Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
28. dec 2009

tam som zabudla dopísať slovo tak som to dala 2 krát.

mirkaff
28. dec 2009

tak ides aj zajtra....?? kludne dojdi aj ku nam,ale ja by som radsej kebyze s Dankom 😀
inak mna tiez napadlo napisat to co Zanka,ze asi by sa to tym nasim poloviciakom obcas zislo.....

janette4
28. dec 2009

Ivet,potom napíš,ako doma chlapi gazdovali 😀

lienka55
28. dec 2009

aj ja som zvedava 😀 😝

natsa
28. dec 2009

No polovičiak bol uštvaný ale všetko zvládol.Aj som mala strach či ma nebude malý potrebovať,ale povedal že nie.Uspával ho na balkone v kočári.Akurát dnes vobec nekakal .Nie Mirka zajtra nejdem nikam ale ako som spomínala budem chodiť na anglinu tak mu ho z radosťou na 2 hod prenechám.ale inak to doporučujem každej,nebojte sa chlapi to zvládnu oni sa len robia že su nemohúci.Už sa nebojím mu ho nechať na celý den.
ešte som sa zasmiala- predchvýlou dovečeral tak som sa ho pýtala že čo tak neskoro je a povedal že sa nemal za celý den kedy najesť 😀
Ved mi sme užasne šikovné ked dokážeme navariť,upratať a o deti sa starať a aby toho nebolo malo tak ešte po nocách si plniť man.povinnosť

mirkaff
29. dec 2009

dobre ranko baby......
Ivet dobre som sa nasmiala na tom jedeni 😀 no musim to dat precitat poloviciakovi,nech vie co ho caka
,no a vcera nasa idylkova bublinka praskla,vecer sme sa pochytili ale to len kvoli hrackam ze som stupila na kocku,a hned som nanho vyletela ze nech necumi do telky ale nech aspon uprace po malom hracky,ze ved ja to robim donekonecna kazdy den...a nakoniec sa postavil,s nohu to zmietol k nabytku a akoze je upratane,,a cil som to samozrejme musela upratat ja,sak je rano,druhy den a milostivy je v robote........

lulu723
29. dec 2009

Ahojte.Mirka to si das pekne tie stehienka do misy moze byt aj pekac potom klasika osolis a das tam maslo.rychlo zarobis smotanu zo syrom a sojovkou kydnes na to zakryjes a das piec je to fakt dobre a ja som to este trosku podliala vodou,aby tam bola stava a podava sa to z ryzu,alebo zemiakmi.ja som si dala na plech uvarene zemiaky a piekla som to spolu z kuracim masom.

Zanka mne sa suhajdy nepodarili tak som to vsetko vyhodila niekde som spravila chybu asi pri tom BB pudingu 😒

teraz ideme rychlo do obchodu moj uz huci po mne tak ideme aj z malu na peso zatim papa 😀

mirkaff
29. dec 2009

no Ludka priznavam ja ani neviem ako vyzera ta sojova omacka,nikdy som to v kuchyni nemala........ale sak mam oci,budem citat ked pojdem do obchodu ale predpokladam ze v nasom to asi nebude.jaj ozaj neni to take cosi ako worcestrova omacka,v takej flaske?
a ten salat vyskusaj,uvidis bude to mat chut a je to totalka jednoduche,u nas sa to robieva dho hentak ako som napisala,ale tiez si spominam ze mama robievala tu majonezu doma

lienka55
29. dec 2009

Ahojte,
konecne sme sa dostali dnes aj trosku von,po tolkych dnoch navstevovania sa.Robila som zizky/rezne/ ale iba 4kusky to nam staci,zajtra budeme mat gratulantov tak budem piect hus s knedlou a kapustou,uz sa tesim,mnam. 😝
Ivet no vidis ako pekne to ten tvoj poloviciak zvladol,jasne ze to oni zvladaju vsetci ked musia. 😉

natsa
29. dec 2009

Mirka sojovu mávaju v každom obchode ja ju používam už roky napr.do soj mäsa,do číny alebo ked robievaš mäso vpáce tak to tam ide do toho.Je to skoro rovnaká flaška ako wor.omáčka alebo poliev.korenie.Je to v tekutom stave.V tesku to mávaju ako majú mraz,výrobky tak hore nad mraz boxoch v poličkách

michaela2410
29. dec 2009

ahojte, ja uz chcem aby ten moj konecne isiel do roboty, mne je tusim fakt lepsie ked som sama 😠 dnes je u nas husta atmosfera

janette4
29. dec 2009

Miška,Mirka,tuším sme vás nakazili s tými hádkami ☹

Ludka a koľko si tam dala toho pudingu?v recepte bol napísaný 1BB puding-akože celé balenie.

my sme sa boli doobeda pozrieť na Javorinu,či neni aspoň troška snehu.nebol,ale aspoň sme dobre vymrzli 😀

mirkaff
29. dec 2009

my sme marodi,maly sa akosi podivne ukladal spat pred dvanastou,,supla som mu teplomer a tam ze 37,7... 😖
a cil je aj dost upistany,sem tam si sam lahne,,uz sa aj pogrckal,,na prieduskach mu vyhrava, no zajtra to navsteva doktorky isti.......
a ja sa nalievam urologickym cajom,.......zatial bezvysledne

janette4
29. dec 2009

miri,ty máš tuším podchvíľou problémy s tým močákom 😒

Ondríkovi prajeme skoré uzdravenie

mirkaff
29. dec 2009

najhorsie je ze nemozem lezat,proste mamaly odtial furt vyhana....pri PC mu nevadim.....
a mas pravdu,pred mesiacom som brala nolicin,a uz znova,tak som sa sama od seba dnes objednala na urologiu,sice je to spoplatnene vysetrenie,lebo je to na moju ziadost ale nech mi to dr.vsetko zosonografuje..hadam do 12.teho niako vydrzim o tom caji,......

natsa
30. dec 2009

posuvam.Inak prajem krásne zasnežené ráno škoda že sa to topí

lulu723
30. dec 2009

Ahojte baby Zanka ja som tam dala cele to balenie no a nevydarilo sa to sak nevadi 😉

Mirka sak si kup urinal mne to pomaha a este pomaha ked si zalejes z orechov to take ususene co je medzi jadierkami.je to dobry cajik a nemusis sa bat,ze bude nejaky horky. 😉 a Ondrikovi skore uzdravenie prajem 😉

Davidkovi prajem vsetko najlepsie k meninkam cmukyyyy 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

natsa
30. dec 2009

A ozaj ved dnes je DAVIDKA.tak mu prajem všetko naj,nech je zdravunký a nech je stále z neho velký výmyselník.

mirkaff
30. dec 2009

ahojte......
tak v prvom rade prajeme aj my malemu oslavencovi Davidkovi vela zdravicka a vsetko to naj,naj, naj.....

$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$________
__$$$_ ___$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$_____$°__
___$$$$___$$$$$_ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$____$$$___
____$$$$$__$$$$$$$$_______ _______$$$$$$$$$_$$$___$$$$____
ss$$$$$$$$$$$$$_____________________ _$$$$$$$$$$$$$$______
______s$$$$$$__________________________$$$$$$$ $$_________
_s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$sss____ __
_____°$$$$_______$°__°$______$°__°$_______$$$$$$__________
,ss$$$ $$$$_________________________________$$$$$$$$$ss,____
____$$$$$_____ ___________s________________$$$$$$$$$$$$$sss
__ss$$$$$$_____________ ___________________$$$$$ss_________
ss$__$$$$$$_________s__________s _________$$$$$__$ss_______
___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$ $$$$$$____ss_____
____$$$$$$$$$$_______°$$$$$$$°________$$$$$$__$$__ ________
__$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$$_______
_$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$__________
$$___$$$_ __$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s________
___$$_____$$$°__$$ $_$$$$_$$$$$°__$$_$$$___$$$$___$s_______
_s$______$$°____$$___$$___$ $$$___°$__°$$_____$$s___°_______
_________$______$____$____°$$______ ___$°______°$__________
___________________________$________________ _____________

a nech je z teba vzdy taketo usmievave slniecko

mirkaff
30. dec 2009

no a cil pokracujem...
dobedu sme obehli maleho doktorku,dala mu len pamykon,,no a moj dr.ma dovolenku tak som isla na pohotovost,co som bola prekvapena ze su tam cil stale,,tak som vyfasovala atb. a kupila som si aj nieco podobne urinalu,su to niake cmulacie pastilky..no a dosli sme domov,maly v tu ranu do takeho revu,nepomahalo ani ked som sa s nim zacala hrat,uz som potom stratila nervy,tak som zacala umyvat riady a ako to videl pekne sa sam od seba zobral,rozlozil si kocky a zacal sa hrat......lenze to tak bolo asi po desatminutovych intervaloch,tak proste ani na rukach,ani sem ani tam,vyhucal sa ,no takto to trvalo dobre dve hodiny,uz som nevedela co s nim,no a cil uz teda co sa ledva ledva akoze najedol tak uz konecne zalomil.......a ja sa asi pridam k nemu,alebo budem cumakovat do PC...

no my sme dnes tiez mali nahusto atmosku s poloviciakom,proste vcera dovliekol domov dve haraburdy z komisionalneho ,,vysolil za to 50 eur,mna ked vcera slak nezobral,tak ma uz asi nevezme,no a ani sa mi nepriznal vecer kolko to stalo,a dnes mi maly rano cistou nahodou daval jeho penazenku a nasla som tam listok ze co platil,tak som mu to vytmavila do oci,a nakoniec mi vytkol tu vianocnu vestu co som si vybrala,a ze on by potreboval nove topanky,tak som sa mu nahukala ze ma hore dve haraburdy ze nech si ich obuje......no a aby ste vedeli co su to tie haraburdy tak su to stare asi storocne hracie vyherne automaty,sice funguju ale idu tam stare nemecke marky....tak toto mi mame doma...a potom ze sa vadime.......

pobede sa strojim urobit pracliky,a zajtra urobim telgartsky rezen..... 😝

lienka55
30. dec 2009

Ahojte babule 🙂 ,
vsetkym vam pekne dakujem aj v mene Davidka,uz spi oslavenec,ale poobede bude mat gratulantov,pridu mamina a segra s frajerom a vecer svokrovci.
Doobeda sa bol maly vycvachtat v topiacom sa snehu,bol ako prasiatko,od hlavy az po paty od balata a vody. 😀 😝 😠 Piekla som hus,vcera som si podusila kapusta a este musim ist umyt schody a chodbu a budem mat fajront.Nech tu nemame ako v chlieve.

Mirka prajeme vam aby ste sa co najskor vyzdravili,my sme usopleni /ja a David/ uz davnejsie,stale nie a nie prestat. 😠 Dobre si urobila,ze ides na urologiu,aspon budes vediet na com si,opakovane zapaly moc. ciest moze sposobovat vela veci,mame to za sebou, takze viem,ale dufam,ze to nebude nic vazne. 😉

Kde budete silvestrovat vsetky????

mirkaff
30. dec 2009

ty si chodila s malym na urologiu.?? ☹ ..boze ved vy ste si toho uzili........keby tie hnusne choroby nesadali aspon na deticky,ved to mame robotu zvladnut my dospelaci.....

lienka55
30. dec 2009

mirka ak ides do Mesta na urologiu,co predpokladam,ze ano ,tak si tam daj pozor na sestricku,je to straaaaaaasne neprijemna p........a. 😠 😠 😠

mirkaff
30. dec 2009

eeeee nejdem.ja chodim do TN k Sokolovi,uz som tam bola 2 krat,,on ma aj kadeake sonograficke pristroje,ale ako som uz pisala mam to na vlastnu ziadost a mam si to vsetko platit,proste bez odporucania obvodneho,teda mozno mi ho aj da,ked si pojdem pre kartu....

boze jak maly zaspal,som sa tu niak prilepila.......

lienka55
30. dec 2009

Sokol je vynikajuci chodia k nemu aj moji rodinny pribuzni. 😉

natsa
30. dec 2009

Ahojte.Tak mi budeme na nový rok u našich.Mirka na čo su tvojmu tie automaty?Ved nech ich spojazdni a spravte si doma hernu 😀 Aspon čosi zarobí

mirkaff
30. dec 2009

odkazem..........inak ja to tiez nechapem,,kedysi som mu povedala ze on keby sa mal stahovat tak ide bananova krabica oblecenia a dve avie haraburd........a ozaj k tomu spejeme,,ze ked to niekedy budem vyhadzovat tak si budem muset objednat dve avie,.....by Vas natahlo.....ja nechapem takych ludi,proste on sa s tym hrajka,letuje a kadeco mozne......popripade to rozmontuje z urobi sa zas niaky laser ......ako vzdy.....no ickam k trube..pecem pracliky a robim tiramisu...... 😝

michaela2410
30. dec 2009

tak, pekne sviatkujete 🙂
zelam vam vyborneho silvestra a Novy rok si uzite a trocha zapriahnite poloviciakov (hoci mne sa to urcite nepodari 😒 ), lebo ako sa hovori: "ako na Novy rok, tak po cely rok..." 😎

janette4
30. dec 2009

Ahojte.Miška,ja by som to dala opačne:ako po celý rok,tak na Nový rok.Keď nepomáhajú celý starý rok,nebudú ani v NOvom. 😝

ja som si teraz uvarila kapustnicu a šalát na zajtra a spravila zázvorníky,zajtra ich budem piecť,lebo musia 24ležať.

Mirka, ja mám dosť.nechápem,na čo mu to je.môj chvalabohu nezvleká.Zvleká jeho otec a môjmu to liezlo vždy na nervy,tak to nerobí.

Lenka, Davidkovi všetko naj k meninkám.Hlavne veeeeeeľa zdravíčka prajeme.aká bola oslava?

S tou sestričkou na urologii je to pravda.Ja tam síce nechodím,chodí tam moja mamina,má chronický zápal ladvín a keď tam ide,tá p..a si myslí,že je viac ako doktorka 😠

michaela2410
31. dec 2009

co sa tyka tej sestricky, tiez nechapem, preco si ju tam plesnik drzi, podla mna, on je celkom dobry odbornik, ale ta sestricka je fakt p..a, hoci ja taketo slova nevyslovujem 😝

a zanka, asi mas pravdu s tymi nasimi muzmi...hoci uz tre dni sa drzime a ani sme sa velmi nepovadili...