Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
18. sep 2010

@mata_murkova ale coby nie ved si tu 😀

mata_murkova
18. sep 2010

:D som ale vidim len Vase mena bez fotiek ani bazos nevidim sranda :D

moncika15
18. sep 2010

@mata_murkova niekedy je lepsie nevediet s kym si pises 😅 😀

mata_murkova
18. sep 2010

@moncika15 sak ale nejsom na zoznamke :D

moncika15
18. sep 2010

smer jaromoooook a cucu vataaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
18. sep 2010

ale keby mi prisla kontrola tak spim 😨 🤐 😉

mata_murkova
18. sep 2010

@moncika15 jaj cica nedrazdi s tou vatou

lienka55
18. sep 2010

Takze ja som aj s malym z oslavy uz doma,maly mi zaspal v aute,hotovyyyyyyyyyyyy,kedze nespal poobede a ja tiez. 😝

@moncika15 no samozrejme,ze si ma nablaznila na ten tvoj 😀 ,len si mi stale nenapisala ci si si vybrala to modre prevedenie???

lienka55
18. sep 2010

@ostrovcacka Janka ja nemam kocik cam cortina ,iba sedacku tejto znacky,kocik mam klasicky stvorkolesovy.

natsa
18. sep 2010

Ahojte jarmočničky tak ja som sa rano stretla z Evku lepšie povedane že ona sa stretla so mnou lebo ja som slepá.tak mi sme boli rano na jarmoku na plienkach mali bol na kalipse,trampoline a na outičkach,zedla som cigansku a doma sme si šlahli burčák-mnam a potom na večer sme išli zas sme sa tam stretli zo známimy a zasa sme išli na cigansku a zasa po kolotočoch malý absolvoval 3 jazdy po sebe na takom detskom aj to nechcel ist odtial a potom bol ešte z polovičiakom na takom podobnom ako kalipso len hovoril že to bolo lepšie.no ja som mala kolotoč z tých cien no a teraz sme prišli maleho som ulužila a už asi drichme.

mirkaff
18. sep 2010

zdravim vospolok...
tak mi sme boli na jarmoku ako "idylicka"familia...aj ty co vedia ze sme od seba musia mat v hlavach cisty gulas...ale keby poculi tu zvadu po ceste domov,,PS: domov je tam kde byva vecsina.....no soky, 🙂 tak ma vytocil .jakosi malo smajlikov tu maju ,potrebovala by som takeho s vidlami 😀 😀 😀
boze a co sa mi tam stalo ked sme tam este len dosli a velky s malym isli kupit listky na autodrom,doplazil sa tam ke mne akoze kolega,z beckovej smeny,prva otazka od neho ze ci sme same?tak ja rychlo ze nie ,,ze manzel isel kupit so synom listky na autodrom,,a on vam zacal splietat cosi o svojom polorozpadnutom manzelstve,,tak som sa drzala,ani som necekla ze u nas je to uz rozpadnute,,a potom ma zacal hladkat po ramene,no mne skoro oci z jamek vyleteli a ten moj papierovy manzel stoji obdalec a nic,,nic,,nic.......som ja mala robotu sa chlapa strast....a toho koho som chcela stretnut som nestretla....Lulu vies asi o kom pisem........ 🙂

michaela2410
18. sep 2010

nasi chalani su tiez nakolotocovani...neviem kolkokrat boli na bobovej drahe, retiazkovy, kalipso...no ja sa nemozem na to tocenie ani kukat, fuj...ja kolotoce velmi nemusim 😒

mirkaff
18. sep 2010

to moje male mrnave mi to odoslalo........
Martinka spi a Ondrejko lieta s novym traktorom,a veru nevypada ze bude tak skoro spat.......

mirkaff
18. sep 2010

nas mrnavy bol dnes akysi vyplaseny na kolotococh,ani sa moc nevozil,pobiedne,iba jednu jazdu na autodrome,tam sa rozreval,ale ked tam nastupovali hovorim ondrejovi ze nech ho uviaze a on ze ho bude drzat,tak si ho tata ulozil medzi nohy a este sa mu aj maly za jazdy smykel pod kapotu..... 😖 a potom bol na labutach a ani tam sa netvaril niak happy,,Martinka sa uz trochu pozna,tak ta len take prizemne veci absolvovala,autodrom a bobovu drahu...a mne sa hlava tocila este som sa len kukla na tie samovrazedne atrakcie...pobehali sme po stankoch,akurat co som kupila mame zaclonu k meninam co mala ,,malej bizuteriu a malemu kupil tata traktor a tot vsjo z jarmeku.....

mirkaff
19. sep 2010

dobre ranecko prajeme........
baby aj ste vcera zaregistrovali ten stan s tymi fotografmi,,ja som tam trosku nakukla..neviete kto to bol?ake studio?

Lulu a matusko aj nadalej krasne v noci spinka?

lienka55
19. sep 2010

@mirkaff 😀 😀 😀 no sranda ako si to opisala s tym Ondrejom.No co uz si nezadana ,tak sa napadnici hlasia. 😀 😉
Mam tu maminu ,zobrala maleho von na bicykli,isli pozriet konikov k mame do roboty,poloviciak mi rano odcestoval na dva tyzdne do Nemecka. ☹ 😢 tak budeme sami bacovat.

natsa
19. sep 2010

ahojte

@mirkaff ved si niekoho nájdi no čo sa budeš zožierat z papierovým manželom 😉 ja som to fotoštudio zaregistrovala ešte som si vravela ake pekne fotky robia ale neboli sme v nutri

natsa
19. sep 2010

@lienka55 aspon si budete vzácnejší ja by som take niečo uvitala keby moj odišiel tak na chvýlu.

moncika15
19. sep 2010

@lienka55 jaj 😀 ano ten modry mam. len si porosim ta nekupuj aj ty modry lebo bude fopá ked sa niekde stretneme 😅 😀
a aby sa nestalo ze ked sa nasi chlapi stretnu pri pive kazdy dovezie domoc dieta tej druhej 🤐 😝

tak som nakoniec bola vcera jarmocit. dala som si kukuricu , vatu, kupila drobcovi nahradne navliecky do postielky i tot vsio 🙂

vecer sme cela rodina sedeli pri burciaku a ja som neodolala dala som si jeden pologlg a tak ma to zmohlo ze som nepocula ani ze v noci psi nahanali jezka 😀 cela dedina na nohax a ja neviem o nocom 😕

peknu nedelu prajem 🙂

moncika15
19. sep 2010

jaj este som zabudla. moj malinky sa tak strasne bal toho hluku z kolotocou ze som myslela ze mi cez pupok nohu vytrci 😅 len sme to tak naryxlo presli a pri stankox uz bolo tixotak zalomil 😀

lienka55
19. sep 2010

@moncika15 moni este to nie je iste na 100% ci si ho kupim,ale ak by predsa len ano,tak urcite nie modry aj keby to bol opat chlapec.Mne sa paci to cervene,a bezove prevedenie.

moncika15
19. sep 2010

@lienka55 ten ruzovy je neuveritelne krasny 😵 pozerala si tu stranku co som dala link?
a takto vyzera ked das dole tu nepremokavyu hovadinu. som kazala kamaratke spravit foto lebo som sa bala ze vanicka ostane cela cierna okrem strisky

lienka55
19. sep 2010

@moncika15 aj ten ruzovy je krasny,ale na tej ich stranke je do fialova a v albume tej holky je ruzovo cerveny. 😒

moncika15
19. sep 2010

@lienka55 to je iny odtien. odtienov je viac

natsa
19. sep 2010

je vy tu riešite odtien kočárika?mne sa hrozne páči červený kočík ale som si povedala že ked to bude treba že si vyberiem neutrálny,oranžový ,bežovy alebo zeleny.
Babule dajme stretko tento týžden čo vy na to?ved sme ho mali dávno a za chvýlu bude kosa

janette4
19. sep 2010

Ahojte.

@mirkaff my sme v tom stane boli,bol to fotograg z Dunajskej Stredy.ja som si chcela dať malého na A4-čiernobielu,ale už mal minutý veľký papier,tak nám spravil klasický formát 10x15cm,1fotka vyšla 1,80€.Potom fotím foto aj sem.
a dokedy bude papierový papierovým?chystáte sa to aj zmeniť,alebo budete takto?

Maťo bol tiež vykolotočovaný do aleluja.

@natsa Ivetka,vy ste mali odvahu s Dankom na kalipso?Ja som našim nedovolila ani klasickú bobovú dráhu.bol len na autodrome,detskej manéži,vláčiku a na takých autíčkach,čo boli vedľa toho kalipsa,čo tam ten chlap furt vyprával.
Na jarmoku som nám nekupovala nič,len malému návlečky M´Qeena a knižku - už k Vianociam,aby som toho nemala veľa.a chcela som snehule,ale mali len veľké čísla a on má takú stračiu nôžku.

@lienka55 ako dopadla oslava?

Ktorási ste sa ma tu pýtala,prečo chcem nafukovacie kolesá.Kvôli snehu.Po dve zimy som mala nervy,lebo my máme klasické a celoodpružený kočík.a tam kde bývam,neodhŕňajú sneh,takže sa brodím závejmi,ten sneh sa mi nabalí na kolesách a kočík mi vyletí do vzduchu.čo chodievam s kamoškou,čo má nafukovacie kolesá,tá taký problém nemala.

Ja mám dnes dosť blbú náladu,už som aj môjmu povedala,že je k ničomu.Svokor má dnes oslavu 60ky,my sme samozrejme nešli,ale môj ma nasral,lebo keď mu svokra v týždni volala,vyhovoril sa na peniaze a že nebudeme doma.vynadala som mu,že nepovedal pravdu,ale vyhovoril sa na kraviny.Takže po dnešku už ma nebude ohovárať len svokra a švagriná,ale celá ich rodina.parádna vyhliadka.a ešte čo som sa cez víkend o sebe všeličo podozvedala...... 😠 😠 😠

janette4
19. sep 2010

@ostrovcacka Janka,nevieš mi napísať niečo o tom dome,čo sa u vás predáva?Ludka niečo spomínala,ale vraj ty budeš vedieť viac.

natsa
19. sep 2010

@janette4 to mal polovičiak odvahu ja som sa na to nemohla ani pozerat som čakala že sa niečo stane.ale ako som pozerala na maleho tak bol z toho hotový lebo sa tam hrabal zas.Ale ja si tiež myslím že to nieje vhodne pre take malé