Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
12. sep 2010

Ahojte.
@lienka55 Lenka aj mne to mamin kolega rátal podľa nášho veku a vyšlo mu dievča,uvidíme zajtra.A do Hlohovca chcem ísť preto,že je to tam lacnejšie a bola som tam aj pri Maťovi a bola som spokojná.do Cegysu idem zajtra.

@natsa pozerala som to,ale asi pôjdem predsa do Hlohovca.tam som bola zhruba hodinu a dostali sme asi 15fotiek +záznam.a teraz sa platí 40€ so všetkým.v tom TN som našla ,že to stojí 50€ plus,keď chcem aj 2-3fotky,tak ešte 10€navyše.u Jankovského je to tiež tak.a trvá to vraj toľko ako normálne uzv vyšetrenie.v Hlohovci sme boli vnútri skoro hodinu 😒

lienka55
12. sep 2010

@janette4 Zanka tak mi zisti zajtra v tom Cygese,ze ci sa tam staci na 3D sono objednat ked tam pojdem v tom 20tt???Ale tiez este budem rozmyslat kam pojdem,mam este nejaky ten cas. 😉
Boli sme na tom jarmoku,kupili sme darcek k manzelovmu strykovi k 60tke,malemu som kupila zateplene menzestracky na zimu a tych dlhociznych gumovych hadov. 😀

janette4
12. sep 2010

@lienka55 Lenka pôjdete aj budúci víkend na jarmok do Mesta?hádam sa aj stretneme,ťukneme si bruškami 😀

lienka55
12. sep 2010

@janette4 Zanka ja neviem ked marodujem ci budem moct,este uvidime ci to riskneme,ale bola som dnes v TT. Lebo prvych 10dni ma moze skontorolovat zamestnavatel teda moj manzel 😀 a potom socialka.A od tejto stredy ma uz moze skontrolovat socialka. 😠

janette4
12. sep 2010

@lienka55 a vychádzky nemáš?

ostrovcacka
13. sep 2010

Ahojte vcera som tu nebola ale mastastie ste toho moc nenapisali,vcera sme boli s malou v Meste v parku na tom detskom ihrisku mala ani domov nechcela ist mestanky mate to tam dobre,my tu v Lubine nemame nic take, babyco je s Kaktusikom? neviete uz tu dlho nebola

mariro
13. sep 2010

@janette4 @natsa - dakujem za privitanie 🙂 ,tym ze vas furt citam mi to pride ze vas vsetky dobre poznam,jako jeden velky babinec, ste tu dobra parta.Uz len vzdy cakam co mate zasa noveho.

@natsa - aj na teba som myslela ked si s Dankom bola v nemocke...jaaaj tie deti,ale to sa stava take veci,hlavne ,ze je uz vsetko v poriadku

@lienka55 - o akej tabulke vravite,mas ju tu niekde, o detickach, teda pohlavi

janette4
13. sep 2010

@mariro
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

@mariro a nechceš nám o sebe napísať trochu viac?dkiaľ si a tak.Keď sa uzdraví Jarabičkin Kubenko,plánujeme stretko,tak dúfam,že sa pridáš a spoznáme ťa aj osobne.

mariro
13. sep 2010

@janette4 - ale jasnee ,poviem cosi o sebe...som z Cachtic, rozvedena 3,5 roka ale uz aj pol roka zasa stastne vydata.Mam dve deti 15 rocne dvojcata chalanov.V maji som potratila v 3 mesiaci a teraz sa teda snazime o dalsie tehotenstvo.Miska ma myslim pozna,ona je mladsia ale myslim ze ma pozna.
A sak sa pytajte ... 🙂 odpoviem

natsa
13. sep 2010

@mariro si zlatá že si na nás myslela ale šak je v poriadku a znova taký neposedník.
Niečo mi uniklo ?Evka je chorá?všimla som si že tu dávno nebola.veru nech je to stretko čím skor šak sa neviem dočkat nech sa všetky poznáme,niekedy mám dojem že som na inej teme ked sme sa tak rozrástli. 😀

mariro
13. sep 2010

@natsa - no veru sa to tu rozrastlo ,kopu novych bab tu pribudlo odkedy to tu citam....hadam aj polroka je to uz a vtedy vas tu bol taky uzky kruh a teraz sa teda fakt ten kruh zvecsil 😉

ostrovcacka
13. sep 2010

@natsa Evka nie je chora ale je na vychode ale teraz v stredu by sa uz mali vratit ale Kubko je chory sopliky hrdlo kaslik ale nastastie uz nema vysoke teploty lebo mal az styridsiatky skoro, pre tu ktora nevie Evka pochadza az od Humenneho preto je na vychode a uz je tam vyse troch tyzdnov uz sa nemôzem dockat kedy pride ale dnes sme spolu volalali a v telefone sa mi zdala unavena to viete otca uz nema a mama je tiez chora tak ked je tam snazi sa co najviav porobit no ved to poznate,hlavne je ze uz mi pridu domov 😀 😀 😀 aj Vaneska kazdy den spomina Kubenka

mariro
13. sep 2010

@ostrovcacka - ked chyba dobra kamaratka , to clovek velmi pociti...to jak druha polka ked neni 😀

silvinka78
13. sep 2010

@kaktusik007 A ved jasne,kazda mame to svoje.100ludi,100nazorov. 🙂

moncika15
13. sep 2010

ahojte 🙂
nieco nove o ludke? este nie su doma?

lienka55
13. sep 2010

Ahojte,
ja som dnes KO,unavena,utahana,poloviciak si zmyslel,ze este neoslavoval v robote 30tku,tak mu dnes chystam na zajtra salaty,zakusky,......este mi vela surovin chybalo tak som letela do PN na nakup. 😝 K tomu som oparala 3 pracky.Konecne som sa osprsila a pojdem si pre mojho uplakaneho skolkara. ☹

@janette4 Zanka zatial nemam vychadzky,zabudla sopm sa na ne spytat dr. ,ale v najblizsej poradni sa spytam.A ani monika tusim stale este nema vychadzky,tak sa bojim ci ich vobec dostanem.
@natsa Ivetka nebola si nahodou v nedelu v Hradku????Zdalo sa mi ze si to bola ty v modrom tricku.Isli sme autom.
@moncika15 Moni aj ja som uz ratala kedy pojdu Ludka domov. 😀

moncika15
13. sep 2010

@lienka55 ak hovoris o mne tak ja som vyxadzky nemala cele tehu. az teraz mi zacne materska tak konecne s kludom vyleziem do lulic 😅
kolko vlastne zostavaju mamicka s drobcom v porodnici? ani neviem 😅

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 ak je vsetko oki a rodilo sa normalne, tak na 4 den pustaju domov... co je trosku divne, je to, ze ak sa babatko narodi v nedelu do polnoci, ide domov uz vo stvrtok, ale babatko narodene o dvadsat minut neskor, cize pat minut po polnoci, islo domov az v piatok 😀 😀 😀
po cisarskom to trva o den neskor, ak teda vsetko je tak ako ma byt, a ak babatko chyti zltacku.... tak to je aj na 10 dni 😒 a ine problemy spominat radsej nebudem 😉

@lienka55 ja som tiez cele tehu vychadzky nemala.... ujo D mi ich proste nedal, aj ked som sa ich domahala... 😠 obcas sme to riskli, spadam pod zilinsku pobocku socialnej poistovne, ale aj tak som bola doma.... ono je to aj vyhoda, v zime sa clovek aspon nepotkne a nespadne.... okrem ineho 😉

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 veru ujo D nerad dava vyxadzky, respektive ani nedava 😝
4. den po porode alebo aj s dnom kedy rodim?

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 4 den zivota babatka 😉 cize ak ratas den kedy rodis, tak je to piaty den

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 kurnik sopa co ja tam budem tolko robit 😅 😔

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 oddychovat....ber to ako hotel, mas tam navarene, postarane je o teba.... a tvoja jedina starost je babatko... ale ked prides domov, tak potom sa zacne veselie 😀 😀 😀
ale neboj, nie je to vzdy v nemocnici take ruzove, boli situacie, kedy som ani na wc nemohla odbehnut, co sme tak brutalne plackali.... 😒 😀

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 toho sa bojim ze nebudem zvladat maleho, ved ja vobec nemam skusenosti 😅 😔 sice mame male krstna ale ked zaplakalo hned mi ho brali tak neviem aniako ho utisit 😒
o jedlo sa mi postara muz, uz mi zajednal donasku z jeho roboty. tak hadam mi cosi dobre navari kazdy den😵

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 aj ja chcem taku donasku!!!! 😀 😀 😀 a nestresuj.... raz je to tvoje, tak je to tvoje, budes mat instinkt... a potom, kdesi som citala, ze sa nemame zbytocne stresovat, ze co a ako robit, ze raz ked je babatko prve ze ono samozrejme chape ze je taky pokusny kralicek a vsetko nam odpusti 😀 😀 😀 tak ja sa podla toho spravam, ked som ieco robila s nim prvy krat tak som mu to na rovinu povedala, ze pocuvaj, neviem ako ta kupkat, este som to nikdy nerobila, tak mi s tym pomoz a pripadne chyby odpust a sa hlavne nehnevaj 😉 no a maly???, bol uplne v pohode, chapal 😀 😀 😀

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 asi budem musiet nasmu Rikymu tiez dohovorit lebo budeme plakat splu 😅 😀

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 😀 teodorik je riky??? hmmmm.... zaujimave
a nerozmyslis si to meno este??? lebo fakt, vies si ho predstavit ako 60 rocneho stareho pana profesora ze:
Prof. MUDr. Teodorik X PhD. 😀 😀 😀

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 vies co zadaj si do googla meno teodorik a do vecera mas co robit 😉 a su tam ine tituly 😎
Teodorik je taky isty styl mena ako Dominik a nad tym sa nikto nepozastavuje

kaktusik007
13. sep 2010

@moncika15 a to mas pravdu s tym dominikom.... oki, som ticho 😀 😝

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 takze tak 😀 a keby nieco tu mas este toto pre pokoj na dusi http://www.detijmena.info/rok2009/TEODORIK.html

kaktusik007
13. sep 2010

4011 najpouzivanejsie meno v cr!!!! uff... tak to ja by som si rozmyslela, nie je uz tych deti tohto mena nejako vela????

😀

@moncika15