Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
13. jún 2009

Ahojte, precitala som si vas len zbezne. Na jarmoku sme vcera neboli, bolo hrozne zima a ja mam prisernu tu nadchu. Len sa snazim vydrzat, lebo v pondelok musim byt v robote, s detskami pisem stvrtrocky a to musim...keby som nemusela, urcite uz mam uzavrete znamky a mala by som pokoj, a asi by som znova zasla na to orl, ze sa mi to stale vracia. Uz som z toho na maslu ☹
Ufka, aj my ideme do talianska, ale 17.7., kam ides presne? My ideme asi 60km severne od Rimini. Boli sme aj vlani a bolo super. Polovicku uz mame aj zaplatenu a polovicku na mieste. Uz sa tesim, dufam, ze nam to nic nepokazi. 😎

mirkaff
13. jún 2009

zdravim........

ja sa dnes motam iba pri motyke.....
a drobec bacuje viac-menej s tatom.......ani my sme neboli na tom jarmoku...aj som MM prehovarala,ale dnes je niaky cajovi,,,a netrufa si ist lebo tolko latrin po ceste neni......tak sa drzi pri domacom WC-ku........

aj ja mam radost z tych stihaciek,,,ale zaujimave ze drobec spi pomaly dve hodiny,,niak mu ten rachot nevadi.....

lienka55
13. jún 2009

mirka, a co si dobre navarila tatikovi,ked tak behaaaaa? 😀 😀 😀

Uz mam upratane idem si po maleho k mame.

mary3
13. jún 2009

Ahojte.... len vás pozdravím a posúvam 🙂

natsa
13. jún 2009

Źanetka no mi sme ani nerozmýšlali že by sme išli bez neho,to mi dvaja by sme určite nešli.
http://www.simeshop.sk/obchod/dekoracie-do-bytu/

jarabicka
13. jún 2009

Čaves babenky...tak ako???...my sme dnes s Kubkom upratovali 😀 ...bóože môj ešte nikdy som tak dlho nevysávala ako teraz 😀 ...ale nič to zvládli sme to, dokonca aj žehlenie 😉 ...ale trvalo nám to celýýý deň 🙂

michaela2410
13. jún 2009

Ahojte, tak moj Lukino konecne spi, Tomas zostal spat u nasich, ale Lukas nechcel, aspon mi nieje smutno, ked nieje ocko doma. Ale na druhej strane, rano budem mat budicek, inak by som si aspon dlho pospala. Som zvedava, kedy ma zobudi.

natsa
13. jún 2009

evka si šikulka mne to musel robiť manžel akosi som nedokázala robiť 2 veci naraz 😔
Mirka to mu musíš variť tak čatejšie aby sa držal doma 😝

lulu723
14. jún 2009

Ahojte baby 🙂 tak ja som bola od stvrtka u mamy na turej,ale na vecer sme chodili domov,aby sa mala dobre vyspala.ved mi pekne spinkava celu noc a este rano ked je hore od tej pol 7 tak do 7 sa tu hra a potom este na 3 hodky ide spat.

malej moja mama kupila taku satku ruzovu,oranzovy klobusik a k tomu ma oranzove kratase na traky uz sa tesim kedy ju do toho navlecem.potom dostala aj nove obliecky na paplonik take zelene zo zirafami,ale sme sa osuskali a dobre sme si nepozreli miery a to je na dospelacky paplon aj podusky tak potom este mama kupila ruzove z takymi chrobacikmi hned som to musela vyprat,lebo to smrdelo jak keby sa tam mysi nahanali.a este stolicku sme jej kupili taku malu drevennu a od indianov vselijake tie drevenne hrkali.a este tu vrtulku co sa furt toci ked fuka.som hladala aj baloniky,ale nikde nemali.a ja mam nove nohavice take maskacove tak sa tesim.

a viete co mi moj manzel kupil na vyrocie?to by nikto neuhadol skoro ma vykotilo,ale sak som sa aj tesila aspon to vyuzijem tu na dedine.no kupil mi taku malu sekerku.chapete to tak niekto iny dostane nejake hodinky ,retiazky a tak a ja dostanem sekeru 😠

mirkaff
14. jún 2009

zdravim...........

Lulu ja sa rehnim jak kon........dala som to precitat MM a vies co zahlasil......ze konecne rozumny chlap,kupi zene to co treba...ale moja nic si z toho nerob aj ja som minuly rok na meniny dostala smetny kupelkovy kos.........

no a dnes uz ma MM aj teplotu ale sa mi priznal ze u dedka zjedol kopec ceresni a zapil dvoma pivami....a v robote sa napchava bagetami,,tak myslim ze z mojej stravy to neni,,lebo neni nikomu nic............a mozno mu zle navarila niaka druha 😀 😀 😀 .........by ma smiech presiel........

yamahafazer
14. jún 2009

ahojte 🙂
tak my sme mali dnes naprd noc neviem co jej bolo asi uz bola unavena z jarmoka lebo od vcera uz bola nesvoja 😒 zaspali sme krasne o 21 a zobudila som sa o pol noci co akosi chrchlala tak som jej odsala soplik a potom som jej spravila mlieko a stale chrchlala neda sa jej to odsat ked jej to steka do hrdla a potom stale chrchlala a nemohla zaspat zasa som jej dala mlieka a stale nic potom sa az pokakala poriadno az taku hnacku az mala dupacky prekakane a potom zas bola hladna zas popapala a potom sa zas ztoho pogrckala lebo uz toho mala vela a nie a nie zaspat stale si mrncala a zaspala o pol 3 a potom bola o 5 hore zasa sme dali mlieka a o 6 zaspala a o 7 uz je hore a len si tam vyska a ked pozrem na nu,ze ju idem zobrat z kolisky tak sa uz skeri od ucha k uchu a nie a nie spat len sa zmoli rucickami no je akasi nesvoja takuto blbu noc sme teda este nemali ☹ som si musela spravit fest silnu kavu aby som fungovala 😀 .Teraz jej moj dal mlieko a lezkaju si spolu hadam zaspi.Robili sme s nou aspon srandu som ju fotila nech sa trocha zabavi tak pridavam foto😀

No ja som jej kupila 3 capicky na jarmoku a tiez tu malu drevennu stolicku a este knizku inak tu nic nemali vsetko len jej som kupila a tiez ma tu vrtulku na kociku 😀

lulu teda ty si dostala sekeru a to mas rubat drevo 😀 som to mojmu povedala a povedal,ze ti mal kupit taku multifunkcnu 😀

mirkaff
14. jún 2009

Yami..........Evicka je zlatunka,,a v tej policke,,no nema chybu ta fotka

natsa
14. jún 2009

Ahojte tak malý išiel zasa drichmať,musím aj ja nejaké fotky popridávať ked budem meť viac času.
Lulu z tej sekery si nič nerob Tm je iba praktický ja by som to pochopila tak,že ho môžem s nou ovaliť ked bude neposlúchať.Ja som si včera objednala z quelle plavky na moju super dokonalú postavu.

janette4
14. jún 2009

ahojte.my sme včera krpcovi kúpili dve čiapky na leto,na šnurovanie,lebo klobúčiky a šiltovky idú hneĎ k zemi,knižky-také leporelá,2 tričká na leto,aj my sme hľadali balóny,ale asi neboli,lebo sme nevideli,tak sme aspoň kúpili to gumové hrkacie kladivko.ja som si kúpila 2sladkosti a manžel košík na hríby.a od krstnej dostal krásnu bledunko modrú šiltovku.

lulu723
14. jún 2009

no ja sa na neho nehnevam ja som sa tiez smiala jak taky kon.ja mam doma este okrem elektrickeho sporaka aj taky maly sporacik na drevo tak aspon budem mat sekerku na triesky.

Evka to si sa teda moc nevyspala.chudatko male dufam,ze jej to prejde tie sopliky. 😉

natsa
14. jún 2009

Kuk do môjho druhého albumu

mirkaff
14. jún 2009

JJJJeeejjjj aky je Danusko zlaty..........ale ta fotka Didzeja sa mi rata-je podareny,,no veru mame tie decka pekne,maly by sme si ich tu niako pospajat,,len chalani maju prevahu,tych je tu viac.....my bereme Ericku,ked jej mama posanuje sekeru,,veno bude mat 😀 😀 😀

michaela2410
14. jún 2009

zeny, ahojte, chcela som si vas precitat, ale asi sa tu teraz zblaznim, musim ist okupat deti, lebo sa v tej kupelke asi pozabijaju, ako vymyslaju 😒

yamahafazer
15. jún 2009

ahojte 🙂
no dneska oproti vcerajsku zas mala len spi 😀 zaspali sme o 21 ako vzdy a zobudila sa o pol 5 rano to akurat muz vstava do roboty a spapala len 100 mlieka a hned zaspala a ja s nou a do pol 7 a ona este stale spi aj sa mrvila aj som jej dala este mlieko zjedla 50 a spi 😀 ma tam ten soplik chrchoce aj kvapky som jej dala lenze ona to ma stecene v hrdle a to sa neda ani odsat.

Chcem sa spytat aj natierate babetka niekym kremom proti slnku ked idete von?Lebo ja malu aj zakrijem ked na nu slnko svieti,ale ked si ju zoberem na ruky tak je aj na slnku a sa bojim na taku jemnu kozku to eni moc dobre ved ja som opalena len ztoho co co ju vozim po vonku a vcera sme presli cez koreu az na dubnik aj s mamou mojou a ledva sme prisly domov totalne hotove 😀 ,ale reku to mam miesto fitneska cvicenie s kocikom.Vcera bolo inak krasne aj dneska vyzera sa chcem ist konecen s muzom previezt na motorke lebo uz som sa rok nevozila.

andreao
15. jún 2009

Ahojte, prajem dobré ránko.
Dlho som tu nebola, boli sme na vylete v Prahe.
Vela ste tu toho popisali, precitam neskor. Dufam, ze vsetky deticky su zdravucke, posluchaju a rodicia su spokojni. 😉
A vitam nove pisatelky, nejake nove mena som tu zahliadla....
Zatial pekný den, idem trocha pocitat, co nove. 🙂

lienka55
15. jún 2009

Ahojte,
ani som vas nedocitala,len pozdravim a utekam prec.Zatavim sa poobede alebo vecer.Vcera sme chytili trojskeho kona,tak ma mm zjazdil.Boli sme vcera poobede v PN na kupelnom ostrove,aj som hodila nejake foto,ale vsetko sa mi neulozilo tak ostatne potom.

Pekny den!!!!

lulu723
15. jún 2009

Ahojte pekne dobre ranko prajem. 🙂 Evka mi mame kupeni specialny kremik pre babetka je to 50+ a tusim sa to vola photo derm.kupili sme v lekarni,ze pre take male babetka ako mas ty len taky kremik treba pouzivat.stal 20 eur.dost drahe to je,ale aj pomoze,lebo mala mala vzdy take pupaciky na lickach ked bola na slnku a jak ho pouzivame tak ma pekne ruzove licka.

momentalne teraz nejako hnackuje teraz neviem ci sa jej zase prerezavaju zubky,alebo to ma z toho jogurta co som jej vcera davala.vcera sa dobre navalila stale cosi džgala do seba,ale aspon sa pekne napapala a uz mala aj take väcsie brusko.

Mirka neboj sekerku zasanujem 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
15. jún 2009

Ahojte tak mi sme boli dnes v poradni aj na pichanec,potom sme polietali po meste kupila som si triko a gace.včera som skoro odpadla prídem do izby a malí stál v postielke vyškerení.Včera večer akosi nechcel ísť spať tak som ho nechala tak sedeala som za počítačom zrazu sa otočím že kde je malý myslela som že ho má MM v kuchyni,a on schovaný za stolíkom len z bolu vykukoval už bol unavený tak tam čučal kukal reklamu.

lienka55
15. jún 2009

Baby aj vam dnes blbol konik? 😠
Uz som doukladala fotecky,boli sme aj vonku.

natsa,Danielko je krasnucky,no ale to uz musis ratat s tym,ze on uz bude takto vymyslat,ved nebude stale dobrucke babatenko. 😀 😉

mirkaff,uz si si kupila dnes Trenc.noviny,uz su tam nase deturence. 😉

mary3
15. jún 2009

Ahojte maminy....
My sme dnes mali strašný deň, malý si na seba stiahol šálku s horúcou kávou tak sme leteli k doktorke, chudáčik, má spálený hrudník aj bruško ☹ tam mu na to dali nejaký gel a je celý obviazaný, zajtra ideme na previazanie.... má to dosť škaredé, ja len dúfam že mu to neostane zjazvené ☹ ešte šťastie že si to nevylial na tváričku.... dostal aj čipok od bolesti a hned jak sme prišli domov zaspal a spal vyše 3h! Teraz sa už smeje, behá aj ked dr povedala že bude ležať alebo ho budeme nosiť na rukách ale on nechce, tak sa teraz hrá s mojou mamou.... uvidíme čo zajtra ked mu dajú dole obväzy... ešte aj ATB sme dostali aby nedostal infekciu do toho.... jaaaj baby také nervy mám na seba, šak som sedela pri nom a nevšimla som si že vzal tú šálku ☹

Babule, krásne fotečky máte.... Dj a raper 😀 podarené detičky

mirkaff
15. jún 2009

zdravim........

tak to neblbol kon len mne,,vsetko mi islo,len kon neisel.......MM mi povedal ze nech si daju zavislacky pauzu,,potom som ho upodozrievala ze to on mi tu cosi pobabral..........

Ivet aj my sme dnes boli u dr.ale iba rano pre kartu,isla som s martinku na kardiologiu........

ano Lienka mame az 1.kus............a docela nam ich fajn ulozili....ale dvojicky su tam neni........

no ked je tu rec o tych opalovacich kremoch,,ja som v sobotu asi po dvoch rokoch chytila motyku a za tri hodiny mam tak spaleny chrbat ze tam mam pluzgiere,,ale nie cely,,iba cast dolu ked som sa zohla a vyhrnulo sa mi tricko,,uz neviem co by som si nato dala........ani pantenol mi niak nezabera.........takze momentalne sa citim tak ze nie zeby to bolelo ale pali jak hov...o,,,a ked hodite na mna vajco mate volske oko,, 😒 cil uvazujem ci sa mam pytat na kozne..alebo natierat niaku inu mastu,,sak to pali a nic nepomaha,,ani prva pomoc, kysla smotana nepomohla............

mirkaff
15. jún 2009

Lienka pekne fotecky...to ste boli v piestanoch??

a ten trojsky kon,,to co akoze znamena.ja som to nepochopila.......

natsa
15. jún 2009

to kôn neblbol oni tam niečo stým robili

lienka55
15. jún 2009

mirka to je taky dost nebezpecny virus.Ano boli sme v PN na zmrzke a na kupelnom ostrove pozriet rybycky,....

mary,chudatko Luki,to ho muselo straaaasne boliet,neobvinuj sa to sa moze sa stat hoci komu,male deti su nevyspitatelne a velmi rychle. 😉

lulu723
15. jún 2009

no teda mary chudatko Lukasko.nikdy by som toto nechcela zazit taketo nervy.Erikina sesternica si tiez na seba vyliala kavu ked mala asi 4 roky,ale teraz tam uz nic nema ziadnu jazvu zato mne sa stalo nieco podobne z cajom to som si na seba vyliala ked som mala asi 13 rokov a na stehne mam taku jazvu ja blazen a uz mi to nezmizne tak nenosim ani kratke sukne,lebo sa za to hanbim.

nech to Lukaskovi cim prv prejde 😉

mirka trojsky kon je virus aj my sme ho maly a moj mi nadal,lebo som si stahovala nejake pesnicky z netu a chytili sme ho tak sme boli niekolko dni bez netu.

teraz mala uz je v postielke tam sa blazni a vyskusala som jej dat tu sunarku,ze hadam ju bude a to si cucla 2x a uz sa otacala,ze to nechce.uz neviem ako jej mam dat aj to mlieko ked mi to nechce vobec pit.

mirka MM ked robi na strechach tak uz teraz je jak cigan tiez sa dobre spalil a to mu vzdy hovorim nech sa natrie,ale sere na to a potom celu noc sa strasa co ma zimnicu a teplotu a musim okolo neho skakat jak dora 😠

a na konovi nieco robili,lebo aj mne nesiel