Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
9. okt 2010

@lulu723 a čože deti spia,či čo? 😨 😀

lulu723
9. okt 2010

@janette4 no Erika je zase u babky a maly zaspal a pojdem aj ja si spat 😉

lienka55
9. okt 2010

Ahojte,
maleho som zaviezla uz k mame,pospratovala som si,a idem este upratat.Predchvilkou som boal este na petrzlenovu vnatku,nasekala som si ju a dala do mrazaku na zimu.
Dnes je krasne vonku co budete robit.
@janette4 a co si si pekne pokupila v kvetinarstve,aj ja by som mala este tam zbehnut na nieco take. 😉

janette4
9. okt 2010

@lienka55 sušené kvety na vence:lotosový kvet,farebné bodliaky,proteu a tak..

janette4
9. okt 2010

@jarabicka Evička,robím ten tvoj slivkový koláč,ale zo zaváraných sliviek,tak som zvedavá,ako dopadne.ale vonia to dobre 😀

lienka55
9. okt 2010

😀 @janette4 no dala by som si taky kolacik,prave som dojedla cokoladku. 😀

Boze babenky vcera sme opat s poloviciakom preberali mena a stale nie a nie sa dohodnut az mi bolo do placu. 😠 😢 Ked on chce take hrozne mena pre chlapca,a ja si nemozem pomoct.Musi to byt baba ,pretoze tu som mu ako tak uznala. 😠

janette4
9. okt 2010

@lienka55 😀 prídi,nechám ti 😀
a aké mená navrhuje?
ja som povedala,že výber mena necháme na Matúška.KeĎže je malý a nerozumie tomu,napíšem na lístok meno,ktoré sa páči mne,muž takisto,pokrčíme,zamiešame a dáme Maťkovi vybrať si.

janette4
10. okt 2010

Ahojte.Baby,kde ste všetky?varíte obedy?
ja dneska nevarím.uvarila som si včera a dneska mám voľno,ideme k našim k obedu.Chcela by som ísť pozrieť do parku a spraviť nejaké fotky s Matúškom a bruškom.

@jarabicka Evka, koláčik je fantastický, ďakujem za recept,všetkým vrelo odporúčam.

Babulky, zajtra je na Starej Turej jesenná burza,predáva sa od 10.00hod.Veci na predaj treba doniesť dnes od 13.00 - 17.00hod.

janette4
10. okt 2010

ozaj,je to v kulturáku.

natik17
10. okt 2010

@janette4
Ahoj, chcela som sa len spýtať - my máme tu na Starej Turej taký pútač a tam je napísané, že vecičky sa nosia v pondelok a burza je v utorok. Tak teraz neviem, lebo sta písali, že vecičky sa nosia dnes. Ozaj dnes sa nosia? díky moc
Marika

janette4
10. okt 2010

@natik17 ja neviem,to mi písala @dada78 ,aby som vám dala vedieť.

dada78
10. okt 2010

ahojte, oprava, akurát sme sa odtiaľ vrátili, šatstvo sa berie zajtra od 13:00 - 17:00
predaj je v útorok od 10:00 - 17:00 a späť vracajú šatstvo v stredu od 14:00 do 17:00
konečne som videla aj letáčik je na kulturáku, inak informovanosť nulová 😒
omlúvam sa za prvotnú zlú info, bohužiaľ tá tetuša čo mi to povedala si pomýlila dni 😕

dada78
10. okt 2010

@natik17 Marika až zajtra 😅 😵

natik17
10. okt 2010

OK, dík. Tak to bolo aj na letáku.
papa

janette4
10. okt 2010

@natik17 a ty si zo Starej Turej?a čože k nám nezavítaš častejšie?

@dada78 Adelka,mne to aj prišlo divné,že v nedeľu sa odovzdávajú veci.

dada78
10. okt 2010

@lulu723 @janette4 pozerám že ste dohodli stretko na štvrtok, pre nás pohoda zatím 😵 😵 😵 už sa tešíme 😉
dnes sme boli na návšteve a Maťko krásne prešiel celú cestu k ním a k nám domov pešo 🙂

natik17
10. okt 2010

ahoj,
ja nejako na tieto fóra nechodím, len som to tu videla v tých riadkoch vpravo, tak som si na to klikla. Kamošky spomínali, že sem chodievajú. Tak možno sa pridám.

natik17
10. okt 2010

Ináč ahoj Dada78 - podľa fotky pozerám, že kto si. Ty podľa mojej asi ťažko. Skúsim si tam nejakú dať, OK? Ale po mene možno vieš, kto som, nie? papa

mirkaff
10. okt 2010

caute babuse...
tak sa po dlhsom case hlasim...
zijeme,a ucime sa porozumiet ondrejkovim obcasnym hatlaninam 🙂 ,ale panboh zaplat za kazdu slabiku,pre mna je to totalny pokrok..uz som mala z toho zle pocity 😒
ja sa chystam teraz co bude vikend tak ideme s kamosku do Polska,,Evka a Janka co sa tam oplati kupovat,?aby som predbezne asi tak vedela,a dufam ze sa tam plati euracmi,aspon kamoska spominala ze ano.tak sa chcem pre istotu spytat...ci ano..
my sme vikendovali navstevovo.mali sme celodennu navstevu,,ale deturence si sadli,a mi sme poklabosili 😀 popili niake vinko,,vivencili deticky,sak boli moje dve,Michaline dve,tak sme mali malu MS.no a najnovsie som baby moje MAMIKA.tak krasne mi dnes zacal hovorit Ondrejko. 🙂
ani neviem co ste popisali,co ste riesili,tak ak su tu niaky marodi nech sa uzdravia a ostatny nech su zdravy ako rybicky......STRETKO???kedy,kde???

ostrovcacka
10. okt 2010

Ahojte dievcence, je vidiet ze cez vikend menej pisete asi sa venujete svojim chlapom ze? to je dobre!!! V Polsku sa plati eurami, snaz sa zjednavat o o euro dve menej da sa snimi su fajn a hlavne velmi ochotny nie ako niektory tu na Slovensku, najviac sa tam oplati asi maso kuracie a aj hovadzie ale preistotu si zober ak budes kupovat prenosnu chladnicku alebo tie termo kapse ak by to nahodou aj neak tieklo mas istotu, a ja som tam malej kupila topanocky jedna za styri take len prechodne a druhe zimne za devat len musis hladat maju rozdielne ceny a oplati sa tam aj to ich pecivo v tych krabiciach aj kecupy cestoviny konzervy no ved uvidis neviem co by si chcela kupit oblecenie je cenovo podobne ako u nas ale mas tam obrovsky vyber tak to je vyhoda a hlavne sa tam oplatia obleky,saty, kabaty kozenne bundy ale samozrejme to ked niekto potrebuje, stretko zatial aj u mna plati len som neaka nakapana tak dufam ze mi to trocha prejde nerada by som vas nakazila ale ja to mam z prechladnutia ved napisem ale viac az zajtra dobru noc a ozi diky za infosku na tu akciu co je na Turej

dada78
11. okt 2010

@natik17 Marika podľa báb v albume som hneď vedela 😉 😉 a veru pridaj sa, aspoň sa zvýši počet turaniek 😉 😉 😉

Ešte pre tie ktoré by sa chceli stretnúť na Turej v BABY CLUBE - v CVČ bola som tam vybehnutá, je to každý útorok od 9:30 - 13:00 a zaviedli jednorázový poplatok 5Euro za celé obdobie od okt-máj čož nie je veľa, veď bežne sa platí od 50centov -1Euro pri vstupoch do MC, je to na hračky a bežné napr.osvetlenie.

ivet78
11. okt 2010

Ahojte kočeny. Celý víkend som tu nebola - takže idem postupne čítať. Ak by som mohla, ja tiež príde na stretko do turej, auto mám ,vodičák tiež, takže mne stačí povedať kedy a o kolkej...

ivet78
11. okt 2010

@natik17 ahoj
My dve sa aj osobne poznáme, že?

janette4
11. okt 2010

ahojte.

my sme boli včera u našich,krpec vôbec cez deň nespal,ale energiu mal aj za 10tich.na to,že ráno vstával o 7.hod,išiel spať až pred 21.ja už som bola hotová a on ešte lietal jak splašený kôň. 😝

@dada78 Adelka ideš zajtra do Babyklubu?my pôjdeme,tak sa tam snáď stretneme.už musím ísť,lebo Matúškovi hrozne chýbajú deti.

@mirkaff Mirušík ahoooooj.Je vidieť,že už si pracujúca žena...vidíme ťa tu zriedka 🙂 Inak oplatí sa tam kupovať aj veľké veci,ktoré sú u nás veľmi drahé:my sme tam napríklad kupovali vianočné stromčeky,osvetlenie na stromček,sánky,malému stoličku na jedenie,autosedačku a tak.ale je to obrovské,treba to fakt pochodiť a pokukať.z mäsa sa dosť oplatí aj bravčové.a dá sa veru zjednávať,ich to dokonca baví 😀
@mirkaff krásne ti Ondrejko už hovorí 😉 Šikulko je to. Mne MaTúšKO ODvtedy,ako bol u svokry hovorí MAMKA 😝

a viete čo?asi nepôjdeme na to 3D.asi sa necháme prekvapiť.nevýjde nám to s peniazmi,pokafralo sa nám auto a potrebujeme 700€ na opravu a budúci mesiac príde ešte aj nedoplatok za plyn,aby sme toho náhodou nemali málo 😠 😝

moncika15
11. okt 2010

ahojte konecne po dlhej dobe som tu 😵
co je nove?

lulu723
11. okt 2010

@moncika15 ahoj Moni no teda ty uz len 5 tyzdnov a je z teba hotova maminka 😵 ako sa citis? a ozaj ty robis plienkove torty vsak? nevedela by si zmaknut kocarik?ja som to tu na nete pozerala a aj by som si objednala,ale ked svagrinina mala ma krstenie uz tuto sobotu a nejako to nestihne prist ked objednam,ale ked nevies urobit kocarik z plienok tak nevadi nieco ine vymyslim 😉

dada78
11. okt 2010

@janette4 dúfam,že nič nám do toho nepríde, chcú ísť so mnou aj ďalšie dve - tri maminky čo majú detičky skoro tak staré ako je Maťo a ešte tam neboli, tak by nás tam malo byť požehnane 😀 😀 😀 😀 Ty si tam už chodila, treba asi zobrať aj papučky pre malého,že ? ja ich nosievam už aj na návštevy, aspoň si pripadá dôležitý,že má "papú" če nám nejde zatím, ale aj boty sú papuče 😝 😀 😀 😀 tak sa uvidíme 😉
@moncika15 pekne sa Ti to kráti 😉 už aby si mala potom,že ? pre mňa boli najhoršie tie posledné dni kedy už len čakáš,že kedy už ...

moncika15
11. okt 2010

@lulu723 vcera sa svokra pytala kolko tt mam do porodu a ja ze ak sa nepretocil tak 3tt a muz na mna vyvalene kukol 😕 😀 ked sa to pocita na mesiace tak to znie priatelnejsie 😀 😀 😀
krati sa to ale aj tak mam pocit ze sa to vlecie 😅 brusko mi kresa a vcera som si prve strie na nom nasla ☹

kocarik som este neskusala ale myslim ze by som ho zvladla 🙂

@dada78 veru to cakanie je najhorsie 😨 a este k tomu ked nieviem kedy mas presny TP 🙄 dufam ze buduci stvrtok mi povedia lebo ujo D si to nexava pre seba 😒

moncika15
11. okt 2010

@lulu723 fuu teraz pozeram ze by si ju potrebovala do soboty 😕 to je dost naryxlo vsetko pokupit, vymysliet a spravit. keby cosi ryxlo sa ozvi

ostrovcacka
11. okt 2010

V piatok tu bol v Lubine let balonom na ihrisku a ja som tam prechladla som riadne nakapata, sice som pisala ze ten stvrtok to u nas plati ale musi mi to prejst a Evka nepôjde urcite lebo ide domov takze my s vaneskou sme zatial s otaznikom