Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
7. dec 2009

hodila som vikiné foto ako čaká mikulaša 😀 idem jesť lebo už mi čoši šramoce v bruchu

janette4
7. dec 2009

Mirka,neboj,medovníkové ti vydrží v chladničke aj 2týždne.

ja som tiež veru vešala,aj periny,aj všetko,aj umývala okná,až ku koncu tehu nie,to už som sa bála.ale keď som sa s niečim namýkala môj mi pindal,aj kvôli bruchu,aj kvôli astme,že potom mi bolo zle,svokra iné nemala,iba že nech len robím a nosím a vešiam a ja neviem,čo ešte,že aspoň ľahšie porodím.a jej dcérenka keď bola tehotná a prišla k rodičom na návštevu,keď som sa svokry pýtala,čo robí,nech príde na kávu,tak z 10tich razov mi 9krát odpovedala,že odpočíva,lebo je tehotná 😠 😠 😠

rikarr
7. dec 2009

ja mam zakazaneho kopa veci,, mam nizko placentu vraj tak preto, dokonca aj rychlu chodzu mam zakazanú lebo ma pri nej boli brucho, umyvať podlahy a podobne....moj my frfle doma že tu mame brajgel,že sme to nemavali a podobne ale sam od seba sa nezdvihne že by mi pomohol, aj keby sme mali v obyvke na zemi nasr.ané tak to prekročí 😠 musim mu fuuurt hovoriť čo treba a on to so žundraním urobí. a ked dlho nerobí nič a spravim to ja tak mi hundre že ved to mam zakazané čo sa namýkam 😠 😀 napr. v sobotu ,došli sme s nakupu, tašky sme položili pri vchodove dvere a ja som si po jednej nosila do kuchyne a vykladala a hovorim mu dones mi tie ostatné tašky(tie ťažké s mineralkami a podobne)a on niiič pohoda, len si leženkal na gauči lebo bol unavenučký z nakupu 😠 a ked som to trepala sama do kuchyne tak sa z neho až parilo že čo to nosím---no ale mam ja čakať pol dna kedy sa mu uráči........niekedy je ich nakopať malo,som zvedavá ked budem v porodke a budeme mať isť domov či aspon prach utrie

moncika15
7. dec 2009

ahojte 🙂
rikarr, preeeesne takto to mane aj mi doma 😅 mozem ho 30x prosit nex nieco spravi ale on ma furt cas.az ked vidi ze som to zacala robit tak dobehne a vytrhne mi vysavac, praxovku, nakupnu tasku.... z ruky a ponadava mi ze preco som na neho nepockala 😕
ja sice tehotna nie som ale tiez mam obmedzenia koli umelym oplodneniam a pri stimulacii

mirkaff
7. dec 2009

tak babulky medovniky som upiekla,,teda zamestnala som martinku,a aj maly sa pridal,nechcite vidiet ako vypada kuchyna,muku som zmietla zo stola,pozmetala ale tri plechy su neumyte a k tomu sa nazbieral este iny riad,mam strach ze sa toho moj dotkne,,a cil keby som Vam odfotila ten zmochel co sa vecer vyzliekal,no nechapete,proste som mu to nechala,ze sak ako si odlozil tak si najde.......Rikarr presne si to vystihla,aj keby bolo nas..rate obide,tak je to aj u nas.....
no a ked si tu spomenula tu porodnicu,,nam kazali doniest pre malinke aj niake oblecenie,lebo ked sa mi mrnous niak pohol alebo neviem ci ja som bola taka lava,proste sa mi pocural prave pri prebalovani,cicka mu isla kade tade,,typicky chlap,,no a sestricka nadavala ked som kazdu chvilu isla pre plachtu,alebo dupacky,no tak som kazala mojmu ze doma v skrinke su dve policky,v hornej su novucicke veci a v tej spodnej su take veci ,uz obnosene po nasich deckach,ze tych nech sa nechyta,lebo sem tam niaky nevypratelny fliacik a aj velkost tak na 4 mesacne .tak som mu vyslovene prikazala ze nech donese z tych novych nachystanych veciciek.....baby ja som myslela ze od nervov stratim mlieko,,asi si viete predstavit co mi doniesol,ja som to tam od nervov pohadzala do kosa,a ked som dosla domov a pytam sa preco mi doniesol tie stare veci tak on povedal ze to nechystal on ale jeho tatko...... ne..je..blo .. by vas,,stary sa hrabal v mojich skrinkach,,

Zanka moja svokra velice ze ked dojdem domov tak ze bude varit aj pre nas,,prvy den uvarila fazulovu polievku s udenym,,sak kojaca maminka vyskusaj sa najest,,na druhy den nevarila nic,sak naco,treti den urobila segedinsky,,sak vyskusaj sa kojaca maminka najest, stvrty den nic,sak naco sa prezierat,a v piatok urobila rajcinovu polievku..bohaty jedalny listok a hned na druhy den ma to nasralo,vynadala som tomu mojmu de..bilovi ze sak ja si aj tak pre seba musim varit,a predstavte si ze sak co je na tom ze ked by som zjedla to co ona uvarila,,alebo ked mal Ondrejko asi styri mesiace a strazila ho tak dopil svoj cajik a ona kr..ava nie aby mu uvarila caj lez mu naliala ananasovej stavy z konzervy.....este ze bol malinky taky odolny a ze to nemalo take nasledky a ze sa ona este priznala ze akej sladkej stavicky mu dala,,

lienka55
7. dec 2009

Ahojte babule,
tak my sme od vcera doma,aj som si vas stihla na hoteli narychlo precitat,ale nemala som cas uz vam odpisat.Bolo celkom fajn,maly to zvladal super,z coho som mala najvacsi strach.
Dnes dobieham,periem,umyla wc a kupelnu,varila,este mam umyt chodbu a schody a chcela by som zacat tento tyzden piect,neviem ci sa mi to podari.

mirka skore uzdravenie ti prajeme. 🙂

ivet uz mam fotky,neviem ci sa mi podari dnes alebo zajtra hodit ich na fb,len som strasne nasr....a,lebo to nie su fotky,ale taka knizka urobena, plus cd a ked chces fotky musis si ich dat zvlast rozmnozit.A este k tomu stalo to omnoho viac ako minule,takze sme tam boli posledny krat. 😠

moncika,ahoj,davno si sa neozvala,tak ako sa mate,a ako to vyzera s baby? 😉

erika ty len pekne odpocivaj,ked to mas nakazane,davaj velky pozor na drobca,aby sa mu nieco nestalo. 😉

natsa
7. dec 2009

Lenka ja som to polovičiakovy hovorila ako to je už stou fotografkou a ten povedal že či jej šibe ale fotky vie robiť.
Tak Erika už sa ti to kráti,cítiš sa dobre?
Mi sme sa vsobotu tak z polovičiakom pochitili že susedia museli mať z nás radost,tak ma nasral že som ho v tej chvíli doslova nenávidela.Išlo o prkotinu pre ktorú sa neoplatí ani bavit ale on to musel riešiť a vrtat do toho.to tu radšej nebudem ani písat lebo by ste si mysleli že sme asi vadný

mirkaff
7. dec 2009

natsa kludne napis,,aj o nas si mozete mysliet to iste,,a mozno dostanes radu ze sa mas rozviest,tak ako som ju dostala ja.....este som mu to dala aj precitat ze co mi bolo odporucene.....

a vobec sa nestvi...a napis nech sa tu nestazujeme futr len tie iste,,pridaj sa,vyrozpravaj sa,,my ta pochopime

natsa
7. dec 2009

mirka radšej nie lebo ani neviem kto to môže čítať,ked dáme stretko tak ti to skludom poviem

lienka55
7. dec 2009

ivet asi je nieco vo vzduchu lebo u nas to trva asi od piatku ako prisiel poloviciak zo sluzobky,tiez sa jedujem,ale nepomozem si,lebo on je straaaaaaasne tvrdohlavy. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

rikarr
7. dec 2009

joj baby, všetko ma tlačí a všetko mi vadí, pichá ma v podvozku a tak ..a to nemám ani mega brucho ...každy večer si necitim kríže.....ale inak pohoda.

čakam kedy sa mužo vrati -šiel na mlieko a hadam konečne umyje podlahy 😔

lienka55
7. dec 2009

uz som hodila foto na fb......kuk.....kuk 😀

janette4
7. dec 2009

Lenka, fotky sú super.

Ivetka,kľudne sa posťažuj.my sa tiež vadíme len pre blbosti.dokonca,naša prvá veľká hádka bola na prvé spoločné Vianoce,v novom byte,presne na štedrý deň.ale taká,že som až záchvat mala a ten keď ma videl,reval tiež. 😝 a viete kvôli čomu?pre zákusky a zemiaky 😀 😀 😝 😝 😝 potom sme sa opili a bolo.hneď sme sa mali radšej.

natsa
7. dec 2009

leni tak som spravila kuk na fotky a môžem skonštatovat že sú nádherné.Malý je na nich úžasný je strašne fotogenický a celkovo ste velmi pekná rodinka.No mi tam tiež už nepojdeme,aj ked robí dobré fotky.ked bude mať Danko 2 tak ho dáme v meste blisknúť a je.
Brú noc dievčence a krásne sníčky

michaela2410
7. dec 2009

baby, poslednu dobu sa tu riadne rozpisujete, ze mam problem to precitat. A co sa tyka tych nasich muzov, tak su tusim cez kopirak. Co som sa ja uz naplakala, ze som ale blba, ked som si takeho uviazala na krk... 😢

natsa
8. dec 2009

Ahojte súdružky děvčata.tak mám už navarené.granadír a kyslú lúskovú a zavesené prádlo.vonku nezaprší a nezaprší.Mirka už lepšie?včera tak malý jedoval.hotový satan.hovorím muaby stále nezapínal a nevypínal tv ale nič.ignorácia.tak dostal po paprčách aj po zadku

mirkaff
8. dec 2009

zdravim babuse........

my mame este od nedele,to maso a polievku,akurat som urobila zemiaky......no hej Ivet lepsie pokial sa nepoobzeram spod paplona naokolo,,lebo to musim sakra ignorovat ten brajgel naokolo,,i ked rano som trosku upratala,ale sak pri nasom malom,,to nam raste bordelar......od zajtra ma tata dovolenku,,hadam mi uz bude lepsie,,inak vecer poumyval riad,ma u mna jeden bezvyznamny punticek......

Miska medovniky mame skoro zjedene a zatial su mekke,ani ich nemam v saciku s jablckom...su mnam mnam 😝 😝 😝

Lulu kde si????????? co ta zobral cert 😀

lulu723
8. dec 2009

Mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si ale cislo.no tu som kde by som mala byt?len vcera som uplne cely dom upratala a dnes som tatovi nakazala nech uz stromcek znese dole z povaly a nech si ho postavi.nasa krpata je nejaka chorucka ma trosku kaslik a aj soplik,ale zatial to neni take vazne.len mi v poslednej dobe nechce nic jest 😒

a inac Mirka skore uzdravenie prajem a aj Miske ci Miska uz neni chora?asi som nieco poplietla,ale sak vam zazelam vsetkym,aby vam zdravicko sluzilo.

a normalne sa mi snivalo,ze cakam babatko a uz som mala aj take brusko a zacalo babo kopat tak som sa tak tesila a zobudim sa a nist 😠

Ericka mi vstala idem ju zobrat z postielky a rychlo uvarim polievku doteraz som zehlila a na poste som bola zaplatit poistky co mame nove vytasila som tam 133 eur v 2 eurovkach tak sa tam jedna postarka tak usmievala,lebo vedela,ze som to z prasatka zobrala,ale sak co ked neni teraz penez.a jak som sa vracala domov taky psisko mi zatarasil cestu a zacal po mne stekat ked som sa priblizila tak som radsej cuvla kukal na mna potom isiel prec no vyklepana som dosla domov aj branku som radsej zavrela,aby nam nebehol do dvora.no idem babuse hadam sem este prikvitnem 😀

mirkaff
8. dec 2009

krpaty konecne zaspal,,to bolo revu.....Lulu tak uz Vam to bude coskoro stat v obyvacke 😀 //myslim na stromcek//

babulka aj vies co znamena taky sen??ze si mas davat pozor na urazy,zlomeniny,pady a take veci.....
inak ja psov pobehujucich len tak tiez nemusim,a tu u nas je to podchvilou,,a dva domy od nas co bola ta afera o tej zene co tyrala niakeho chlapa,tak tym tiez behavaju sem tam pitbuli,ci buldoci, po ulici,,tak to mame pestre...... 😖

a diky za prianie skoreho uzdravenia,,sak citim sa lepsie,ved to vidite ze zavislost neumrela 😀

lulu723
8. dec 2009

no dakujem teda Mirka za taky vyklad este mi teda povedz co znamena to,ze ma medved nahanal a chcel mi ist do domu cez okno 😕

natsa
8. dec 2009

Mirka kde sa hrabu tie missky maminy na nás.Ale tu ich postavuby som chcela mať.ako to robia?oni nepapajú?
Malý konečne zaspať nemala som na neho nervy ho uspávať,šlahla do postele a už spí.tak idem si lahnuť aj ja

rikarr
8. dec 2009

lulu ty mýš ale sny 😀 že medved 😀 😀 😀

ja som si už od min. tyždne hovorila že poriadne poupratujem -ale neoplatí sa mi to ešte, asi až den pred vianocami začnem 😎

dnes mame cesnačku a kuracie ražniči 😀 si mužo nakazal-aj si to nachystal a rano mi volal na kolko to mam presne dať do rury 🙄 že sa na to teší 😀

urobila som cesto na vanilkové rožky a ked sa dorotka zobudí bude vykrajovať, mne sa nechce rožky tvarovať ....aspon bude mať zabavu ...

ma taký hnusný kašel a ide jej aj stolička zadná ..tak ešte tri a bude kompletná

lienka55
8. dec 2009

ahojte,
ja som sa nahanala doobeda este po PN,kupila som si sviecky a prkotinky na svietniky.Bola so mnou aj sesternica s malym/inak tak stary ako Mirkin Ondrik/ a zjedol v kvetinarstve taku bobulku z Ilexu/cezmina/,je to jedovate,ale musel by toho zjest viacej.Tak sme utekali este k jeho pediatricke a skontrolovala ho,skoro by boli skoncili v nemocnici.Esteze nepojedol toho viacej. 😉
Varila som ,teda piekla zajaca s ryzou.

Ivet ved aj my sme tam, boli posledny krat. 😠

lienka55
8. dec 2009

a dakujeme za pochvalu fotiek. 😉

rikarr
8. dec 2009

aj ja som kukala foto, krasne je ale drahéééééé

my sme boli dať viki cvaknuť v dome služieb

lienka55
8. dec 2009

ved nabuduce vymyslim uz aj ja nieco take

mirkaff
8. dec 2009

tak ja som potom lahla k malemu,a boli z nas stolverky.........az cil sme stavali,,dala som k PC nocnu lampu a maly furt len zapina,vypina,zapina,vypina........a martinka je u kamosky

Ludka ja nie som vykladacka snov, 😀 no v tvojom pripade doporucujem aby sa ti cim skor zacalo snivat o rybach,kedze chces mat mimi......alebo ti poradim,,kup si obrazok kde bude parik rybiciek....alebo zvonkohru,proste dva kusy,styri kusy,,a pekne sup s tym do spalne,alebo kde to s ANDELOM robievate,,a cil mi tu napis ze som bosorka,,a ja si zato nauctujem eura,,a kludne doneses aj tie z masura.......

baby a v dome sluzieb fotia aj niak umelecky??

joj a to Marko takto spapal aranzersky material......no este ze sa neprejedol 😲 😲 😲