Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
18. feb 2009

Dobre ranko Mirkaff aj moja mrnci v postielke.je napapana,prebalena a chce sa jej spat,ale ako vzdy sa prevali na brusko a mrnci musim ju vzdy otocit.ach jaj 😖 inac uz sa mi dava na 4 a tak sa trosku pokolise uz jej to ide docela a som strasne prestastna,ze neni take polienko 😀

rikarr
18. feb 2009

čaute....baby ste toho zas popísali......

vítam novú spisovateľku,

dnes mám kopec roboty....hádam stihneme s viki kým pojde drichamať

tak idem makať.....

kedy bude daľšie stretko?????????????????????????

lenca13
18. feb 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme boli v noci len raz hore 🙂
Miri pridala si nove foto ten Majko to je LT maly?

mirkaff
18. feb 2009

ano Lenka.boli u nas na opackach

andreao
18. feb 2009

Ahojte babule,
chcem sa opytať, ktoré ste robili tu pizzu, kolko asi kysne to cesto?
Ja som antitalent na kysnuté, tak preto sa pytam. 🙂
Inak robila som ti muffinky od timi a su super, mozem odporucit 😉

rikarr
18. feb 2009

ja si nahrejem rúru na 50°C a šupnem to tam na pol hodku 😉

rikarr
18. feb 2009

taaak, my sme s viki vyvesili prádlo, pozametali, umyli podlahu, utreli prach, uvarili, išli von a poodhadzovali sneh + pozametali a nasolili, pohrali sa z havom, doniesli si drevo do krbu, ideme sa napapať a trocha pojašiť....a potom búvať a kým viki zabúva ja spracem kúpelne 😉

dnes mi došiel malinový nápoj pre viki zadara 😉 sa vytešujem

rikarr
18. feb 2009

kuknite foto v albume 😀

miriamkac
18. feb 2009

caute.....rikarr...mas malu sikovnicu... 😀 posli ju aj ku mne, ked tak upratuje.... 😝

snehovavlocka
18. feb 2009

caute, je tu este niekto???

mirkaff
18. feb 2009

caute.tak ja mam navarene,ako tak upratane,pracka sa perie, a ja ze mrknem sem a hned par IP od admina...kukam co sa deje..Miriamkac mas tam IP........a co balicek?? posles??

rikarr
18. feb 2009

jaké IP od admina?????????a kde máš foto

natali_pn
18. feb 2009

Ahojte, ja mam dnes katastrofalny den 😠 Mala sa zobudila o pol siedmej, napapali sme sa a potom stihla ogrcat co sa dalo, a ked som mala prezlecene tak sa pogrcala znova- no nevizerlo to uz rano slubne?!? Chudatko a potom bola zla jak cert tak o9zalahla a spala skoro do 12 a potom sme len kakaliiiiiiiiiii a kakaliiiii- tak ju prehana. No aj nocnik mal chudak dost. Tak teraz ked zas zaspinkala tak jej varim ryzovy vyvar- fuj tajbl. No este sme nic taketo nemali, dokonca sme nebrali este nikdy antibiotika- zaklopem si,klop,klop,klop.

lenca13
18. feb 2009

Natali to mi je luto snad jej to rychlo prejde 😉

Miri kde mas album ☹

natali_pn
18. feb 2009

Inak, aj ja sa tesim, ze mame slecnu- ta bude dufam tiez taka sikovna a bude mame pomahat 😀 No sice teraz skor rozhadzuje -ale hadam sa to casom napravi...... 😀
Inak ja sa snazim tiez ten album robit, je to fuska... 😖

mirkaff
18. feb 2009

Erika,lenka mate IP.........my sme strojili buvat a mlady pan je extremne zivy ale nieco som tu zacitila 😲 😲 😲 FuuuuJ.......dnes ma Martinka tak vytocila ze som jej vypla PC zo zasuvky,,,,,revala jak besnaaaa.....Natali aj mne to dalo zabrat,ide hlavne o to vediet zmensit fotky.alebo mat sikovneho manzela pri sebe,,ten moj mi furt len sak skusaj skusaj,asi mu bolo jedno ci mu pri tom vsetkom povymazavam polovicu veci v PC

natali_pn
18. feb 2009

No, ten moj mi to ukazal, ale ked som sa po hodine k tomu dostala, tak som na to cumela jak tela na nove vrata 😀
No tak som zvedava co mu porobim s pc- ma sa naco tesit 😀

andreao
18. feb 2009

Baby aj mne zrusili foto v pase ☹

mirkaff
18. feb 2009

akoze zrusili????,ved to si mozes vymazat len sama........nie

andreao
18. feb 2009

No asi nie, lebo nic som nevymazala, a prihlasim sa a bez foto, nerozumiem.....
Ale mala som tam malu, tak to preto, oni vyzaduju vlastnu podobu.

janette4
18. feb 2009

ahojte.Mirka, nemala si náhodou 3albumy?teraz tam máš len 3fotky 😲

my sme boli vonku, je tam riadna kosa.tatinka máme na poobednej, tak gazdujeme sami. ☹

erika, ty chceš stretko?v takomto počasí?

lulu723
18. feb 2009

juuuj natali veru aj nas prehana aj jej kazdy vecer robim ten ryzovy vyvar 😒 ale zase jej to chuti.teraz som zase sama doma mm isiel na lyzovacku tak som vypustila papuchov nech si polietaju a mala len kuka co to stale lieta 😀

mirkaff
18. feb 2009

lulu mate papagaje? my sme tiez planovali,ale MM mi povedal ze ci skriekam ja alebo niaky vtaci....je zajedno 😀 janette myslim ze z IP pochopis,,,budte radi babuse ze tu vobec pisem,,tak ma to vytocilo.....Erika uz chces stretko?? teraz kopec chripky,snehu,ladu a zimy...Brrrrr brrrr,,,,,mne maly pred pol hodinou zaspal,asi si to tatinko s nim vecer uzije,ja abdikujem na funkciu........inak tu pizzu som nerobila,rodinna rada rozhodla ze mama bude robit palacinky 😖

lulu723
18. feb 2009

jeeej rikarr podarena je tam malinka 😀 aj ja zhanam taky mop,lebo tiez v dome mame plavacku,alebo dlazbu a kazdu chvilu to musim drhnut ☹

andreao
18. feb 2009

Miri, sorry, nepozerala som Tvoj album, aj Tebe niečo zrušili? 😠

lulu723
18. feb 2009

hej mame dva samceka a samicku a volaju sa Artur a Kika.Artura mame nejake 3-4 roky a vie aj hovorit Kiku mame len 4 mesiace a este nevie nic povedat,ale zacina napodobnovat Artura.mame ich zakrytich,lebo strasne skriekaju ked vidia svetlo.uz aby bola jar nech ich dame von do voliery.inac druh je to Alexander Velky 🙂

lenca13
18. feb 2009

Ahojte tak my sme boli v tescu na nakup a taky tam maju bordel az 😠 zle pooznacovane proste chaos som max.vytocena tak skoro tam veru nevkrocim ☹
Ludi niekedy sa nasackujem na navstevu ked mate papagaje ja som mala kedysi andulky 😉

lulu723
18. feb 2009

juuuj Leni to budem len rada aspon sa deturence zahraju 🙂 mala je uz okupana ani papat nechcela rychlo si dala dudku otocila na bok a chrni 😀 aspon mam po starostiach 😀

lenca13
18. feb 2009

Tak moje baby su uz vo vani a timka dnes spala do pol stvrtej tak pojde spat az okolo pol deviatej 😉

lulu723
18. feb 2009

nasa mala smi uz od 7 ale niekedy strajkuje a ide spat az o 8,ale aj tak je to dobre,ze tak skoro chodi spat aspon mame chvilku aj pre seba.inac vstava o tej pol 6-6 a to si ju bere tatino pekne ju prebali,nakrmi a tak aspon si mozem este v klude podriemat 😀