Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
19. jún 2010

@dada78 normalne mi slzy vyhrkli, ked som hovorila muzovi o tom baloniku...krrrraaaaasa....fakt je kamarat 😉

michaela2410
19. jún 2010

dnes sme boli v bojniciach na tom rozpravkovom zamku, bol o pinochiovi...boli sme uz tretikrat a vzdy sa nam pacilo...ale mensie deti by sa asi este bali a bolo by to na ne vela, lebo prehliadka je asi hodinu a pol...no bol by to vyborny vylet, keby ma nezacal boliet zaludok, ani som nic nejedla a len sa modlila, aby somnehodila sablu v aute...teraz mi je uz lepsie, ale to brucho stale citim 😒

michaela2410
19. jún 2010

@moncika15 tak to v tom kine, super zazitok musel byt 😀 😀 a mm sa pyta, na com ste boli, ze by sme sa nechali inspirovat

moncika15
19. jún 2010

@michaela2410 na 3D tmavy svet 😎 mna to bavilo ale muza ocividne nie 😅

moncika15
19. jún 2010

@michaela2410 tmava krajina nie svet 😉

michaela2410
19. jún 2010

@moncika15 diky

jarabicka
19. jún 2010

Čaves dievčence, ja som akurát dovylupovala hrach a konečne si idem oddýchnuť na koňa🙂aj my sme boli včera na jarmoku, stretli sme sa s Ľudku, najprv sme ju stretli s kámoškami aj s Eriku a potom sme ju videli s Andelom, bez Eriky, ale to si hrdo vykračovala a nevidela nás 😀 😀 😀 , taká bola peknučká namaľovaná, veľmi jej to tehotenstvo pristane 😉
Zanka, do kelu čo si ma nepotiahla za rukáv, keď som toľko vykecááávala????alebo si mi mala povedať, že nech ukončím rozhovor, že si na rade ty 🙂 ...jááj, jak ma to mrzí, že sme sa nestretli ☹ , šak som sa aj dosť pozerala, či niektorú z vás neuvidím, ale e-e...no to je tak, tu stretneš, toho, tu toho a kecaš a kecaš...

lulu723
19. jún 2010

Ahojte baby 😉
Evka,ale coby pekne namalovna to ma segra tak zrichtovala aj som sa pytala ci to neni nejake moc vyrazne vsetci hovorili,ze nie,ale ja som sa trosku hanbila.no a z andelom som si obehla povinne kolecko po celom jarmoku a boli sme hlavne na ten stolik pre malu aj stolicku.

dnes som bola za svagrinu na Myjave.to kebyze vidite malu Sabinku sak to je mensie jak babika,ale strasne krasna.najskor spala a potom sa na nas usmiala a jazycek stale vyplazovala no nadherna bola 😵 😵 😵 😵 .len sa mi to na tej Myjave nejako nelubi. 😒 sak ani vytah tam nebol to som ledva vypustila dusu jak som sa vystverala hore na samy vrch a tam nejake otrhane lavice boli tak sme si tam sadli a Janka dosla a kecali sme a potom isla zobrat malu a len tak cez sklo nam ju ukazala sak to bolo take divne. 😒 a ja,ze sa snu pomojkam a nic 😝 v Trencine to je veru lepsie ked si babetka mozeme zobrat vo vozicku za rodinou 😉

zajtra sme zase pozvani k nasim aj k svokre a potom v pondelok idem na poradnu tak som zvedava kedy si ako upracem sak su po zemi same hracky a dvdcka co mala vzdy vytrepe a aj oblecko co uz stihla vytrepat a uz sa mi to nechce stale dokola ukladat.no ide ma porazit.
a este mame auto pokazene odisla nam spojka tak zase jak tuci sa budeme vyvazat v dodavke 😠

jarabicka
19. jún 2010
jarabicka
19. jún 2010

Ľudka svedčilo ti to, bola si kočka🙂...

moncika15
19. jún 2010

ahojte babule 🙂
od pol 7 som na nohax, xystala som muza na novomestsky kotlik,potom ma nasi vytiahli na turu na jarmok a zakotvili sme na ZV.
vcera som pisala ze na jarmok nepojdem koli davu ale nasi ma tolko prehovarali ze som isla, nevyplatilo sa 😅 3x ma museli posadit na obrubnik co som mala namale na odpadnutie 😝 ale kupila som babatku krasny overalik 😵

jaj a aby som nezabudla muzov tym dostal cenu lopar so stamperlikmi, vino a diplom za 😀

jarabicka
19. jún 2010
moncika15
19. jún 2010

@lulu723 my sa na tej poradni furt obxadzame 😀 ja idem vo stvrtok.

michaela2410
20. jún 2010

juj, ako vam bolo dobre na tom jarmoku... 😉

natsa
20. jún 2010

Evka krasne fotky-nebála si sa tej bielej pani?ja neviem ja sa toho strašne bojím.asi by som bola mäkká sa tam postavit.
Včera sme boli na oslave tak bolo super.Boli sme sa najest v takej reštike pri pieštanoch.Mne sa tam hrozne páčilo.krásne prostredie,dobre jedlo.

brezicka
20. jún 2010

Dakujem lienke55 aj michaele2410 za radu. Stahujeme sa do dedinky 8km od NM a 25 od Trencina. Durdik je asi v NM? Kde ma ambulanciu ? A on asi nie je porodnik, alebo ano? Porodnika Vam pridelia podla toho kto ma na porodnici v TN sluzbu? A este sa chcem spytat kam chodite s detmi k pediatrovi aj toho si budem musit najst. Mozete mi napisat aj do IP. Dakujem

lienka55
20. jún 2010

Ahojte,
tak my sme dnes s poloviciakom spali do 09.30h 😕 ,to sa mi teda nestalo asi 3roky dozadu.Maly je stale u mamy.Peciem iba masko ku knedle a ku kapuste,tu som si vcera uz uvarila.

@jarabicka ,@moncika15 vidim ze na jarmoku ste si kazda nasli svoje a uzili si to.A z na tie Monikine nevolnosti. ☹
@natsa a kde ste boli, v akej restauracii???
@brezicka napsiem ti do IP.

lulu723
20. jún 2010

Leni ja idem na toto papanicko k nasim uz sa strasne tesim a aj pivko som si zobrala 😀

lienka55
20. jún 2010

@lulu723 😀 😀 😀 ,nie ze sa opijes 😀 😀 😀 .

lulu723
20. jún 2010

no to ja len trosku si dam a ostatne hadam mama dopije,alebo kto 😀

jarabicka
20. jún 2010

Ahojteee, Natsa nebála som sa tej bielej pani lebo to bol pan 😀 😀 😀 aj sme sa povyprááávali, celkom prijemný bol 😉 , veď tam sa nemáš čoho báááť 😉 , nebodaj si taký strachopud???? 😀 😀

natsa
20. jún 2010

lienka v Moravanoch nad Váhom,vola sa to tam Striebrenka.je to vlastne hotel aj reštaurácia,vonku je aj posedenie,výhlad na priehradu,trávniček a ihrisko.cenovo to tam je taký stred.maju tam aj detske jedlá.Ja som teda bola velmi nadšená

lienka55
20. jún 2010

Ivetka a nevolalo sa to nahodou Striebornica??

lienka55
20. jún 2010

Inak dievcata len tak som teraz zazrela mojom profile,ze presne dnes som tu zaregistrovala dva roky,to je sila. 😀 😀 😀

natsa
20. jún 2010

ano leni no trocha som to domotkala.Poznáš to tam?

moncika15
20. jún 2010

@natsa striebrenka je tiez dobra 😀 aj tak strieborna pani aj ten pan a turanskom jarmoku xvalili 😀 😀 😀
inac viete ze tam boli dvaja? baba na zaciatku a xlap na konci.

inak ahojte som vas ani nepozdravila

michaela2410
20. jún 2010

@lienka55 😀 som ta nejako nespoznala dnes, prepac, ze som nezareagovala hned, tusim mas nove vlasy? 😀 😀 😀

lienka55
20. jún 2010

Dobry vecer,
my sme si boli pre maleho,slubili sme mu zmrzlinku,tak sme boli v PN ,len sa akosi schladilo a zacal fukat vietor tak sme isli domov,a to sme chceli ist este pozriet rybicky,korytnacky,kacky,..... 😒

@michaela2410 😀 😀 😀 ,miska ,,zmenila,, som foto a vymazala fotky v albume,lebo tu mam spionov,ktori ma sleduju co mam nove. 😠 😠 😠
Inak navstevujem pravidelne iba par tem z konika,ale pridala som sa pred par dnami do novej,ale pod novym nickom,aby ma tám nikto nespehoval,lebo ma to sere. 😠 Tu si o mne precitaju a potom ked ma stretnu tak sa ,,akoze nevedomky,, vypytuju co nove.Nie som blba. 😠 😝
@natsa ,Ivetka bola som tam raz v zivote,aj tu uz davno,takze nepoznam,iba viem ze to tam existuje. 😀
@moncika15 ,moni boze tod si mala nejaky 7tt a ze uz 19tt,neskutocneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!1

moncika15
20. jún 2010

@lienka55 to koli spionom? boze co je koho po tom co ma niekto iny nove 😠
inac s tym novym nickom bysom eriskvala aby ta amii nezablokovali. skor si daj vymazat tento a pouzivaj uz len ten novy 😉 ja sem tiez nedavam foto tvare a profilova je zdaleka 😎

veru 19tt 😎 coskoro pojdem rodit 😀

lienka55
20. jún 2010

@moncika15 inak myslela som na admini,ze by sa to mohlo stat.ale bohuzial nestiham citat tu novu temu,lebo su tam maniacky ,ktore zapisu denne aj 20 stran,a ja nestiham byt cely den na pc.takze uvazujem,ze to vzdam.