Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
20. okt 2009

☹ aj ja scem ist 😒 zas dalšie stretko čo premeškame 😠

mužo konečne došiel domov..auto v sesrvise .diagnoza bude jasna o tyžden ale vyzerá to na vymenu mozgu -čiže motora ..ma porazi..asi si tie prachy na to vyserkám a budem na nich sedeť 😀 🙄

zrovna včul sa musi poondiť vrrrrrrrrrrr

natsa
20. okt 2009

Nie lulu Zuza sa určite nevolá ona robila somnou prve ma dievča a chlapček sa volá Kristián už može mať 2 roky viem že jej muž robí v Bille taký malý len si nemožem zmyslet na meno ale to je jedno.
Dobre Mirka tak ked náhodou tak zavolám.
Baby ja sa taktešííím že idem konečne na stretko.
mirka šak o 15

janette4
20. okt 2009

Ludka,veď aj ja idem autobusom,lebo môj bude v robote.akurát večer možno príde pre nás.

Ivet,aj ja sa teším,minule bolo super.som zvedavá,koľko nás tam bude.

Inak,dlho tu nebola Mary3 ani Lenca13,neviete,čo je s nimi?ani Simasa sem už tuším nechodí.

Erika,to je škoda,že zasa nebudete môcť prísť.tak snáď na jar,to už budeš pekne guľatá 😉

lulu723
20. okt 2009

Zanka ja naozaj nepridem z materskej mi prd ostalo,lebo dnes mi necakane dosla podprda co mi kurier poslal tak som vsetky eurace na nu dala a ked dosiel moj domov a pytal sa,ze ci mam peniaze ja ze uz nie a on,ze super,lebo zaplatil hypoteku dnes a sme v pr..de..li.vcul asi budeme zit zo vzduchu,alebo co.tak ma to sere aj z poondenymi peniazmi ☹

michaela2410
20. okt 2009

ahojte, tak asi prideme aj my, ak nebude prsat, len ak by sme nestihali, tak neviem, ci vas najdem. Ale ved asi hned o tretej odtial (od fontany) asi nevypadnete. Len aby to nedopadlo ako vtedy v lete, ze som prisla len ja a nikto viac 😖 😠 Tak urcite aspon niekto pridite.

michaela2410
20. okt 2009

Zanka, diky za tel. cislo.
Inak, od pondelka mame skratene vyucko, aj dnes sme mali, lebo mame pokazene kurenie. Hlavne, ze od leta sa robil novy kotol, tak sme sa tesili, ale ked to spustili, cosi nefunguje, tak mrzneme...Ale da sa to, hoci sme riadne ulietani. Mame pol hodinove hodiny a patminutove prestavky. To pomaly nestiham zbehnut ani do kabinetu, aby som si zobrala pomocky na dalsiu hodinu. No ale som rada, ze sa uci, lebo potom by nam to chybalo oducene.
Neviem, ci to bude aj zajtra, mna by to celkom potesilo, koncila by som uz o pol jedenastej, miesto o pol jednej. Musim ist na urady cosi vybavit, tak by to dobre padlo 😉
A este sa musim ist dat objednat holicke. Rozhodla som sa ze skusim melir, tak neviem...ale nech som pekna, ked budem od soboty zase o rok starsia 😝 ...ale ved hovori sa, ze clovek je tak stary, na kolko sa citi 😀

natsa
21. okt 2009

Prvá?včera naše malé spravilo 2 krôčiky ale take tarbavé ale boli.aj sa mu podarí ustát bez držania ked zabudne že stojí.Pred chvýlou mi spadol z postele ale na koberec našla som ho sedieť.Dám ho do prostriedka a za chvýlu je nakraji.

mirkaff
21. okt 2009

zdravim...

no ja som jarabicke aj mary3 posielala IP ohladne stretka,,zatial ani jedna nic......mozno ze Kubko je marod a mary je niekde v Prejte......alebo zarabaju surodencov a serkaju na nas 😀 😀 😀

Natsa sak mne to potom doslo.....no Zanka veruze ta ulozenu nemam,ja viem,,mam pruser jak sv.ina ale hned ako mi posles smsku si ta ulozim...SLUBUJEEEEMMM 😀

dobedu ma dojst segra,este cakam kym nam dovezu gumy ,nech to vyplatim,,a pobede mozme ist na rajzi...ako to pomenoval MM ,,inak babuse zoberte niektora aj fotak,,my od nasho nemozme najst kartu.....

inak som zvedava ci sa ten nas maly bude mat k ericke...ak teda dojde...... 🙂

lulu723
21. okt 2009

Ahojte Mirka no neprideme to by sa musel stat zazrak,aby sme prisli.nemam ist za co na bus a moj je uz na Brestovci a koly mne sa nebude trepat za mnu a naspet. ☹

janette4
21. okt 2009

ludka, autobus do mesta aj s malou stojí 0,85€.všetky by sme boli radi,keby ste prišli.

a inak babuše, dobré ránko.vyzerá to,že aj počasie nám praje,jupííí 😉

mirkaff
21. okt 2009

zanka cakam na tu sms 😀

Ludka Zanka to napisala najvistiznejsie,,ja dufam ze si to tu precita aj Jarabicka a ze pride medzi nas,,Ludka ved ty mas na nu cislo,sak jej posli smsku ze je stretko,ked nebola na konovi tak hadam ani nevie ze sa niake schyluje...alebo mi to jej cislo posli na IP ja jej lahko brnknem.....s tym problem nemam

boze ten nas zazrak stihol pohadzat kocky z toho jarmocneho vlacika uz do zachoda,ja som tam naliala domestos a on rychlo po mne,no sak dala som ich bokom,neviem ci ich mam vyhodit alebo ze sak domestos je dezinfekcia,tak uvidim co povie MM......minule tam hodil maleho plysaka,tak ten letel rovno do popelnice........

no tak sa babuse vytesujem ze Vas konecne uvidim,,,,,, 😀

lulu723
21. okt 2009

hej hned jej napisem,ze je stretko a ja este uvidim ci dobehnem podla toho dokedy bude spat mala,lebo bus nam ide tusim nejako okolo 14 a potom az neviem ci za nejake 2 hodky.

lulu723
21. okt 2009

no tak baby Evke som napisala este mi neodpisala a volala som poloviciakovi 😀 to je smiesne slovo a dovolil mi zobrat z prasatka nejake eurace tak asi prideme.

a Evka mi prave napisala,ze jej nejde net a o nicom nevedela,ale ju prehovaram,aby isla 😉

lulu723
21. okt 2009

ocujte baby ja pridem az o pol 4,lebo ked tam budem stepovat uz od 14 to sa mi zda dlho oki?

natsa
21. okt 2009

Ahojte,no tolko detí nakrmit ved by som ich krmila do večera a výchova?to sa hádam ani nedá.Tak sa dokoiepte všetky.Mirka mám už konečne uložené tvoje číslo.Mne sa zdá že sme si raz vymienali čísla ale ja tururúúúúú som si ho asi neuložila.

mirkaff
21. okt 2009

tak dufam teda ze sa nas zucastni co najviac,,Lulu este zlom Evku,,,a ze nech sa tolko neprieci,,sice jej kubka nenakojime ale popestovat neni problem.......

mne ide bus o druhej,este chcem ist obom deckam pozret zimne capice.....ale sak natsa popripade brnkni ked sa budes blizit k namestiu.......ja inak tvoje cislo nemam,tak ti nebrnknem..a Zankine tiez nemam.....

lulu723
21. okt 2009

no ja som malu dala spat nech neni zla jak 100 certov a dnes jej dosli tie cizmicky a aj lizatko tam mala a jak som jej ich davala na nozky tak ona neviem ako odbalila lizatko a uz ho zvachlala.

a Evku som prehovarala,ale asi nepride z babetkom je to tazko ked este nemoze ani roztek papat kebyze je zly a uz mu je dlho.

lulu723
21. okt 2009

jee Zanka mi by sme maly ist zajtra na povinne ockovanie vsak?ja by som aj isla,ale moj asi musi robit tak pojdeme pravdepodobne az na buduci tyzden 😉

natsa
21. okt 2009

tak evka nepríde?ved sa tešila na stretko

haslerkaaa
21. okt 2009

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu. Ja som z Myjavy, a tu ze tento rok nie je plavanie s babatkami. Preto sa chcem spytat kam chodite plavat vy, ako ste spokojne, a pripadne ci mi poskytnete nejaky kontakt. Dakujem !

mary3
21. okt 2009

Čaute babule, ja na vás neserkám ( Miri 🙂 ) len moc nestíham tak som nepísala.... ale ak stihneme tak dobehneme aj my nachvilku 🙂

lulu723
21. okt 2009

mary dobehni ja tam budem tiez len na chvilku a o pol 6 uz aj utekam domov,lebo Erika by ma asi zozrala 😀

mirkaff
21. okt 2009

tak my sme pomaly na odchode,,bus nam ide 14.15 hod.....ale sak idem pokukat este capice......a asi brnknem Ivetke,nech nestolverkujem pri fontane sama

Haslerka neviem ci je nieco v meste,asi ani nie.......a zvlast pre babinka,,,tak plavame doma vo vani 🙂

janette4
21. okt 2009

haslerka, v Meste plávanie pre bábätká nie je,najbližšieje v TN.

Ludka, my pôjdeme naporadňu až budúci týždeň.a som rada,že nakoniec prídete. 😉

mirkaff
21. okt 2009

http://magazin.atlas.sk/zdravie/zdravie-a-choro...

a kde je navod kto bude varit,prat,zehlit,raz za den nakrmi deti 😀 😀 😀

michaela2410
21. okt 2009

Haslerka, mozno by si mala blizko aj do Piestan, chodi tam svagrina a je spokojna. Idem pohladat kontakt.

lienka55
21. okt 2009

Ahojte,
ja od rana beham,vybavovacky mm,uz som unavena.Idem sa odreagovat a spravit jeden aranzman na hrob.
Ako dopadlo stretko kto vsetko bol???

michaela2410
21. okt 2009

neviem ho najst, ak nezabudnem, zistim inokedy.

natsa
21. okt 2009

Ahojte.No bolo nám super toto by som mohla absolvovat furt.Malá mi po cest zaspal bol spoločensky unavený,neviem či bude spat do rána,spí v kočíku.Dnes boli detičky ukážkové aspon sudim podla nášho,doma robí hnusobu,nevie sa sám zahrat nosil by sa na rukách alebo je zavesený na cecku.Poprípade vreščí ako pavian.Budete niektorá dávat fotky zo stretka,ja by som tam tiež pridala to čo som ja nafotila.viem že ste nejaký album zakladali tak tam by sa to mohlo dať.