Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
9. feb 2009

Je ona smejo, ale len pokial nema spat 😀
Neviem, ci som to prehliadla, ale tusim sa nikto nepytal, odkial si, ked Ta skoro vsetci poznaju. Ale ja nie, takze priamo z Mesta?
Tusim ste tu vsetky robili v Emersone 😕

lulu723
9. feb 2009

haha no to hej 😀

rikarr
9. feb 2009

boli sme v tescu ....som myslela že netrafím ale trafila som.... 😀 muž si tam pred mes. kúpil korčule a bol ich reklamovať a ja veľmi rada chodím do tej kiki čo je vedla tesca..minule som tam malej kúpila tepláky za 1€ 😀

ludia ale key ste vedeli ako som parkovala 😎 😎 😎 😎 na 4x som sa vtrepala medzi tie autá 😀 😀 😀 😀 musím si hladať volnejšie fleky 😉

mary ja som otvorené papučky č. 18 kúpila u baťu 😉

lulu723
9. feb 2009

Ahoj Natasa nie nebola v inkubatore 🙂 simasa ja som zoStarej Turej,ale uz vyse roka byvame v Lubine 😉

rikarr
9. feb 2009

lulu malá je zlatá ....taký krpček bola, že?aj moja mala 2650g..len tak tak sa vyšmikla inkubátoru 😉 ale vy ste vyfasovali krajšiu čiapku..nám v TN dali mega veľkú červené čapicu v kt. vyzerala ako trpajzlík 😀

lulu723
9. feb 2009

no na novorodeneckom davali taketo ciapocky.asi ich tam niekto hackoval,alebo co.ja som na kojenie chodila za nu,lebo mi ju nedali ked som bola po cisarskom 😒

lenca13
9. feb 2009

ale ste toho popisali my sme boli v lidli a je tam riadna kosa

lulu723
9. feb 2009

ja som ani nos nevystrcila,lebo mam strasnu nadchu len stale smrkam ☹ malu som dala spat,lebo uz bola zla jak cert este si tam mrnci,ale zachvilu bude spat dufam teda 😕

simasa
9. feb 2009

Babule, aj nejako "riesite" Valentina?

natsa
9. feb 2009

Ja som tiež mala malého cisárskim,ale mne malého nosili každé 3 hod.Lulu môžem sa spýtať že za kolko ti vypadali stehy?ja ich tam mám furt a už mi to lezie na nervy.

lulu723
9. feb 2009

ja veru nie moj moze byt rad,ze som mu este neusla 😀

renuskacool
9. feb 2009

Ahojte babizne!Vítam lulu723-zase niekto z tohoto konca 😀 😀 Inak som došla zrovna z prechádzky a riadna kosa tam je brrrrrrrrrrrrr ☹ ☹

simasa
9. feb 2009

Natsa 😨 😨 😨 Mne ich vyberali, ked som odchadzala (Ale to bolo v PN).

janette4
9. feb 2009

ahojte.ide ma poraziť, trikrát som sem písalo a zakaždým mi to vymazalo a hodilo ma na predchádzajúcu stranu 😠 😠 😠

renuskacool
9. feb 2009

simasa Valentína už neriešime ani ja ani men,šak to pre mladých.... 😀 😀

lulu723
9. feb 2009

to aj mne nosili malu,ale ja som bola rychla a uz na druhy den som chodila 😀 tak som takto chodila za malu,aby som to nejako rozhybala.a mne tiez stehy vybrali ked som isla domov

janette4
9. feb 2009

lulu, tuším máme rovnako staré deti.to naše šidlo ešte v chodítku nebehá,len s na posteli preguľuje, aj to len na jednu stranu, na druhú sa mu nechce ☹ ale vraj dievčatá sú šikovnejšie. 😉

baby, ja som taká spokojnáááá.už druhú noc sme mali úplne super. zistila som,že asi mu nerobil dobre ten sirup, asi ho z neho bolelo bruško.v sobotu ani včera som mu ho nedala, a v noci krásne spal.dokonca sa mu vrátil aj apetít na mliečko, tak som strašne radaaaaa. 😉

sima, my si na Valentína väčšinou dávame len nejakú čokoládku.veď máme jeden druhého .

natsa
9. feb 2009

Asi mi ich potom zabudli vybrat mám tam ešte 4 uzlíky

lulu723
9. feb 2009

janette a ty si bola v TN?ak ano tak to sme sa tam museli niekde na chodbe stretnut.a mala preto beha jak taky dabel,lebo ja som ju tam davala ked mala uz 4,5 mesiaca ale len na chvilku.moja sa este tiez moc neprevaluje len v postielke sa da na brusko a potom reve,ze sa nevie dat naspat aj teraz tam ruci co sa nevie ulozit.este chvilku pockam... 😒

natsa
9. feb 2009

Valentína tak isto neriešim.Náš malý je taký Valentýn.To je pre takích čo si dávajú plišáky,vodenie za ručičku,mi sme ztoho akosi vyrástli 😠

simasa
9. feb 2009

Natsa, no ja sa zblaznim. To nase zdravotnictvo...
Ale to by Ti asi vybral aj obvodny lekar. To len odstrihne jeden ten uzlik a druhy potiahne 😝

natsa
9. feb 2009

No budem musiet asi navštívit Durdíka

simasa
9. feb 2009

No plysakov nechcem kupovat, ale rozmyslala som, ci neuvarim nejaku dobru veceru - sviecky, romantikus 😵
Mala sa zobudi, zacne revat a bude taky romantikus, ani no...

jenna7082
9. feb 2009

valentín je len dalsi poondiaty komercny sviatok. sa na to dobre zaraba.

lulu723
9. feb 2009

juuuj aj ty knemu chodis?ja tiez a nejako sa zlumpacil 😔

natsa
9. feb 2009

Simasa ty máš prezívku odvodenú od Silvia-Martin a Sabínka?hádla som?

renuskacool
9. feb 2009

Durdík-večne strapatý.....

jenna7082
9. feb 2009

no vidis, a ja ze si simona 😀 domyslavost nie je dobra vlastnost ze? 😅

renuskacool
9. feb 2009

No viac takých ako mi a môžu valentina zrušit...................

simasa
9. feb 2009

Trefa, Natsa.