Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
6. sep 2008

Caute,
No Jani, cakala som, kedy sa "pochvalis" ze sme sa stretli, ale dufala som, ze to "nabonzujem" prva ja, ale predbehla si ma 😝 No a vo vani sme mali druhe pieskovisko... 😠 .

rikarr tak ta tvoja prihoda v tescu ma dojala, myslim ze budem obchadzat "autickove kociky"... 😖 . A co sa jedenia tyka, nenut ju papat. Je mozne, ze ma nejake "divne" obdobie, ono ju to prejde. Nie je to dobre, co ti teraz napisem (nemalo by sa to robit) ale nasi chlapci, ked nechceli jest, tak som ich vylozila aby sa hrali a pobehovali a medzi hrou som im "strkala" lyzicky do pusy a potom pojedli aj co nechceli. 😝

lienka55
7. sep 2008

Ahojte ,dakujem ze privitanie a nie som priamo z Mesta.Aj ja som vcera zehlila tak to neznasam ale to uz je nas udel.Rada periem a vesam pradlo ale to zehlenie nemusim.

sticker
7. sep 2008

Lienka - tak si to vymeňme - Ty mi povešiaš a ja ožehlím 😀 😉 Ja neznášam vešanie 😠
A ak to nie je tajomstvo - z ktorého "kúta" okresu NMnV si? A Vy ste teraz niekedy mali rôčik - tak blahoželám 🙂 😉

moncika15
7. sep 2008

ahaj,kopa znas nie je priamo z mesta 😉 a na ktorky smer byvas? ja smer Kocovce 😎

lienka55
7. sep 2008

Pochadzam z Pobedima.

sticker a ty si odkial? S tym vesanim suhlasim,o.k. a dakujeme za blahozelanie,minuly tyzden sme mali oslavu.

moncika15 a ty si sa niekedy nedavno vydavala ked sa snazis otehotniet?

sticker
7. sep 2008

Ja som priamo z NMnV. 🙂 Bývam tu ako som sa narodila 🙂 . Práve premýšľam, čo podniknúť. Asi pôjdeme do parku na gaštany - teda k nejaké vôbec nájdeme 😅 😀 Julka spala tri hodiny 😕 Zato Jaja nespala vôbec, tak očakávam večer výstup 😠

moncika15
7. sep 2008

lienka55 ,ja som este neni vydata. svadbu planujeme asi niekedy na jar a o babo sa snazime od januara 08 zatial bezuspesne 😒

lienka55
7. sep 2008

My sme spali 2a3)4 hodiny.Chystame sa na zmrzku do Cachtic a ideme sa spytat jednych o cislo farby na fasadu,kedze prerabame dom z vonku.Pacila sa nam ich farba tak sa ideme popytat.

moncika15 ja som si myslela ze si vydata lebo podla fotky mi to tak pripadalo akoby to bolo zo svadby.Takze najprv baby a potom svadba?Drzim palce aby vam to vyslo,nam to vyslo 3mes,po svadbe a aj to som sa nemohla dockat a pripadalo mi to ako vecnost.

sticker kto ta rodil teda tvoje deti aky lekari?bola si v TN?

A kolko mate rokov ak sa mozem spytat?

moncika15
7. sep 2008

ahoj no veru sme moderny par 😀 povodne sme svadbu ani neplanovali ale tak necakane prisla otazka tak som odpovedala 😅 😀 😎
a ja uz som tiez dost vystresovana ze uz vyse pol roka nic 😒 ale dufam ze ked zmenim dr tak sa to vyriesi 😵
to patrilo vseobecne ten vek? 😕 ja mam zaxvylocku 22 😎

sticker
7. sep 2008

Lienka - ako dlho spíte raz za deň? Mne dnes Julka zaspala doma na húpačke už o pol jedenástej! No čo som mala robiť - dali sme ju spať a potiahla tri hodiny. Takže druhý spánok nebol. som sa bála, že bude. A teraz už je v postieľke, vypila kakao a bude spať. Boli sme na chvíľu v parku zbierať gaštany, ale tento rok je to bieda. Listy opadávajú celé leto a gaštanov moc nie je. Ale aspoň sa vybehali 🙂
Teraz mám "cieľ" dať Janku do postele do ôsmej. Nemal by to byť problém, lebo na obed len ležala a nespala.
A rodila som v TN - prvá Janka v 7. mesiaci nečakaný cisár - ten robil Lintner a Krkoška a ešte tam bol aj Chovanec - tomu vďačím za Jankin a môj život a Julku rodila Mečiarová. To už normálne 🙂 Ja som bola v TN spokojná aj so sestričkami. Je síce pravda, že pri Julke sa ma snažili presvedčiť, že nemôžem mať ešte pôrodné bolesti a potom mi ani nestihli dať poriadne antibiotiká a tak Julka mala streptokoka a musela tiež mať antibiotiká.
A Ty?
Zase som sa rozpísala 😅 Sa ospravedlňujem 😅 😝

lienka55
7. sep 2008

Sticker,to je v pohode ze si sa rozpisala ja si rada precitam.
Maly mi spava niekedy aj doobeda aj poobede a niekedy len poobede,podla toho kedy rano vstane.Chcem sa ta opytat ake mlieko davas malej.Ja este kojim ale rozmyslam ze keby som prestala tak akym mliekom mam pokracovat ci umelym alebo kravskym.Lebo do poradne ideme az v decembri a naposledy som sa zabudla opytat doktorky.Ja som tiez rodila v TN bola som tiez velmi spokojna a rodil ma Dr.Jankovsky.Ja som tiez mala streptokoka ale mne nastastie stihli podat antibiotika.
A neodpovedala si mi kolko mas rokov. 🙂 😉 😅

sticker
8. sep 2008

Dobré ránko prajem 🙂 Ako som si včera večer myslela, tak sa aj stalo. Mám doma Janku - začína jej asi nádcha ☹ V noci divne spala, prehadzovala sa, potom prišla k nám - taká som dokopaná, lebo ona musí spať krížom a nie pekne 😀 😀 😀 . A ráno som ju sledovala a hľadala som jej, čo jej je a potom prehovorila a hneď som počula že má nádchu 😒 . Nechám si ju do stredy doma, budem dávať kvapky a uvidím. Len by nemusela tak bačať, keď jej dávam jednu kvapku do nošteka 😠 .
A lienka ja som už "starenka" oproti moncike - mám 29 😅 😝 😀
Ale my ešte neviem, koľko rokov máš Ty 🙂 😉
Mirka, ak sa Ti bude dať, napíš ako malá v škôlke 🙂 😉

rikarr
8. sep 2008

čaute....

včeera sme od 12-19 lietali po TN a naakupovali ..... v deichmane majú totižto akciu na decké topky za 350 jesené a fakt krásne ....no ale kúpili sme len papučky lebo ma mm presvedčil že kúpime už zimné lebo ešte má botasky jedny tak sept. a kúsok okt. v nich vydrží ....krásne čižmy za 400sk aaaa boli 23.....ja neviem aké číslo jej kúpiť na zimu...teraz má 19 sandálky a 17-18 papučky tie 17 sú jej akurát .....v zime bude mať aj pančušku aj ponožku ....no neviem ... no a kúpili sme ešte kopaaaa somarín do záhrady ktoré nikto neocení a nebude vidieť že sme investovali do záhrady jedine ak by obdivoval moje hrable na lístie ..... 😀 a vyfasovala som podprdu novú sa vytešujem ....a maličká dostala kôš na hračky ....behli sme na zmrzku a bolo .....

ja som tiež rodila v TN a som spokojná mna mal tušim krpala ...a bol fajn taký mlady fešo .....

mne viki drichme už len raz za den 😢

ja mám 23 😀

včera sa viki konečne naučila tlieskať ....huráááá všetky možné somariny vie ale tlieskanie jej nešmakovalo ....

no idem lebo ešte drichme tak sa idem umyť

sticker
8. sep 2008

Erika, tak ja už teraz oceňujem krásne hrable na lístie 😀 😀 😀 Verím, že sú krásne 🙂 😉 A 23 topky budú veľké. Julka nosí presne takú veľkosť, ako si písala o Viki 19 a skúšala som jej 21 a chúďa ani v tom nevedela chodiť 😅 A manžel má pravdu, ak má botasky, tak sa Ti neoplatí kupovať jej jesenné, veď botasky sú super a potom kúpiš zase na jar 🙂
Ja idem s Julkou na poštu a do drogérie, nech sa prevetrá a nie je moc pri Jaje 🙂 😉

rikarr
8. sep 2008

myslíž že ked má teraz 19 v zime stačí 20 aj s pančuchymi a ponožkami?????

počuj robila si julke pozvánky na narodky???????

sticker
8. sep 2008

No podľa ma max. 21, mne sa zdalo, že píšeš, že čižmy boli 23 a to je naozaj veľa.
A pozvánky som nerobila 😅 Veď k nám prišli iba naši 😝 😀 . Ale ak pozývaš viac ľudí a chce sa Ti, tak si sprav. viem, že baby si dávajú robiť 🙂 😉
Jaja má teda riadnu nádchu 😒 ☹ Štyri dni bola v škôlke! Neviem, kde to chytila - von nechodím večer, keď sa schladilo tak som ju aj lepšie obliekala....tak ma to štve ☹

rikarr
8. sep 2008

to sa chytí hned ....ja čakám kedy začne viki sopliť už .... to tie zmeny teploty robia svoje ....hej tie čižmy bilo 23 ale krásne ...škoda.....21 aj podla mna budú akurát ved ich bude mať až do marca alebo aj viac.... a čo na tie pozvánky písali??????????k nám dojdú naši,segra, mužová rodina bráchovia a segra .....a mooooožno aj kamošov zavoláme na grilovačku hned ale to až o den neskôr

akurát volal muž že je v baumaxe..... 😠 som vedela že mu tie tuje nedajú spať .... a volala zas že predsa len zoberie tých 25 tují lebo že tá cena ......no že je super -nekúp to .....ach tý chlapi .....takže už viem čo budem dnes robiť...kopať jamy a sadiť tuje ....

sticker
8. sep 2008

Erika, to máš super, že sa takto stará 😉 Budete mať naozaj peknú záhradku 😵 Ale zase chápem - kopať jamy 😝 . Malá sa nemôže pohrať v záhrade pri Tebe? Ale asi nie - keď to tam prerábate 😝
A tie pozvánky - no neviem. Skús to písať v mene Vikinky, niečo v štýle že ich pozýva na jej prvú "veľkáčsku" oslavu narodenín 😅

miriamkac
8. sep 2008

Ahojte
lienka55 ja mam 29 😎 rokov. A s TN som bola spokojna.... 😉

sticker...v skolke sme to zvladli..."ako prvy den"...na zaciatku plakala a potom spustila aj ked som pre nu prisla...ale myslim, ze to zvladne... 😉

lienka55
8. sep 2008

Erika tak aj ja pokukujem uz po zimnych topanockach a ja si myslim ze nam budu stacit 20=tky.Mame rovnako stare deti s rovnakymi velkostami noziciek,podla mna su velke aj 21=tky. Ja som malemu kupila botasky cez mimibazar a su ako nove a teraz pokukujem tam aj tie cizmicky.

Tak ja mam 26 a nemyslim si sticker ze si starenka zena v najlepsich rokoch. 😀 😀 😀

my sme mali dnes strasne ubehany den.Boli sme s malym na kontorle na Kramaroch,potom pozriet dlazbu v TN,NMnV a nakonec v PN.Uvareni sme boli vsetci v tom aute. 😝 😖 😎

Miriam klobuk dolu pred tebou ako to zvladas?Mat doma tri male deti a z toho dvojicky.Mam kamosku tiez ma chlapcov dojicky ale ja by som to asi nezvladala.Obdivujem mamicky dvojiciek. 😝

Uz ste sa aj niekedy stretli vsetky co si tu pisete alebo sa niektore aj osobne poznate?

rikarr
8. sep 2008

ja ponám osobne len sticker ....

hlásim že tuje sú zasadené ...malú sme šupli svokre a behom hodky a pol bolo 26 tují v zemi .....mm kopal a ja som sadila .... ale mal to lahšie lebo ich nemusel vláčiť ......

no nič skončila mi poisťovna a idem do hajan.....

asi mi šibe ale rozmýšlam nad vianočnou výzdobou 😀

rikarr
8. sep 2008

jáááj a malá by sa prehrala ale iba na jednej strane lebo len polku pozemku sme zatrávnili na druhej polke je ešte stavebný bordel ...a ona by chcela sadiť tiež a aj kopať a robiť všetko čo my a ked by videla táčky hotovo ....chcela by sa voziť (to ju naučil mm) a už by bola urevaná keby stááále počula len NONO toto nesmieš ...ved vieš....teraz má vek že všade je,všetko vidí, všetko chce a ONA SAMA

sticker
8. sep 2008

Erika, Ty mi čítaš maily, alebo čo 😀 😀 😀 Ja som práve dnes premýšľala, ako vyzdobím obývačku na Vianoce 😀 😀 😀

sticker
8. sep 2008

Lienka - Davidko mal nejaké problémy? 😕 To kvôli tým Kramárom sa pýtam

rikarr
8. sep 2008

dám dokopy foto nášho domu, ako vyzeral a vyzerá teraz a aj pozemku a uvidíš ako sa slimačím tempom hýbeme v pred

sticker
8. sep 2008

Erika, veď si mladá....času dosť 🙂 😉 . My bývame len v byte a pri dvoch deťoch sa dosť ťažko niečo prerába (a hlavne pri výške rodičovského aký je 😠 😠 😠 😠 )

rikarr
9. sep 2008

no my hovor ..... rodičovský čo neni ani na plienky ....

neviem čo ma to napadlo ale minule sa mi snívalo že boli vianoce a ja som nestihla kúpiť v baumaxe tie ozdoby čo som chcela .......no jak šibnutej mi muž povedal a včera som sa pristihla ako v myšlienkach dávam takú hunatú retaz na balkon ......

baby v noci sme boli s mm od 0,30 chvílami do 3,30 hore kvôli malej čo sa trepala ako ryba na suchu a od 3,30 do 5,30 sme boli hore už uplne lebo slečna sa potrebovala vykecať ....

som svieža .....

dnes máme rande s maminou čo sme ležali v pôrodke spolusa teším ...potom hádam šupnem foto--

miriamkac
9. sep 2008

Caute...
A to ako myslite vazne s tymi Vianocama????? 😠 😠 😠 ....
rikarr mi pis o tom prispevku...ty mas na jedno dieta...ale ja mam ten isty jeden prispevok na tri deti 😢
Dnes idem do Mesta....koho stretnem???? Ked nebudem niekoho poznat, kludne sa ozvite, mna tazko prehliadnut s tym nasim "faaarom". 😝

radka_26
9. sep 2008

ahojte, prosim vas kedy je vo vasom meste jarmok????

lenca13
9. sep 2008

Ahojte 😉 Radka na buduci tyzden je jarmok 19.,20. a 21.9 😉