Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
11. mar 2009

caute..dnes same baliky..Lienka 55 ja som si bola tiez pre balik,,ani sme sa nestretli,,ja som isla o pol jedenastej...dnes som umyla obidve okna v kuchyni a aj kuchynsku linku...no idem sa mrknut aj ja na ten mimibazar....maly konecne zaspal,,dobedu nespal a Martinku chytilo vysivanie tak vysiva ostosest...

natsa
11. mar 2009

ano staré ma už omrzelo 🙂

lenca13
11. mar 2009

Ahojte nepojde nahodou dnes niektora okolo MC ma tam byt burza oblecenie len neviem kedy a na nete nemaju ziadne info 😒

mirkaff
11. mar 2009

no super ja tu napisem ze spi a on smoulo zakutany pod paplonom a ked som paplon nadvihla tak smiech od ucha k uchu..to si ho tak tatinko naucil na jasenie.....potom zaspal konecne pred tretou,ale momentalne uz vyhukuje nieco ako dadam dadam...tak idem aspon brknut kamoske nech dojde s drobcami,ked sa spanie nekonalo..mne tiez dnes dosiel balik s oblecenim.ja som uz dva krat objednavala od tej istej osoby na babybazare 😀 som spokojna,,super oblecko

natsa
11. mar 2009

no dnes ani ordinácia nieje,markíza nám ide zasa na prd.čo z načatým večerom?aha ja som zabudla.Danko sa nám postará o program.musela som ho zobudiť.spal dlho a v noci by potom naspal 😵

miriamkac
11. mar 2009

cau natsa...ja tiez snorim po koniku...len tak ...pozeram 😉

janette4
11. mar 2009

baby,kedysi ste tu spomínali zubárku,Marekovú,či ako sa to volá. mohli by ste mi poslať do Ip jej číslo?Vďaka.

miriamkac
11. mar 2009

a co ta bolia zuby? 😕

martinano
11. mar 2009

caute baby burzav mc je buduci tyzdn od 16 do 20

martinano
11. mar 2009

ja truba poslem a nedopisem to je datum,ale casy neviem ako bude otvorene.my mame zasebou narocny den, upratoveli sme spajzu, triedili vecicky v skrini, navarili, umyli dlazky, kupelnu, boli sme navsweve a na nakupe a konecne somsisadla

lenca13
12. mar 2009

ahojte tak vcera sme boli si setrou v PN na nakupoch a oplatilo sa 😉
Timea dne vstavala osmej takze som zvedava kedy pojde spat na obed 😉

rikarr
12. mar 2009

ahojte

ja som dnes akčná, vyzdobila som malej okno v izbe, umyla 4 obyvačkové okná, urobila pizzu sama sebe a viki luskovú omáčku, ideme von a potom sa najesť a viki drichmať, ja dám prať mužovi gate a dorobím ešte obrázky nejaké

natsa
12. mar 2009

tolko máte včetky energie a ja ako taká skapatina. 😔

natsa
12. mar 2009

Martinka a to sú aké burzy akde?

miriamkac
12. mar 2009

tak ja sa "pripravujem" na to, ze konecne by sa zislo aj podlahy poumyvat.... 😝 ..len ked si spomeniem, ze mi to vydrzi, kym sa deti nezobudia...tak sa mi do toho ani nechce...ale uz sa na to neviem pozerat...takze hooor sa do prace. 😕 🙄 😒

lenca13
12. mar 2009

Natsa je to burza v MC tu su blizsie info www.skalanm.sk 😉

mary3
12. mar 2009

Caute maminy.....
Nas maly akurat spi, tusim si uz vytvara nejaky rezim, uz par dni zaspava okolo obeda, predtym spaval hala bala, kazdy den inak, nemali sme ziadny rezim.... uz by sa to mohlo ustalit....
Teda baby, vy ste take akcne, mne sa nic nechce, chystala som sa ze pojdeme von ked svietilo slniecko a za chvilu zacalo liat, uz nech je konecne lepsie pocasie....
No ale musim si z vas brat priklad a ist nieco porobit 😉
Pekny dnik

lenca13
12. mar 2009

mary ani ja neupratujem nechce sa mi 😠

miriamkac
12. mar 2009

caute...tak pre dnesok som skoncila.... 😝 az na to, ze pre seba som si nic neuvarila, ostalo len pre deti...takze hladujem.... ☹ ....bud upratujem, alebo varim, obe naraz sa mi neda.... ☹ au 😢

natali_pn
12. mar 2009

Ahojte,tak som tu po dlhsom a tazkom case. Ja som mala tak tazke tyzdne a vcera to skoncilo. Mala som choru havinku a vcera som ju musela dat uspat- baby to je hrozna vec, ked idete a viete, ze ju idete dat popravit. nepochopim jak niekto moze zabit cloveka a to bol len pes.
Inak tusim Vas jarna unava obchadza?

mary3
12. mar 2009

Lenca, takze nie som sama? 🙂 ked mi maly spi tak sa radsej zasivam tu pri PC, zavislacka 🙂

natali_pn
12. mar 2009

mne tusim doprala pracka a mala ma tu otravuje jak plyn, takze musim zas koncit. to je s nu horor skreci jak vlha. tak lenoste dalej, my sa ideme zas prechadzat- ucime sa chodit a to je horor...moje krize

lenca13
12. mar 2009

Ja somaspon pozehlila 🙂 nie si sama zavislacka 😀

rikarr
12. mar 2009

baby...mne sa nič nechce a furt čosi musím robiť 😝 inak sa zblááááznim

lienka55
12. mar 2009

Ahojte sikulky 🙂 ,
ja som dnes mala celkom pohodove doobedie.Bola som u kamosky v Cachticiach,stretla som sa sa aj s miriakac a jej chlapcami,a bola som aj za lencinou13 a erikoinou13 mamou v krajcirstve,dat si skratit a zuzit rifle,tak sme vas trosku s mamou poohovarali 😀 .
Zbehla som aj s malym k dr.ked sa nam blizi ten nahradny termin operacie,dat ho skontrolovat a vsetko je ok. 🙂
Stihla som si trosku zdriemnut a trosku poupratovat.Maly mi este spi od 12.00h.

janette4
12. mar 2009

ahojte, Natsa ďakujembza číslo.mňa zuby nebolia,to som chcela pre švagrinú.jej zubárka jej dala už v novembri termíny na marec už 10.3.mala vyčerpané limity,tak si to musela celé zacvakať.

ja som od dnes až do nedele u našich v Meste.keď sme prišli,napapali sme sa a hneď vyrazili na prechádzku. stretli sme kamarátku, tak sme dobre poklábosili. 😉
dúfam,že stretnem aj niektorú z vás.

natsa
12. mar 2009

Lienka ty si tiež akčná.Ty celkovo toho postíhaš vela ked tak čítam.Nakolko si zapojená?Ja asi na 50w
ešta som nebola v tom MC.Len viem kde to je.Chcela by som tam chodiť z malým len neviem odkolkých mesiacov.

natsa
12. mar 2009

Ani som nevedela že už majú stránku.Díky hned som si ju uložila

erika13
12. mar 2009

Ahojte,aj my dnes mame upratovaci a praci den. 😉
Romanka vysava a utiera prach,ja som ozehlila a perie sa 3.pracka,este umyjem kupelnu.
Nech mame cez vikend pokoj a mozeme labzovat 🙂

Vcera sme v PN nakupovali,tie rady,ako kedysi nase mamy cakali na banany pred Vianocami ☹
Do Takko mi prisla zlava 30% na cely nakup,tam sme cakali hodinu pred pokladnou,ale nakupili sme 😅
A v Tescu sme cakali polhodinu a ze financna kriza 😀

miriamkac
12. mar 2009

Ake sta akcne....ja dnes som stihla len tie podlahy... 😒

Lienka....si na mna kyvala....len ja sa priznam...mam slabe okuliare (nemam cas ani chut ist k ocnej)....tak som z tej dialky nedokazala "zaregistrovat".....vyzeralo to blbo...co?...az ked som prisla blizsie a no samozrejme...Davidka som spoznala....xixixixi