Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
15. okt 2008

Jeee lienka skoda, ze si nemala cas...rada by som pokecala..., hej rano zaveziem malu do skolky a este dnes som musela do obchodu.... 😎

rikarr mne tiez lezie niekedy na nervy bavit sa s 1,5 rocnymi detmi prip 2,5r. decom.. 😎 ...lebo ineho do diskusie nemam...a teraz je to uz 2 tyzden, co je moja mama chora, takze som na vsetko uuuuuuplne sama 😠 .

sticker
15. okt 2008

Lienka - áno Marcelka - Lucka 2350g a Natálka 1910. A dnes som stretla Janka, chudáčik naháňal niečo v Tescu a ešte sa pýtal na tie Newborn plienky, že kde sú najlacnejšie. Každá malá minie cca 8 plienok denne a tak ráta, kde sa dá ušetriť. Lucka už pekne papá mliečko z cecíka a Natálka dýcha sama, ale je ešte v inkubátore. Predsa len, veď bola malinká 🙂

janette4
15. okt 2008

Ahojte. Konečne som si sadla.MM je ešte stále chorý, ale už mu je lepšie.Rozhodla som sa spraviť presnidávku, lebo máme veľa jabĺk, popri tom som varila a malý bol od rána až do 15.hod. hore.Akoby vedel, že potrebujem,aby bol pár hodín kľudný a spinkal.A on ani za ten svet.Keď sme skončili, zaspal.Tak čakám, kedy sa zobudí, aby sme išli von.
Zajtra ideme na poradňu, budú nás očkovať, tak som zvedavá, akú bude mať reakciu.

Janka, kukala som fotky, veľmi pekné. 🙂

lienka55
15. okt 2008

Jani tak to si ma potesila,a Lucku uz ma doma?A kedy presne sa jej narodili mala ich cisarskym?Viem ze prvelmala Dievcatko Msriu,druheho chkapca neviem ako sa volal?A teraz dve dievcata,tak to musi byt radosti. 🙂 🙂 🙂

sticker
15. okt 2008

V pondelok cisárskym 🙂 A malý sa volá Janko. Ešte nie sú doma. podľa mňa tam bude, kým Natálka nebude už schopná byť mimo inkubátora.
Bola som v škôlke pre Jaju a teraz ideme von, prejsť sa 🙂
Žanetka - ďakujem 🙂

lienka55
15. okt 2008

Poobede sme spali 4hodky,potom ma suseda zavolala na kavu 🙂 ,a stihli sme aj prechdzku po dedine,a o 19.30h bol navrat domov. 😅
Uz spinkame,zajtra by som mu chcela ist kupit do PN tie zimne topky. 😅

janette4 aj my teda moja mamina sa chysta robit presnidavku.Aj minuly rok jej narobila a vsetka sa zjedla. 😀 😀 😀

Jani a ty sa s Marcelou poznas osobne?

moncika15
15. okt 2008

ahojte babule 🙂
pozrite si tu plienkovu tortu v albume, uz som ju konecne stvorila 😵 a nesetrite xvalou 😀

moncika15
15. okt 2008

rikar 😀 vies na co som prisla podla albumov v tom malily?! ze tvoj mm, a krstny vasej malej sa dost dobre pozna s mojim drahym, a zevraj aj ty ho poznas. a ja som vas trox tiez videla... svet je taky maly 🙂

lienka55
16. okt 2008

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
tak my uz buntosime od 6.00h 😠 😝 ,momentalne sa napchavame piskotami 😝 ,uz mi ide pracka a budem dnes vyprazat karfiol tak som si ho stihla uz ovarit. 🙂 😉
Chcem ist pozriet malemu tie topky ale maju nam prist ododnes robit tu fasadu tak sa asi nikam nepohnem. 😠 ☹

rikarr
16. okt 2008

hej??????hod nejaké foto nech vás vidím .....martin aj moj mm????fíha fakt sme sa tu dobre postretali .....

dalo sa ti to čítať????

my sme mali naprd celú noc od 22,30 do 0,30 vreskotala 🙄 už ma to nebaví asi info booom alebo čo zas má

lienka55
16. okt 2008

moncika15 tak urcite chvalou nebudem setrit,je nadherna take nieco som este v zivote nevidela.Odkial si mala inspiraciu? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Vauuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

rikarr
16. okt 2008

ano ano krásna je .....aj ja by som chcela mať druhé baby:::::::: 😉

baby??????????v akých sumách sa pohybujú decké topky v jednote????majú aj krpaté č. 20?????????????zajtra idem do mesta, musím jej už konečne to obutie zohnať

sticker
16. okt 2008

Lienka, tá Simonka býva v NMnV?
Erika - tak toto ja veru neviem. Ale podľa mňa okolo 650,- Sk. 😝

miriamkac
16. okt 2008

moncika15 caaau...torta je suuuuper.....kolko ti to trvalo???

Erika ja som kupila malej č.23 za 550sk, maju aj malicke cisla, ale ten vyber tam nebol min. tyzden nejaky velky (aspon pre mna, lebo som tam nenasla, take, ake by som ja chcela, v tomto som dost narocna...) ale ta cena je tam od 450-650sk....

lenca13
16. okt 2008

Mirka aj ja som dost narocna na topanky ale v jednote som uz davno nekupovala asi tak pred tromi rokmi som tam kupila Radke pekne cizmicky ale boli polskej vyroby ale vobec som s nimi nebola spokojna 😒 ja chodim kupovat na radsej do Tn alebo Pn
V jednote ma aj slovenske vyrobky tak tie su podla mna dobre
Erika este je predajna aj vedla krytej trznive vola sa h2o aj tam maju sem tam pekne detske topanky 😉

rikarr
16. okt 2008

dakujem zajtra popozerám a dúfam,že nejaké zapne lebo v TN nezapla ani jedny 😠

miriamkac
16. okt 2008

Ahoj Lenca13 ja kupujem len slovenske znacky a nemozem povedat na tie boty nic. Ja som kupila malej tu istu znacku ako mala min. rok, tie boli super. 😎

lienka55
16. okt 2008

Ja cakam kym maly vstane a frcime do PN na tie topky mam tam jedny vybrate za 650sk ale idem pozriet este do jednej predajne cisto len detska obuv,tak uvidime ci sa mi nebude nieco pacit tam.Keby tie male topky neboli take drahe,vynosia to jednu zimu a su hned male,to je hrozne. 😠 😠 😠

Jani myslis Simonku co mame vo fotoalbume?Ano je z Mesta,byvaju v tej casti ako sa ide na svetelnu krizovatku smerom na TN.Co ich poznas?

sticker
16. okt 2008

To je svet malý 😀 😀 😀 😀 😀 Mamina Darinka, tatino Vladko 😀 😀 😀 😀 😀 Aj sa navštevujete?
A Marcelku poznám osobne, ale viac Janka. Oni sú zlatí, ale teda nezávidím im 😅 😉

janette4
16. okt 2008

Ahojte.Tak Moni, tá torta je perfektná,to by ma teda nikdy nenapadlo.To si niekde videla, alebo ťa to napadlo len tak?

Tak presnidávka dopadla na výbornú, taká je dobrá, že neviem, či nebudeme musieť robiť druhú,keď ju už Maťo bude môcť, lebo ja ju asi dovtedy všetku sprášim.

My sme boli dnes na poradni, tak vážime 5390g a pribrali sme takmer 900g.Sestrička mi ho aj odmerala, lebo som bola zvedavá, meria 58cm.Hneď sme mali aj očkovanie, to prvé povinné aj proti pneumokokom.Chúďatko aj si poplakal.Dneska mal perný deň.Zobudil sa o 7.ráno a zaspal až o 16.15.aj to spal len polhodinu.Večer síce zaspal, ale som zvedavá, dokedy mu to vydrží.Dúfam, že nebude mať teplotu. ☹

moncika15
16. okt 2008

ahojte 🙂

rikarr, najdem nejaku foto a poslem v maily 🙂

dakujem za poxvalu 😵 trvalo mi to asi 15min - korpus a 40 min - vyzdoba. a mam v plane robit dalsiu ale tentokrat pre xlapca 😅 normalne mi je luto ju dat prec 😝 😅 😕

sticker
17. okt 2008

Ahojte. Tak sme sa vrátili od MUDr. Julke na soplíky nič, len vincentku kúpim a prelejem do fľaštičky od maru. A Jaja má konečne po B12.
Od pondelka zase začíname s ribomunylom po týždennej prestávke. Tak uvidím.
Moncika - si šikulka 😉 🙂 Uvidíš - ani sa nenazdáš a môžeš aj pre seba takú tortičku "upiecť" 😉

janette4
17. okt 2008

Ahojte. Tak Maťko si v noci spravil zase rekord.Spinkal 8,5hod.Asi bol unavený, včera takmer vôbec nespal.
Teplotu chvalabohu nedostal,akurát ráno bol trochu nervózny,ale inak v pohode.

Baby, kedy ste začali dávať dets.výživu, kašu a pod?Nám včera dr.povedal, že už môžem začať dávať šťavy.Dneska som mu dala dve lyžičky mrkvovej, najprv ostal prekvapený, že čo to je, ale potom to prehltol. 😀

Moni, tie plienky si aj na niečo ukladala, alebo len poukladala vedľa seba a stiahla stuhou?Stále na ňu nakúkam, tak sa mi to páči. 😀

Lienka, malý už je dobre? 😉

lenca13
17. okt 2008

janett ja som Timke davala vyzivy a pod. az od 6 mesiacov pretoze som ju kojila Radke asi tak od 5 mesiacov 😉

lienka55
17. okt 2008

Ahojte,
ja mam za sebou uz rusny den 😝 😝 😝 ,vcera mi Dado vstal az o 17.00h,takze som uz do PN nesla,ved naco ked o 18.00h zatvaraju obchody.Tak som bola dnes a prisla som taka nastvana,tie topky co sa mi pacili boli poskodene a viac cisel nemali.Ja mu nedam za nove topky 650sk a este su aj kazove a to ich vynosi iba jednu zimu.
Tak som utekala rychlo do NM a hore v jednote mali neuveritelny vyber 🙂 🙂 🙂 tie iste co sa mi pacili v PN len o 100sk lacnejsie ale nie nase cislo,tak som musela kupit ine. 😠 😖 🙄

sticker a ty sa s Darinkou 🙂 poznas osobne?Ano ja ich navstevujem,sadli sme si s Darinkou ako r.. na serbel ako sa hovori 😀 😀 😀 .Mali sme rovnake porod.osudy,a boli sme spolu od zaciatku/vzdycharen/ az po odchod/aj na izbe/. 😅 😅 😅

janette4 zatial neviem nic nove nejake vysledky budu na buduc.tyz.inak v pohode. 😅 🙂 Ja som zacala pomaly prikrmovat od 6mes. zeleninkou a az potom asi od 7mes. vyzivu uz si to presne nepamatam.Myslim si ze este mas cas s tym prikrmovanim,pockaj !!!

rikarr tak co kupila si tie topky ved tam bol perfektny vyber?

Moc som sa rozpisala,prepacte mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

sticker
17. okt 2008

Žanetka - to som prekvapená, že už máš dávať šťavy 😕 Ja som bola do teraz v tom, že kojené deti príkrmy od 6. mesiaca a nekojené od 4. Tak teraz si ma normálne zmiatla 😀

sticker
17. okt 2008

Lienka - hej, poznám sa s Darinkou. Môj manžel je jej aj Vladkovi "nadriadený" 😀 😀 😀 . Takže sa poznám cez neho a mám babku pár domov od nich 🙂 Ona je perfektná ženská - taká pohoďáčka, nič ju nerozhádže 🙂 😉

moncika15
17. okt 2008

ahojte
janette4, som ix ukladala za "klobukovu" gumicku a aby dlrzali na sebe som cez posxodia poprepixavala spajdle 😉

janette4
17. okt 2008

Janka, on bude mať v utorok 3mesiace, ale aj mne sa to zdá skoro. 😕 Povedal, že mám začať postupne po lyžičkách a na asi 6ty deň mu mám nahradiť jednu dávku mlieka tou šťavou.podľa mňa je to moc, lebo on nemá problém vypiť 170ml.A toľko šťavy nevypijem na jedenkrát ani ja. 😀

sticker
17. okt 2008

Ešte tak prevarenú vodu,ale šťavu....viem že aj v lete, keď boli veľké horúčavy sa má dávať prevarená voda.......no radšej sa ešte s niekým poraď, ak sa Ti dá 😉 🙂