Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
9. apr 2009

Ahojte mi ideme zajtre na MY muž ostáva doma tak som mu spravila zem.šalát zajtra mu spravím rezne.Dnes som robila šuhajdy zo salka a ešte spravím syrovú roládu.Ešte čosi mame pomôžem z pečením a fajront za chvýlu bude po velkej noci.Dnes ako sme boli na nákupe v Bille tak som tam stretla detskú tak som si porad pri pokladni spravili "poradnu" 😅

lulu723
9. apr 2009

ahojte malej je uz lepsie dneska mala len jednu hnacku aj to uz nie taku riedku ako vcera teraz akurat zaspala tak mam pokoj som z nej uplne unavena stale mi dneska plakala az na vecer sa nejako zacala usmievat potom som ju okupala taka bola stastna ved som ju uz dva dni nekupala 😒

janette a co takeho ti ta suseda vyviedla?inac ti nezavidim tu susedu to je najhorsie co moze byt mat taku hnusobu susedu 😖 inac jak bude malej lepsie co teda dufam,ze bude tak mame ist ku svokre na obed v nedelu aj pondelok tak sa hadam uz konecne stretneme 😉

michaela2410
9. apr 2009

Ahojte,
Dnes sme boli na velkych nakupoch na Morave, oplachli sme asi sedem tisic KC, ale naozaj sa tam oplati vsetko, benzin nas vysiel len 24.5KC. Len som zvedava, na ako dlho nam ten nakup vydrzi 😀

Baby, zavidim vam takych manzelov. Ja by som mojho sameho nedokopala, aby nakupil nejake oblecenie malym. Dokonca mam problem ho dostat do obchodu, aby si nakupil na seba. Len cakam, kedy sa na nom rozpadnu nohavice, a vela im k tomu nechyba. 😀 Len som zvedava, co bude potom nosit 😅

Lulu, celkom dobre ste to zvladli, vyzera to, ze budete v poriadku a na sibacku mozete cakat na sibacov 😉

lulu723
10. apr 2009

ano Miska celkom dobre to zvladla az som prekvapena asi ma dobru imunitu teraz sa pekne smeje aj sa vyprava 🙂
ozaj a kde chodite nakupovat na Moravu?aj ja by som veru isla.

a moj si kupim vselijake tricka aj nohavice a ja nic.kolkokrat ma plne ruky oblecenia a ja idem z prazdnymi,lebo mne sa nic nepaci tak ma na mna nervy,ze si nechcem nic kupit 😅 minule som mu vynadala,ze by mohol aj malej nieco kupit tak motom veru aj kupil taku supravu ruzovu vyzerala jak ruzova ciapocka 😀

mary3
10. apr 2009

Ahojte maminky...
Ja len na skok, aby nám Lukáško nezdemoloval celú obývačku, stále vymýšľa....
Erika, bola si včera v tom meste? Som ťa pozerala v meste a nič, boli sme s malým doobeda na námestí aj v parku, potom spal doma 3h - wow, to sa nám nestáva často a poobede sme boli už len na sídlisku....
Miška, no veru, aby som len neohovárala toho svojho tak on dokonca rád kupuje malému veci a často kúpi také krásne, že ja na také nenatrafím...
Idem ešte povysávať, lebo malý ráno jedol chlebík a omrvinky sú po celej izbe, lebo on nechce sedieť pri jedení...
A potom sa pojdem pomaly baliť, ideme na sviatky k svokrovcom....ä
Pekný deň vám všetkým a aj príjemné sviatky....

natsa
10. apr 2009

Miška môžeš byt rada aspon ušetríte 😀 ja si na seba tiež už teraz málo kupujem,ostali mi nejaké kilečka navyše ktoré idú ťažko dole ked kojím,na seba mám dosť vecí ale tie sú na moju váhu pred tehotenstvom

janette4
10. apr 2009

ahojte. Lulu,v pondelok ideme k našim do Mesta,ale v nedeľu by sme sa mohli veru stretnúť.
Tá suseda?to je na dlho.kašlľem na ňu,ale keď ma bude dráždiť,už jej asi jednu fľasnem a bude pokoj.

Natsa. chcela som sa ťa opýtať.Dnes budem robiť ten koláč,čo si minule sem písala. tie piškóty sa dávajú hneď na ten puding,aby sa ponorili,alebo až keď trochu vsiakne?a na aký plech si to asi robila?klasický veľký?

lienka55
10. apr 2009

Pekny den 😅 ,
tak ja som od vcera ,,kaput,, ☹ asi chripka,cela som ubolena,usoplena,slaba.Mama mi prisla dnes rano zobrat maleho aby to nechytil odomna,bude tam aj spat.To by bol konec keby to chytil odomna,v utorok nastupujeme do tej BA na tu operaciu,a to by som neprezila keby nas zase poslali domov.Zajtra zase s nim utekam este k Dr. lebo mal posrate vysledky,tak mu musi esteraz zobrat krv. 😠
Dnes som doobeda len lezala,a potom som si trosku porobila a zajtra dorobim ostatne. 😝

janette vy mate na Turej BILLU?
mary a kam cestujete k svokre?

mary3
10. apr 2009

Ahojte, tak už mám porobené, ešte niečo dobalím a zajtra vyrážame...
Lienka, ideme do Prejty, pri Dubnici n/V, nie sú to vlastne moji svokrovci lebo my s priateľom nie sme manželia, ale volám ich tak... a skoré uzravenie ti prajem, teda takto na sviatky a ešte pred nástupom do nemocky, to je smola, aj Davidkovi veľa zdravíčka, nech sú výsledky dobré....

natsa
10. apr 2009

Janet ja som to robila na nor.plech,piškoty som dávala hned ako som ich namočila do kávy tak som porad dala aj na koláč,ked ti toto napíšem a ty to prečítaš tak budeš mať aj napečené,tak napíš či sa ti vydaril,som teraz u našich aj segra tu má deti tak nestíham. 😝

natsa
10. apr 2009

UF Lienka tak to to nezávidima ak sa môžem spýtať tak na čo ideš na operáciu?pekne si odpočin.Kto ti bude zatial varovať malého?

michaela2410
10. apr 2009

Ahojte, to nie su dobre spravy, ze tu znova zacina sarapatit nejaka chripka ☹ lienka, drzte sa!
Huraaa, moj muz si dnes kupil dvoje nohavice a jedny topanky!!! 😵 Jeho dostat do obchodu je priam nadludske usilie 😖

Lulu, my sme boli na tej Morave prvykrat, boli sme az v Uh. Hradisti. Blizsie je Brod, da sa aj tam, je tam tusim Tesco a neviem este nejaky supermarket, ale v nom sa tusim neda platit kartou. Treba si to najskor vzdy zistit, ak nemas ceske koruny.

mirkaff
10. apr 2009

caute..tak ja len nakratko...kolac od Natsi sa vydaril,,a piskoty som nenamacala do kavy ale do detskeho caju.aby to mohol aj maly..trosku som mu dala ale niako sa zatym netrhal.....inak maju uspech,,aj u nas aj svokrovcov... 😝 vrele odporucam 😝 😝 😝 dobra papinka...

janette4
10. apr 2009

aj u nás sa podaril, fantastický. v týždni môžte hodiť typ aj na ďalší víkend 😀

lienka, áno máme tu Billu, ale to je všetko.inak,nič moc.

michaela2410
10. apr 2009

ja idem ten zakusok robit zajtra, alebo pozajtra, tak potom podam spravu, aky mal uspech 😉 ...uz sa tesim, mnam...to sa zas napapkame!!! 😝

janette4
11. apr 2009

veru, stojí za to. ja som včera spravila na veľký plech a teraz je tam už len pár kúskov.

erika13
11. apr 2009

Ahojte baby,ja len na skok 😉
Kolac od Natsy chcem vyskusat upiect na hody o dva tyzdne,teraz som robila marhulovu tortu a este velkonocny mazanec,taka klasika.
Vo stvrtok sme zasadili zemiaky a zeleninu,budem mat co okopavat ☹ ale mam z toho radost,ked to vyrastie 🙂
Od vcera sa tulame,dnes ideme do PN,zajtra k TN,v pondelok na Lubinu,take rodinne navstevy.
Na Moravu na nakupy skocime asi o dva tyzdne,ked vyjazdim benzin,co sme tam natankovali,tiez sme boli v Uh.Hradisti.

Krasne velkonocne sviatky vam prajem,chlapcom vela vysibaneho a dievcatam vody tak akurat.
Uzivajme si to nadherne pocasie 🙂

natsa
11. apr 2009

Ahojte to som rada že sa vám zákusok vydaril a že vám chutil.mám kopu dobrých receptov tak vám zasa nejaký napíšem ak budem mať trocha viac času.Zatial som ešte u našich tak prídeme domov až po velkej noci.

lienka55
11. apr 2009

Ahojte,
krasne velkonocne sviatky vsetkym prajeme. 🙂
My sme dnes ubehany s mm,boli sme na nakupoch v PN,potom na krv s malym a do Mesta do labakov.Doma som upratala,navarila/budem mat zajtra pokoj/dala som uz muskaty von,dufam ze nebude mrznut. 😠 😀
No a teraz pojdeme na prutiky s malym k vode.Konecne trosku von. 😅

michaela2410
12. apr 2009

No konecne som sa sem dostala aj ja. Vcera sme boli kupit nabytok deckam do izby (konecne som do toho mm nakopala) a do vecera sme ho este dnes montovali (strasny navod, onicom). Ale zostala jedna jednoducha polickova skrinka, ale mm tam nieco tak montoval, ze zlomil jeden diel, takze v utorok musime dat spravit stolarom novy 😒 Ale chvalabohu, konecne budu mat aj chalani peknu izbicku. 🙂 Najviac ma hneva, ze som nestihla upiect ten kolac, ale buduci tyzden budu u nas oslavy narodenin, tak mam aspon prillezitost. (Inak, ja nie som velmi na pecenie, radsej varim 😅 )
A to medzi skladanim a upratovanim stiham ist trocha von s chalanmi, alebo ich odveziem k nasim do Cachtic a este sme dnes stihli zapijat male babo, muzov bratranec ma druheho syna, tak prisiel sa pochvalit, po vypiti troch stamperlikov sa mi umyvalo paraaadne! 😀

natsa
13. apr 2009

Miška nič si z toho nerob MM je tiež talent na montovanie ten je schopný spraviť zo stolíka kosačku na trávnik 😀 Na pečenie ma baví len z kys cesta rezy rada jem len ma štve že to nemám pekne rovnomerne natreté a nakrájané najradšej robím pizzu a od mäsa.inak príjemné Velkonočné sviatky ja už som vytasaná malý sa nestačí čudovať čo sa deje zrazu sú tu ludia ktorých nikdy nevidel a ešte k tomu tu lietaju z kocarom,má aj on jeden.

michaela2410
13. apr 2009

natsa, ja si v podstate uzivam, ze mam prazdny byt, bol tu len svokor hned rano a odisiel s mojimo chlapmi po rodine, potom prisiel len moj otec s bratom a cakam este svagra s malym synovcom. Takze vegetim. 😀

renuskacool
13. apr 2009

No ako??Vyšibané,vykúpané.....???? 😀

lienka55
13. apr 2009

Ahojte,
ja som mala len dvoch takych vaznych sibacov.Nachystala som toho ,a nikto neprisiel. 😠
Mne je uz lepsie,len maly teplotuje takze nas zajtra asi poslu domov,sakra zase sa to odlozi!!!! 😠 😠 😠

michaela2410
13. apr 2009

lienka a co je malemu, ze musite do nemocky ? ak to nieje tajomstvo ☹

lenca13
13. apr 2009

Ahojte tak s me s babami vysibane a pooblievane 😀 ale uzili si zase tatina a hlavne Timea nenormalne je na nom vysi zavisla ale este zajtra je doma 😉

Lienka to mi je luto ze to s tou operaciou zase nevyjde ved vas vzdy objednavaju skoro pol roka dopredu? ☹

erika13
13. apr 2009

Ahojte,tak dnes nam ozila stranka,uzili sme si vsetky velkonocne sviatky 🙂 🙂 🙂

Lienka,drzim palce,aby ste mali operaciu cim skor za sebou.Boli sme u stryka a 9-rocnemu bratrancovi odkladaju operaciu oka od januara,tiez je stale prechladnuty ☹ a to mal uz asi 10-krat operovane nozicky,uzil si nemocnic ☹
My sme stale cestovali po rodine,este zajtra Romanku vyvetram do Laugaricia,lebo pre pubertacky su obchody najdolezitejsie na svete 😀
V sobotu sme boli v PN,dali sme si na pesej zmzku,nakrmili labute a kacky...Vcera sme sa previezli po Zelenej vode,vsetko je tam vynovene,vela stromov vyrubanych.Dnes sme pochodili lubinske kopanice,moj prazdninovy raj z detstva... 🙂

mary3
14. apr 2009

Ahojte, tak my sme už doma... malému sa strašne páčilo, lietal celé dni po vonku a potom na obed spal každý deň 3h, čo sa doma často nestáva... inak náš Lukino sa vždy rozplače keď vidí, že sa niekto bije a keď včera chalani šibali tak chudátko dostal taký záchvat plaču ☹ že sme ho nemohli utíšiť.... a ešte sa u babky tak rozpapal že sme už pred ním museli koláče schovávať, lebo tlačil jeden za druhým....
Idem teraz poprať lebo včera naháňal u babky sliepky 😀 až som sa čudovala, že sa vôbec nebojí...
Pekný deň vám všetkým....

rikarr
14. apr 2009

😎 ahojteee

som tu nebolaaaaa ojojoooooj 😎

aaale vo štvrtok som bola v meste ale tatino moj mal volno tak bol s deckami na ihrisku a ja som behala po obchodoch, stretla som mamu tak sme potom spolu lantárili 😀 asi preto si ma nevidela mary.

vpiatok sme boli v Tn , v sobotu tu v mwste, v nedelu po návštevách, pondelok zas návštevy k nám, dnes doobeda zas kamoška tu bola a poobede zas susedka sa k nám pýtala a tak .....idem ešte poupratovať a vyložiť si nohy lebo už nevidím ....

lenca13
14. apr 2009

ahojte my si uzivame este tatina ma dnes volno 😉

rikarr mas IP 😉