Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
12. nov 2009

Cavicek baby nasa uz nema hnacky,ale predchadzajuce 2 noci boli otrasne.ja som vobec nespala a chodila som jak matoha.vcera som bola u svagriny a prisla tam jedna babenka z Mary Kay ci jak sa to pise a aj mi vycistila plet a hned aj namalovala taka som bola vytesena a ten moj sa hned pytal kolko ho to bude stat.no zatial nic,ale v sobotu maju nejaky vecierok tak som tam pozvana tak zase pridem vymalovana jak vajce 😀

janette4
12. nov 2009

Ludka, aj to občas treba.my máme otrasné dni a noci už asi dva týždne.Už som hrozne vyčerpaná,po malom len húkam.na budúci víkend som ho chcela dať k našim a trochu si odpočinúť a dneska mi mama volala,že zas majú povinné soboty.takže zase nič.potom už budú robiť predvianočné upratovanie, mama bude vypekať pre "kobylky",takže tento rok ma oddych určite nečaká 😢

Noc sme prežili celkom ok, spravila som taký maglajz z ryže a banánov, chúďa bol hladný,vypil aj to.ale ešte ho preháňa,zajtra ideme na kontrolu.pred chvíľou mi os...l celú postieľku 😝

mirkaff
12. nov 2009

ahojte...
co sa roztrhol mech s tymi hnusnymi chorobami 😖
Lulu tak ty si cil za herecku,,ze ze,,takto odborne namalovana,,este aj s pozvanku...to by som brala aj ja....

Natsa tu uz si asi u Vasich..ze 🙂 inak diky ze si nam vcera poradila,,MM bol z toho vystresovany viac ako ja,a potom pred Myjavou si mi dosla na mysel ty,este som mu povedala ze ja mam Natsu,,pomenovala som ta nickom nie menom,,trubka zo mna.....no a dnes sme ju boli zaviest na prijem.......na Myjavu....v TN nulovy zaujem...

michaela2410
12. nov 2009

Ahojte! K tym hnačkam...vraj je dobra ta Bio gaia, ale je vraj dost draha, len som citala, ze na taketo stavy pomaha.

A ozaj, uz aj ja som na facebooku a mam farmu, ani neviem zarabat a nejako sa mi to tam nerozrasta 😢

janette4
12. nov 2009

Miška, musíš si popridávať priateľov,ktorých si dáš potom za susedov.budúti posielať darčeky, hnojiť a pod.napíš mi do Ip celé tvoje meno, ja si ťa pridám.a daj si na FB do hľadať Modry konik, nájde ti skupinu z modrého koníka atie si môžeš rad radom popridávať

natsa
12. nov 2009

Ahojte tak už som u našich.Mirka ked ste tesne pred Myjavu na kopci tak tá nemocnica je vidiet.Neviem či som ti poradila ale snažila som sa.
miška tak aj teba drapla farma?ja som závislá.zanka prosím ta kedy ti to ponúklo ten kvetinový stánok?ja stále sadím kvety a nič 😖

janette4
12. nov 2009

ivetka,sadila som vyše týždňa.pozri si to v building,je to hneď prvé.

mirka a kto je maród?dúfam,že nie Martinka 😒

No my sme sa teraz hodinu mordovali vo vani s malým,pokúšali sme sa odobrať moč,ráno máme ísť na nefrológiu,ešte skúsim v noci a ráno a ked nič,kašlem na to,preobjednáme.horšie je,že mu nemôžeme ani nalepiť sáčok,keď to má všetko hrozne sparené.
a už som chorá aj ja.bolí ma hrdlo, dusí ma,nemôžem rozprávať(čo je asi najhoršie pre mňa 😀 😝 ) a sadá mi to na priedušky,takže paráda.

a dneska mám úplne super deň.Malý mi od rána až doteraz kým nešiel spať plakal, jedoval sa,nervačil,vrieskal,zúril, ked sme prišli doobeda z prechádzky,zalomila som kľúčik v zámku, potom mi malý okakal celú postieľku aj seba,keď som ho nechala chvíľku holého,nech sa mu to zaparené vetrá...no úplne super deň.Keď sa to začne j...ť,tak sa to j..e všetko 😠

natsa
12. nov 2009

jaj tak to sadím málo asi 4 dni

lulu723
12. nov 2009

Miska ja mam tu Bio gaiu,ale ja som na to zabudla,ze to mam a aj tak som radsej ked som isla k doktorovi vcera moj volal o vysledky a su v poriadku tak som rada.dnes bola mala na pocudovanie dobrucka aj moj ju zobral na chvilku do mesta,lebo si tam isiel nieco kupit tak aj ona bola a potom asi o pol 7 sa zacala jedovat a on jej furt vypraval co sa jej stalo no to do mna az 100 certov voslo a nadala som mu,ze co sa snu vyprava a vypytuje sa ked mu ani neodpovie sak co nevidi,ze by chcela uz buvat? tak sa snu vypraval stale a pomaly ju vyzliekal co som mala este väcsie nervy,lebo zacala az tak revat,ze sa pomaly nemohla nadychnut.kurnik sak ked mi decko reve,ze chce uz spat tak rychlo vyzlecem hodim do sprchy spravim kakao a ide spat,ale nie on sa snu musel cickat a aj to tak dopadlo,ze bola rozrevana a nedala sa utisit.idem spat,lebo uz ked to tu pisem tak som rozculena jak hovado tak cavte dobru nocku 🙄

mirkaff
13. nov 2009

dobre rano......
my sme tiez davali tu bio-gaiu,,sakramentsky draha kazda jedna kvapka......

bohuzial,,Martinka skoncila v nemocnici,vcera sme tam boli vyse dvoch hodin co ju prijimali,dnes ide za nu MM,cez robotu,,
ja som jak bechom prastena,v noci som hadam iba driemala,hlavu mi asi rozduje,,ale to je nic v porovnani s martinkinim stavom,,dnes ide na "capicu",,potom ju caka CT-cko.....chudatenko moje.....
a predstavte si ze v TN nam dali termin na neurologicke vysetrenie o dva tyzdne,chapete- akutny stav,tak este ze bola mudr.Ondriskova ochotna a vybavila nam Myjavu,,a cil bars som stara kobyla pisem a revem.....

michaela2410
13. nov 2009

babenky, ja by som si vas chcela pridat ako priatelky a susedy vo farmeville, ale neviem ako sa volate ☹

lulu723
13. nov 2009

Ahojte baby 😉 Mirka nieco mi uslo?co sa stalo z Martibkou?nieco vazne?juuuj babula nech sa rychlo uzdravi a nech rychlo doma 😒

Miska ja to sem aj napisem ako sa volam oki?tak mna tam najdes pod menom Ludmila Sadloňová 😉

Erika pridaj si ma ty na FB za priatelku mne to az doteraz nejde oki?

mirkaff
13. nov 2009

Miska tajne to nieje,,,,ved Vas mam ako sestry,
no takto sme dopadli,jednoducho zacalo to unavou po telesnej vychove,potom sa k tomu pridruzilo tocenie hlavy,velmi nizky tlak,tahanie do strany,dvojite videnie a ukrutne bolesti hlavy,trpnutie pravej ruky.dokonca nezabrali ani lieky na zvysenie tlaku ktore nasadlila kardiologicka,tak nam odporucili cim skor neurologiu,a ako som tu uz pisala ,,v TN nam dali termin o dva tyzdne,a to si nemozme dovolit,pretoze jej v skole nikto neuznal ze ma velke zdravotne problemy,same pisomky,teraz v piatej triede kopec novych predmetov......no uvidime co bude....MM uz cestuje ...budem mudrejsia ked povie co a ako dopadla ta capica,potom este to CT,a kadeco k tomu,ale dal by Pan Boh aby bola zdrava,a ja by som bola po tych vsetkych vysetreniach spkojna ze jej fakt nic nieje.....

no a ked uz si tu teda vylievam srdce tak si predstavte ze ta moja"dobra" svokra vcera vecer dosla a hovori mi,a kde je martinka,,tak ja ze dnes sme ju boli zaviest do nemocnice,,no a ona sa len opytala ze ci moc plakala ze ked som ju tam davala,tak som povedala ze sak co by nerevala ze ved sme jak pupocnou snurou spojene,a ona ze veru veru ste,a p..a ani sa neopytala ze preco ju dali do nemocnice,alebo ze co jej je....... 😖 ten jej mozog vymlety,,

boze jaka litania.......

janette4
13. nov 2009

Ahojte.Jéééjda,Miri, no dúfam,že to nebude niečo vážne a a Maťka bude zachvíľku doma.bože , v tých školách sú jak pripečený,tak keď s deckom chodíš po vyšetreniach,asi nebude simulovať,nie?joooj,normálne mám nervy na toto.
Inak,moja svokra je taká istá,keď sa stretneme,nikdy ju nenapadne opýtať sa,či sme zdravý,alebo čo. 😝

Ono taký prístup sme my zažili na MY na rtg,keď mal ten úraz.najprv na príjme ženská pindala,že čo je to za meno,ktoré je meno a ktoré priezvisko.tak som jej povedala,že meno je Matúš,Gregor priezvisko,že mne to príde dosť zrozumiteľné.Krútila hlavou,jak šiblá.potom nás tam nechali pol hodinu čakať,malý furt plakal,bol nervózny,unavený a milostivé sa vyprávali a keď sa uráčili nájsť si na nás čas,tak ženská na nás kričí:no podte s tým deckom s tú lebku.Presne ako som to napísala.ostala som na ňu kukať jak tela.Bárs by bolo v zdravotníctve čo najmenej takýchto imbecilných ľudí 😠

My sme dnes boli na kontrole, vo výtere salmonelóza nebola,lebo na tú mal podozrenie,ale ešte neboli všetky výsledky,ale nepozdávalo sa mu,že ešte tak často kaká,takže pokračujeme v diétnom režime a v stredu ideme na kontrolu.

Miri,ešte raz držím palce,nech to dobre dopadne,budem na Martinku myslieť 🙂

natsa
13. nov 2009

Ahojte no ked som u našich akosi mám malo času naši stale hovoria že mi tten počitač zoberu že sa malému nevenujem a tak.
Mirka moja no viem že ti je smutno,Chuda Martinka ja keby že mám dieta v nemocnici asi by som dušu vypustila kebyže by som tam sním nemohla byt.tiež by som revala kede by som chodila.No dufam že je v dobrých rukách a že jej zistia čo jej je a že bude za chvýlu zdravá.Mirka a kde leží?

mirkaff
14. nov 2009

ahojte.....
babulenky dakujem Vam za podporu,,lezi na detskom,"capica" je v poriadku,v pondelok maju robit CT-cko,,uvidime.

Zanka rafaello sa podarilo,a maly by to bol doslova jedol aj s kosickom,supla som tam este mandle,,ale fantasticky recept,,dakujem......

prajem pekny den.....
.inak natsa ked sme isli na tu Myjavu ten prvykrat ked som dovolala,tak Martinka si hned spomenula ze kto si,,ze jaj to je ta teta ze co mala maleho Danka,a bol skoro vecsi od ondrejka a pritom bol maly,,myslela to na mesiace,ze bol mladsi..... 🙂

natsa
14. nov 2009

ahojte,tak to je dobrá správa ked pá čapicu v poriadku.dohovie ako Lenka v tom írsku.No malý teraz drichme idem z mamu napiect zakusok lebo zajtra príde návšteva.
Vpodstate su všetky deti rovnako staré hore dole pár mesiacov.danko má vahu na roč.dieta iba velkostou je na 1.5ročné on je strašne dlhý ale už tak neraste

janette4
15. nov 2009

Ahojte.až na konci druhej strany sme boli,teda,dnes to tu akosi zanedbávate. 😀

my sme dnes boli u našich.chceli sme sa ísť pozrieť na tú výstavu plazov,ale vstupné 8€ na osobu sa mi teda zdalo moc. ☹ tak sme sa otočili a išli s malým na prechádzlu.inak krpec dnes spal necelú pol hodinu,tak som zvedavá,dokedy bude spať.

a ja som chorá jak sviňa.ešte že som sa dala zaočkovať,druhý a posledný krát v živote 😠

Mirka,ako sa má Martinka?Určite jej je smutno,že?našla si tam nejakú "kamarátku",aby jej nebolo dlho?

janette4
16. nov 2009

Haloooooo baby,kde ste?včera sama,dneska sama 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

natsa
16. nov 2009

Ahojte,no tuším sme všetky zaneprázdnené,chuda žanka musí to zachranovat.Včera prišla k našim pozriet kámoška ktorá ma rovnako starého syna ako ja je medzi nimi 2 dni rozdiel,taký boli spolu chutný mama im navarila bylinkový čajík tak chodili spolu do kuchyne pren a stále ho luchali obaja boli stále docikaný aj spolu večer papali hov.polievku.

lenkaaninka
17. nov 2009

ahojte baby...potrebovala by som vedieť t.č. na dr.Durdíka - gynekologa...ak niekto má tak prosím IP
díky moc.. 😉

michaela2410
17. nov 2009

Tak ahojte, po styroch dnoch, som myslela, ze budem citat hodinu v kuse a tu sa to velmi nepohlo 😖
Mali sme sa suprovo, len skoda, ze tak kratko. Bolo to tam skvele, len na moj vkus trocha drahe.
Vycvachtali sme sa v bazene, presli sa jaskynou Slobody, proste nic nam nechybalo. 😀

mirkaff
18. nov 2009

Zdravim.......

no babuse vy co ste emigrovali,??no sak aj ano,Lienka odletela,Miska sa tulala po jaskyniach,my sme najazdili vyse 200 kilakov za vikend,,Natsa aky je ten svet maly ze 😀 este sme sa aj stretli......inak ti poviem ze si neviem predstavit ze by som tam byvala,,a to sme neboli este ani na tych riadnych kopaniciach....

lenkaaninka k Durdikovi tu chodime vecsina, ale tam jednoducho nezdvyhaju telefony.....,napr.sestricka povie zavolajte si o vysledky ale dovolat sa nedokazes....jedine to vsetko vybavit osobne...... 😉

natsa
18. nov 2009

ahojte.mirka to je o zvyku ja som sa tam narodila takže to inak vnímam a neviem si predstaviť že by som sa narodila inde a som patrične hrdá že som myjavka je to najkrajšie mesto aj skalica sa mi páči.dnes som bola na myjave v detskom centre bola som tam prvý krát tak som tam nikoho nepoznala všetci tam boli ako doma.Danko bol chvýlu utiahnutý len sedel no potom sa otukal.no nebol ako doma všade pichnutý a nelietal ako metelica ani si neprevádzal.
inak kopanice na myjave su krásne raz by som tam chcela nať chalupu

janette4
18. nov 2009

Ahojte.Ivetka, a ty si ešte u Vašich?ja som myslela,že to len na víkend.asi som to zle pochopila.mne sa Myjava celkom páči.tiež je to asi o zvyku,kedysi by som tam ani nos nestrčila.

http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_id=usr-54450

a Lienka už by mala byť doma,nie?

Miška, tak si si oddýchla.to je super,že si si oddýchla.

my sme boli dnes na kontrole, dostal ATB,lebo k tým hnačkám má ešte aj teplotu,kašle a v spánku mi chrčí,asi to chytil odo mňa a výsledky výteru ešte stále neboli,tak povedal,že nasadí atb, a zabije dve muchy jednou ranou.dostal Biseptol,takže radosť podávať 😝

michaela2410
18. nov 2009

fuj, Biseptol je riadna gebuzina, k nemu urcite davaj nejake probiotika. ☹

janette4
18. nov 2009

Miška,probiotiká mu dávam už vyše týždňa,kvôli tým hnačkám

lienka55
18. nov 2009

Ahojte babule,
ano uz som doma od pondelka,len mam doma vsetko zameskane tak nestiham,este stale mam aj majstrov.Bolo super,len tam je stale vlhko a prsi tam.Nakupili sme si vela veci ,strasne lacne su tam znackove veci.
Myslela som ze vas po styroch dnoch nedocitam,ale tu bolo akosi mrtvo.
Co nove,zhrnte mi to tu. 😉

mirkaff
19. nov 2009

caute......
no kde ste vsetky?? sadite a zbierate na FB..,,ci co??
a co to stretko co sa tu o nom debatilo?? kedy sa mame tesit??

no Zanka nasa Martinka to tiez kedysi brala,no hnus,,brrreecka,,len som nevedela ze sa to aj takym drobcom predpisuje.....
inak z nemocky je uz slecna doma,dnes sme boli s prepustacou spravou u nasej dr.....nasadila sa liecba,,uvidime,.... 😖 a v decembri nas caka druhe dolezite vysetrenie,,...uz v TN ...

natsa
19. nov 2009

no ako si to tu viazne,ja som dnes vypadla preč na 2 hod bola som v oriflame neviem či sa mám na to dať.tak som si tam poklábosila.na to stretko hádam dočkáme na Martinku a na ostatné detičky ked budu fit.