Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
6. jún 2009

netreba ale dôvod sa nájde

natsa
7. jún 2009

Dobré ráno všetkým.Tuším som tu prvá.nebáli ste sa ked včera bola búrka?asi som vadná ale ja mám búrky rada,dokonca ked som bola malá tak sa mi najradšej lietalo po vonku ked pršalo.U našich na MY podali aj krúpy.Čo dnes nagendžíte?Ja si idem teraz zarobiť v pekárničke na knedlu a spravím chilli con carne.
hodte sem konečne tie fotky som zvedavá.Mirka šup šup 😉

michaela2410
7. jún 2009

Veru, ja tiez sem kukam, ci uz Mirka "popracovala" na fotos 😉

Ja sa dnes mam!!! Ideme do Jelky na ryby (je to na madaroch, take rybniky a restauracia). Babicka mala narodky, tak si ideme spravit vylet. Mnam, rybicky lubim 😝

lulu723
7. jún 2009

Ahojte baby vcera sme trochu murovali tak mala spala dokopy nejake 2 hodky bola cely den zla ani jest poriadne nechcela.veceru nezjedla vobec tak som mala nervy ani spat nechcela vecer furt piscala.a to som ju nechcela kupat,ze uz budem kazde 2 dni.no,ale erika sa rozhodla inac tak som ju musela okupat dala caj a o pol 9 konecne zaspala a spala az do 8 tak sme si dobre pospali.rano sme si pozreli na jojke barbie rozpravku pekne sa naranajkovala a teraz uz zase buva.

vcera bola riadna metelica som myslela,ze nam bude zatekat.u svokry na dvore je hotova potopa vsetko je tam zaplavene.a samozrejme uz vyvolavala,aby jej to tam isiel MM opucovat,lebo mi nemame asi ziadnej roboty 😠 juuuj taka som zase na nu nasrana hned z rana mi musi takto pokazit cely den.a to este vcera prisla jej sestra z Bardejova tak musime ist na obed.dufam,ze mala zacne revat,aby sme sa odtial dekovali radsej k nasim 😠

mirkaff
7. jún 2009

zdravim a prajem pekny den.......

vcera to bola riadna burcisko...
my sme boli vinsovat svokrinej sestre k 55-tke,boli na chate niekde za Bzincami,,potom sme isli k svagrovi a hned aj kmotrovi lebo mal 38.a ked sme okolo osmej odchadzali od nasich tak sme isli cez tu najvecsiu burku domov asi 40tkou,,lebo ani stierace nestihali.......

a prepacte ze niesu fotky,,,mame pokazenu citacku,,tak neviem ci ju MM spojazdni,,ani som nevedela ze je poondena 😢
mama mi volala vecer ze aka bola u nas burka,,v podstate u nas len dobre naprsalo,,ziadne hromy-blesky neboli,,ale u nasich povalalo aj zemiaky a zatiekol im aj komin.......

tak idem MM otravovat nech cosi porobi s tou citackou

mirkaff
7. jún 2009

Lulu tvoja svokra byva na Turej??

lulu723
7. jún 2009

Ano Mirka aj nasi byvaju v Turej

mirkaff
7. jún 2009

posuvam..........

mary3
7. jún 2009

Ahojte, tak nám tatík už odišiel pracovať a asi príde až o 2 týždne....

Dnes sme boli s malým v parku a stretli sme miriamkac aj s detickami 🙂

Teraz malý ešte stále lieta po obývke, som zvedavá kedy zas zaspí, no na obed sme zaspali všetci traja 🙂

michaela2410
7. jún 2009

Jeeej tu aj niekto konikuje?

michaela2410
7. jún 2009

Chalani sa uz polhodku chystaju do kupelky a ked sa uz konecne vyzliekli, Tomas si zmyslel, ze ide kakat, tak cakam... 😒

michaela2410
7. jún 2009

Tak som tu zase sama? ☹
Tak nic...mali sme rusny vikend, vcera gulasparty u nasich a dnes sme boli na obede na rybicky a potom sme sa stavili kuknut tigre pri Senci. Su krasni 🙂

mary3
7. jún 2009

Miška, ja tu ešte trocha čítam... malý sa ešte hrá, keď sa ho spýtam či ide spinkať zakrúti hlavou že nie, tak čakám kedy sa mladý pán unaví....

michaela2410
7. jún 2009

Mary, ja som tiez zvedava, kedy Luki zaspi, lebo spal v aute poobede, ked sme sli z vyletu od pol tretej asi do pol piatej 😖

michaela2410
7. jún 2009

idem citat rozpravku a vecer asi zehlit. Vobec sa mi nechce...ble 😝 😠

erika13
7. jún 2009

Ahojte,
Miska,vy ste taki tulaci ako my,tiez chodime cez vikendy po vyletoch.

Vcera sme boli s mp na burze v Krakovanoch,poobede som zavarala ceresne a robila torty neterkam,oslavovali narodky az dnes.
Romanka isla vcera s tatinom pri Puchov povozit sa na konoch,zastavili sa v Laugariciu a kupili dalsieho zajacika,aby tomu prvemu nebolo smutno 😉 Tak mame v klietke dvoch a vecer behaju po celom dome.Romana po nich vysava a umyva podlahy,mam o upratovanie postarane 🙂

Dnes sme boli cely den u segry a navecer sme na chate natrhali lesne jahodky,
pri TVnovinach som tiez zehlila.

lienka55
7. jún 2009

Ahojte,
tak ja sa sem dostavam az teraz po vycerpavajucom vikende.Vcera som mala maleho doma,tak som horko tazko upratala pri nom.Poobede som bola na vacsom nakupe v Tescu.Maly spal vcera do 09.15h/bola hrozna noc opat/ a poobede mi vobec nespal,ale o 18.30 bol hotovy.
No a dnes som varila,piekla,potom som bola pozriet babku v nemocnici,a potom mi prisli svokrovci a moja mamina vynsovat.Maly sa dnes vypytal akosi skoro spat. 😔

janette,lulu tak kedy je ten jarmok?Tento nasledujuci vikend?Chcem si ist kupit tie koberce do kuchyne.Vyfasovala som nejake eurace. 😀

lienka55
7. jún 2009

Fotky mam uz smensene aj som ich chcela ulozit ale zabudla som heslo.

Mirkaff napis mi heslo do IP. Nazov bol stretko a heslo neviem.

mary3
8. jún 2009

Dobre ránko....

Dnes sme zasa hore od 6-tej.... Lukáško nám práve opravuje rádio 😀 dúfam že ešte pôjde....

Jeeej, Mirka, videla som fotečky zo stretka, peknučké.... idem čosi porobiť a potom ešte nakuknem či už pridala fotos aj Lenka...

mirkaff
8. jún 2009

zdravim........

tak konecne su fotky v albume....KuK

mary3
8. jún 2009

Miri a dobré komentáre si tam dala 🙂

lenca13
8. jún 2009

Dobre ranko 🙂 tak my sme cez vikend oslavovali segra spravila dobre a chutne torty snad da mm poobede aj foto

michaela2410
8. jún 2009

Mirka, super fotecky 😀
Ja som len zo zvedavosti mrkla, ci tu je nieco nove a hned zrana som sa potesila 😉
Ale uz sa idem chystat do robotky!

lulu723
8. jún 2009

Ahojte Mirka krasne fotky len mna si tam nemala davat sak vyzeram jak taka dora 😠

tuto noc mala nechcela spat islo ma porazit tak som vyhnala MM,aby snu cosi robil,ze mne sa chce spat.aj bola pri nas v posteli,ale to sa stale len prevalovala a otacala skoro ma kopla do nosa co sa tak tocila a zaspat ani za svet.

ked som ju kupala a zaroven umyvala zubky tak som sa potesila,ze vysiel 3,ale som sa zmylila tak mame stale len 2,ale mala to cervene tak hadam uz bude vonku.no uz je herecka hore idem za nou nech nezacne piscat 😉

lulu723
8. jún 2009

Hej baby mozem malej uz uvarit rajcinovu polievku? 😕

lienka55
8. jún 2009

Ahojte,
ja len na skok,mam vela prace uz mi to lezie na nervy.Fotecky su pekne,aj ja hodim nejake ale do albumu zo stretiek.Zabudla som heslo,zistim a ulozim ich.

lulu,este by som pockala s tou polievkou,vraj az od roka. 😉

jarabicka
8. jún 2009

Ahojte baby, tak teda KONEČNE som si našla chvíľu času 😉

Malinky akurát zaspinkal, tak Vám teda idem napísať, že ako približne prebiehal pôrod...takže...priebežne viete, ako dlho som tam bola /cez LULU/...poviem Vám, už ma tam išlo šľahnúť, kebyže mi niečo bolo, tak nedbám, ale zo začiatku so mnou ani nič nerobili, akurát mi merali 5x na deň tlak, chodila som na CTG a to je všetko...na jednej strane som bola rada, že som pod dohľadom, ale už mi bolo dlho...
Ale poviem Vám boli sme tam poriadná partia, akurát sme tam došli naraz a všetky s vyšším tlakom, opuchnutými nohami, takže rovnaká diagnóza...stále som sa utešovala tým, že baba s vedľajšej izby tam bola už 7 týždňov, čakala jednovaječné dvojčatá a keďže to tá vydržala ta ja "zbešňetá východňarka to nevytrimem"??? 😀
Lekári z nás tam už konali, lebo sme boli ozaj parádna partia, chodili sme na telku, objednávali sme si pizzu, potom už aj oni s nami posedeli pri telke, ak mali času...zo začiatku to bolo také kde-aké ☹...mala som spolubývajúcu hluchonemú a tá tak chrápala, že až na chodbu to bolo počuť, fungovala som len so štupľami v ušiach-hotová katastrófa ☹

Takže a teraz pôrod...v piatok 22.05 ráno mi dali pólku tablety do pošvy na vyvolanie pôrodu...čakam-čakám celý deň a nič...23.05 ráno som išla na vyšetrenie, takže zatiaľ sa nič nedeje, takže mi dajú celú tabletu...v priebehu dňa zase nič, bola som otvorená len na 4 prsty, tak večer mi dali zase celú a to som už pociťovala, také bolesti v podbrušku ako pred menzesom...plodová voda mi odtiekla 23.05.09 o 23.54 hod...postavila som sa v noci z postele, že idem cikať a zrazu !čurk!...ja že čo sa deje???...veď som nikdy s únikom moču problém nemala 😀...a potom ma napadlo, veď to je asi plodová voda...do kelu, veď ja asi idem rodiť...pomóóóc 😲 išla som za sestričkou, že zrejme mi začala odtekať plodová voda...a ona nato...to je málo, choďte si ľahnúť...pozeram na ňu, šak veď idem...ľahla som si, zase mi trebalo !cikať! - vstanem a zase, ale už vo väčšom množstve...išla som zase za ňou, že už to zase odteká, takže nech jej ukážem vložku, skontroluje to, ale už netrebalo, rovno pred vyšetrovňou to zo mňa všetko odtieklo, a ona nato, veď vy idete rodiť 😲...ja jej hovorím, že ve´d ja viem, už som si to všimla 🙂
Zaviedla ma na pôrodnú sálu, vyšetril ma dr,Wallenfels, otvorená som bola stále na 4 prsty, takže nič moc a začali už aj poriadné bolesti každé 4-5 minúty...celú noc som už strávila na izbe čakateliek...počúvala som tie vreskoty, výkriky, nevedela som čo čaká mňa, no proste hrúúúza...tie bolesti boli do rána, nadránom trošku ustali, boli každých 10 minút...celú noc som prechodila, nespala som ani minútku, nemohla som vôbec ležať, takže ráno som bola unavená ako kôň...bolesti boli celé doobedie a to som už volala manžela, že nech dôjde, že ja už nevládzem...okolo 11.30 došiel manžel, bolesti boli čoraz intenzívnejšie a ja som bola rada, že je tam so mnou, že mi masíruje kríže, sprchuje ma horúcou vodou v sprche, proste bol pre mňa nenormálnou oporou...poobede sa tie bolesti stupňovali čoraz viac a ja už úúúplne vysílená, oslabená, unavená, som mlela z posledného....až okolo 19.00 hod. mi pichli oxytocín a vtedy to ešte len začalo...akokeby ma v krížoch a v podrušku rezal motorovou pílou, tie bolesti boli neznesiteľné a časté, už každú minútu...vôbec sa mi nedalo ležať na chrbte, myslela som, že z toho pôrodného stola zutekám ☹...tak som sa zarývala manželovi do rúk že mal stopy mojich nechtov ešte pár dni po pôrode /chudáčik/, ale zvládol to bravúúúrne, som naňho pyšná 😉
Rodila som na boku a potom som musela na chrbát...malinky sa narodil večer 24.05.09,20.42 hod. s mierami 4060g a 52 cm...ale bola to makačka...pri pôrode som mala dr.Baškovu, veľmi zlaté žieňa 🙂mladunká ale veľmi prijemná...službu mal aj dr.Jankovský, tak som bola rada, že celkom dobrá kombinácia...takže asi taký mám zažitok z pôrodu...bolo to hroznééé, ale oplatilo sa 🙂

natsa
8. jún 2009

ahojte. Evka všetko som si prečítala,tak si si bolestí užila plnými dúškami ale to malé klbko stojí zato.Ale môžeš byť pýšná aj sama na seba.takého chlapiska porodiť.Tie sprchy poznám ja som tam bola večne pychnutá a to CTG mi liezlo riadne na nervy.Evka tá chluchonemá nebola zo ST.turej?nečakala druhé dieťa?Ked si písala o tej plodovej vode tak som si spomenula,kámoška mi hovorila o svojom pôrode.jej odtiekla plod.voda doma budí muža a ten sa jej opýtala,že či sa nedošťala?
Mrkla som aj na stretko-môžem iba v tichosti lutovať,že sme neboli.detičky sú prekrásne a maminky koníkarky velké fešandy.Už aby bolo dalšie lebo my sme už zdravý.Lienka -dobrá farba.

jarabicka
8. jún 2009

Ozaj, kde sa dajú pozrieť fotky zo stretka???...Vieš, že neviem odkiaľ bola tá hluchonemá??...ale viem, že aj priateľ je hluchonemý...a či to bolo druhé dieťa to neviem, ale zdá sa mi, že prvé...

lulu723
8. jún 2009

no teda evka ked si to takto opisala tak ani nechcem vediet ako to zvladnem ja ked budem cakat druhe.musime sa stretnut a ja sa ta hned vsetko povypytujem,lebo mne to takto nestaci.samozrejme len vtedy ak uz pojdes z malinkym na prechadzku a nemusi to byt hned zajtra ved si urcite este unavena z toho vsetkeho 😉