Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
20. júl 2010

@moncika15 ja ti neviem...akože utahaná som bola hlavne ked sme kočik museli trepať poschodoch k žirafam lebo cestičku k nim prerabali ale inak sa mi to nezdalo nejak extra naročné, všade maš stromy, lavičky ked budeš KO si sadneš a odychneš,je tam aj občerstvenie, da sa tam fajn najesť za malo ČK takže pohoda..počkaj kuknem či to nemame nafotené....ale naša mala to zmkla v pohodke,iba ku koncu štrajkovala ale to už mala svoj čas

http://picasaweb.google.sk/erikakosova/ZooLesna...

http://www.zoozlin.eu/cz/pred-navstevou/mapa-zo...

moncika15
20. júl 2010

@rikarr vdaka za foto. skor ma zujimali take sukromne lebo na kazdy si na stranku da reprezentacne foto aj zoo BA vyzera na foto pekne a co to bolo zac 😀

rikarr
20. júl 2010

mne sa osobne lešna pači najviac zo všetkych zoo tuto na okoli....takže ja len odporučam

natsa
20. júl 2010

leni ja prežívam to isté.mama je važne chorá za chvílu ide na invalidný,potom má choré srdiečko.nevládze z dychom ledva zájde do obchodu.naši maju ešte k tomu velku záhradu,mama už robit nemože tak je všetko na odca ale ten má križe v p.... tak je to tam zaneplešené.

janette4
20. júl 2010

Ahojte.Malý ešte teplotuje,ale už mu je lepšie.ja to nechápem.druhé decko,keď má 39teplotu,tak ležká,mojká sa a toto naše žihadlo,39teplota a lieta po byte jak splašený kôň.len oči prezrádzajú,že mu čosi je.už mu to kleslo,tak som ho nadopovala a išli sa s tatom trochu prejsť,keď je pod mrakom.

@moncika15 ja Ldešnú tiež jednoznačne odporúčam,ako písaka Erika,je to obrovské,fakt výlet na celý deň,ale nááááádherné.my tam s malým chodíme 2krát do roka:na jar a na jeseň.cena za jedlo sú tam fakt dobré.
hádam nájdem aj ja nejaké foto:

janette4
20. júl 2010
moncika15
20. júl 2010

fakt parada 😵 urcite tam zbehneme. kolko je to hodin cesty? tak hodina a pol nie?

janette4
20. júl 2010

@moncika15 áno,tak hodinka a pol.my sme to za toľkoto spravili na starej favoritke,takže na normálnom aute aj menej.vstupné je tuším 100Kč cez sezonu

ostrovcacka
20. júl 2010

Caute babule aj my sme uz boli tento rok v Lesnej chodime tam kazdy rok aj ked sme este nemali malu,je to tam o moc lepsie ako v Bojniciach zvierata maju viacej prirody v Bojniciach je to viacej o tych klietkach a stale tam nieco nove buduju,boli sme aj v BA ale teda na hlavne mesto slabota

lulu723
20. júl 2010

Caute baby.tak pc nam asi hodne dlho nepojde.esteze mi andelik pozical fon a mozem aspon tuto prispiet.nasa mala dostala k narodkam smykalku pre 2 rocne deti a uz spekulovala tak sa strepala dole esteze ma len 95 cm strasne sa jej paci takze Evka a Janka dojdite z detmi k nam sak ked je taketo teplo tak nikam nechodim.a inac nasa krpata je tiez zla uz musim aj zamykat dvere,lebo ona si sama otvori a ide von.ak tej zoo v lesnej je ozaj krasne,ale v Prahe je este krajsie to som az tak hikala jak som to tam videla aka je to nadhera.

michaela2410
20. júl 2010

@lienka55 tak nech sa mamina drzi...moja ma uz skoro rok tiez problemy s hlavou, toci sa jej podchvilou, skace jej tlak...pochodila kopec vysetreni, bohvieco sa nezistilo, ale tiez vela je asi v psychike...a pri mojich problemoch tiez aspon 40% je na psychike

michaela2410
20. júl 2010

v lesnej sme boli tusim este pred dvoma rokmi , ale akurat som povedalaa, ze asi po dovolenke sa tam vyberieme, tiez odporucam...

katkaaalex
20. júl 2010

Ahojte baby, mam na vas otazku, aku vodu davate detom? Kupujete alebo z vodovodu? Hlavne vy co byvate v Novom Meste v cinziakoch... Dakujem🙂

natsa
20. júl 2010

katka no ja som do roka dávala malemu lucku a potom od roka aj obyčajnu z vodovodu neprevarenu,neboj je tu kvalitná voda

michaela2410
20. júl 2010

aj ja by som sa nebala, tiez som davala lucku, a tu pijeme az doteraz, ale nebranila som sa ani vode z vodovodu, niekedy si ju chalani pytaju sami

rikarr
21. júl 2010

u nas doma pijeme lucku ale ked sme v meste u našich normal z vodovodu

moncika15
21. júl 2010

myslite ze bude stacit prefiltrovana prevarena voda z vodovodu? mi tu mame super vodu nie ako v meste alebo v caxticiax. samozrejme v prvyx mesiacox tiez planujeme lucku

rikarr
21. júl 2010

ak mate dobru vodu tak v pohodke davaj takú lne ju prevar

katkaaalex
21. júl 2010

Dakujem vam🙂

janette4
21. júl 2010

ahojte.
@lulu723 aj Maťo mi uteká,hlavne,keď vie,že tato je za bytovkou.kým mu ja chystám jesť,on sa obuje,oznámi,že ide za tatom a už ho neni 😝

ja som do nejakých 15mes.dávala ružovú Lucku a odvtedy mu preváram vodu z vodovodu.Čistú mu doteraz nedávam,aj keď vraj máme kvalitnú vodu.

moncika15
21. júl 2010

babule aky udsavacku hlienov a teplomer odporucate?

moncika15
21. júl 2010

prave som vymyslela zlepsovak mame doma hoddogovac,ktory nepouzivame a da sa vyuzit ako parny sterilizator flias rozdiel je len v tej palicke kde sa napixuju rozky

https://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potre......
a
http://imgs.pricemania.sk/products/b/obrazok334...

😀 😀 😀 😀

natsa
21. júl 2010

Monci ja mám ten klasický čo sa dostával v baličku z porodky taký čo sa tahá.malemu to nevadí a ešte sa pri tom usmieva.teplomer mám digitálny.
No maleho už zasa neni išiel z tatkom preč vobrc on za mnu neplače ked vie že ide pa pa

moncika15
21. júl 2010

@natsa ako taha? 😕 taky ten balonik co stlacas?

moncika15
21. júl 2010

pozeram ze inzerat bol medzicasom zmazany tak vkladam foto

michaela2410
21. júl 2010

moni, co sa tyka odsavacky, mala som tu hadickovu, co sa taha ustami, ale nedam dopustit na tu na vysavac, je to rychlejsie, uz sama sebe som nadavala, ze som ju nemala skor, kupili sme ju az vlani, ked mal lukas necele tri roky

moncika15
21. júl 2010

dakujem za odpovede 🙂
mne sa tiez pozdava najviac ta vysavacova aj som ju skusala na krsniatku. len ma odradza to ze ked treba odsavat v noci vsetkyx pobudim 😒

michaela2410
21. júl 2010

viesco, my sme ju pustili aj v noci v spalni a tomas sa veru nezobudil v detskej...a susedia v cinziaku? tych par sekund ma to nezaujinalo, ked treba, tak treba...

moncika15
21. júl 2010

@michaela2410 [rave som ju objednala z netu za 10E 🙂

michaela2410
21. júl 2010

tak to si dobre kupila, lebo my sme dali neviem ci 400, alebo 500korun