Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
11. jan 2010

ahojte babyyyyyyyy

som tu zas dlho nebola ale cez sviatky okupoval jeden PC mangel,druhy malá lebo musela pozerať 100x za den barbie vianoce 🙄 a tak, mne sa celkovo už dosť blbo sedi za pc ale šak vydržíme.

mužo ma už prezyva tučnák a robi si so mna srandu že aby som zadupkala 😀 no švanda strašná hlavne že to naučil aj malú 😠

akurat som vam bola pohnojiť trocha farmu -tie ktoré mam za susedky 😎

čo mate nové? mne ssa to už kapánek kráti tak balim tašku do porodky pomaličky, žehlim krpaté veci a tak ...
viki to asi citi lebo je strašne umaminkovaná až hruza niekedy....inak už celkom fajn kecá,opakuje všetko len keby namiesto K nehovorila T tak by bolo fajn ale nemožem mať všetko.

no idem kuk malú či ozaj spí lebo kym bol mangel doma hodila hala bala spavať a teraz ju nemožem dostať do laty

lulu723
11. jan 2010

Ahojte baby no tak ja tam mam preto 7 tyzden,lebo som si tam nahodila prvy den poslednej men. a tak mi to vypocitalo,ze som uz v 7.dnes som bola u doktora a aj to sice potvrdil,ale mam prist o tyzden,lebo bublinka je malinka a vyzera to skor na 5 a nie na 7 tyzden.tak tam pojdem v utorok a budem dufat,ze sa to vyvyja dobre.mam z toho obavy aj ked viem,ze Erika bola tiez dost malinkata a podla dlzky aj kil sa skor podobala na 8 mesacne babo a nie na riadne donosene.ved uvidim co a ako. ☹

lienka55
11. jan 2010

Boze Erika ja to sledujem,ale tebe sa to ozaj poriadne krati,mam nervy za teba akoby som isla rodit ja. 😀 Ved len prednedavnom si mala 8tt a uz to bude co chvila na svete.

lulu keby ti to vyslo aj u dr. ako tu na konovi,tak to podobne som mala aj ja.len ja som mala termin 1.9 a David sa trosku poponahlal 29.8.tak to by bolo super keby sa to narodilo ako my. 😉

Babenky ako vam tiiiiiiiiiiisko zavidim. 🙂

mirkaff
11. jan 2010

no ja sama neviem co to uspavanie,ked sme tam obaja je to v pohode,a to tam trcime a robime divadlo okolo jeho malej postele,,MM mu doma upravil postel,taku starsiu,proste ju na dlzku skratil,tak ta postel je ako kocka,asi siroka a dlha rovnako,no ze sak zatial mu staci,,ale aj z tej uz raz padel,nastastie na madrace,keby ste videli tu malinku decku,a jak to tam cil mame,romska poulace je nula bodov......tak dnes teda supnem maleho do izby zavrem,a basta,i ked on asi docupita za nami,sak docahne na vsetky klucky......a martinka? jej plac neprekaza,ona sa totizto ani raz na ten rev nezobudila,,spi ako poleno,......

tak z Viki je teda recnica 😀
Lienka len ho este neoducaj od pobedneho spanku,potom by si mala problemy v skolke......

natsa
11. jan 2010

Tak malý už drichme zasa neskoro vstane a pojde aj večer neskoro spat.to si chcem spravit chvýlku pre seba.Musela som ist sním von.doma sa mu nedalo spat tak som sa obliekla a spravila kolečko z kočárom a hajde domu.
Lenka a ty nerozmýšlaš nad druhým? ved Davitko bude mať za chvýlu 3

lienka55
11. jan 2010

Mirka ved ja ho neoducam od poobednajsieho spanku to on sam nechce spavat.Protestuje!!!!

Ivetka ved uz by sme aj,ale ked nas caka ta najvacsia operacia v aprili,tak to kvoli tomu odkladam,ale dufam,ze sa nam to este tento rok podari.,chceli by sme,musime najprv jeho doriesit. 😉 ☹

rikarr
11. jan 2010

jé lulu - čo to vidím 😵 velmi gratulujem 😉

lienka aj viki protestuje so spankom 🙄 ale vždy ju vyhodim do izby v rovnakom čase a bud zaspi alebo nie ....ale ked nezaspí tak jej potom o 16,00 kvecne hlava 😀

mirka - že romska populace 😀

baby keby ste vedeli jak sa mi nič nechce 😕 to sa vobec na mna nepodobá 😕 v stredu idem zubarke a vo štvrtok durdovi ...booože zas na krv.......už nech tam nemusim chodiť

mirkaff
11. jan 2010

Lienka ja som vedela ze ho nechces oducat ty spat,oni tie decka si s nami robia co chcu,ani ten nas uz neni ukazkovy co sa tyka toho spanku.....vtedy ma najviac roboty s hrackami....
dnes ked sme cakali na vysledky z EEG stahoval stolicky v cakarni,nastastie to pochopila aj sestricka ze musi mat zabavu,to bol vrzgania.....
Erika a ked jej ta hlava "kvacne"o stvrtej tak potom vecer buntosi asi aj do desiatej,,nie??

my sme v sobotu boli v aj v tesku,normalka som si kupila za 4 eura bielu koselu,taky vypredaj,len Martinke musime kupit znova cizmy,dnes nam oznamila ze ju tlaci palec.....
a to nas poslali na kramare kvoli nizkemu vzrastu,nesedi do tabuliek....
Lienka snad uz posledna operacia....aka??...vy ste s tiez teda vytrpeli ☹ ☹ ☹
no nase ukazkove dite si pospalo az hodinu a pol...... 😖

natsa
11. jan 2010

joj lenka to som nevedela.ale šak hádam všetko bude dobre 😉
erika no ani sa nenazdáš a pojdeš si pre maleho do porodnice,šak to rýchlo uteká.Malu daš potom do školky?

lienka55
11. jan 2010

Dievcata mne sa moc nechce o tom hovorit verejne,ale aj ja dufam,ze posledna.Ked nevyjde na prvy krat,tak nas budu musiet este...... ☹ 😢

lulu723
12. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 Erika dakujem za gratulaciu ja som uz bola tehotna ked si pisala na facebooku o tom jak mala skakala po posteli a spadla,ale sak som to musela dat potvrdit.teraz mam aspon dusu na mieste,ze mi konecne nieco rastie v brusku aj ked je to o 2 tyzdne mensie ako to ma byt.a som sa pytala ci mozem rodit normalne a om,ze hej tak teraz mam obavy z toho co a jako bude a ci to prezijem ☹

Lenka ja by som chcela,aby sa male narodilo este pred septembrom to by bolo take fajn,ale asi to tak nebude,lebo aj Erika sa drzala v brusku jak kliest.kebyze ju nevyberu tak by som ju tam urcite mala aj po termine 😠

a to uz ako vasi maly maju vlastnu postel?nasa este stale spinka v postielke,lebo ona jak je na posteli tak hned zdrha,ale uz som jej povedala,ze ked bude mat 2 rocky tak jej kupime postel a hadam sa tam nauci behom 2 mesiacov spat bez problemov 😉

Erika len si nezabudni ked pojdes do porodky vlozky do podprsenky.jedna co tam bola somnou mala take väcsie didi a chudatko tak jej to tieklo jak z vodovodu.ja som taky problem nemala male cecky malo mlieka 😀

mirkaff
12. jan 2010

ahojte......
ja ked som bola s martinku na porodnici,tak nam pred kazdym kojenim prizvukovali ze si mame umyvat prsniky,a ked som bola s malym,tak ked ma sestricka videla ze si idem umyt male didi tak mi nadala ze co to robim,ja som to niak automaticky ze jako pri prvom tak aj pri druhom,a ono sa to furt meni,,tak som sa tam citila jak tela,lebo co bolo desat rokov dozadu uz neplatilo.....veda pokrocila,uz sa ani didi pred kojenim neumyvaju,,dokonca ani vtedy ked ich mate natrete mastou.no a pri malom,kym mi nabehlo mlieko,boli dva dni po porode,ako kazdej a potom som ich mala jak kamen,mohla som s nimi aj hlavy druhym rozbyjat,a ked sme dosli domov,este sa moj cudoval ze jake ich mam,tak sme sa smiali ze ho mozem kojit,a potom sa mali rozsupol,,a je rozsupnuty az doteraz,aj ked sa uz davno nekojime..lebo ako napisala Ludka,male didi,,malo mlieka......

no a hlavne ze vam chcem pisat o inom.....
v nedelu som dostala mrsku,a dnes pri ranajkach,,dostala som do podbruska taky krc,a ked som sa postavila,ako keby cosi zo mna vyhrklo,no dojdem do vane,baby zo mna kus jak pecienka,volala som mame,ta mi povedala ze to mozem mat z nachladnutia,,samozrejme Durdikovi som sa nedovolala,a cil MM v Nitre,no som vyplasena,,uz ste to niektora mali,ze z Vas vysli take strasne velke kusy,??

jarabicka
12. jan 2010

Čaves baby, tak ja som akurát dovarila, bude zemiakový prívarok a ešte nato šľahnem volské oká, keď príde manžel a je to /ak bude neposlúchať, tak to budú aj tie jeho 😀 😀 😀 /...

Mirkaff, aj ja som to už mala, že zo mňa vypadlo také niečo ako pečienka, ale nie až také veľké....doktorka mi povedala, že nemám sa báť, že to sa čistím a je to zrazená krv, tak neviem, ale ja som to mala bez bolesti...neboj sa, ale skús sa spýtať nato Durdíka 😉

Jakubko mi zaspal 9.30, no máme problém, cez deň mi spal stále v kočááári, ale nohy mu už z neho trčááá, tak sa učíííme na denné spanie v postielke, ale ručíííí ako tur...vy ste ako učili svoje polovičiatka hajať v postielke???

mirkaff
12. jan 2010

my sme Jarabicka neucili nijako,postielka bola ako dekoracia v izbe,aby nam navstevy verili ze mame babo....inak spaval s nami,v postielke ho strasilo,matalo,tak pre menej placu..ale viem ze to neni spravne.... 😉

vobec sa tam neda dovolat,krce nemam,viem ze to je zrazena krv,normalka som sa lakla ze ci som nahodu necakala mimi a ze by som mala samovolny potrat,ale sak tam su asi ine bolesti,teda ani neviem,nastastie som nepotratila ani raz,ale to asi neni moj pripad,sak mam mrsku pravidelne..... 😒 uvidime co sa bude diat cez den.... 😠

rikarr
12. jan 2010

mirka to sa stava.....je to iba zrazená krv

aaa ked malej o 16,00 kvecne hlava tak ju 16,20 nekomprimisne zobudim -mala spať vtedy ked trebalo 😠 hádam mi tu ona nebude nový režim zavadzať

lulu - vložky do podprdy už mam v taške 😀 len neviem či bude treba lebo s viki sme toho vela nenakojili 🙄

no a idem s nou spraviť razne poriadky lebo ešte furt nespi a leze mi to na nervy

lienka55
12. jan 2010

Ahojte,
ja som dnes vybehla do Mesta na nakupy.Prave som dorobila jablkovu nepecenu tortu,a piekla som este aj tvarohove kysnute kolace,mm dostal od niekoho domaci tvaroh,tak mi ho bolo luto vyhodit,lebo ja to nemusim.
😝
Mali sme dnes zase problem so zaspavanim,musela som si ist k nemu lahnut,ale nastastie zaspal o jednej.

Mirka ja si tiez mylsim ze to bola nejaka zrazeninka,ja som to mala tiez ale nie velke,ale radsej by som predsa zavolala Durdovi. 😉

Erika ja som tiez nepotrebovala ani v porodnici ani doma vlozky do podprdky a to sme sa kojili rok a sedem mesiacov. 😉 😀

rikarr
12. jan 2010

natsa-ja by som ju rada dala do školky ale neviem či ju vezmu ked budem doma na materskej dalsej..tu su také pomery že podla toho ako si komu sympatická 😠 ale na zapis pojde určite-ved skusime,možno budeme sympatický 😀

mirkaff
12. jan 2010

Erika mate v Lieskovom iba jednu skolku??
ved ked dovrsi tri roky ma narok ist do skloky bez ohladu nato ci si na materskej alebo nie..... 🙂
inak to som prekvapena,ze podla sympatii,co tam maju malo miesta alebo co to tam je za riaditelku....??

natsa
12. jan 2010

Erika takete pomery su asi všade,kámoška tiež čaká druhé a tiež nevie či ju zoberu.Keby tam išiel tvoj polovičiak na zápis ved tu už tehotenstvo neutajíš.
veru ani mne nehovorili či si mám kozi umývať,ked som si ich natrela tak malý nechcel piť tak som si ich umývala.Aj mama hovorila že ked bola v porodke s nami tak si musela umývat.
Teraz niečo na zasmiatie.včera som zo špajdlou malemu merala topánky tak ju dolámal,tak som kusok čpajdle strčila polovičiakjovy do slipov zo zadu lebo akurát sa len tak premával ani to nezbadal.Dnes ráno mi hovorí že si našiel.že furt nevedel čo to tam má,že ked si čupol doma na balkone pri fajčení že ho tam čosi pichalo ale že ked sa postavil že to prešlo.tak na to zabudol.potom išiel na nočnu večer a zasa ho čosi medzi vajkami pichalo tak si po ceste šmátral v gacoch a vitiahol si špajdlu.Myslel si že sa mu to tam nejako dostalo v posteli lebo tam som sedela a merala.Tak som sa ráno rehnila jak koza aj som mu povedala že som mu to tam strčila.

lienka55
12. jan 2010

Ivet ty si ale cislo :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ; 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
12. jan 2010

no tu je prosto tak.....

jedna holka ma marcové dieťa,zapisala do školky že šak ona ide do roboty tak zoberú -nezobrali, druha holka ma marcové dieťa,zapisala do školky a je na materskej a zobrali jej ho.

tu su len dve triedy, velká a malá a ani za svet nechcu tu strednu otvoriť 🙄 že neni za čo ale to zas starosta mele že nema prachy na učky a riaditelka že by sa to nenaplno,ale zas ked si zoberem že 3 a 4 ročné decká su spolu -ved je to hrozné...tie 4 ročné sa nudia jak šlak...proste nekomentovať radšej.

tu im je šumafuk či ma narok alebo nie

že špajla -to čo ta napadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
12. jan 2010

No to ja mám také nápady.momentálne som to mala v ruke

lulu723
12. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Ivetka ty teda davas tomu tvojmu manzelovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja musim nieco vyviest mojmu 😀 😀 😀 😀 😀

a dnes sa ma pytal moj ci som bala malej bublinke jest a ja ze hej,ze mala slizikovu polievocku ale stehienko kuracie nechcela tak jej ho dam potom a on,ze nie Erike ale malej bublinke v brusku 😵 😵 😵 😵

lienka55
12. jan 2010

lulu to je pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

natsa
12. jan 2010

Aj ja chcem takeho polovičiaka 😅

mirkaff
13. jan 2010

ahojte......
tak mne je uz fajn,uz zo mna nic potom take neslo....

Ivet moj poloviciak to vecer cital,no on smiruje,ale ja pred nim netajim co tu pisem,ked ma nasere,hned mu poviem ze napisem aj babam na kona.... 🙂
a este ma zavolal ,lebo on to zacal citat prvy,dobre sme sa narehnili,akurat som mu musela vysvetlovat vyraz poloviciak,a ze preco nepiseme MM,ze v tom mal jasno...

Lulu to je take milucke,ten vyraz Bublinka,...... 🙂

nase male uz druhu noc spalo ukazkovo tak ze v noci neplakal,lenze vecer ho musime uspat tak po starom,ale vyspali sme sa aj my....inak dobry nezvyk,nic sa na teba nehazdze,nic ta neokopava....... 🙂

dajte niaky dobry tip na obed.....co varit??

jarabicka
13. jan 2010

Dobré ránko babenky...Mirkaff, tak už je dobre, že to prestalo, asi si bola málo prečistená 😉 ...musíš povedať polovičiakovi, nech to v priebehu mesiaca poriadne prečiscuje, nech to nefláááka 😀 😀 😀 ...

...tip na obed???... ja som akurát dovarila hrstkovú polievku a zemiakový prívarok máme od včera...môj polovičiak sa včera "niekde" pozabudol" na pive 😠 😠 😠 , tak ani nejedol...dnes mu ten prívarok šľahnem o hlavu a bude mať dnes poriadné volskééé okááá z tých jeho vajec (akoby som včera niečo tušila, som tu aj napísala, že keď bude neposlúchať volské okááá mu narobím z jeho vajec a asi si o to koleduje)....šak počkajte len príííde 😠 😠 😠

...ja asi pôjdem s malým vonku, hoc bohvieako nevyzerá byť pekne, ale nech sa prevetrá lebo už je od 05.45 hore, tak hádam lepšie zaspí, šprt malý...

mirkaff
13. jan 2010

Evkaa ako spava Jakubko v noci,ked ho mas od 5.45 hod zobudeneho,uz asi ani cez den toho vela nenaspi....aj sa uz stavia nanozky ,teda skor ci uz cupita trosku v postielke,boze este tot si pametam ako sme cakali kym sa nam ozves a on uz bude cochvyla chodit,ale to uteka.....
no a obed...kedze martinka aj poloviciak maju obed,tak varim fazulovu omacku.....a zajtra asi urobim file.....

lulu723
13. jan 2010

Ahojte ja mojho poloviciaka nevymenim,lebo druhy by to mal somnou tazke a asi by som bola aj bez chlapa sak furt cosi cele dni len pindam 😝

a z Evicku som sa konecne dnes stretla to bolo take nplanovane len Erika zbadala kocare a uz cupitala po nich a potom prisla aj Evka teda maly Kubko je velky cez cely kocar,ale taky je krasny strasne sa mi pacil a vobec ani neplackal len pozeral.Erika jako samostatna jednotka zbadala deticky zo skolky a uz sa rozutekala a chcela ist snimi 😀

krpatej som dala slizikovu polievku tak ju zbastila chcela som ju prebalit,ale mala uplne suchu plienku tak to ma potesilo a este si vypytala caj a uz chrni.po takejto vydatnej prechadzke hadam bude spat aj 2 hodky.rozmyslam ci si aj ja nezdriemnem a vsetko upratovanie necham na potom 😅

natsa
13. jan 2010

Ahojte.Tak ja som bola rano na turej u doktorky potom som letela do roboty do učtarne.Ráno sa malý burtošil od pol 7 ako keby vedel že idem preč.Aj sa polovičiak ráno trepal somnou tak som ho hned stopla,že by som išla aj rada sama bez prívesku.To sa mu hned nepáčilo že mám čosi zalubom.ešte som sa bola objednaj u kožnej a hajde domu varit,lebo polovičiak si netrufa navarit.Ked som odchádzala tak som mu zo srandy povedala že ked prídem nech je upratane,navarene a o dieťa postarane.Ja som mala v mrzničke kur.polievku tak tu som vytiahla,spravila hrachový prívarok a upiekla dobré klobasi z vrboviec a bolo navarene.idem ešte večer na 2 hod preč tak nech varuje.
Mirka to máš vzorneho manžela že tie naše články číta,Mojho to ani nezaujima ked mu chcem niečo povedat tak povie že to su všetko babske drby tak mu nič nehovorím.Ked sa tu rehním tak ho ani nezaujima na čom