Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
22. júl 2009

neboj Ivetka aj mala bola takato urevana,ale potom to prestalo a teraz uz je v pohode vsade lozi a vsetko vytahuje a uz vobec nereve len ked sa buchne strasne rada otvara a zatvara dvere a vsade sa stava.ale je pravda,ze ked prideme k svokre tak beho pol hodiny ideme comov,lebo zacne revat.ale u nasich je dobrucka 😉

lienka55
22. júl 2009

Ahojte,
ja mam doma porobene,a teraz idem k mame ,dam si tam maleho spat a budeme zavarat.

Ivetka aj David je stale uskucany,mna to neskutocne unavuje a vycerpava,ale to bude asi tym dlhym kojenim,tieto deticky su moc viazane na maminy. 😉

Matuskovi ku krasnemu rociku prajeme vela zdravicka,nech ho posluchaju rodicia 😀 ,vela radosti a stastia v zivote. 🙂

mary3
22. júl 2009

Ahojte...
My sme dnes ráno išli o 8 na prechádzku, ale malý bol strašne upišťaný tak sme sa po hodinke vrátili domov, najedol sa, chvilku sa pohral a už spí....

Matúškovi prajeme tiež všetko len to najlepšie, hlavne veľa zdravíčka....

michaela2410
22. júl 2009

Zdravim vas vsetkych, znamych aj neznamych.

Danka K. (Krajcatko) ja som vas nezanedbala, ale NM a okolie bolo blizsie, tak som ich pozdravila, ale potom mi mm vzal pc, lebo musel cosi robit do roboty, tak som sa sem dostala az dnes. Ale uz som vsetko napravila 😎

mirkaff
22. júl 2009

zdravim.......
jej dovolenkarka uz som si Ta precitala v Tirackach....musela som k Vam zabludit.....

no tak aj my prajeme Matuskovi k 1.rociku vela zdravia,stastia a stastne bezstarostne detstvo 😀 😀 😀

nas smoulo az cil zaspal..jednoducho nebolo casu na spanok..dobedu sme boli u MM babky ,,potom sa clapotal v bazene a konecne sa unavil a zalomil......

Natsa presne ako nas Ondrejko....ked sme u nasich,najprv jak lepidlom prilepeny,,len sa liepe po mne,,chvilkami aj ako keby ma nevidel........len sa utesujem ze sak ked bude mat tri roky bude ma mat "na haku".....

no a ja idem dojest vysmazany syr a za MM do podkrovia pomoct olistovavat izby,,nech to mame cim skor hotove,,uz sa tesim ked tam pojdeme spat.....
baby a co planujete zajtra varit??nieco poradte......mne uz sa minaju napady......

michaela2410
22. júl 2009

mirka, o durdikovi som ti napisala v tirackach
a varit idem ochvilu langose 😀 ale jest nebudem, nejako ma neposlucha brucho ☹

natsa
22. júl 2009

Ahojte Mirka skus zavolat durdikovy či tam je ja by som ti tam zašla kuknut keby som nebola u našich.Po obede som išla k našim na zahradu malý reval jak tur v kočári všetci po nás kukali hlavne po mne že prečo ho neutíšim.Prebalený a napapaný bol jednoducho s achcel niesť na rukách nechala soim ho hukať ked som tam doletela tak zaspal potom som mu napustila bazenik a na večer sme išli domov,mama robila lusky tak jej ichporozhadzoval no keby ste vedeli aký je tu bordel.Osprchujem sa a za chvýlu so mna teče.No povedzte na čo je to leto?Keby ho aj zrušili tak by som sa nenahnevala 😀

natsa
22. júl 2009
mirkaff
22. júl 2009

Natsa tam som volala ix krat,,nikdy mi nedvihli,,,a ked som chcela vediet vysledky z odberov tak som poslala MM nech im tam zaklope a spyta sa,lebo telefon ako keby nepoculi......

no my sme sa boli navecer trosku previezt na bicykli,,bola som vratit Avonovy katalog,,noa stretli sme sa aj s Lienku 55,,ale tak mi blistalo slnko do oci ze som ju ledva zbadala za sklom auta..asi isla od maminy

inak tiez to je podobne aj u nas,,akurat stym rozdielom ze nasho ked posadime do kocika tak zostane vyskereny od ucha k uchu,,jemu sa v kociku straaaasne paci.......

boze Miska a ja ze ste v chorvatsku aj vy...no doteraz som v tom normalne bola ze aj vy ste tam 😀

Natsa dobra papanka 😝 😝 😝 ale to by som jedla asi len ja a maly.a MM by mi to ofrflal,,on cukinu a patizony nemusi....ale uz som vytiahla z mrazaka zajaca tak spravim zajaca na smotane s cestovinou 😝

jarabicka
22. júl 2009

Ahojte baby, asi tu nikoho niet, ale aspoň vás s Kubkom pozdravíme 😉

lienka55
22. júl 2009

Dobry vecer,
my sme uz doma, pozavarali sme,ocistila som mamine cibulu,vybehla som aj do Mesta,ale nikoho zanameho som nestretla,ved komu by sa aj chcelo ist do takej horucavy. 😝
Bola som popozerat ceny veci co by som chcela Davidovi k narodkam kupit,ale asi mu to objednam cez net,je to pohodlnejsie,nieco aj lacnejsie a nebavi ma behat po obchodoch. 😝
Zajtra ma dojdu pozriet moje dve naj kamosky z detstva,tak sa tesim,musim upratat a nieco nechystat.My sme boli taka trojka. 😀

Ivetka volala som dnes s Husenicovou a sme objednani na 18.9.,august ma uz plny.
Mirka,ano isli sme od maminy. 😉

jarabicka
22. júl 2009

Lienka, ty si teda šikuľka 😉 ...ja som dnes akurát stihla uhorky pozavárať a lusky dať do mrazáku...no aspoň čo to...a na budúci týždeň hajde na východ 🙂

lienka55
22. júl 2009

No a ty si nie si sikulka,ved aj ty si toho postihala. 😉
Tak ides k vasim?Pekne si to tam uzi ,a hlavne vasi Jakubka.

jarabicka
22. júl 2009

...ďakujem...si zlatá...ale neviem ako to všetko bude a dopadne...mamina mala cez víkend ľahkú mozgovú príhodu, je v nemocnici...bojím sa o ňu...tak sa tešila na Jakubka ☹ ...

renuskacool
22. júl 2009

Aj ja som dnes veru makala-cviklu som zavarala.......Uff som narobená!!!! 😅 😅

lienka55
22. júl 2009

Evka tak to mi je luto,dufam,ze sa zotavi dovtedy.
renuska ja moc cvilku nemusim 😝 ,ale moja svokra z nej robi vynikajuci sirup a je velmi zdravi. 😉

renuskacool
22. júl 2009

lienka55, sirup?To som ešte nepočula......Ako sa to robí?Ja cviklu milujem!Možem ju jest s hocičím..... 😎

lienka55
22. júl 2009

To ja neviem,musela by som sa spytat svokry.

mary3
23. júl 2009

Ahojte babule, trošku to tu posuniem.... malý zaspal tak sa idem naobedovať a koníkovať dalej 🙂

natsa
23. júl 2009

Ahojte,Leni chceli ste sa dať fotit k dvom ročkom?mi tam pojdeme ked bude mať malý rok dufam že nebude mať v oktobri plné už som zvedavá na fotky ako malý zasa podrástol ved som ho ešte naživo ani nevidela.
KEDY DáME STRETKO?
Dnmes som nechapala malý mi prespal celu noc v kuse čo sa nikdy nestalo

michaela2410
23. júl 2009

ahojte, mame siestu, vsetci chlopi obeduju, ja mam trocha dietku, lebo mi haproval zaludok 😖 tak som si vas isla precitat

lienka55
23. júl 2009

Ahojte,
ozehlene,povysavane,zapekam cestovinu,maly spi a ja oddychujem pri konovi. 🙂
Ivetka chcela som sa objednat 20.8.lebo ideme na kontrolu do BA nech to mam jednou ranou,ale august ma uz plny,tak ideme v septembri,no a ked chces na oktober,tak jej radsej zavolaj skor.Ano,to bude fotenie k 2rockom.
No a to stretko necháme ked bude trosku chladnejsie a budu vsetci doma z dovoleniek. 😉 🙂

krajcatko
23. júl 2009

mirka,neviem,ci si to citala,tak ti pisem sem ,nasa janka ti odpisala, ze durdik ordinuje az od 27.7. inak ako si s nim spokojna? ja som k nemu chodila, ale som rada,ze uz nechodim. moc sa mi nepacil, ale v meste to je s tymi gyn. hrozne

natsa
23. júl 2009

dani a ku komu chodíš?Máš pravdu v meste neni z čoho vyberať inak Durdík neni podla mna odborník všetko musíš z neho tahat

simasa
23. júl 2009

Leni, kam sa idete fotit vy?

mirkaff
23. júl 2009

zdravim.....

tak mi sme boli fandit tatovi na futbale......s Durdikom,,no spokojnost?? zatial v pohode,,i ked ako napisala Natsa,tahat ako z chlpatej deky,,i ked raz som zazila aj Suleka,ale "no coment"
a inak popravde.niet si z coho vyberat......napr.svokra chodi ku Kouzilovej .,a dokonca je s nu spokojna.Krajcatko chodis do Cachtic alebo do TN?? no ja by som hned isla k Jankovskemu......len keby som to nemala daleko..

natsa
23. júl 2009

Mirka vieš že aj ja som rozmýšlala nad ním ale MM povedal či mi šibe tak daleko.Inak u mna je 1 Kaščák to je pán doktor.

mirkaff
23. júl 2009

jak keby boli ty chlapi rovnaky..napr.moja segra starsia chodi k Hermannovej do TN..sice ma specializaciu na detsku gynekologiu ale ze ma aj zeny..vravi sa o nej ze je trosku odmerana,,ja ju poznam len tak z videnia z nemocnice ale ona je s nu strasne spokojna..ona mavala velke problemy a az pri Hermannovej sa z toho po piatich rokoch dostala....Natsa ty chodis tiez tam kde ja??

lienka55
23. júl 2009

silvi ideme do Senca,boli sme tam aj ked mal maly rok,bola som spokojna,tak ideme aj teraz.

Ja som spokojna s Kovacom,aj ked najradsej by som chodila k Jankovskemu,ale je to daleko a ma toho straaane vela.

michaela2410
23. júl 2009

ked tu rozoberate gynekologov, tiez by som durdika vymenila, ale v meste a okoli si viac nevyberies 😖
Kascak? no komment 😠 som na neho nas...ale nechcem to tu rozoberat, uz nechcem mat s nim nic spolocne, hoci cisarak mi spravil rychlo, lebo islo asi aj o zivot ☹