Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
17. sep 2010

@janette4 minule v tescu robila predavacka bordel ze autosedacka do kosika nepatri ze vozik je na nakup 🙄

ostrovcacka
17. sep 2010

@moncika15 vsetko najlepsie este som ti myslim neblahozelala
@janette4 ten domcek na fotke je nas my uz mame domcek postaveny z vonku sice vyzera hotovy ale vnutri mame urobene len spodne podlazie a vrch sme zacali teraz lebo tam do teraz nebolo nic len strecha a krovy vidiet,
@moncika15 my mame podobny kocik len inu znacku a to vajicko ked som isla sama s malou k lekarovi bola velka vyhoda kedze ja som chodila vzdy sama a kedze je zimne dieta tak aspon som ju nemusela v tej zime prekladat do vanicky
@janette4 naozaj si rozhodnuta ze chces nafukovacie kolesa na kocik viem ze vela bab s tym ma problemi udajne sa casto predieraveju ja mam teda plne a som snimi spokojna este sme s tym nemali ziadnu robotu ved sa na to poinformuj
@mata_murkova nas domcek najdes ked pôjdes smerom od Obecneho úradu ku skole alebo na ihrisko sme na prudkej zakrute pri ceste to neprehliadnes a pred domom mame este postavenu zboku garaz a ta ma tu istu fasadu ako domcek alebo mi pred tym brnkni aby som bola aj doma,ozi nemate nahodou strieborny Seat Ibizu?
@lienka55 krasny vencek kde si ho kupila a co stal?

ostrovcacka
17. sep 2010

Ja ked robim na cintorin ja to tiez aranzujem do toho zeleneho uz neviem ako sa to vola no ved viete ale na spodok kvetinaca dam este aj kamienky lebo niekedy to môze sfuknut vietor tak na zatazenie

ostrovcacka
17. sep 2010

Ja som tiez dnes bola na jarmoku ale sama môj bol doma s malou pekne som si to tam omrkla a zajtra tam chcem ist doobeda aj smalou chcela by som jej kúpit ciapku teraz na jesen a videla som tam ze sa deti vozia na ponikovi tak nech sa ide aj ona troska povozit ked ich tak miluje asi si myslite ze nemôzem spat, omyl chce sa mi strasne ale nechcem vas zanedbavat a hlavne vy vzdy toho tak strasne popisete statci sem neist pol dna a uz nestiham,inak dnes vecer tu bola Jarabicka s muzickom tak sme sa troska liecili s varenym vinkom lebo Evka je nakapata prijemny vecer KONECNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirkaff
18. sep 2010

@ostrovcacka Janulka niak zanedbavas spanok 🙂 tak ja co som mala naplanovane tak ide vsetko skoro bokom,teda pomenila sa situacia,,dnes mal ist maly k tatovi a ja ze vyrazim v klude aj s martinku na jarmok,,ale stvrtok vecer umrel ondrejovi dedko,,tak cez vikend bude mrnave doma,akurat mi vcera volal ze by sme mohli ist aspon na tri hodinky spolu na jarmek (ako za starych cias) 🙂 tak uvidim ci pojdeme,,no a zajtra idem na pohreb 😢 este k tomu som aj nascipana,,dva dni som mala dovolenku...ale nic moc a v nedelu vecer zaciname na nocnej...
Ludka este k tej tvojej modelkovskej piostavicke,, 🙂 ty mozes rodit kazdy rok,,ja som schudla styri kila za dva mesiace,a to som muserla ist kvoli tomu makat a ty?
tak vam prajem pekne jarmocenie...............................a neprezente to s burciakom 😀 😀 😀

mata_murkova
18. sep 2010

@janette4 vseobecnu mam
ja mam kamosku a ta len vo vajicku malu vozila lebo v kociku jej nechcela byt a vela bab to hovori vraj sa tam lepsie to male citi a este aj vidi von🙂
@ostrovcacka a nemate plot ze? mate len taku otvorenu predzahradku...sak tade som isla a niekto bol vonku:D

michaela2410
18. sep 2010

fuha, sa tu riadne rozpisujete, ani nestiham citat a uz vobec pisat...
my sme mali nafukovacie kolesa a bola som spokojna, aspon sa mi dalo aj po schodoch s nim chodit, lebo verte, ci nie, existuju ludia, ktori okolo mamicky len prejdu, aj ked ju vidia, ako sa snazi po schodoch prejst s kocikom, a to sa mi stalo parkrat v trencine na stanici ked som potrebovala ist na nastupiste, a vitah tam samozrejme nebol 😒

lulu723
18. sep 2010

Ahojte baby som rada,ze som po tyzdni schudla uz 7,5 kila.dnes bolo o kilo menej na vahe,ale nejde to dole akosi rychlo? 😕 pri Erike som mala brusisko este hadam 3 mesiace a teraz ani brucha nemam 😅

mirkaff
18. sep 2010

moja suseda ma na kociku nafukovacie kolesa,ale podchvilou spomenie ze zas jej vyfucalo koleso,akurat viem ze uz menila dusu....a to sa mala Biba ani niak extra nevozi.........

mirkaff
18. sep 2010

@lulu723 a kolko mas presne kilov??

lulu723
18. sep 2010

no teraz 51,4 😅

lulu723
18. sep 2010

@mirkaff Ahoj Miruska moja 😀

dada78
18. sep 2010

@lienka55 krásne brušenko 😵 😵 😵 😵 aj venček som pozerala na FB, dobre si vybrala 😉
@janette4 máme podobný kočík TAKO, a tie kolesá sa určite dajú objednať aj samostatne kuk: http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=91... my sme odtiaľto brali kočík 😉
inak k tomu vozeniu v škrupinke mám presne taký istý názor ako Ty, keď je to na nevyhnutne potrebný čas - ako písala
@moncika15 , že k dr. a pod, tak hej, ale ako niektoré baby vozia na vychádzku, tak to sa im deti poďakujú, keď budú mať skoliózu - pokrivenú chrbticu.

lulu723
18. sep 2010

@dada78 niektore mamicky ked chcu vybehnut do Mesta s babetkami tak predsa nebudu brat do auta celu konstrukciu a to este ked ide dalsia kamoska tiez s babetkom.moja svagrina takto bola v meste aj z kamoskou,ktora ma babetko v takom istom veku a 2 kociky by sa nezmestili do auta tak to riesili v skrupinke,ale tiez to odsudzujema,len ked na vyber nemali tak co maly robit?

janette4
18. sep 2010

Dobré ránko končenky 🙂
@lulu723 " Ludka,samozrejme,že v tomto prípade hej,ale mne sa nepáči,keď sa mamina špacíruje s deckom v škrupine,evidentne sa nikam neponáhľa.aj na Turej chodí jedna baba,má taký super moderný kočík oranžový .miesto košíka má vzadu na tých tyčiach ruksak, a to malé od narodenia vozí len v škrupine. 😝

ja čakám,až sa vonku trochu oteplí,pôjdem sa s malým trochu prejsť,nech sa unaví,lebo išiel spať o 22 a o 7už bol na mne nalepený,že:mamička hore,poď,poď.! 😀

ostrovcacka
18. sep 2010

dobre ranko dievcence dnes vyzera ze bude krasne
@mata_murkova nemame plot a nevies uz kto bol pred domom?
@lulu723 ty si chcela na kocik pre Ericku ten stojan daj si do googlu babyboard a tam to mas,vcera ked som bola v Meste tak som to videla jednej na kociku tak som sa ti na to hned opytala

lulu723
18. sep 2010

@ostrovcacka jeee dakujem Jani idem to hned omrknut 😉

moncika15
18. sep 2010

@dada78 baby co sa do mna obuvate koli tomu vajicku ved ja som ho neobjednala ani neplanujem to nasta s tym zacala 😨 -N 😀

inak kekny dnik prajem 🙂 dnes vyzera ze by mohlo byt aj pekne 😵
vcera som si poupratovala, umyla okno a dnes som len povysavala a zmyla zem, viac by som ani nezvladla 😅

vcera som sa od 18tej hodiny do 1 v noci srala s Cewe fotoknihou uz len odkliknut objednavku a mne sa to vymazaloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo. tak som si ponadavala az sa Riky zobudil 😅 😠

mata_murkova
18. sep 2010

@ostrovcacka jaaaaj zlatko moje uz si nepamatam ja som len zaregistrovala pekny domcek a nechcela som si ho moc obzerat ked tam niekto stal:D

@moncika15 neboj nic nikto sa neobuva kazdy ma len vlastny nazor a tusim ja mam iny jako vy vsetky :D nemyslim si ze z vajicka moze byt pokrivena chrbtica, ved by to predsa nevyrabali, co taka mama co je stale v aute..ale tak to je moj nazor kazdy ma iny je to presne tak ako s plienkami jeden ma rad platenne jeden pampers iny tesco..tak je to so vsetkym

mata_murkova
18. sep 2010

@moncika15 a inak vsetko najlepsie 🙂

mata_murkova
18. sep 2010

baby zobrazuju sa vam vsetky fotky na MK? ja to mam nejake seknute aj z bazaru aj tie fotoalbumy co su na hlavnej stranke mi zobrazuje asi kazdy treti obrazok ostatne len otaznik..

dada78
18. sep 2010

@moncika15 @lulu723 @mata_murkova ja som neni proti používaniu škrupinky, ale ako písala Žanetka, keď to využíva niekto ako bežne na kočíkovanie každý deň, to som myslela, nie raz za čas 😉 😉 😉
@mata_murkova mne dr. Klička nedovolil malého dávať do zvýšenej polohy ani keď už sám usedel, kázal počkať do ukončeného 6.mes a to ver ako sa Maťo jedoval, lebo on vedel, keď som ho ja pasívne posadila obsedieť, ale sám sa do sedu dal presne ako píšu odborníci až keď sa naučil štvornožkovať. Ale každý môže mať na to svoj názor, presne ako si písala s plienkami, to isté je aj s nosením v babyvaku alebo v babyšatke atď.
@moncika15 neurobil sa ti samostatný súbor v PC ? posielam síce cez HappyFoto,ale ten princíp je rovnaký 😉 skús kuknúť.

dada78
18. sep 2010

@mata_murkova mne funguje všetko OK 😉 skús dať znovu načítať stránku

ostrovcacka
18. sep 2010

No ja vam musim povedat,ze my sme vajicko pouzivali a poctivo hlavne v aute, myslim si ze nic bezpecnejsie asi ani neexistuje pre dietatko ked sa ide autom a hlavne v tedy ked som s nou chodila na aute sama sice sa jej tam moc nepacilo a niekedy sa aj povrackala ale bola tam urcite v bezpeci ale na prechadzky som pouzivala vanicku ale to je samozrejme kazdeho nazor

lienka55
18. sep 2010

Ahojte babule,
dnes mame rusny den,ideme na dalsiu oslavu,takze beham zo zakuskami,tortou,mam len starost s tym. 😠 Vobec mi to nie je treba ale co uz.
Vcera sme cela rodinka vecer vybehli na jarmok ,stretla som sa s rikarr a jej rodinkou,so Zankou a Matuskom,so Zankou sme si aj tukli bruskami ako chcela. 😀 😀 😀 Kupila som malemu zimnu ciapku so salom,kvoli tomu som tam hlavne isla.Takze uloha bola splnena. 😀 😉
Zjedla som dve ciganske aj som sa bala ,ze mi bude potom zle. 😝

@ostrovcacka vencek som kupila u ans za 7EUR aj nejkake drobne.
@moncika15 inak prehovorila som poloviaciaka na ten novy kocik,ale ze az ked sa mi podari predat stary,ale vaham, ci mam ,aby som neurobila blbost.Inak ja mam autosedacku z kocika cam cortina nastokovaciu.
Baby a kde mam dat a ako poziadat o to ze chcem predat kocik,kde by bolo najlepsie,ja ho mam ako novy.

moncika15
18. sep 2010

@dada78 ni eneulozila som to. teraz to ukladam po kazdej novej stranke 😅

@lienka55 a aky xces kocik? 🙂

ostrovcacka
18. sep 2010

@lienka55 aj my mame cam cortina a ja kebyze cakam druhe urcite by som si ho nepredala aj znamy ho kupili a velmi si ho chvalia ja ten môj chcem tiez na jar predat ale kebyze sa rozhodneme mat druhe tak si ho urcite necham my mame o koliesko menej a velke nie nafukovacie kolesa ak ho na jar predam a casom sa nam postasti drobcek tak si ho kupim znova a to ze sa tam da nastoknut aj vajo tak to bola super vyhodicka ked som isla k lekarovi, my sme teda nikdy nechceli kocik na troch koleckach pripadalo mi to divne ale predavac mi povedal vsetky vyhody aj nevyhody a kupili sme ho som snim sto percent spokojna dobre si to rozmysli ak ho mas v dobrom stave a ak si snim bola spokojna, ja varim malej ked sa zobudi aby nebola hladna teraz jej neako smakuje 😀 a potom pôjdeme na rodeo a na jarmok az zajtra doobeda, co je s tym Kaktusikom uz sa na nas vyprdla 😠 snad je vsetko o.k. s jej tehotenstvom? 😕

ostrovcacka
18. sep 2010

Evka Jarabicka ma dnes oslavu vlastne nie ona ale jej svagrova oslavuje tridsat tak zasa maka od rana dufam ze v pondelok uz s nou budem

moncika15
18. sep 2010

konecne som dorobila tu fotoknihu a mam ju bezpecne ulozenu 😅 teda dufam 😀
juj tesim sa ako si nou budem listovat a spominat na brusko len to ma este par tt cas. este tam xcem dat dalsie foto bruska, foto z porodnice a na zaver foto drobceka (meno, datum radodenia) 😵 😵 😵 😵

mata_murkova
18. sep 2010

lalala nefunguje mi stranka