Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
15. sep 2009

Čauko baby, tak ako ste strávili dnešný deň???...my sme boli s Kubkom na Beckovskom hrade, potom v Kúrii na kávičku a tak, trošku sme si urobili lážo-plážo deň... 😉

...baby, ak bude treba tortičku, tak ak budete poslúchať nejaké to pečenie dohodneme, ak bude pekárka voľná 😉 ...ozaj pečie nádherné a aj chuťovo výborné torty, aspoň mne chutia...ona ich má aj niekde na facebooku pofotené, by ste sa došťali aké sú nádherné 🙂

michaela2410
15. sep 2009

jarabicka, tak sa popytaj a daj nejaky link, kde by sme okukli. Ja asi budem potrebovat nejaku na november, strykova zena ma patdesiatku, tak by som nejaku napaditu prijala. 😎

michaela2410
15. sep 2009

Inak, ako sa mate? ja som dnes s chalanmi bola u nasich, robili sme gulas a deti sa vybehali. Tomas kasle este dost, tak zajtra sa este skolka nekona, ale Lukasa uz poslem, jemu to celkom pekne ustupilo.

lienka55
15. sep 2009

Dnes rano som nasla Davidovi v rozkroku piaka-kliesta.MM mu ho vytiahol ale aj tak sa bojim co bude,ake su nasledky alebo co sa deje potom,......
Ostalo mu to tam take cervene,tak mam strach,neviem ci mam volat aj dr.?

natsa
15. sep 2009

lienka ja by som volala ve za to nič nedáš.

yamahafazer
16. sep 2009

ahojte 🙂 dlho som tu nebola lebo sme mali pokazeny pc,ale uz mame novy tak sa sem hadam dostanem niekedy a este sme prisly aj o dost fotiek malej 😠 krasny den 😵

lulu723
16. sep 2009

Ahojte baby 🙂 Miska ja som ten link uz sem davala teda aspon myslim,ze je to ta ista baba.

medirelka
16. sep 2009

Ahojte,

možno to až tak nesúvisí s tým, o čom sa tu debatí, ale na druhej strane možno niekomu pomôže. Mali sme v nedeľu krst a objednala som tortu v Aztéku. Mala byť tvarohová s ovocím. Stála 50 EUR ale "nestála" ani za 5....Nebol tam ani jeden kúsok ovocia, iba tvaroh a tenká vrstva džemu. To by zvládla hocijaká domáca gazdinká. Meno na torte bolo napísané úplne malým a ešte navyše i kostrbatým písmom. Ak uvažujete objednávať tu zákusky alebo tortu, možno som vám ušetrila pár eur...

natsa
16. sep 2009

a kdeje Azték? to je nejakaá cukráren?Neni nad to ked si to dáš niekomu upiecť doma

lienka55
16. sep 2009

Ahojte,
dnes doobeda sme boli v PN na nakupy v DM,do konca septembra treba vyuzit zlavy na tie kuponiky co sa lepia na letacik,lebo potom maju prichystane nejake nove akcie.
Zatavila som sa aj v Tescu,maju vypredaje veci,tak sa Davidovi nieco uslo.
Volala som aj dr. ohladne toho pijaka,malo by to byt v poriadku,mam to sledovat.Robim zapekanu cestovinu so sunkou a brokolicou a poobede idem kadernicke.

Ani ja neviem kde je Aztek?

lenca13
16. sep 2009

ahojte Aztek je v Povazane dole kde bola kedysi restika

natsa
16. sep 2009

No musím aj ja ešte využit tu zlavu už mám nalepenu plnu kartičku.hm tu cestovinu by som si dala,ja budem zajtra piect smotanovu pizzu z kukuricou.Jaj ved tam som bola, ale zákusky tam maju dobré.Lienka a kam chodíš ku kaderníčke?

lenca13
16. sep 2009

Natsa zakusky tam maju veru dobre no davno som tam nebola a tu zlavu musim aj ja vyuzit len DM v meste stahuju bude otvorena az v piatok

lienka55
16. sep 2009

lenca13 minule som ti pisala,ze co je s tebou,preco sem chodis tak malo,respektive vobec a neodpisala si mi.

Ivetka chodim do Castkoviec,chodim k nej uz odvtedy ako som sa vydavala.Som maximalne spokojna,nadmieru.

Ozik,zienky dnes mam s mm 3vyrocie.Uz som mu volala,ze ci vie co je dnes a akosi trosku pozabudol. 😀

lienka55
16. sep 2009

A kam DMku stahuju?

lenca13
16. sep 2009

Leni nemam akosi cas vies dve det a hlavne cez prazdniny ked som mala doma Radku 😉 budem sa snazit sem tam nakuknut 😅 😅 😅 😝
DM stahuju na namestie vedla zmrzliny a bude tam aj nova predajnu nabytku tusim DREVONA

lienka55
16. sep 2009

To je tam kde to postavili taku novu velku budovu?

lenca13
16. sep 2009

Ano tam

lulu723
16. sep 2009

Prajem vsetko najlepsie Ludmilka vela zdravia,stastia,lasky a nech ju vsetko zle obchadza.Cmukyyyyyyyy 😀

lulu723
16. sep 2009

jeeee dakujem potesila si ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
16. sep 2009

aj ja prajem lulu všetko naj naj naj.... 😎 😀

ako sa máte baby????

jarabicka pozerala som si foto..malý je kráááásny -kde ste krstili????

torta bola super....waw-klobuk dolu ....ja teraz budem viki davať robiť v čachticiach tak som zvedavá....

minulý rok mala odtialto aaale bola moooc velká a nemlubila sa mi na vyzor....ale chutovo bola mnam ved bola domaca.

jarabicka
16. sep 2009

Lulu, všetko naj k meninkám, nech Erička a mangel poslúchajú 😉

Rikarr, krstili sme v Humennom v grécko-katolíckom kostole, u tak fešného farára 😉

natsa
16. sep 2009

Taj ka sa pripájam ku gratulácii.Je musim vam napísat.Včera sa MM zdr... vylizol hore na vanu a chcel dočiahnut taku chemikáliu na hajzel máme to vysoko nad vanou,šmikli sa mu nohy a strhol zo sebou aj šnúru na prádlo.Ostali mu len nohy trčať z vane,skoro som sa poščala.Potom to tam celé doobedie montoval nadával ako pohan.

lulu723
16. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ivetka dobre som sa nasmiala.tak hovoril,ze vcera mal tvoj stastny den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
16. sep 2009

natsa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa rehocem pri PC ked si to predstavím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to ako ked sa moj zložil do postele ked sme mali ešte rozahovací gauč namiesto postele 😀 😀 😀

natsa
17. sep 2009

Dobré ránečko.Tak ja som už asi vyspaná.Malý si zmyslel o 4.30 že je vyspaný potom sa začal za chvýlu ukladat no nemohol sa asi uložit stridal všelijaké polohy no nie a nie zapat.Tak som ho zobrala do obývačky a tam mi za chvýlu zaspal.tak som ho znova preniesla k tatkovi.No ja som sa asi nadočista prebrala.teraz tu čumákujem a snorím.no ale pojdem si asi za chvýlu lahnut lebo cez den budem ako taká máčalka

rikarr
17. sep 2009

jééé natsa-----videla si vôbec na monitor???????ja o takej hodine neviem čia som 😀

andreao
17. sep 2009

Ahojte,
no my sme sa chystali von, akosi z toho nic nebude, lebo zacalo poprchat.....
Teraz este tak vymysliet malej program....

natsa
17. sep 2009

No už som si zvykla boli časi ked som spávala do 11tej 😀

rikarr
17. sep 2009

u nas hrozne leje...doobeda malá kukala barbie a robili sme si domacu plastelinu ...bavilo ju to...bodaj by nie ved pol kuchyne mám oranžovej a aj ruky 😀 😀 😀 😀 ked sa zobudí budeme modelovať a potom si to upečieme na pamiatku