Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
3. mar 2009

Dobre ranko,
my ,,bundosime,,od 06.00h,nemozeme nic robit lebo dnes nemame elktrinu 😠 ,je nam dlho,dufam ze sa mi nevybije baterka na notbooku.Poobede by som chcela narychlo zbehnut do Mesta na nakupy. 😉

rikarr
3. mar 2009

bré ránečko baby

my sme hore ani neviem od kedy....noc bola nijaká, lebo najskôr sme nemohli spať s mužom a potom sa malá ale 3x priplychtila ku mne do postele 😅 tak som ju 3x skotúlala na jej...potom vykrikovala zo sna že " nejde havo" ...paráda....

lenca13
3. mar 2009

Ahojte tak ja som este u nasich a mm je chory tak je sam doma ma anginu ☹ dnes sa vrati segra z lyzovacky ale ved sme spolu volali a mali sa super 😉

natsa
3. mar 2009

ahojte.tak sme sa tu zišli.Včera tu skoro nikoho nebolo.To moje malé nie a nie zaspať.Nosiť na rukách to áno a šťicovať to mu ide najlepšie.Stihla som pri nom otepovať a povysávať.Teraz už konečne buvá.potom pôjdeme nakúpiť.Martina už som zvedavá na Tvoje foto. 😀

natsa
3. mar 2009

Lienočka už si sa našla? 🙂

lienka55
3. mar 2009

My sme spapali polievocku a uz od 11.30h chrnime.Mam tu majstra,ale uz pojde domov,tak si pojdem aj ja asi lahnut k malemu.

natsa ty si sikula,aj ja mam co robit,ale nemame elektrinu,tak nemozem.Uz som sa nasla,ale vies co je to pre mna ked som tu nebola 3dni,nervozna som bola z toho.Maniacka,zavislacka. 😀 😀 😀

natsa
3. mar 2009

neboj ja tiež.Už mi aj Mm nadáva.Ved budeme mať absenciu. 🙂

lienka55
3. mar 2009

Aku absenciu? 😉 MM mi tiez stale nadava,ale co uz on ma net zase cely den v robote. 😝

natsa
3. mar 2009

No ked tu niesme aspon 1 den.Všetko to prečítať atd.

martinano
3. mar 2009

caute tu to zas dnes viazne to je hrozne,ked somdofrcim tu nikoho ☹
lienka ahoj, bola si nanakupoch?
natsa sikulka stihas, ja som dnes nesstihla nic, teda aj stihla,ale uz to tak nevyzera ☹

lienka55
3. mar 2009

Mata bola som v Meste ale len na skok,na nakupe u Pevalu a v DM-ke na plienky.Bola som bez maleho,bol u mamy.
Mna zajtra caka vela prace,lebo dnes sme nemali tu elektrinu, tak budem dobiehat to, co mam zameskane. 😠

martinano
3. mar 2009

ahojky ja zehlim tiez dohanam ☹
tak si si v klude nakupila 😉

natsa
3. mar 2009

Nebojte sa ked začne malý lozit tak sa nebudem stíhat ani ...... 🙂
ozaj v dm sú lacnejšie plienky?Ja vedšinov kuoujem v Tescu
Ozaj kedy dáme stretko? 😉

martao
4. mar 2009

Natsa,

reagujem na Tvoju IP .Neprispievam z jediného dovodu, máme na veci úpne rozličný názor. Asi by to pri našich povahách nebolo vhodné. Určite by sme sa pohádali.

andreao
4. mar 2009

Ahojte,
nejako je tu mrtvo v poslednom case, ale to bude asi tymi prazdinami, ked mate doma deticky, nieje tolko casu.....
Dnes mame to pocko zase hrozne, len cakam kedy sa rozprsi.
Hadam sa to udrzi a vybehnem poobede s malou aj von.
Prajem pekny den 😉

lulu723
4. mar 2009

Ahojte veru nikoho tu neni ☹ no ale pochvalime sa veru uz vie mala 4-nozkovat sice jej to ide pomaly,ale uz prejde cez celu postel 😀 uz,aby bolo pekne slnecno,lebo by som chcela zobrat trojkolku a vyst si len tak z malu v trojkolke,aby sa pekne pozerala ako vsetko rastie 🙂

sticker
4. mar 2009

Ahojte 🙂 Mám doma obe baby, tak sa venujem 😝 🙂 Stále je čo robiť. A keď sa dá, ideme sa vybehať 🙂
Lulu šikulka malá 🙂 😉 Len aby Ti sedela v tej trojkolke 😅 😀 Ale je to dobrá vec. Obe baby som v tom vozila a tento rok chcem to spraviť už na trojkolku, nech Julka sama šlape.... 🙂 😉

lulu723
4. mar 2009

Ahoj sticker neboj malu v tom vozim po dome uz aj pekne sedka drzi sa riditok a kope nozkami,aby som ju vozila 😀

lienka55
4. mar 2009

Ahojte 🙂
my sme s Davidkom uz povysavali,varime polievocku,vyvesali pradlo,boli v obchode a pomaly sa motkame. 😉
Stihol rozobrat na vsetkych radiatoroch ventili a v detskej som nasla uz mlaku vody na podlahe,tak ma skoro slahlo 😠 ,este nas vytopi.Dala som tam handru nech to kvapka na nu.
Pocasie je take nijake,tak budeme vovnutri. 😒 Este ma caka umyt zem, ale to az ked maly zaspi.
Dievcata aku trojkolku mate na mysli?Asi viem aku ale len preistotu sa pytam. 😉

martinano ja sa snazim maleho nebrat so sebou do obchodov ,ked sa mi da lebo to v jednej ruke jeho ,a v druhej nakupy,co som vianocny stromcek? 😠 😀

natsa ano su lacnejsie v DM-ke plienky,je ich tam aj viac nez v teskovych a ked zbieras tie bodiky, tak mozes mat este 10%zlavu.Su dobre len nemusia kazdemu vyhovovat. 😉

janette4
4. mar 2009

ahojte. my tiež asi dnes nikam nepôjdeme, vonku každú chvíľu prská. ☹

ja tiež plienky z dm-ky používam a som s nimi spokojná. malému vydrží celú noc a vôbec ju nepreciká

natsa
4. mar 2009

asi tú klasickú šliapaciu?Aké plienky kupujeta v dm?myslím značku. 🙂

mary3
4. mar 2009

Ahojte babule....
Ani my asi dnes nikam nepojdeme....
Natsa, aj my kupujeme plienky z DM-ky Babylove a som s nimi velmi spokojna

lulu723
4. mar 2009

Lienka sestra kupila malej ked mala krstenie taku paradnu trojkolku ma tam aj tu dlhu tycku na otacanie ma tam aj take stupacky,aby jej nozky nevyseli dole a ked bude väčšia tak moze aj sama slapat.tak isto tam ma aj take pasy,aby mi nevypadla.som snou velmi spokojna a aj malej sa strasne lubi tam aspon trochu cusi.
Ani mi asi dnes nikam nepojdeme,lebo tu strasne fuka a bojim sa,aby malu nahodou neofuklo 😒

lienka55
4. mar 2009

My uz buvame od 12.00h,prave som sa naobedovala a idem umzt tu chodbu a schody. 😝

natsa ta znacka sa vola babylove,je to take balenie v krabiciach s detsk.motivom.
lulu aj nas maly taku dostal,ale je trosku ina od tych vasich,nie je taka bezpecna ako vasa. 😒

miriamkac
4. mar 2009

Caute....ked je rec o trojkolkach.....mne sa tie s tym "prislusenstvom" vobec nezdali 😖 ....my ako decka sme sa blaaaznili na trojkolkach a keby na tych "novodobych" by sa mali decka tak blaznit, tak si myslim, ze je to pre nich nebezpecne.... 😝 sa mi zdaju nestabilne......ale berte to ako moj nazor, nie kritiku 😝 ....my sme preto kupili rovno bicykel....a uz v lete mala (mala cca 2,5 roka) slapala o zivot, ze sme jej nestihali.... 😝
😀 😀 😀

lulu723
4. mar 2009

miriamkac ta trojkolka ma zeleznu konstrukciu a gumenne kolesa neni cela len z plastu ved by ju zachvilku polamala a na prechadzky je fajn.a ked sa jej nebude chciet slapat tak ju mozem tlacit.a nemusim mat malu v jednej ruke a v druhej trojkolku. 😉

miriamkac
4. mar 2009

lulu....jasne....ved som pisala....ze to je len moj nazor, nie kritika, len moja predstava o trojkolke je taka, ze ked deco sedi na trojkolke, tak slape, nie sa vezie.... 😉 ....a drazdia ma tam tie "voloviny" na hranie a tak...asi som "stara" skola.... 😝

lulu723
4. mar 2009

ale nie miriamkac ved ja to beriem 😉 inac mala mi uz vyse 3 hodin spi v kocari na dvore a nie a nie sa zobudit 😕 aj som bola nazierat na nu a len sa otocila a spala dalej.som zvedava co bude v noci.takto mi nespala ani ked mala par tyzdnov 🙂

lenca13
4. mar 2009

ahojte tak mm je doma chory a ja som este u nasich 😉 ale dnes som mu bola navarit a doktorka mu dala PN to bude doma zabava 😀 😀 😀

lienka55
4. mar 2009

lenca tak si mala zostat doma a liecit manzelika. 😀