Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
17. okt 2007

moni 😀 😀 😀

maruschka
autor
17. okt 2007

monatko,veď mňa tiež pot oblial keď prednášajúci vyhlásil na začiatku prednášky,že za dva týždne sú z tohto predmetu skúšky.A ešte prečítať 4 knihy a naučiť sa 100 otázok s alternatívnymi odpoveďami a máme to v suchu 😀 Samek je úplne super doktor 😉

monatko
18. okt 2007

marusch, tak to ta naozaj obdivujem, ze popri detickach, rodine a domacnosti zvladas este aj skolu.. ja hovorim - nie je studium ako studium.. vystudovat skolu a nemat na starosti nic ine len seminare a prednasky, tak to je rozdiel ako byt cely den v jednom kole 😨 ja viem, ake to je, lebo posledne 2 roky som studovala externe, popri robote, ale to som nemala na starosti domacnost.. na kolko rokov to mate?

maruschka
autor
18. okt 2007

monatko,ja som nenáročná,stačí mi bc. 😀 😀 Ale manžel ma prehovára na mgr.,ale to nemáme ešte ani jednu skúšku za sebou 😖 .Ak zvládneme tieto tri roky,tak budem najšťastnejší človek na svete. 😀 Lebo mám takého tušáka,že sa nedá robiť dve veci naraz.Ale babuľky z témy Mamičky,ktoré ešte študujete sú fakt neskutočné v tom,že v pohode zvládajú deti,vyšku,niektoré aj prácu,takže to je fantázia.Hádam sa nejako "došuchcem" do cieľa 😀 😀

monatko
18. okt 2007

to mas pravdu, ze sa 2 veci naraz asi nedaju poriadne robit, ale zase na druhej strane som sa cudovala, ze som toho popri skole vela stihla.. teraz, ked mam iba robotu, neviem si vobec vybavit ake to bolo, tie "zabite soboty 😀" a v mojom pripade este 4 hodiny cestovania hore-dole.. 😒 no 3 roky, hm mozno sa to zda dost, ale to prefrci! Mozno sa ti studium tak zapaci, ze nebudes chciet prestat 😀 😀

maruschka
autor
19. okt 2007

monatko,dúfam 😀 😀
Dneska ráno nám krásavice obe vstali do nového dňa o 4,30 hod.Všade tma,ale pohoda,ja nervy na dranc,už som z nich mŕtva.A začalo sa to tak,že maličká prvý krát vyliezla sama z postieľky k nám do postele,pekne začala po nás skákať a ja som z toho chytila šok,ešteže je postieľka prirazená k posteli.Zajtra ju celú premontujeme na nižšiu pozíciu,lebo sa nám dieťa zabije,keď bude vyliezať zvyšnými tromi stranami. 😒
Ale už má v plienke,teraz sa tu prechádza okolo mňa a je to riadne cítiť,takže ideme do vane,čaute 😀 😀 😅

monatko
19. okt 2007

marus, tak to mate krute vstavanie... ja mam problem oci rozlepit o 7.00, som hrozny spachtos, moj manzel ma v nedelu musi normalne budit 😀 ale ved deticky to zmenia, viem viem 😅

maruschka
autor
20. okt 2007

monatko,pravda,pravda.budeš rada,ak budeš spať 3 hodiny v kuse,aj to si myslím,že som prehnala 😀 😀 😀 Ale neboj,keď budú mať 13 rokov,tak ich už nebudeme zaujímať a budú mať svoju partiu.A potom nebudeme spávať,lebo ich budeme v noci čakať,kedy sa vrátia z disky... 😎 alebo z rande 😕 😕

monatko
20. okt 2007

ahojte, coze poraba NM v tuto "neskoru nocnu hodinu"? 😠 🙂 marus, mreni, haloooooooooo, kde ze ste?

monatko
20. okt 2007

juuuuj ten nastvany smajlik sa mi vysmykol - malo to byt toto: 😎

mrenka
21. okt 2007

no baby,tak my mame podozrenie na kiahne,lilianka ma take pluzgieriky - zacalo jej to v plienkovej casti - na ritke a susulke,a dnes rano som jej nasla na brusku a na chrbatiku 2pluzgieriky a jeden pod krkom,tak sme sli na pohotovost,tam bol nejaky "doktor nahoda" nesympatak jak svina,povedal,ze on nevie co to je,ze to nevyzera na kiahne,ze to treba sledovat,lebo on NEVIE(no uzas) a ze jej to ide od genitalii,tak pozeral na mna jak na nejaku spinduru,ako keby som ju neumyvala a byvali sme v chlieve alebo co,fuj,taka som znechutena,taku diagnozu - NEVIEM,som si mohla urcit aj sama doma debil
dal mi len ten tekuty puder,ze jej to mam netierat,tak som zvedava,v pondelok pojdem k nasmu dr...
☹ ☹ ☹

angelos
21. okt 2007

ahojte
mrenka to co je preboha 😠 😠 😠 😲 😲 😲
chudak lili,som zvedava co vam zajtra povie dr.
my sme dnes tiez boli na pohotovosti,mala ma hroznu nadchu,v noci sa jej nedalo dychat a nic som pre nu nemala,kedze este nebola chora.tak sa v noci naplakala ☹

chcem sa spytat ci niektora z vas chodi,alebo chodila s detmi plavat.ak ano tak kam.neviem ci su lepsie piestany,alebo trencin.

mrenka
21. okt 2007

leni cauko,dnes som tvojho mangelika videla pred billou,sa mi zdal akysi znamy a potom som videla vzadu drobceka,tak som pochopila odkial ho poznam 😀 😀

no lili uz je vyhadzana cela,aj na brusku aj na chrbatiku a aj v hlavicke,tie,co ma na ritke a susule uz nema take vodove,ale biele,presne ako pisu v knihe,to su jasne priznaky kiahnov a henten dementny dr to nerozoznal,pako 😠 😠 😠 natieram jej to tym tekutym pudrom,ale naskor to chladi a potom asi aj stipe,tak place,som pocula,ze uz su aj ine metody a aj nejaky iny krem,uvidim,co zajtra povie nas dr,ale tak dufam,ze uz sa jej to do zajtra vsetko vyhadze a uz to zacne schnut....je to des,ale na druhej strane som rada,ze to bude mat za sebou teraz,ked este tak nechape,lebo chapavejsia by sa uz aj skriabala,to je blbe...ale aj tak chape,ze nemoze ist von,tak mi jej je luto,lebo stale ukazuje do zahrady a hovori,ze tam tam,uplne sa doma nudi,nic ju nebavi a najhorsie,ze jej nemozem zavolat ziadnu malu kamosku,lebo by to dostala tiez....a okrem toho,cakam,ako zareaguje tata,lebo ten to este tiez nemal 😲 😒

mrenka
21. okt 2007

ozaj leni a este k tomu plavaniu - viem,ze baby chodia do tn,ja som chcela chodit tiez,ale potom ma odhovorila jedna znama - z hygienickych dovodov,tak som si to dobre premyslela a radsej sme nesli...

to moni - mam cerstvu skusenost s dr.samekom,boli sme unho cez tyzden s malou,lebo spadla na hlavicku,tak nas poslal aj na rtg a je velmi mily,akurat ta sestricka nejak zazerala,ale asi mala len blby den,lebo bola tusim tehu..

monatko
21. okt 2007

mreni, to ma mrzi!!!!!!!!!!!!!! chudinka mala, nech jej to cim skor prejde 😔 juj, dokelu to je teda blbe, ze tvoj drahy to este nemal.. tak sa tam opatrujte, budem na vas mysliet
s tym samekom to pojdem vyskusat tento week, uvidime, este som nemala nikdy zakrok 😕

maruschka
autor
22. okt 2007

mrenka teda a od koho ich dostala prosím ťa,čo bola s nejakými deckami,čo mali kiahne alebo osýpky?Veď je chudiatko ešte taká maličká a už sa musí takto trápiť. ☹ Naša malá-staršia keď mala rok a pol tak si zhodila televízor na nožičky,tak sme tiež obehávali chirurgiu-Nové Mesto-Trenčín a rtg.Takže tie naše deti sú také dobrodružné typy. 😅
monatko,neboj,moja segra si dávala odstraňovať naozaj veľké znamienko-ale v Bojniciach a najskôr jej to umŕtvili a zistili,že to nemá koreň,tak jej to hodinu škrábala dole so skalpelom.A nebolelo ju to.Samek je pohoďák.
🙂

mrenka
22. okt 2007

maruschka,netisum,kde to mohla vyfasovat,podla inkubacnej doby mi to vychadza na dovcu,boli tam nejake deticky a mala sa hrala aj v detskom kutiku,ktovie ake decka tam pocas leta boli,virus tam mohol ostat a nakazila sa... 😢

moni,aj ja si idem dat vyberat jedno znamienko...len este neviem kam.. 😔

monatko
22. okt 2007

mreni, no ved ty mozes ist samekovi aj v papuciach 😀 😀 a co malinka, uz je lepsie? a mangela si kam poslala? 😨 ci je tiez spolutrpitel? dufam, ze to skoro povoli!

marus, vy kde presne byvate?

maruschka
autor
23. okt 2007

monatko bývame v Beckove. 🙂
mrenka a malá to ako znáša,aj ju to bolí alebo svrbí?Už by jej to malo pomaly prechádzať,nie?

mrenka
23. okt 2007

monci,praveze mala chce ist teraz vkuse za nim,ako naschval,ked je zdrava,tak nic a teraz ako keby vedela,ze to este nemal a chce ho nakazit 😀 😀

maruschka,no neviem,zda sa mi,ze uz sa jej to zacina troska susit,ale je to des,ma to aj okolo pusinky,ociek,v hlavicke kopec,no vsade chudatko moje,totalne je bez nalady 😢 vy uz to mate za sebou?

monatko
23. okt 2007

jeeeee marus, tam chodim casto, tak Ta pridem niekedy kuknut - Beckov je moja srdcovka 😉 a inac tvoja dcerenka ma dnes narodky? vidim v pase.. Tak vsetko najlepsie prajem, idete robit oslavy?

monatko
23. okt 2007

mrenik, ked vyzdraviete, nehodime stretko? tak hovoris, ze separujes manzela od malej 😎 no dufajme, ze jej to vpohode odide, potom uz to bude mat za sebou..

mrenka
23. okt 2007

moni,jasne,dofrc 😉 u vas co new?
maruschka malinkej krasnu oslavu prajeme 😵

maruschka
autor
23. okt 2007

dakujeme dievčatá.Oslava už bola.Kopec darčekov,ľudí,jedla.No veď to poznáte,ako to vyzerá,keď sa zíde celá rodina. 😎 😀 Dnes oslavovala v škôlke medzi detičkami.Takže sa jej to ťahá už 3 deň. 😀

monatko
23. okt 2007

mreni, janko tu bol cely minuly tyzden, lebo bol chory a teraz pride tiez uz vo stvrtok, lebo Rakusania maju v piatok statny sviatok.. chceme ist uz konecne na Kysuce ku svokrovcom a tak, ved sme sa od svadby nevideli 😨 no a inak pohodicka, furt odkladam doktorov, hrozne so mnou 😒 no ale ked pojdem na chirurgiu, tak ta urcite prepadnem 😀 kedy myslis, ze bude lili ok?

mrenka
24. okt 2007

moni,bud.tyzden uz bude urcite ok,tak dofrc,jo?
a to video zo svadby by som vcelku rada ocumla 😀

monatko
24. okt 2007

no mrenik, to video by som si uz rada ocumla aj ja, len to asi nebude take jednoduche... ma to jankov brat a neviem, ci s nim budeme a ak aj ano, neviem v akej forme to ma... budeme sa musiet uspokojit aspon s fotkami na CD 😉 tak si este dame vediet, hlavne aby ste boli zdravuckiiiiii 😵

chiara.rrika
25. okt 2007

ahojte ako sa mame? 🙂 🙂

martinkamm
25. okt 2007

ahojte babulky 😵

monatko
25. okt 2007

ahoj chiara, ja sa mam fajn, len za chvilu ficim do TN, takze nepopiseme, ale som rada, ze tu niekdo JE 😉 ty si z NM?