Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
10. sep 2010

@lienka55 mne ano

natsa
10. sep 2010

Ahojte,tak už sme doma sme zdravý.čo je nové?iba som postrehla že tu máme nové členky.tak vás tu výtam.Dakujeme za podporu a že ste na nás mysleli.

moncika15
10. sep 2010

@natsa ludka rodiiiiiiiiiiiiiii 😵

michaela2410
10. sep 2010

@lienka55 u mna to tiez vychadza pri oboch chalanoch 😀

natsa
10. sep 2010

je tak super 🙂 🙂 🙂 🙂

ostrovcacka
10. sep 2010

No babule takze volala mi Ludka,Matusko sa narodil sa 19.19 ma 3150g a 49cm super,rodila normalne ze mala ist cisarskym ale ze ked ju lekar vysetril zistil ze maly je uz dole v pôrodnych cestach takze musia rodit normalne ale hovorila ze tri krat zatlacila a maly bol vonku ze si to predstavovala horsie ale ze to bolo v pohode SUPER 🙂 🙂 🙂

naika
10. sep 2010

supeeer blahohozelam aj miery krasnucke vela zdravicka a mliecka 😉

natsa
10. sep 2010

tak gratulujeme k babetku želáme vela zdravička a vela mliečka.tak toto bolo rýchle.

natsa
10. sep 2010

@lienka55 kukla som na tu tabulku čo si sem dávala no akosi my vyšlo dievča troška sa to seklo 😀

moncika15
10. sep 2010

@ostrovcacka mile spravy 🙂 pozdravujem, prajem vela sil a hlavne zdravia 😵 😵 😵

dada78
10. sep 2010

@ostrovcacka jej MATÚŠKO už sme sa na Teba tešili, maminka je šikulka že to takto super zvládla, obom želáme všetko dobré, veľa mliečka a rýchle zotavenie 😉 😉 😉 😉 😉 a miery akurát 😉 😉 😉

dada78
10. sep 2010

@lienka55 Maťko mi podľa toho sedí 😉

michaela2410
10. sep 2010

@lulu723 tak velka gratulacia aj od nas a vela zdravicka a mliecka 😀 😀 😀 super chlap

mariro
11. sep 2010

@lulu723 tak sa pripajam aj ja,vela zdravicka a sil a samozrejme vela mliecka 🙂

ostrovcacka
11. sep 2010

Budem jej dnes volat tak ju budem od vas pozdravovat peknu sobotu

lienka55
11. sep 2010

Huraaaa,
super rychly porod,pekne to zvladli ,gratulujeme.No a Matusko neni az taky drobec,chlap ako sa patri. 😀 😉
@ostrovcacka posli mi ciselko na Ludku.

lienka55
11. sep 2010

no mne vychadza teraz baba ,tak som zvedava a prve sa sekli. 😀

ostrovcacka
11. sep 2010

Takze volala som s Ludkou vsetky vas pozdravuje uz ma malinkeho na izbe a prave sa kojili

janette4
11. sep 2010

ahojte.tak supeeeeeeer správička.jeden deň som tu neni a už je to tu.
@ostrovcacka aj my pozdravujeme Ludku a Matúška,prajeme hlavne veľa zdravíčka.a posielame velikánsku CMUK.
a keď s ňou budeš volať,že prečo mi neprišla sms?ja na ňu čakám jak kura na sopel,v noci som nakúkala na telefon a nič.ale som rada,že to mala tak rýchlo za sebou a že sú v poriadku. 🙂

@mariro vitaj medzi nami,nemusíš len čítať,poriadne prispievaj 😀

ja som zase u našich,ešte mi dorábajú tú ,maľovku.akurát mamina volala,že akú hovadinu som si vymyslela,lebo som chcela trochu prestaviť detskú izbu a rozpadla sa im velikánska skriňa 😝 reku,tak ju vyhoďte a zoberieme na splátky niečo normálne,aj tak si už dávno trieskam hlavu o stenu,že sme ju kúpili 😝

@natsa vitajte doma.som rada,že Danko je v poriadku.

janette4
11. sep 2010

v tom čínskom mi to vychádza 50/50.keďže bábo bolo spravené asi 10minut po polnoci,takže asi 10minut som mala 30rokov.ale ak to rátam až po tej polnoci,tak dievča,ak nie,tak chlapec.ale Maťko mi tam vyšiel.

lienka55
11. sep 2010

@janette4 Zanka kedy ides na sono,aby sme vedeli co to bude konecne???

janette4
11. sep 2010

@lienka55 Leni,idem v pondelok,ale na to sa ja moc držať nebudem,keďže aj pri Matúškovi mi povedali zle,ale v oktobri by som chcela ísť do Hlohovca,tiež som zvedavá.a tebe v tom čínskom čo vychádza?

natsa
11. sep 2010

@janette4 sa smejem že ako to vieš presne vieš že ma nikdy nenapadlo sa kuknut na hod.že kedy to robíme a pritom mame v spálni hod.ktoré svietia.
joj baby šak ma z maleho šlaktráfalo v nemocnici.aj som sa zamýšlala nad tým že sa mi stávaju veci o ktorých sa mi ani nesníva.Ideme kuknut mamu a ocitneme sa v nomocnici.No udialo sa to tak že som bola u našich aj z malým aj zo segru aj švagrom a ešte z naj.synom čo ma segra.sedeli spolu na gauči a ja som si odskočila na wc samozrejme že všedci boli pri nich no a ked som doletela zo záchoda tak tu mastičku z had.jedom mal v ručičkách segrin malý a Danko už mal natreté s tým líčka a mal niečo aj v puse.neskor to na tej puse mu z červenelo no tak sme ani nerozmýšlali a leteli k dec.doktorke na My no a hned nás urgovali do nemocnice.ja som nič nemala pre seba aani pre maleho.volala som polovičiakovy čo sa stalo tak mi vynadal že či sme všedci normálny.prišiel skor z roboty a doniesol veci samozrejme doniesol 2 plne kapse ale ako keby nič nepriniesol kopu veci my chybalo tak mi musel ešte tato niečo priniest.malý tam stále plakal len čo som sa vzdialila alebo odskočila na obed.na chodbu sme moc nemohli chodit lebo aby vraj neochorel tak som tým sestričkám povedala že aby nežiadali odomna aby som dieta držala 24 hod v jednej malej kutici ale aj tak sme tam boli,našiel si tam malý kopu kamaratiek.spala som na druhom poschodí pre istotu som im dala čislo že aby mi v noci zavolali keby ho nemohli v noci uspat ked sa zobudí ale mi nevolali že posluchal tak som sa vyspala.pred sestričkami mal rešpekt povadali mu danko spinkaj a danko spinkal.Hral sa tam z bábikami a vozil kočíky.tak sa tam na nom smialy že aky je starostlivý aj s nimi spinkal.

janette4
11. sep 2010

@natsa Ivetka,viem,koľko bolo,lebo som mala mať narodeniny a manžel prišiel z poobednej a keď som už chcela ísť spať,povedal,že kam idem,že mi ide zagratulovať a spraviť darček 😀 a keď sme potom pozreli na hodiny,sme sa smiali,že akurát včas,že tesne po polnoci 😀 inak na hodiny pri tom nekukám 😀 😀

janette4
11. sep 2010

@natsa a to ostatných,čo boli s deckami nenapadlo,že také krému decku do rúk nepatria? 😨

natsa
11. sep 2010

no naši tam mali kopu kremov vieš ked sme tam neni tak to naši maju bars kde,nebolo času kukat na kremy bolu kopu iných starostí inak ti polovičiak spravil krásny darček 😀

mata_murkova
11. sep 2010

jeeej ludka gratulujem k babatku..tak sup sup zotavovat nech ste rychlo doma

baby ja nejak nestiham ale priebezne Vas citam

nove maminy srdecne vitam

@lienka55 no mne to nevychadza cakam dievcatko a podla tabulky to mal byt chalan (teda ak sa to este nezmeni:D)

lienka55
12. sep 2010

Ahojte,
my sa s poloviciakom chystame do TT na jarmok.Dnesnevarim amme zo vcera.

@janette4 Zanka mne vychadza teraz dievcatko,aj vela ludi mi to hovori a aj podla vypoctu rokov to vie ratat moja sesternica a aaj podla toho mi vychadza dievca.Pri prvom mi tiez vyslo dievca a je to chlapec.Takze asi fakt sa neda na to spoliehat. 😉 A preco chces ist do Hlohovca a nie do Cygesu,pretoze ja tiez rozmyslam kam???
@natsa Ivetka mas to fakt pestre pri tom Dankovi,drzime palce. 😀

natsa
12. sep 2010

byby inak aj sono je v Tn pri nemocnici to si otvorili hlavačik,kaščak a ešte jeden len neviem ako sa teraz volaju.ked ti najdem tak hodím link

natsa
12. sep 2010

už som to našla http://www.cegys.sk/