Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
23. jún 2010

no ved oK danko spinkava do 14,30 niekedy do 15 ved ozaj kym sa tam všetky poschadzame tak aj budeme stihat a ked budeme meškat tak brnknem,hlavne pridte všetky tehotne aby som mohla pohlatkat 😀

ostrovcacka
23. jún 2010

Tak sa neako dohodnime medzi pol stvrtou a stvrtou aj mne by to viac vyhovovalo to uz manzel bude urcite doma a mam auto na sto pero,ale teraz uz idem aj ja spat lebo vcera som si to tou registraciou potiahala do pol druhej,sladke snicky a nech vam deticky v noci dobre spia a nerusia tatikov a maminy... 😀

jarabicka
24. jún 2010

Ahojte dievčence, čo je tu zrána tak mlkvo ☹ ...zrejme krááásne počasie, tak ste už vybehli do ulíc, že??? 😉 ..aj ja pomaly utekám lebo Kubenko mi už mrnčí, už je aj nachystaný a nič sa nedeje, mamina sedí za pc 😀 😀 😀 , tak teda kráásny deň vám prajem, užite si slniečka a priebežne informujte ako sa vám darí 😉

...ozaj ešte som sa chcela opýtať, trebalo by mi trošku "skultúrniť" vlasy, neviete mi poradiť nejakú dobrú kaderníčku v meste, aby som na dovolenku išla ako človek ☹ ...ja len ofinu potrebujem pristrihnúť a trošku nech mi to upraví lebo už som jak opica 😀 😀 😀 ....

...tak teda ešte raz pekný deň a poslúchajte sa navzájom 😉

moncika15
24. jún 2010

ahojte 🙂
dosla som z poradne ale ziadna sa nekonala 🙄 dr je odcestovany. tak ma zvazila, zmerala tlak, vysledky z krvy mam ok a dostala som ten ix trapny prenatal box 😅
sestricka ma zvozila ze som pribrala presne 10kg 😀 ☹ 😅

lulu723
24. jún 2010

@moncika15 jaky prenatal box? 😕

lulu723
24. jún 2010

a ja som nic take nedostala a to som bola v pondelok tam ☹ ani v prvom tehu som nic nedostala len ked som odchadzala z porodky tak mi ho dali.aj ja chcem 😢

natsa
24. jún 2010

no šak ma to jeduje zasa to musím písat odznoava ved mi to zmyzlo.Mlady pán včil zalahol tak poobede pojdeme aj mi trocha von,ved je zlý ako 100 čertov.Varila som granadír a polievka je od včera gulášová.Večer ked budem mat domáce vajcá tak sa budem serkat z potahovou tortou.ešte som ju nerobila tak budem skušat,tak mi držte palce.v sobotu ideme gratulovat mame,tak som si povedala že jej nebudem kupovat bombišu ale jej napečiem.
@jarabicka Evka je chodím na stanicu ako je Javorina k takej čiernej dlhovlasej kočke,je velmi šikovná su tam dve ale ta druhá moc herobí dobre vlasy,ešte si chvália oproti MC ako su schody tam je tiež kadernička ale u tej som nebola.Inak velmi zle sksenosti mám z kederničkou v dome služiem a na stanici ako je na rohu zmrzlina tak smerom k podchudu tam je vodvore jedna ale tu z daleka obchadzam to som sa snou pohádala a išla domov pomaly kanálmy

rikarr
24. jún 2010

ani ja nič nemám...nič mi nedali nijaký box 😒

a v porodke sa dostavaju tiež dva, ten kufrik a potom taká taška ale ja mam len kufrik, lebo ma naraz chceli prepustiť dve lekarky(sa nas chceli asi už zbaviť po takej dobe 😀 ) a tak som utekala mužovi do auta že mi ho zabudli dať 😀

ostrovčanka aj ja ta vitam.

rikarr
24. jún 2010

ja sa v meste nestriham, chodim sem do lieskoveho, som tu spokojná

janette4
24. jún 2010

ahojte.ja som chlapov vyhodila zase von,mám spavú nemoc 😀

Monika,prečo trápny?Podľa mňa je to fajn,že tehule niečo dostanú a potom aj mamičky.aspoň z tých vzoriek môžeš vyskúšať,čo ti sedí a čo nie a nie rovno kupovať veľké balenie a zistiť,že bábu to nerobí dobre.ja som pri Maťovi nič nedostala,kamoška,čo rodila 3mesiace po mne,dostala.a v TN sa dostávajú dva?Na MY len jeden.

Z tej váhy si nič nerob.každá priberie inak.a ty si chudá,takže pravdepodobne nebudeš mať problém to zhodiť.Ja som pri Maťovi pribrala 16kg,teraz mám zatiaľ len pol kila.

moncika15
24. jún 2010

@lulu723 vies co ani nebanuj. jedine co z neho vyuzijem je dudlik NUK. inac tam bola mineralka, vzorka persilu a silanu a nini balenie ojejceka na strie.ale zaujimave casopisy,knizka a letaky. mozno ta to pocka na dalsej poradni 😉

@janette4 trapny lebo v nom nic neni len letaky. nie ak kedisy ze tam bola plienka,podbradnik,flaska.dudel... 😠

rikarr
24. jún 2010

inač baby nepotešim vas ani v tom boxe z porodky tento rok bohviečo nebolo, samí leták a somariny...nejaké vzorky z avonu mydlo dettol a nič extra, akože pri viki som mala aj flašku tam aj dudel a aj vzorky kremikov na prdel, teraz len sudokrem a vybavené

dada78
24. jún 2010

@janette4 ja som dostala v 16tt Prenatal box - pre maminku, potom v pôrodnici Babybox a tiež tašku, tá je novinka, je v nej knižka od Mama a ja - Prvý rok dieťaťa

dada78
24. jún 2010

@moncika15 ja som mala aj dudel, a asi viac báb,lebo všetky sme mali žlté NUK cumle 😝 a z kíl by som si moc nerobila, v oboch tehu som pribrala cca 17kg a teraz mi ostalo možno 3kg ale vidieť to neni a aj oblečiem všetko čo pred tehu 😎 treba si dopriať, bábo to potrebuje a basta 😉

moncika15
24. jún 2010

@dada78 dudel mam aj ja. ten ma potesil lebo taky malicky newbornacky som nemohla zohnat.
lenze neni dobre ani pribrat malo ani vela. do dnesnej doby mi pocitali ze mam pribrat 3-6kg a ja sup 10 😅 uvidim co mi povie durdo. ale urcite tam zavazila voda lebo opuxam jak hovado 🙄 v moci mi zistii bielkoviny a ketony nevieteco to znamena?

moncika15
24. jún 2010

@dada78 super na tu knizku am zalusk 🙂

natsa
24. jún 2010

no ja som tiež dostala u durda jeden box a potomv porodkew tiež jeden,potom som dostala niečo v DM a potom z poistovneNivea balik pre mimi.

moncika15
24. jún 2010

@natsa aku mas poistovnu asi apolo ze? vo vsp zevraj nedavaju 😒

lulu723
24. jún 2010

no ked nedostanem teraz balik tak to nevadi dostanem v nemocke a este aj tu tasticku zo vzorkami a v Dovere dalsi maly kufrik 😉

natsa
24. jún 2010

@moncika15 mala som doveru ale teraz mám apolo aj Apolo dáva niečo?

lulu723
25. jún 2010

@natsa a apolo a dovera su tusim spolu ci nie? 😕

janette4
25. jún 2010

čafte babule. Ludka,áno,Apollo a Dôvera sa spojili,názov ostal Dôvera,ale vraj prevzali taktiky Apolla,tak som zvedavá,či dostaneme aspoň čosi.

Naše krpaté za mnou dneska o 4prišlo,že chce spať so mnou,zaspal za pol hodinu.vzápätí sa s revom zobudil,,lebo zistil,že si zabudol preniesť plyšákov z postele,potom zaspával ďalšiu pol hodinu a o 7bol vyspatý.Takže ja som dnes ohromne svieža a milá,vrrrr 😝

lienka55
25. jún 2010

Ahojte,
vcera som nestihala vas docitat,dnes len trosku,takze neviem co je tu nove.Kedy a kde a o kolkej je to stretko???
My sme boli vcera na kontrole na kardiologii,odtial nas poslala na gastro,vraj ked je taky chudy,takze dalsi doktori a vysetrenia,ale aspon si budem ista ze je ok ked nepapa. ☹
Nas tatik mal vcera meniny tak sme boli vecer na veveri v PN. 🙂
Ja som tiez od gynda nedostala ziadny kufrik,iba v nemocnici pri prepustani,a bolo tam dost veci takych ok.Ako je flaska Avent,cumel,krem sudokrem,ten je super,dzus,....a uz ani neviem co.

rikarr
25. jún 2010

aj dovera dava, ja som tam mala celkom fajn veci

rikarr
25. jún 2010

leni v stredu cca 15-16 hod. fontana

lulu723
25. jún 2010

Ahojte baby tak mi mame zase hnackove obdobie,ale zle spala len pred 2 dnami co jej isli tie stolicky a stale skripe zubkami uz mi to lezie na nervy. 😒 dnes sa nejako ochladilo tak som doma a idem urobit aspon bryndzove halusky 😉

jarabicka
25. jún 2010

Ajojky baby, hm, dnes je tu akási slabá účasť ☹ ...Kubenko mi zaspal niečo po ôsmej a ja som sa akurát tu na chvíľočku zastavila 😉
...dnes sme boli s Jankou na prechádzku, ale bolo akési tak sprosté počasie, akurát sme fólie na kočár dávali hore-dole 😠...na obed sme spali 2,5 hodiny, potom sme boli pozrieť tatina lebo robí bleskozvod tu v Lubini a potom sme sa stretli zase s Jankou a Vaneskou a boli sme na kávu a kofču u Šustra 😉, tak sme sa boli "kultúúúrne vyžiť" 😀 😀 😀

ostrovcacka
25. jún 2010

Tak caute,az teraz som sa dostala k pocitacu,manzelik ma nechcel pustit,mala spala uz pred ôsmov takze som mala fraj,bola tu zastavena kamoska,bola na prechadzke so psom tak sme kecali vyse hodiny pred domom,potom mi uz bola poriadna zima ved nie sa co cudovat ved som nakapata ☹ dnes rano ked sme boli s Evkou jarabickou na prechadzke samozrejme nasa mala nemôze obsediet v kocari tak som ju dala behat, nieco som jej zakazala a ona ma tak nastvala od jedu si sadla na tu poprsanu cestu,doma sa prave pralo pradlo a samozrejme to ciste uz nebolo ciste,neviem ako vy ale aj musim malu minimalne dva krat za den prezliekat,este ze sa an tu zem nehodi ale sa len posadi to by ma asi porazilo 😠 ja som dnes varila cesnakovu polievku so struhankou a varila som v nej morcacie stehno 😅 ozaj v bille ich maju v akcii neak za dve ecka za kg.napecenie to nie je bohvieco lebo v nutri to ma take tenke kosticky(vela/ale do polievky je to super obrala som to este teple a bolo tam dost masa tak sme mali aj so zemiakmi a zajtra tak to netusim co budem varit,najradsej by som niekam vypadla ved mozno sa jarabicke poobede bude chciet a niekam by sme vyrazili ked sa detska vyspia, 😖 dobru noc 😲

natsa
26. jún 2010

Ahojte,akosi nemožem spat lebo malý je nasačkovanýv našejposteli a samozrejme mama je mama.

@ostrovcacka no to robí aj náš malý sadne si barz kde alebo sa prašti od jedu,stále po nom vyhukujem.Minule bolo popršane tak že ideme kuknut von,ved máme gumaky,samozrejme si od jedu do jednej sadol ,ked som mu zakázala neviem už čo,tak som ho zdrapla a letela s ním domov,tam som ho prezliekla a zdoraznila že ešte raz a poslednýkrát sme vonku,to som mohla asi vzduchu rozpravat,no a tento raz sa tam šmaril celý.tak už nechodíme ked je popršane.

michaela2410
26. jún 2010

@natsa ty si ale ranostajka...vcera moji chalani, ze ci mozu rano spat dlho, ked nejdeme do skolky, ja ze ano a hadajte, kedy som bola hore...o piatej 😠 ...to lukasa drhol kasel a tomas sa sackoval tiez do velkej postele, ale hned som nakazala este spat...chvilu to trvalo, ale zaspali, lukas pred siedmou vstal a tomas este drichme 😀