Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
8. jún 2009

Už som to našla 🙂

jarabicka
8. jún 2009

OK, som za...až začneme tak aktívnejšie chodiť vonku, určite sa stretneme...už sa tešíme 🙂 ...

mirkaff
8. jún 2009

Evka ked som to citala,tak mi behal mraz po chrbte.....ako keby som rodila ja....aj ja som sa dozvedela novu spravicku,,a tiez sa tesim na babinko,,i ked nebude moje,ale u susedov.....

Evka klikni na moj album,,mam tam novy.STRETKO 2.a tam su herecky.......

Ivet ty pochadzas z Myjavy......tam teda bola riadna prietrz.u vasich v pohode??

natsa
8. jún 2009

Evka zo starej turej,volala sa Olina bola vydatá muža mala tiež hluchonemého

natsa
8. jún 2009

Mirka áno naši bývajú našťastie na kopci ale čo dávali v zprávach o tej športovej hale tak to je hned pod našimi.
baby čo si myslíte o práci na doma-skladanie pier,lepenie obálok atd.poplatok 12 euro?aj sa mi to najprv pozdávalo ale ten poplatok mi nesedí to určite nebude nič seriozne.

martinano
8. jún 2009

Ahojte krasne fotky zo stretka

janette4
8. jún 2009

ahojte.mirka, ďakujem za fotečky,už ich mám aj uložené.
Teda Evi,dobre dlho ťa nechali trápiť 😒 mne pôrod tiež vyvolávali,ale za 8hod.bol Maťko na svete. 😲a to som na začiatku bola otvorená len na 2prsty.keĎ som bola na 5,dr.mi prepichol vodu trochu pomohol s otvorením.bolelo to jak sviňa,ale pôrod sa riadne urýchlil.

ivet,ja neviem,ja som si raz tiež dala poslať katalóg tých prác na doma,ale odrádzali ma tie poplatky.12€je ešte celkom dobré,čo som mala ja,bolo okolo 20€

My sme dnes boli na kontrole na ušnom.už je to trochu lepšie,ale do piatku máme ešte užívať tie atb a kvapky do nosa a do uší a v piatok prísť ešte na kontrolu.
inak už sme doma, u našich ma to už nebavilo,bola som z nich už unavená. 😀 takže lulu môžme dať stretko.

natsa
8. jún 2009

Žanetka a robíš to?

nmstretko
8. jún 2009

Poslusne hlasim,ze som fotky ulozila do nasho stretkoveho albumu.Nemam ich tolko co mirkaff,ale aspon nieco.
Ponahlam,idem s malym von zastavim sa vecer.

mirkaff,ak budes mat cas kludne ich uloz sem a nechaj si miesto vo svojom albume pre svoje fotky.Potom ti mozem poslat hesla.

lienka55 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirkaff
8. jún 2009

no Ivet,,ja mam doteraz doma obalku s ponukou na taky biznis.....a tiez som pri nej zaplatila 350sk,este sice v novembri ale to su len okopirovane ponukove listy,a ked si vyberies konkeretnu robotu tak musis este zaplatit registracny poplatok,,a vstupny material,,a to by ta stalo okolo dalsich 400sk.....

no a idem pokukat fotecky.......MM to dnes zhodnotil ze bosorky mali stretko,,ale som donho rypla ze to je cista zavist......ale Lulu by bral,,ze s vymenou suhlasi.......

michaela2410
8. jún 2009

Ahojte, Evicka, ja som bola pozriet v TN nemocnici kamosku, co porodila, ked si tam lezala. Lenze skoda, nevedela som ako sa volas a hrozne som sa ponahlala, ale tu hluchonemu som videla na chodbe 😉
Inak, vobec ti ten porod nezavidim, aj tak si macherka. Ale na zle sa urcite rychlo zabuda pri tom malickom klbku 😎

jarabicka
8. jún 2009

...pravdaže, ja som už zabudla na všetko zlé 😉 ...no včera sa to vrátilo v podobe hemoroidov a zápchy, mala som taký malý pôrod ☹ ...niečo hrozné 😠 ...

...baby, neviem, či ti nie je skoro, ale ja som už dnes malého vytiahla na chvíľu na dvor...ved vonku je teplejšie ako vo vnútri...vy ste boli kedy prvykrát s drobcami vonku?...

lenca13
8. jún 2009

Ahojte 😉 Evka tak mala si teda ozaj hrozny porod 😕 normalne ta obdivujem 🙂
S malym mozes ist do pohody von a hlavne ked je tak pekne nasa mala mala tyzden a uz sme boli vonku 😉
A ktoremu doktorovi si sa nakoniec s Jakubkom nahlasila?

mirkaff
8. jún 2009

my sme dosli v pondelok z porodnice a v sobotu sme isli na taku rodinnu prechadzku,,dosli buduci krstny rodicia,a nase prve kroky s drobcom viedli na faru......

pokial je zdravy...nieje problem,a mas pravdu vonku je teplejsie ako vnutri......tak sa neobavaj...

no idem toho nasho divocaka okupat,,boze co ten dnes robil na dvore,,,,on sa neboji nicoho....a macku,tu doslova povlacil po dvore,a sprosta drzala a trpela....aj mame odrete koleno,ale to sa dvihne,otrase a ide sa dalej....

mary3
8. jún 2009

Čaute baby, náš Lukino to už zalomil, ani som ho nestihla okúpať..... tak idem pokukať čo nové....

Evka, no veru, si si riadne vytrpela, to ja ani neviem čo sú to pôrodné bolesti....
My sme s malým boli vonku až po 2 týždnoch ale to preto že sa narodil v zime a bola riadna kosa.... ale keď je takto pekne tak v pohode....

My sme dnes boli dosť veľa vonku, asi aj preto tak rýchlo zaspal, doobeda pred barákom a poobede v meste, zas sme išli na plienky.... idem ešte trochu pokukať a potom lahnem k telke 🙂
Pekný večer babule....

natsa
8. jún 2009

no ja som išla z malým von asi po týždni bola jesen a chladno,doktorka z porodky povedala za týžden aby sa dieťatko aklimatizovalo,no a potom bolo pekne tak som išla prestali mu aj soplíky čo si odtial doniesol.
uičím malého zaspávať samého-zatial bez uspechu hučal tam 5 minut tak mi tu zasa sedí na kolenách a sleduje reklamu,on reklamy zbožnuje.
Mirka aj som si myslela že to je akési divné na montovani pier ešte nikdo nezarobil tak ako slubujú,funguje to ako pyramída.

janette4
8. jún 2009

ivet,nerobím.presne ako písala MIrka.boli to len ofotené papiere a tam pýtali Ďalšie registračné poplatky a pod.kraviny.takže som sa na to...

Evka, Maťo sa narodil v lete,takže sme boli vonku hneď v ten deň,ako sme prišli domov.Kľudne s Kubkom môžeš ísť,je tak krásne teplo a čerstvý vzduch mu len prospeje.

lienka55
8. jún 2009

Uz asi mnohe spite,ale ja som sa sem dostala az teraz,a oci mi klipkaju 😀 ,pojdem spat.
Nas tatino dnes prisiel z prace skor tak sme boli chytat s malym ryby, a potom nas susedovci zavolali na pecene prasiatko,oslavoval sused narodky.Tak sme sa ,,navalili,, 😀 ledva fuciiiiiiiim. 😀

mirkaff,myslela si tvoju susedu co ma Kristinku,ze budu mat baby?A kedy?No supeeeeeeeeeeer,novy obcan.

jarabicka,tak lahke si to teda nemala,ihroza citat nie to este zazit,ale Jakubko urcite za to stal. 😉

natsa dakujem za pochvalu. 🙂 😉

janette kedy je ten jarmok?

michaela2410
8. jún 2009

Ahoj lienka, ja som sem len mrkla, ci tu este niekto je, lebo som "maturovala" nad jednou prihlaskou do jedneho projektu. Bola to fuska vyplnit, ale hura, zvladla som to. Dufam, ze to mam ok. 😀

michaela2410
8. jún 2009

A ten jarmok v Turej som citala tusim od piatku??? ale ak som to zle kukla, turanky, opravte ma!!! 😎

michaela2410
8. jún 2009

A este som chcela, s chalanmi sa chystame na kolotoce 😀 . mm ide kdesi na chatu do Kremnice (chvala bohu, nech ide, uz sme sa stihli dnes riadne vyhukat a povadit, esteze decka spia 😠 ☹ ), tak pojdem s nasimi. Dufam, ze bude lepsie pocasie, lebo zakazdym mam pocit, ze je zima a skaredo 😢

Uz som tu tusim sama, tak idem tiez spat 😔 bru...noc...

janette4
8. jún 2009

leni jarmok je už tento víkend:piatok a v sobotu

lulu723
9. jún 2009

Ahojte baby 😀 Mirka tvoj manzel dufam to nemyslel vazne sak som tam jak taka skrata 😠

Evka mala sa tiez narodila ked boli 30 stupnove horucavy presne ako Zankim Matusko a von sme mohli ist az po tyzdni,lebo bola malinka.A ked mala 2 tyzdne tak uz sme behali po tescu s nu.dali do klokanky a isli sme a vsetci co nas tam videli tak hovorili,ze to je zive?alebo babika 🙂

vidim,ze sa mozno vsetky stretneme na jarmoku ja chcem dat malu na ten maly kolotoc,ale ak tam nebude mat nejaku retiazku medzi nozky tak ju tam nedam a do vlacika sa snu trepat nebudem

Zanka ja som vcera okolo 4 bola na Turej,ale to som bola len u mamy.Inac pridem az v piatok a budem tam od rana.ved cislo mam tak ti zavolam ked pojdem von.mama bude po nocnej tak pojdem von doobeda na chvilku a potom po obede este chvilu a necham ju mame nech sa stara a ja budem behat po jarmoku.

hned na druhy den ideme na véču,lebo mame rocne vyrocie a andel mi povedal.ze pojdeme na trhovisko na tocenu klobasu 😠

fotky su krasne a na tom prvom stretku aky boli zababuseny drobci maly 😀

mary3
9. jún 2009

Dobré ránko....
Na to ako skoro včera náš Luki zaspal si pekne potiahol, spal do 7,20.... tak sme sa fajn vyspali len mna akosi bolí hrdlo ☹ vôbec neviem z čoho....
Malý pred chvílou prišiel za mnou s ovládačom od telky, tak mi naznačuje že mu mám pustiť rozprávku 😀 tak už sleduje, ja zatiaľ čosi pokukám tu a potom vybehneme von.....

nmstretko
9. jún 2009

hlasim sa ....Mirka,,,,,,,,,vsetky fotecky zo stretka su spolu pod tymto nickom.......... 😀 😀 😀

natsa
9. jún 2009

Dobré ránečko.tak náš malý straší od 7.za chvýlu pojdeme von,vnoci same boli asi 5 krát hore.mne tie tabulky ako sa má dieta naučiť zaspať samé nestačia.Aj vaše detičky sa pri papaní klátia dopredu a dozadu?nierkedy mi pribrzdí že sa mu trafím do tej pusi,ked sa netrafím tak sa tomu smeje.
ja na jarmok nejdem za pár týždnov budú na MY folklorne tak hádam tam pojdeme.Jasom aj rada že chvýlu turu nevidím ved som tam chodila do školy aj do roboty

lienka55
9. jún 2009

Pekny den vsetkym,
dnes sa ukazuje celkom krasne. 🙂 My sme uz povysavali a idem k mame na cely den lebo dovezu babku z nemocnice,tak budeme tam.Chcela by som vybehnut aj do Mesta pokukat co maju v obchodoch,lebo mm bude mat meniny.Babka bude varovat. 😀

janette,dakujem.Ak mi bude mat kto maleho varovat tak by som vybehla uz v piatok.A o kolkej zacina jarmok?
miraff,sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 🙂
lulu, veca to je akoze vecera?Tak sa pekne napapkaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 😉
miska to je asi vsade,tie manzelske vymeny nazorov. 😀 😠 😎

rikarr
9. jún 2009

ahojteee

kukala som foto ...super muselo byť ....

ved ja tú martinku s paťkom poznám - to je moja kolegyna 😉

janette4
9. jún 2009

Lulu,mala by som to dať prečítať mm,ten mi veru ani neplánoval ani nič kúpiť k 1.výročiu.ale aby to nemal také ľahké,vybrala som si orchideu a on to musel zacvakať.

Ivetka, a kde si na Turej robila?

My sme mali super noc.Maťo išiel o 21spať, zobudil sa až o 01.na jedenie a potom až o 6.zobrala som si ho k sebe,do 7sa tam váľal,potom zaspal až do 8.45.aj som stihla vybehnúť so psom,kým spal.
Normálne nechápem,u našich celé noci plakal.asi tam majú nejaké blbé miesto,kde má postieľku.
Teraz tu škrieka jak pavián a keĎ sa naňho otočím,tak sa tomu rehoce,potvora krpatá 😀

Lenka,jarmok je od rána,myslím,že okolo 10to zvykne začínať

lulu723
9. jún 2009

lienka nie véča je ako vecera pojdeme sa niekde napapat,ale to az v sobotu 13.6. mse sa brali to bolo tak narycholo o 2 svedkoch a utekali sme sa bavit na jarmok 😀

Zanka aj ja mam orchideu kupil mi tato k narodkam a uz mi to odkvitlo teraz neviem co mam robit z tymi haluzkami,lebo nic tam uz nerastie zato uz mi narastla dalsia haluzka tak sa tesim,ze budem mat dalsie kvietka,ale o z tymi 2 to veru neviem ci ich mam uplne odstrihnut,alebo co.aj to pekne hnojim kazde 2 tyzdne 😀

moje mrnco teraz spinka o 11 sa mi nejako zobudila a nevedela sa ulozit tak spala somnou a potom som ju dala do postielky a spala asi do 6,ale uz cosi ocujem sa tam asi vyprava tak idem za nu nech ju vyboskavam cukrika mojho zlateho.Inac Zanka sak to mozme v piatok vybehnut o tej 10 pokukat po jarmoku to tam este nebude tak vela ludi 😉