Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
8. sep 2010

@lulu723 uz ti neverime 😠 plany poplax si tu spustila uz pred 2tt a furt nic 😀

dnes idem s mamou pokupit posledne drobnosti pre drobca a ja si musim kupit nejaky dlhy sveter lebo uz ma nebavi xodit rozopata lebo do nicoho nevpracem bruxo 😅 inak keby teraz napadol sneh tak nemam ani topanky( koli opuxnutym noham) ani sveter ani bundu...bodem behat s holym zadkom 😅

lulu723
8. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀 ked ja za to nemozem.to ma doktor naplasil,ze som otvorena.oki uz nebudem nic pisat 😀

moncika15
8. sep 2010

@lulu723 ale len pis len aby sme ti potom uverili ked dojdes z porodky ze uz to mas za sebou 😝 😀

nevies kde v PN predavaju kociky?

lulu723
8. sep 2010

@moncika15 to veru neviem

silvinka78
8. sep 2010

@lulu723 cisarsky som mala preto,lebo aj prvy porod bol sc a dost komplikovany,tak to teraz nechceli riskovat.a ani som sa neotvarala a porod bol uz rozbehnuty,cize kontrakcie kazde 3min.bola som na sc planovana na utorok,tak ma robili rychlo v pondelok.

lulu723
8. sep 2010

@silvinka78 jaaaj tak motom hadam aj ja mam sancu na dalsi cisarsky,ale pochybujem 😒

lulu723
9. sep 2010

Boze baby a co tu uz nechodite vobec? 😕 to len ja tu musim furt strasit,ze?no ja idem dnes na poradnu dufam,ze uz poslednu.aj ma fajn prehnalo dnes rano tak som precistena az az 😀
a tusim som nepisala vcera,ale uz mam doma kocik a je paradny a aj kamoska bola pozriet a ona praveze bude mat o 2 tyzdne tiez babatko a hovori,ze ona ma malu vanicku aj do dlzky a do sirky,ze moj maly sa tam strati 😀 ,ze si ich na yimu budeme vymienat 😀 dnes cakam na tu sadu a uz mi je potom vsetko jedno 😉

lienka55
9. sep 2010

Dobre ranko,

@lulu723 to len ty tu tak skoro strasis 😀 😉 ,ale aj ja som skoro hore od pol siestej,ale musela som vystrojit maleho do skolky ,potom do obchodu,ranajkujem.Chcem ist do Mesta na naftu a kupit malemu jesenne topky,uz som tam bola asi 10krat,ale stale ich este nedostali. 😠
Inak som zvedava co ti povedia dnes v poradni,daj rychlo vediet. 😉

lienka55
9. sep 2010

Ozaj a vcera ked som bola pre maleho v skolke, bol akysi divny,ocka cervene a ked ma zbadal tak zacal plakat.Ale asi citil ze ja som revala cely vcerajsi den,my sme tak prepojeny medzi sebou. 😀

kaktusik007
9. sep 2010

@lulu723 rodis v trencine? ak hej, tak ta budu chciet nechat rodit normalne 😉 tam robia cisarske len ked musia, resp. robia ich tam aj tak moc neradi.... ale ak by si mala nejake velke bolesti, alebo tak, tak to potom na cisarskom trvaj, to ti ho spravia.... len ta to bude stat hooodne sil si ho presadit.... ale mozno nie, mozno ked pozru ze dva roky, tak pre istotu ta sice rodit nechaju normalne, ale potom to zmenia....

ved uvidis 😉

ostrovcacka
9. sep 2010

Ahojte zasa sem nestiham chodit citam ale nepisem,gratulujem k novemu babetku Silvinka,Ludka ty si este tu? pocitam ze dnes sa v tebe doktor riadne pospara aby ti to rozbehol je to blbe ale niekedy to fakt pomoha aj kamoska tak raz nadavala ale potom bola stastna ze jej pomohol aby to uz islo,tesim sa s tebou ze uz mas kociarik a neboj aj do postielky to urcite pride ak nie dnes tak kym sa vratis z nemocky tak to uz bude na malinkeho cakat v postielke,teda Danko je riadny lapajko asi robi noveho pokusneho kralika na neaky novy vyskum
😀 😀 😀 ozi Kubenko je na koniec chory ma antibiotika ide mu pat zubou naraz a z toho sa mu zapalilo aj hrdielko, Evka by mala prist buducu stredu uz sa neviem dockat len dúfam ze pocasie sa umudry inak mame po prechadzkach, ☹ buduci tyzden idem konecne kadernicke mam to uz hrozne ozi mohli by sme sa stretnut aj cez jarmok co vy na to, aj oplieskana som ja neaka patnaska ked uz tu budem mat mamu asi pôjdem aj na kozmetiku a na zaver pôjdem na relaxacnu masaz dostala som poukaz od kamosky k narodkam uz sa tesim 🙂 mam ist niekde nad Ambroziu do Mesta som zvedava na masazi som este nebola, Ludka ty si poobedny spanok môzes dovolit priam musis cakas babinko mne uz zostava len robit ja viem ze by mi robota pockala ale ja som potom nervozna ked nemam nieco hotove blbe ze 😒

silvinka78
9. sep 2010

@lulu723 poviem ti pravdu,asi aj podla toho kam pojdes rodit.Ja som bola v PN.Do TN by som nesla....

ostrovcacka
9. sep 2010

Boze baby nestraste ju teraz pred koncom alebo ty Ludka ak chces rychlo si to rozmysli!

kaktusik007
9. sep 2010

@silvinka78 a ja zase do PN 😀 Tn porodnica je velmi fine, doporucujem, uz som tu o tom pisala siahodlhe komentare, nebudem sa opakovat 😀

lulu723
9. sep 2010

Ahojte tak uz som doma vsetko je oki krcok na 1 cm otvoreny uz je aj mäkksi no a ked do 3 dni neporodim tak v pondelok nastup do nemocky.
teray idem este do obchodu na vyprazany syr som dostala chut.a potom si pojdem k malej lahnut,lebo som nejaka otrestena z toho pocasia.

Ivetka a ko je Dankovi?uz mu je lepsie?

inac dnes sme malej tie gumacky kupili a tato jej kupil aj nove topanocky take biele adidas a dobre sa jej v nich chodi len som mu nadala,ze co take drahe kupuje,ze mal ist do obzcajnej obuvi a tam jej kupit.stali 25€ a boli zlacnene z 30€,ale aj tak kurnik sopa mne take nekupi 😠

@kaktusik007 ja viem,ze ma nechaju rodit normalne a som na to pripravena nejakou cestou to uz musi ist von 😉

ostrovcacka
9. sep 2010

Tak ja mam uz poumyvane dlazky jedlo na sporaku pozehlene upratane a oprane fuj 😲 esteze mala spi,zajtra mame auto nas tata ma neaku akciu z roboty tak nam nechava auto aby si mohol vypit,chcela by som snou niekam vyrazit nechcete ist niektora so svojim drobcom s nami,zavolala by som Evku ale ked nie je doma mohli by ste ist aj vy niektora!

ostrovcacka
9. sep 2010

@lulu723 no to kebyze vie môj ze ides robit syr aj on to strasne lubi 😀

lulu723
9. sep 2010

@ostrovcacka ja chcem ist 😀

moncika15
9. sep 2010

baby, aky by mal mat vnutorny rozmer vanicky kocik aby sa dalo povedat ze je velky? 😅 aby sa v nom dalo vyvozit zimne babo aspon do pol roka.

@lulu723 ty mas aky rozmer vanicky?

lulu723
9. sep 2010

@moncika15 ja mam hlboky kocik 35x84x20 a sporotva cast 90x34.a teda poviem ti,ye nas krpcek sa tam strati 😀

moncika15
9. sep 2010

@lulu723 ten rozmer vanicky na dlzku je asi tyx 84cm nie? 😅 posli link na ten kocik 🙂

dadinka123
9. sep 2010

@maruschka
Ahoj, ja som sa práve prihlásila včera na tuto stránku a tiež som hladala niekoho z Nové Mesta, lebo by som rada vedela, kde sa tu dá chodiť okrem parku na prechádzky, pretože máme 2 týždnové bábätko - dcerku a tak som rozmýšlala kudy kam.

moncika15
9. sep 2010

@dadinka123 vitam ta
a maruschka nas sice cita ale uz neprispieva, tema bola zalozena v roku 2007 😅 😀 😀 😀

ostrovcacka
9. sep 2010

@lulu723 ty by si zajtra isla aj na cely den?ja chcem zobrat kocik aby v nom mala poobede spala mas neaky plan kam by sme vyrazili

lulu723
9. sep 2010

@ostrovcacka jaaaj to na cely den?tak to potom nie,lebo Erika mi nikde neyaspi len v postely.som si myslela,ze len tak doobeda 😒

ostrovcacka
9. sep 2010

A kebyze ideme do obeda mas neaky plan kde by sme mohli ist?

lulu723
9. sep 2010

@ostrovcacka no ja len do mesta mozem ist.jaaaj pockaj mozem ist akurat tak do prdele,lebo segra dojde rano 😒

moncika15
9. sep 2010

@lulu723 je to dos velka vanicka ? bo mne sa paci kocik a ten ma rozmer vanicky 88cm aa svagrina ze to je male to nekupuj 😕 😅 tak som z toho v riti trosku. neviem si predstavit velkost babatka+fusak 😝

michaela2410
9. sep 2010

@lulu723 a tys este tu?