Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
28. sep 2010

@lulu723 ja mam flasky avent ,myslis ze to nie univerzalne,ze tam nevojdu flasky idnej znacky???Ak nie tak to apson niekomu potom darujem 🙂

lienka55
28. sep 2010

inak mne ta znacka Tommee Tippee nic nehovori,pocujem o nej prvy krat od vas. 😉

mariro
28. sep 2010

@lulu723 - no uz vidim,neskoro mi naskocila tvoja sprava...tie sa aj mne pacia, co mas ty...a ta ohrievacka je aj lacnejsia ako pre Avent.Sak volako posetri a urcite neolutujes.Ta ohrievacka je super vec.Ja som to tiez pouzivala a booze to je uz 15 rokov dozadu. 😀

mariro
28. sep 2010

@lienka55 ved treba skusit ci tam vojdu flasky,ked ju mas doma kupenu tu ohrievacku,mozno aj vojdu
A znacky sa stale vynaraju nove a nove,taka je doba len to treba sledovat co je na trhu dobre a aj cenovo pristupne.
Mne sa tiez pacia tie co ma Ludka. 😉 Moja segra pouziva tie Aventy a je tiez spokojna.

natsa
28. sep 2010

Ahojte tak asi to stretko zrušíme ved nás polovička nemôže

mariro
28. sep 2010

@natsa - ved ked nie je ucast ,tak jasneee, bude druhy krat. 😉

ostrovcacka
28. sep 2010

Ahojte tak my marodime, dnes tu bola kamoska s malou a nasa bola taka rozblaznena ze ked odisli tak dostala taky zachvat kaslu ze sa mi hrozne povracala a potom protesty ani kvapky nechcela vypit ani si odsat soplik takze my tiez neprideme aj ked som to naplanovala a Evka neviem asi tiez nie lebo ja by som ju brala na aute s busom je to o nicom, mrzi ma to tak som sa tesila...

lulu723
28. sep 2010

@lienka55 Lenka ja veru neviem,ale tieto flasky co mam ja maju zvlasny tvar tak pochybujem,ze by sa zmestili do inej ohrievacky 😉
boze baby na sa mala Sabinka isla dnes do nemocky,lebo ma zvysenu sedimentaciu a uz nejaky tyzden ma horucky okolo 39 stupnov.a Klicka jej nespravil ani nejake vysetrenie,z vcera jak boli na pohotovosti tak jej doktorka zobrala krv.dnes rano bola aj zo spravou u Klicku kde jej zobral zase krv a hned ich aj poslal do nemocky,ze to neni dobre 😢 😢 😢

lienka55
28. sep 2010

@lulu723 a kto je Sabinka???Drzime jej palce!!!! 😉

ostrovcacka
28. sep 2010

@lulu723 tak to je dost blbe lebo ja som zatial na Klicku nedala dopustit, to mas asi z rodiny vsak tak ze drzime palceky aby sa coskoro uzdravela

mariro
28. sep 2010

@lulu723 - neboj sa , ved v nemocke na nu dohliadnu ti kompetentni lekari aby bola v poriadku. 😉
No ako vravim, niekedy moze i super lekar pochybit,treba si tusim vsetko nastudovat a este ich aj kontrolovat resp. dozadovat sa nejakych vysetreni.

jarabicka
28. sep 2010

Ahojte žienky, dnes som ešte nemala čas tu zasadnúť, tak až teraz sa hlásim, boli sme na kontrolu na krčnom, bolo zase hrozne-hrozne veľa ľudí lebo celý mesiac zastupuje tá lekárka ešte jednu krčiarku, tak tam je taký nával na picnutie 😠 ...boli sme tam pred 09.00 a zobrala nás okolo 11.00 aj to prednostne, lebo je ešte malinký, tak si neviem predstaviť kedy by nás vzali kebyže sme starší, asi tak o dva dni 😀 😀 😀 ...už nemusíme tam viacej ísť, ale máme ešte doliečiť nádchu a naučiť ho sákať soplíky, ak bude mať a v prípade, že zase budú sople, tak odsávať a odsávať a odsávať, aby to nestekalo kade-tade 😉
...s tým stretkom asi tak, že volala, som polovičiakovi, že či nás hodí na stretko, tak nemôže lebo bude do večera v robote, tak ako včea ,takže nestiha nás tam hodiť a ani pre nás prísť, má teraz veľa roboty lebo minulý týždeň bol pár dni doma, čo bol dosratý, tak to musí teraz doháňať a viete, ak bude také počasie trepať sa po daždi a autobuse, tak to by bolo o držku ☹ ...som nasratá lebo s malým ma doma asi šľahne, počasie na prdel, vonku sa ísť nedá, Vaneska chorá, tak máme väzenie ☹ ☹ ☹
Lulu, Sabinka je tá vaša nejaká rodina, nedávno narodená, že???a čo jej je???

kaktusik007
28. sep 2010

@jarabicka inak, ak by ste tu mali dediny, odkial ste, tak by nebol problem vyzdvihnut..... mozno to mam po ceste a ani o tom neviem 😀
apropo, k stretnutiu.... ja by som bola za stretko doobeda, vtedy mam volnejsie, poobede ako chodi MM z roboty tak to uz chcem byt doma... nech si maleho uzije aj on 😀

moncika15
28. sep 2010

@kaktusik007 katusik ty si kocovanka? 😕 sa ani nepoxvalis 😀 dotiahla som sem tvoju susedu. takze bude dalsia clenka 🙂

kaktusik007
28. sep 2010

@moncika15 kohooooooooooooooooooooo????????

kaktusik007
28. sep 2010

@moncika15 a ja som prosim turanka, blavacka a kocovanka v jednej osobe 😀 😀 😀 - ale najkratsie to posledne 😝

dadulka21
28. sep 2010

veď ja som ťa ani nepoznala a písali sme si v jednej téme 🙂

moncika15
28. sep 2010

@kaktusik007
@dadulka21 tak som vas dala dokopy 😀

dadulka21
28. sep 2010

a ja nemám s kým chodiť von s kočíkom :(

jarabicka
28. sep 2010

Kaktusik, ja Ostrovcacka a Lulu sme z jednej dediny z Lubine, takže ostatné, ktoré tu nebývate zháňajte domy v Lubini a máme stretko každýýý deň 😀 😀 😀 ....pôvodom so z východu od Humenného, ale bývam tu asi 1,5 roka, takže som kríženec 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
28. sep 2010

@lienka55 Sabinka je svagrinina dcerka a ma len 3 mesiacky ☹

moncika15
28. sep 2010

@dadulka21 vidis tak jej mozes rovno zaklopkat na dvere 😀

dadulka21
28. sep 2010

@moncika15 bývame v jednej bytovke a ani sa nestretávame ☹

natsa
28. sep 2010

no skor by sme mali pomenovat tuto tému Lubina a okolie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
28. sep 2010

@lulu723 Ludka, neboj dobre bude 😉

@dadulka21 asi nemate zosynxronizovany cas prexadzok 😀

janette4
28. sep 2010

@lulu723 Ludka,aj vedia,čo malinkej je?

Takže stretko sa teda asi ruší,že?škoda.tešili sme sa na vás.tak musím zavolať mužovi,nech si to v robote nevybavuje.

jarabicka
28. sep 2010

Ludka, treba veriť, že to nie je nič vážne, budeme myslieť na Sabinku 😉
Natsa, veruže hej asi pozmeníme tému na Lubina a oklie 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
28. sep 2010

...boože, baby čo robíte s deckami keď je také škaredé počasie??? ☹ ...to je na šľaktrafenie 😒 😠

natsa
28. sep 2010

no my tiež vymýšlame momentálne beháme okolo stolu alebo si dá periny pod malá stolík a skáče

moncika15
28. sep 2010

@jarabicka ja to mam o to lahsie ze maly robi hrruba to co mu dovolim kedze je este v brusku 😅 ale dnes ma fakt uz serka 😠 je strasne aktivny a ja by som pritom spala kadial xodim. vyuzila som zvylku ked asi buval, ze si pospim. ale houby este som si ani poriadne nohy nenatiahla a zas mi bruxo skakalo.najvacsia jeho zabavka je ked objavi mechur alebo rebro 😅 😀