reagovat, idem nahanat deti do kupelne...
aj ja radim malu postielku dat prec... 😎

moncika15
31. máj 2010

@natsa praveze som nic nepocula. to som pisala. 😝

natsa
31. máj 2010

nie len take sukromne z bazosa,tak aby to nebolo drahe aby bolo blizko nejake kupanie a aby sa mali kde deti hrat a samozrejme polovičiak chce pri lese.
http://sluzby.bazos.sk/ubytovanie/ odtialto sme nejake vybrali

michaela2410
31. máj 2010

@natsa len som tu nepochopila na ako dlho je to...ale vyzera to pekne 😉

natsa
31. máj 2010

no na ako dlho chceš.niekde platíš za celý objekt sumu na jednu noc a niekde na osobu

jarabicka
31. máj 2010

Druhá časť fotiek🙂

dada78
31. máj 2010

@jarabicka nádherná tortička 😵 😝 môj Maťko bude mať 1.rok teraz 4.6. a dnes som sa hrala s tvar.hmotou tiež mu chcem spraviť tortu s Mackom Pu oslava bude v nedeľu, aj počasie sa má umúdriť, snáď majú pravdu 😉

jarabicka
31. máj 2010

...ďakujeme...veď celkom pekne ti to ide...robíš z cukríkov haribo?...

dada78
31. máj 2010

@jarabicka nie prvýkrát skúšam tvarovaciu hmotu K2, kúpila som ju v Meste v čokoládovni - tam ako sa ide do Irish pubu

dada78
31. máj 2010

@jarabicka z haribbo cukrikov to ani nepoznám, iba z marshmallow, ale to som tiež ešte neskúšala

natsa
31. máj 2010

Evka kto vám robil tortičku je nádherná ale Jakubko je ozaj chutnučký.už som jedla potahovu tortu z marsmalov cukrikov je velmi dobrá,vraj sa stým dobre pracuje

michaela2410
31. máj 2010

dada, kamoska tiez robi tusim z tej hmoty a mne to velmi chuti, mnam 😝

michaela2410
31. máj 2010

takuto mali moji chalani k narodkam

lulu723
1. jún 2010

jeee Miska tak ta je ozaj vydarena. 😀

mi sme sa ucili z gumenych cukrikov a to nejako nozom sme to rozotierali po doske a do toho sme este zarabali praskovy cukor a tak sme si vytvorili modelovaciu hmotu,ktora sa dala velmi lahko spracovat a netvrdla 😉

dada78
1. jún 2010

@michaela2410 krásna 😵 😵 😵 takú som ešte veru nevidela, dobrý nápad 😉
z tejto hmoty K2 má ozaj dobrú chuť, takú mandľovú 😝

lienka55
1. jún 2010

ahojte,
miska torta bola naozaj nadherna.

cakam na dr.,nevyzera to u nas este na prichod domov a asi sa zblaznim.Dalsi zakrok pod narkozou mame dnes za sebou. 😢

natsa
1. jún 2010

Leti ešte to vydrž.chuda Dadko stále mu nedaju pokoj.Ako to znáša?Ja stále myslím na vás

michaela2410
1. jún 2010

lenka, drzte sa! ☹

natsa
1. jún 2010

Zanka vsetko naj k tvojim meninám

moncika15
2. jún 2010

@lienka55 😔

zanka, gratulujem

moncika15
2. jún 2010

co je tu dnes tak pusto? 😨

janette4
2. jún 2010

ahojte.ja som sem cez deň niekoľkokrát nakukla,ale nikde nikoho... 😒 my sme boli zas celý deň zavretý doma,len poobede prišli naši a zobrali malého von.
Inak,už spáva sám v detskej izbe na veľkej posteli,sám sa tam na druhý deň vypýtal,tak som rada.akurát už nemám toľko času na PC 😝 😀

moncika15
2. jún 2010

@janette4 to sa tesim ze to u vas tak pekne preslo z postielky na postel 🙂
ja som tu cely den a tiez len nakukam 😀

dada78
2. jún 2010

@janette4 aj tu Ti prajem krásne meninky, konečne nám dnes zasvietilo slniečko,hneď to bolo poznať v uliciach, všetky kočíky boli vonku 🙂

lulu723
3. jún 2010

Ahojte baby.mne tak strasne vyhuplo brusko,ze uz si nic neobleciem. 😒 teraz som sa natrepala do takych nohavic kde sa zapina zips na boku a ani som ho nezapla a pred 2 tyzdnami som ho este v pohode zapla.
huuuufa teraz mi doslo tak zle,ze som sa tu skoro vystrela ☹

moncika15
3. jún 2010

@lulu723 😕 co mas aj ty problemi s tlakom?
to my xces povedat ze si doteraz nosila civilne oblecenie? 😕 ja som vsetky svoje stare rifle nahadzala dozadu do skrine hned na zaciatku tehu 😅
som dnes mala ist na krv a sestricka ale nic som nevybavila 🙄

moncika15
3. jún 2010

@lulu723 stale si nedala foto bruska do albumu 😠

lulu723
3. jún 2010

to zase nie,ze by som nosila civilne len teplaky ja nosim a do niektorych rifiel sa zmestim,ale uz nezapnem a mam tehu rifle tak ked idem do Mesta tak tie si dam aj to byva dost zriedka inac nosim pohodlne veci.
a ano mam nizky tlak tak ako aj pri Erike.tiez mi byvalo zle a teraz som navise este aj zadychana a ledva fucim 😠
a foto bruska dam,ale nie teraz,lebo to ma moj vo fone a v pc to este neni,ale idem sa popozerat ci nahodou tu nejake nedal 😉

moncika15
3. jún 2010

@lulu723 ja som o polovicu menej tehotna ako ty a mam aj nizky tlak, aj mi byva zle aj ledva fucim aj sa zadyxavam 😀 tie posledne som mala aj pred tehu lebo mam nosne polipy 😝 a tie moje nestastne kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiize 🙄