Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
9. jún 2009

Lulu, ak ti rastie dalsia haluzka, normalne hentie odstrihni. Mne dlho ani nic nerastlo, ale teray ide jedna ako diva. A to jej davam raz za cas vodu tak, aby bola ponorena do polovicky na nejakeho pol dna a potom vylejem a necham len tak. 😉

michaela2410
9. jún 2009

Prave zazvonilo, musim letiet.

janette4
9. jún 2009

Ludka, ak sú tie halúzky už suché,odstrihni ich.ak sú ešte neni suché,ešte počkaj,môže vyhnať ďalšie puky.Mne tak jedna kvitne už od 1.1.08my sme s mojou mamou na ne maniačky,ja ich mám 7 a ona 15

janette4
9. jún 2009

jasné,môžeme spolu vybehnúť.my ideme ráno na ušné na kontrolu,tak sa potom môžme stretnúť.

ozaj,chceš to mliečko hami?Mám ich 6

lulu723
9. jún 2009

oki tak ich idem odstrihnut,lebo sa tam nic nedeje.ja som si aj vytlacila z netu ako sa mam o to starat,ale tomu strihaniu som nepochopila esteze tu mam take odbornicky.mne sa strasne paci orchidea a prikladne sa o to staram a vzdy ked ta haluzka povyrastie/tiez rastie ako diva/ tak mam strasnu radost.

no Zanka musis mi dat potom poterbne instrukcie ako sa dalej o to starat a ako sa to ma presadzat a tak.

volat ti nemozem,lebo som na posledny termin zaplatila ucet za fon a asi to tam nacas neprislo tak som docasne vypojen.aspon neminiem tolko.dufam,ze ma do piatku zapoja 😒

lulu723
9. jún 2009

jaaaj a Hami mliecko nechcem,lebo mala mi uz take nepije.vlastne ona ziadne mlieko nepije,lebo mi to nejako odmieta 😒

natsa
9. jún 2009

robila som v chirane.tak mi už sme doma bola som trocha na námestí dala zmrzku nakúpila na zajtrajší obed a pomali sme išli domov.za hod ide drichmať síce už je teraz zlý,stále musí čosi vy mýšlať.
dozvedela som sa ,že čo je na markíze súťaž o tie autá tak tam sa platí dan a to je 200000.aj ja budem plaťit dan za tu dovolenku čo som vyhrala.trocha ma to schladilo ale to čo uvidím a pražijem mi nikto nezoberie

jarabicka
9. jún 2009

Ahojte baby...chcela som sa vás opýtať, nemali ste problém pri vašich babätkách s vyrážkami na tváričke???...sú také červené a stred biely-úplne ako pubertálne vyrážky-nevyzerá to pekne...dúfam, že to čoskoro pominie a vyrastie z toho...ja len či nemáte s tým skúsenosti a ak áno, čo nato zaberalo...

...my akurát spinkáme a ak vstaneme, tak sa chystáme na chvíľu vonku, na vzduch...

mirkaff
9. jún 2009

zdravim....

Ivet a kolko ti vyrubali dan z vyhry??

lulu a cim jej nahradzas mlieko??.....nas maly v poslednej dobe by ho luchal furt,,ale tiez sme mali obdobie skoro bez neho......

lulu723
9. jún 2009

Evka aj mala mala take vyrazky a to len preto zevraj to ked som mala v tehotenstve vytok ono to asi po 3 tyzdnoch zmizne samo.

Mirka davam jej jogurty,alebo ked robim nejake omacky tak tam ma trochu mlieka

janette4
9. jún 2009

Evka, to môže byť aj z tepla,skús mu to jemne liehom potrieť.Maťo mal v lete tiež vyhádzanú tváričku,vadil mu ten teplý vzduch

lienka55
9. jún 2009

My spime,varim teda peciem francuzske a pojdem sa asi natiahnut trosku ak tu pri konovi nezakorenim. 😀 😀

Ivetka a uz mate termin dovolenky,kedy letite?
jarabicka to mozu byt asi aj potnicky,nespotil sa ti maly nejako,nebol moc naobliekany?A hod uz nejake foto!!! 😉

mirkaff
9. jún 2009

Lienka 55 davidko zaspi bez velkych problemov,??,nas je umrncany,ved vstal hned ako sme dosli za branu,,takze cil sa aj uklada aj huci aj sa hra,,sem tam ho popestujem..lenze on by sa chcel natrasat ako babo v perinke.......

a tiez asi zaspim aj ja...

cil si papa nozky......

Evka nas maly mal normalka akne...par bodiek na kazdom lici,a mozno ze to mate ozaj potnicky.......

lienka55
9. jún 2009

mirka celkom dobre zaspava,niekedy vymysla ale byvalo aj horsie. ☹ 😠 Ale co ma najviac stve ze musim stale pri nom byt dokial nezaspi,neviem dokedy to b 😠 ude trvat,uz mi to lezie na nervy.Ako som si naucila tak mam. 😀 😝

natsa
9. jún 2009

no budem platiť 9500.letíme 22.8,tento týžden by sme chceli zaplatiť za malého letiskový alebo mám 40euro šek čo som tam ešte vyhrala tak tým by sme to chceli uhradiť.
evka môže to byť všeličo my sme také nemali,môže to mať z tvojho mliečka ak ešte kojíš.Ozaj už sa ti trocha rozbehlo?elebo skús sa zbehnúť opýtať doktorky

jarabicka
9. jún 2009

Natsa, neviem z čoho to môže byť...jasné, kojím ešte, ale aj dokrmujem nutrilonom...on je veľký a moje mliečko mu nestačí...mám pocit, že ho má skôr iba od smädu...a neviem od čoho má stále zelenú stolicu a takú redšiu...nevieš náhodou???...

lulu723
9. jún 2009

Evka to je znak,ze mu uz funguje traviaci trakt i co to je.a neboj to je dobre znamenie,ale niekedy to je aj,ze je hladny vtedy to tiez byva zelene.dufam,ze som to dobre napisala 😅

jarabicka
9. jún 2009

...hm, tak dúfam, že mi nie je hladný ten môj valibuk 😉 ...

natsa
9. jún 2009

evka to je v poriadku tak ako písala Lulu taká má byť kedže mu dávaš ešče nutrilon.takže ti malý dobre papá.
evi ak budeš mať trošička času,skús sa potrápiť z fotečkami sme strašne zvedavé na malého anjelika a aj na teba.

natsa
9. jún 2009

Ešte som zabudla evka ak je jeho stolica taká tmavozelená tak to je tou umelou výživou.

mirkaff
9. jún 2009

mna dnes vykoti....

nas maly dnes pobede nespal,,zato ja som si trocha zdriemla,,este ze mam doma martinku....a cil lieta z kuchyne do obyvky,,ledva vybera zakrutu a len tak mina s hlavu zarubne...a vyrehotany od ucha k uchu.....

Evka pokial dokrmujes hladova solica to nebude,,nasa martinka mavala dost casto zelenu stolicu,, i ked som davala nutrilon,,ktory je sity....ale upravilo sa to ked sme nastupili na origos kravske,,ale to bolo 10 rokov dozadu..vtedy sa asi este nevedelo ze ma tolko alergenov,,ved dr.ku ktorej som chodila, bola happy ze ma najzdravsie mlieko...

a pridaj fotecky....radi by sme nasho clena videli......... 😀

natsa
9. jún 2009

mirka a ty si od kedy začala DáVAť kravské?

mary3
9. jún 2009

Ahojte....
My sme sa práve vrátili od prababky, malý sa na dvore tak vylietal... dúfam že bude unavený a skoro zaspí....
Pridala som aj fotečky....
A ráno som si všimla že sa mu prerezala dalšia stolička 🙂

natsa
9. jún 2009

mary malý šikovníček,krásne spinká 🙂

michaela2410
9. jún 2009

ahojte, ja len na skok, chalani jedia jogurty a pojdu sa sprchovat a spat. Dufam, ze Tomas zaspi rychlo, lebo dnes bol prvykrat na atletike na stadione a ta teta, co to ma na starosti ich riadne prehnala 😎

a ja som taka utahana, akoby som behala s nimi. 😀

miriamkac
9. jún 2009

caute. Tak zase po dlhej dobe som sa sem dostala.... ☹

Fotecky som popozerala...ste kocky 😎 ...a deturence su podarene.

Mary3 uz pisala, ze sme sa stretli v parku v Meste.....mary3 som hned pokukovala po tebe ako ste vosli na ihrisko, len som si nebola ista, ci si to ty....som rada, ze si sa ozvala (aj ked by som si rada pokecala, u mna to nie je mozne, ked mam roztrusene decka po ihrisku 😒 ....tak mi to aj luto bolo 😒 )

jarabicka precitala som si tvoju skusenost z porodu a presne viem ako si sa citila. Ja som zazila s mojou dcerkou nieco podobne (len s tym, ze som na tej izbe pobudla este jednu noc a mala sa narodila az dalsi den o desiatej 😒 )

lulu723
9. jún 2009

Baby aj ja sa pochvalim Erika dnes spravila sama 3 krocky a uz pekne chodi za jednu ruku len sem tam sa este vykruti,ale dufam,ze ked bude mat 11.mesiacov tak ich bude viac 😀 strasne sa z toho tesi a uz ked stoji tak sa aj pusti taka som natesena 😀 ked prisiel MM tak sme si ju tak podavali a ona krasne bezkala.idem pokukat fotecky 😉

evka ved ked ti vyde cas tak daj nejake fotky,ale samozrejme nemusis sa z tym ponahlat ved ked budes mat trosku viac casu tak ich sem daj.je to len na tebe ci ich sem das 😉

lulu723
9. jún 2009

Evka az teraz som si vsimla,ze tu uz mas fotecky Jakubko je krasne babetko juuuj uz sa tesim ked pojdes kocarovat.len,aby som ti ho nevykukala 😀

jarabicka
9. jún 2009

Ahojte babenky, takže už som pridala nejaké tie fotečky, tak sa kuknite na nášho drobca 🙂

natsa
9. jún 2009

Tak malý je ozaj chutný len postískať,tuším sú to fotky z porodky.