Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
21. okt 2009

no uz sme zavislacky zas na konovi...bolo super ale malo,kazdopadne aj s nasim je to tak,v kolektive su tie decka ako vymenene......
😀 😀 😀

lulu723
21. okt 2009

Ahojte baby fakt bolo dobre a aj sme si velmi dobre pokecali,ze Zanka 😀 😀 😀 😀 😀
a dnes si nic nebudem robit az zajtra teraz som unavena a asi zalahnem.
Erika uz davno spinka nejako ju to zmohlo motovidlo moje.inac u segry bola dobrucka a ked zbadala tata taky usmev nahodila.
a mojmu som hovorila,ze by sa takto stretko malo zorganizovat aj z tatinkami.a moj povedal,ze to by nebolo zle,ze mam vsetkych zavolat sem a ze oni sa na..je..bu a bude veselo 😠

janette4
21. okt 2009

lulu 😀 😀 😀 😀 prepáč, snáď vás hlava zo mňa nebolí,lebo mňa huba áno 😀 😀 😀

aj mne sa hrozne páčilo a som rada,že nás bolo aspoň toľko.

Matúško sa tiež pekne prehral,doma to nehrozí,to iné nepočujem,iba dať a neé.my sme išli ešte k našim,tam sa prebral, po ceste som sa ho snažila udržať "pri živote" a ani sme ho nesprchovali,len sa napapal a už asi 20min.spinká.som zvedavá,kedy bude ráno vstávať,lebo dnes vstával o 7,cez deň spal len hodinu a bol veeeeeľmi unavený.

a inak musím skonštatovať,že Ivetka je na živo veľmi milá a sympatická baba,s ktorou sa dá o všetkom.Nie že by nebola ja tu super 😉

ja by som fotky tiež chcela dať,len mi napíšte prihlasovacie meno a heslo, čo ste dávali minule.

janette4
21. okt 2009

no a idem spať,lebo som úplne hotová.dobrú noc 😉

natsa
21. okt 2009

no Danko je už hore tak zasa pojdeme spat o 2 v noci.Inak Zanka tebe ide pusa riadne ,niekedy som nestihala sledovat dej.

janette4
21. okt 2009

Ivet 😀 😀 😀 😀 😀 nabudúce si dám pozor,aby som pustila k slovu aj vás 😀 😀 😀 😝

lulu723
22. okt 2009

cavte baby 😀 no tak ja som mala otrasnu noc mala furt mrncala tak som bola taka unavena,ze som sa nahnevala a nahlas som povedala,ze idem k tebe posledny krat a potom nech sa aj tatko stara tak potom ma nechal konecne vyspat a aj rano si ju zobral a prebalil a dal jej maslovy roztek a bananik.on si potrpi na dobre ranajky tak sa snazi aj malej davat to co on je,ale samozrejme,ze sa ma vzdy opyta 😉
a test sa mi nechce robit tak vas budem este trosku napinat oki 😀 😝 😀

janette4
22. okt 2009

ty opica 😀 😀 😀 😀

no my keď máme zlú noc, môžem pindať koľko chcem,nevstane k nemu.ešte ma ja sprdne, čo naňho zvyšujem hlas. 😝

lulu723
22. okt 2009

to aj mne nada co na nu zvysujem hlas,ale on to zrejme nechape,ze aj ja sa chcem vyspat

michaela2410
22. okt 2009

Zanka, my mame rovnakych chlapov 😒

natsa
22. okt 2009

veru dievčence ja mám to isté doma,včera mi nezabudol pripomenut ako sa o neho nestarám že ma to už rýchlo prešlo atd a že sa porozpráva z mojou mamaov,tak som mu povedala že nech povie nech všetko porozpráva ale že potom aj ja.Včera zasa išiel spat o 0.30.polovičiak si išiel lahnut a ja som zasa bola s ním.Ked konečne zaspal tak som ešte upratávala tak som sa dostala do postele o 1.no musím to zvládnut vraj to mám v náplni práce ved som celý den doma mám za to velké prachy a mám sa kedy vyspat no nemáme mi dievčence skvelý život pri takých uvedomelých chlapov?Poobede pojdeme trocha von.
Ludka ešte z tým testom trocha počkaj ja viem že sa nemôžeš dočkat a aj ja som zvedavá.ked si ho spravíš neskor tak bude 100% že ti vyšiel možno budú na nom 2 čiarky.Uvidíme či Mirke vyšla predpoved.

janette4
22. okt 2009

ivet,aká prepoveď?niečo som prepočula?

ten môj mi povie,že veď aj on je hore,keď malý plače. ale reku,je rozdiel,zobudiť sa na plač, a hneď zavrieť oči,ako sa 15krát za noc zobudiť, vstať, prebrať sa, ľahnúť si,zaspať a nanovo.ked brblem,že zas celú noc mrnčal,povie mi,že nemusím do noci vysedávať pri pc a môžem ísť spať o 8 s malým.len neviem,kto by upratal ten bordel v kuchyni po jeho večeraní. 😝

jarabicka
22. okt 2009

NO KONEČNE TEN PODRBANÝ POČITAČ 😠 IDE...baby my sa veľmi ospravedlňujeme, že sme neprišli, ale dopredu som o stretku nevedela kvôli tomu, že nešiel net 😠 😠 😠 ...ináč by som si to ja zariadila, ale s tým nezbedom ísť autobusom, tak to e-e...kebyže naňho došla na stretku kríza, hlad, tak by som musela hneď domov a autobus nemám stále...ja som predpokladala, že keby bolo stretko, polovičiak nás dovezie, potúla sa po meste aspoň hodinku a pôjdeme domov, ale tak sa mi nedalo... ☹ ☹ ☹
...kebyže aspoň včera robil niekde nablízku, ale bol v Trenčíne, tak zaviesť nás nemohol ☹ ☹ ☹ ...myslela som na vás a potichučky som vám závidela, že ste sa stretli, pokecali, prišli na iné myšlienky, poohovárali trošku polovičiakov 😀 😀 😀 a vyliali si dušu 😉 ...aj mne to chýba a tak to budem musieť ešte dusiť v sebe ☹ ...

janette4
22. okt 2009

Evička neboj,nabudúce pôjdete.aj Kubko už bude väčší.-

inak baby,neviem,ako vám,ale mne sa to v tom Považane ohromne páčilo, takto sa tam môžme stretať aj častejšie,ako raz za pol roka a nemusí nás odrádzať škaredé počasie.

mirkaff
22. okt 2009

caute babuse....

aj chcem pisat,aj nemozem,maly mi furt bere MIS,,tak napisem litaniu vecer,,no Zanka veru bolo to tam super,toto som este v ziadnom slusnom podniku nevydela.......aspon im urobime dobru reklamu

vecer sa tu zastavim........zatim caute

natsa
22. okt 2009

Ahojte,malý drichme boli sme vonku,doobeda som varila soju kedže mäso nemusím.zanka nič ti neušlo len Mirka pozerala Ludke do očí či je v tom alebo neni,nič podstatné.Babuše aj mne sa to tam páčilo.Dalo sa tam poklábosit ,detičky sa tam pekne zahrali- no nám bolo super.Už sa teším na dalšie stretko ved sa môžeme takto častejšie stretávat

michaela2410
22. okt 2009

Baby, dnes som uplne mrtva ☹ hrdlo mam vyrozpravane, do pol stvrtej som ucila. Zajtra je konecne piatok a mne o pol tretej skonci tyzden. Este by som prijala, keby na cely vikend zmizli moji traja chlapi a ja by som mala vsetok cas len pre seba. Ale som to krkavcia matka! 😠
Ale aj tak sa tesim na buduci tyzden. Dufam, ze budu zdravi a vo stvrtok a piatok pojdu do skolky. Su prazdniny, tak si vezmem dovolenku a cele doobedie budem mat len a len pre seba. Juuuj ale sa tesiiiim! 🙂

lulu723
22. okt 2009

no tak test bol negativny 😒 ,ale nieco sa mi na tom nezda sak furt mrcha nechodi 😠

janette4
22. okt 2009

ludka,možno je to ešte skoro.skús po víkende, budúci týždeň

natsa
22. okt 2009

Ludka čo si nevydržala?Ja som si robila test až ked mi bolo dobre zle neudržala som ani vodu.K durdíkovy som išla až v 9 týždni.No Danko už spí pojdem si aj zalahnut lebo som unavená ako kabela do postele padnem ako Varšava.zajtra čaká moju mamu operácia očí tak jej držte palce.

janette4
23. okt 2009

Ahojte.

Ivetka, budeme na tvoju maminu myslieť a držať palce,nech jej to dobre dopadne.

ja som išla k dr.,ked som myslela,že som v 4týždni a bola som na konci 6teho.

my pôjdeme asi trochu von,doma ma to nebaví

lienka55
23. okt 2009

Ahojte,
vcera som vas len precitala,nechcelo sa mi pisat.Mam toho teraz vela ked je poloviciak doma,stale varim,upratujem,......a dookola to iste,uz mi z toho sibe.Maly spal dnes poobede iba nieco vyse hodinky,to je u nas velmi malo.
Vcera som robila druhy aranzman na hrob,mala som uz druhu zakazku. 😀

Ivetka aj ked ma uz asi mama po operacii,dufam,ze jej dopadla na jednicku. 😉

lulu,dufam a drzim palce aby si bola tehotna. 🙂

janette pozerala som fotky na FB,tie torticky,kraaaaasne torticky. 🙂

jarabicka
23. okt 2009

...čau baby, neviete mi poradiť nejaké kvetinárstvo v Meste, kde predávajú vence???...nechcem také klasické, skôr niečo modernejšie, hoc bude aj drahšie...hoc by som si dala aj nejaký urobiť podľa mojich predstáv, ak by boli ochotné...dajte mi nejaké typy, nech neblúdim po Meste jako jarabica 😀 😀 😀 ...

janette4
23. okt 2009

Lenka, to robí moja kamarátka.sa jej smejem,že na magistru, je šikovná.jej je v tej lekárni normálne škoda.

natsa
23. okt 2009

Ahojte,tak mama je už po tom brali ju hned ráno bola trochu takaá jak pripitá,hovorila že im včera večer strihali mihálnice keby to mne spravili tak by som určite vyzerala ako prasa.
Lenka ty máš to heslo z albumu kdesa dávali fotky?Viem že to zakldala stiker ked sem ešte chodila.Ak ho máš tak napíš IP nech to tam uložím.

janette4
23. okt 2009

aj ja chcem heslo aj nick,tiež mám fotky zo stretka

nmstretko
23. okt 2009

babuse uz som si spomenula,,tak Vam do IP napisem heslo 😀 😀 😀

michaela2410
23. okt 2009

jej, som si pospominala na to nase predchadzajuce stretko 😉

mirkaff
23. okt 2009

ulozte fotecky....cakam

inak caute......

pane boze ze ostrihali mihalnice,,snad to dobre dopadlo.a kde bola Ivka mamina na tej operacii,MM babke idu tiez operovat oci,tusim v Trnave a obe naraz...ale neviem presne kedy..

no my sme vcera vecer boli s drobcom na pohotovosti..no ked som to Klickovi tam vypravala som si pripadala jak tmavsia spoluobcianka....proste maleho som nasla v smetnom kosi ako sa hra s tekutym praskom na vane,,cele lica mal od toho a kedze som bola odbehnuta na WC tak som vlastne nevedela ci cosi prehltal alebo len sa tym ogebril..tak som stahla MM z futbalu,samozrejme mi celu cestu nadaval ze robim z komara somara atd......ale sak ja mam ciste svedomie ze bol vysetreny...a nakoniec ked mi sestricka nemala vydat z 5eurovky tak ze sak mu zavolam ci ma 2eura drobne a on mi povie ze chod do billy si rozmenit..a este sa doktor smial ze to bol urcite manzel ked ma poslal do billy lebo ze keby to bol priatel tak ten by pre mna urcite nieco spravil,,no este aj Klicka pozna tych typickych chlapov

michaela2410
23. okt 2009

a Sticker sem chodila? Ja som ju spoznala na atletike, kam chodim s chalanmi a ona s jankou. 😀 teda predtym ma ona nasla na jednej diskusii tu na konovi. 😀