Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
25. sep 2007

gaji,dakujeeem 😵 😵

mrenka
25. sep 2007

gaji,dakujeeem 😵 😵 😵

maruschka
autor
25. sep 2007

mrenka želáme kráááásne zážitky,krásne počasie a super teplú vodu..a poriadne sa tam vybláznite a vyrelaxujte 😉 😵

maruschka
autor
28. sep 2007

no teda.Tieto dni tu bude asi smutno,neveselo.Tak tu budem sama,nikto nepíše.Ale neva.Takže počasie je o ničom,byt funguje v núdzovom režime,keďže decká nechodia von kôli dažďu a tak to tu vyzerá tak,ako to vyzerá.Za tri dni nám v rodine zomreli dvaja ľudia,takže to je tiež o ničom.Ale neva.Dneska ideme do Maxu babám pokúpiť zimnú obuv.Bundičky už majú.Ani sa mi nechce ísť do toho nečasu pre malú do škôlky.Ale čo už,nejako to zvládneme.Len nech sa už vyčasí,prosíííííííííííííííííííím,inak neviem,aký program vymyslieť pre baby aby sa tak strašne nenudili.... ☹ 🙂 ☹ 🙂

angelos
28. sep 2007

ahojky maruschka,nemam sice vela casu,ale aby si si tu nedopisovala sama so sebou,tak prispievam...
uprimnu sustrast,fakt blby tyzden.... ☹
my fungujeme takisto v nudzovom rezime,sme totiz u nasich,kupili sme totiz vacsi byt,ktory prerabame a ten v ktorom sme byvali sme dali do prenajmu.A nadavame,ze preco sme ho prenajali tak skoro 😕 😠 😠 😠
Pocasie si radsej nevsimam,vcera som vyrazila s malou do mesta a chytil nas ten najvacsi lejak 😝
ale Hanny ma uz dva zubky,tak sa vytesujem 😅

angelos
28. sep 2007

ozaj a zabudla som,ze daj info ake botky kupis.Kde v maxe kupujes,u Batu?

maruschka
autor
29. sep 2007

ahoj angelos.Tak do Maxu ideme buď dnes alebo zajtra.U Baťu veľa toho nekúpime,lebo má úzke strihy čižmičiek,takže aj keď sú naše baby chudučké,tak jednoducho sa im to na nohy nedá obuť.Tam si kupuje iba manželík.My tri baby si kupujeme buď u Johna Garfielda-tam majú krásne detské čižmičky alebo v Deichmanne.Maličkej som tam kúpila jesenné topánočky a botasky a vlastne všetci sme si tam pokúpili a ani raz sme ich nemuseli reklamovať,takže je to taká kvalitnejšia obuv.Neviem,musíme pobehať a uvidíme.Malá by chcela samozrejme barbinovské čižmičky do škôlky a tak nás čaká strastiplná cesta,lebo naše obchody majú strašne chabý výber obuvi vôbec.Ľutujem,že keď sme boli v BA v Avione,že som im tam nepokúpila,ale nič radšej nehovorím,necháme sa prekvapiť a možno sa nám podarí všetko nakúpiť na jeden šup a nemusíme lietať ako odtrhnuté plagáty. 😀

moncika15
3. okt 2007

ahojte zeny 😀 , kde v meste su obxody pre male deticky a ked sa daju zohnat kociky,postielky,autosedacky.... jaj a matrac do postielky...?

angelos
3. okt 2007

ahojky,monika obchody su roztrusene po namesti 😀 Neviem,ako poznas NM,ale pri čajovni je obchod,pod biliardom je obchod,v šmolkobudke je dalsi,potom oproti slovenskej sporitelni a hrackaren aj s kočikmi je pri fontane.Ja nakupujem pri čajovni a pod biliardom,tam sme si objednavali aj kocik(zjednali sme tam najnizsiu cenu 😎 )a kupovali sme tam aj madrac.

moncika15
5. okt 2007

dakujem, kupila som oproti slovenskej sporitelni tak su najoxotnejsie predavacky 🙂. ale ked budem nakupovat pre vlastne pobeham vsetky obxody aj 3x 😀

mrenka
6. okt 2007

helou zienky,no nejako to tu viazne,ja hlasim prichod z dovce 😀 ale je mi smutnooo za morom a tak... 😢 😢

angelos
6. okt 2007

ahojky,mrenka chybala si tu,preto to asi viazlo 😅 omrkla som si fotecky,no kraaasa, aj ja chcem 😠 teraz morecko.Vzdy hovorim,ze pojdeme az v septembri,ked bude teplucko vzacne a nikdy nevydrzime a ficime cez sezonu 😀 a potom (teraz)nadavame.
Ohromny hotel ste si vybrali.Neviem ci je to Kos,ale ak ano,tak na vacsine fotiek sa to ani na grecko nepodoba.A ak je to Kos,tak mam veeelku radost,milujem grecko.Bolo tam este dost horuco?Ozaj a interier hotela-supeeer.pokochala som sa.ja by som trcala len v hoteli a fotila 😀 chudak Hanka 😝

angelos
6. okt 2007

citam si co som tu napisala a vyznieva to dost chaoticky 😕 😕 😕
to pre tu pokrocilu hodinu.idem radsej spat,aby som tu nepopisala este vacsie motanice 😅
dobru noc 😔

mrenka
7. okt 2007

cauko leni,ano bol to Kos,hotel bol fakt nadherny,ale inak ostrov nikde nic,pustatina,my sme mali hotel od mesta kos 2km,tak sme boli aj na bicykloch,pozreli sme hippokratov strom,a tak,pocko bolo faaajn,cez den tak 28,pri mori to ale nebolo citit,lebo dost fukalo a uz tak ku koncu boli aj dost velke vlny,ale pri bazene to citit nebolo,ale my sme pri bazene neboli vobec,len pri detskom ,leno to som vyliezla z izby a bola som pri nom,takze super,ale isli sme hlavne kvoli moru,tak co by som robila pri bazene?ale niektori ludia k moru ani nepachli,lebo zase ta plaz nebola az taka tip top ako hotel,bol miesany piesok s kamienkami a aj do vody asi 3m boli kamene,tak si musela mat topanky,ale potom uz bol piesok,fakt keby ta plaz bola ina,tak by som povedala,ze uuuplne super,takto to trocha kazilo dojem,ale vraj po sezone idu prerabat,bude tam aj bufet na plazi,wc,satne,tak snad ak by ste sli dalsi rok,uz to bude pekneee...

maruschka
autor
7. okt 2007

ahoj mrenka.Ako bolo?Super,čo?? 😎 😎 U nás kopec naháňačiek,ani som tento týždeň nemala čas nejako chodiť na koníka.Hrôza.A zasa bežím o dúm dál.Je to neskutočné,ani sa nezastavím,teraz som dovarila na dva dni a upiekla chlieb.Tak mám trocha pohov a idem sa okúpať.Jééj a maličká začala plačkať,tak už som dokúpaná. 😅
Inak Moncika,v Meste nie je bohvieaký výber ani oblečenia ani kočíkov.Bež do Južanky do TN do Pre deti alebo do PN na kolonáde je pekný obchod a majú tam kopec vecí pre detičky.Alebo si objednaj cez internet.Ale väčšinou,čo sme zháňali tak len v TN,lebo v Meste nám sto krát povedali,že tovar až o týždeň a to teda uznáš,že nebudeš čakať na niečo týždeň alebo dva. 😒
Inak angelos,tie topánočky sme nakoniec kúpili v Deichmane-Gärden Schuhe.Také oranžovo biele 🙂 .Ale na čižmičky a snehulky určite ideme do John Garfield-už máme vybrané.Majú tam také chutnučné kožušinkové aj pre veľké aj malé slečny.Teda pre naše baby.Baťa sa nijako nehecol s detskými topánkami,ako vždy..
Tento týždeň začíname chodiť do školy.Hurá,zošity máme nakúpene,ešte diktafón a hor sa na prednášky,keby tam so mňou nechodil manželík,tak neviem,neviem.. 🙂
Takže bežím a dobrú noc 😉 🙂 😵

maruschka
autor
8. okt 2007

babuľky,nie je nad to,keď máte dve deti a z toho jednu škôlkárku.V sobotu sme celý deň trčali v Maxe a v tom výpredaji vedľa a kupovali znova všetko, gumáčiky,teplákov kopec,rifličky pre každú,trigovice pre každú,prechodné bundičky a ja neviem,ešte čo.To keby ste videli tie veci,keď malá príde zo škôlky,to sa nedá ani normálne oprať,a teda vyvárať rifle a tepláčiky to neni šanca.Tak chodíme raz za mesiac na veľké nákupy.ešteže nám prídu robiť nové skrine,inak dovidenia.A v škôlke všetky baby chodia ako modelky,krásne vecičky,čistučké a tá naša,keď prídem pre ňu,ako chalan,celá od hliny,blata,zelené kolená od trávy 😒 .tak sme si povedali,že musíme pravidelne raz do mesiaca kupovať každej tepláčiky a rifličky,inak neni šanca prežiť s tými zničenými vecami,čo naša malá je schopná za ten deň doniesť domov zo škôlky.Takže baby tešte sa na to,keď vám ratolesti pôjdu do škôlky.. 😎 😀 Ešteže tu majú číňani výpredaje a tak máme možnosť každý mesiac nakúpiť kopec tepláčikov a potom ma to aspoň nemrzí,keď príde domov s dierou na kolene.. 🙂 Inak baby,neviete,kde by som zohnala nášivky s témou Barbie alebo Macko Pu??Lebo v galantérke majú iba také obyčajné klasické.

mrenka
8. okt 2007

maruschka,no ja uz teraz mam nervy,ked je mala cely spinava a nejde to vyprat 😖

mrenka
8. okt 2007

jaj maruschka a skus kuknut na mimibazare,je tam kopec veci s barbie a mackom 😉

monatko
8. okt 2007

mreni, ideme kecosit aj sem? 😉

mrenka
8. okt 2007

no helouky,konecne nam pribudol do temy dalsie clovek 😀 😀 som kukala tvoje fotos,pocujko,ja tam vyzeram jak prisera 😠 😠
a ozi,nedas si do pasu,ze snz?akoze snazilka?? 😀

mrenka
8. okt 2007

dalsie=dalsi,boze nejako mi to uteka 😀 😀

monatko
8. okt 2007

snz? no mozno tam bude o chvilu xtt 😀 😀 ale neviem, nechcem to zakriknut radsej... ja by som uz aj rada, ved vies, len je tolko vela veci, ktore nie su este zariadene.. zatial budem zbierat len skusenosti od vas - taky tichy pozorovatel 😎

mrenka
8. okt 2007

no to dufam,ze tam bude x tt 😵 😵 😵 uz mate aj video?

monatko
8. okt 2007

video? ale co si 🙂 ved ja som od svadby ani svokrovcov, ani svagrovcov nevidela, ani tym padom ani video.. mali sme ich ist kuk minuly vikend, len som bola trochu chora, ale tento pojdeme urcite. dufam. ty trdlo, to je dobra fotka!!!! 😀 no musime sa meet 😉

maruschka
autor
9. okt 2007

mrenka díky za typ,som tam pravidelnou návštevníčkou a už som im tam kúpila pár krásnych nových vecičiek.Teraz som im objednala nátelníky s dlhým rukávom s textom Ľúbim ocka a maličkej čiapočku s menom Maruschka-jej menom.Tak čakáme,budú krásne.Neviem,ale naši idú do Poľska,tak sa asi zvezieme s nimi a pôjdeme im tam pokúpiť nejaké pekné veci,zimné overaly a tak,veď uvidíme.Tú krásnu bielu bundičku,čo si kúpila aj maličkej v Tescu s tými fialovými ovečkami sme jej nakoniec nekúpili,lebo v nej vyzerala ako vyrastený študent,tak sme jej kúpili takú ružovú-tiež Cherokee.
Hurá,tento týždeň mám pohov a tak idem konečne žehliť.Akosi to minulý týždeň viazlo,nestíhala som nič,tak sa môžem do toho pustiť.Inak na koníka chodí už aj manželík do chlapskej témy,ale chvalabohu mi neobsadzuje počítač,lebo si dopisuje z PDA,tak uvidíme koľko ho to bude baviť. 😀 😀

mrenka
9. okt 2007

no teda maruschka waaw,a aku temu mangelik navstevuje?? 😕 😕

maruschka
autor
9. okt 2007

oteckovia z Prievidze a okolia.Majú tam také ohromné chlapské reči 😀 😀 Konečne sme doma z prechádzky.Už som prebicyklovala snáď 20 km.Boli sme u oboch babiek na koláči a teraz idem prať a piť zelený čaj,lebo mi je už z tých všetkých sladkostí zle.A to som chcela ísť dneska ešte sadiť ťahavé ruže do hriadky,ale tak to už fakt nestíham.Takže bežím,česť práci 🙂

monatko
9. okt 2007

jeeej, mreni, nove fotos 😵 ten mega rodinny kolac vyzeral dobre, ked budete take podavat tu v NM, mate biznis zaruceny 😀 😀 co nove?

maruschka
autor
10. okt 2007

Haloooooooooooooooooo,Nové Mesto dneska spí,či bdí??? 😀 😀 😀