Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mariro
20. okt 2010

@kaktusik007 ee,ujo K 😉

ostrovcacka
20. okt 2010

Ja zasa peciem puncovy, v sobotu ideme na sedemdesiatku tak aby som mala upecene aspon platy a zajtra ich naplnim po zajtra polejem a nakrajam,môžem potvrdit tie sladkosti z Ukrajiny su fakt suprove mnam, ved niektore viete ved minule na stretku ked Evka nebola poslala po mne takze asi si pamatate

jarabicka
20. okt 2010

Jani, ty už môžeš piecť aj na objednávky, toľko toho stáále vypekáš 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja som si dala pauzu v žehlení, lebo sa mi o tom bude aj snívať už 😠 ...a idem aj ja niečo upiecť, zajtra na stretko 😉 nejakú rychlovku 😉

lienka55
20. okt 2010

@mariro dobre si spravila,drzim palceky!!! 😉

mariro
20. okt 2010

@ostrovcacka no akurat som to isla pisat,ze ty furt vypekas 😉 , aby si aj na objednavku piekla 😎

mariro
20. okt 2010

@lienka55 - ked sa da 😉 , ale ked povie lekar ze ostat doma ,tak budem posluchat...inak stale mi tvrdi nech nestresujem a som kludna,ze ved som zdrava a zdrava som bola aj vtedy ...ze kazde tehotenstvo je ine,tak dufam ze je to tak a vsetko bude ok 😉

lienka55
20. okt 2010

@mariro to mas pravdu ,ze kazde tehotenstvo je ine,ja som mala prve bezproblemove no a vidis teraz ,tiez marodujem. 😉

mariro
20. okt 2010

cavte 🙂 zozrala som sakel zemiackov takych akoze domacich ,strasne mi prisli na chut a mm mi ich priniesol dnes a ja koza som ich vsetky zozrala a teraz fuciiiiim
Slane mi chuti, sladke nemusim

dada78
20. okt 2010

ahojte babeny, tak nám sa nedá prísť, kamarátka čo nás minule viezla idú preč a ja musím zase k naším, lebo tato musí na schôdzu ohľadom zateplenia činžiaku, aby bol niekto s mamou, bráškovia robia obaja poobednú a ona má problémy s chodením - sklerózu multiplex, tak ju nenechávame samú, už mala tých zlomenín až až 😒 😒 😒
nezabudnite aspoň nafotiť, nech môžeme závidieť 😉 😉 😉

dada78
20. okt 2010

@mariro čítala som že keď sú chute na sladké tak je to dievčatko a na slané chlapec, u mňa neviem akosi to neplatilo, mne strašne bralo sladké pri oboch chalanoch 😝 😝 😝 😝

dada78
20. okt 2010

@ostrovcacka punčový je môj najobľúbenejší koláč, určite budem robiť k Vianociam, z koľkých plátov robíš ? ja z troch

mariro
20. okt 2010

@dada78 - jeeeej ja dufam ze to bude baba,lebo vsetci traja chlapi doma chcu chalana s menom Silvester....a ja mam jako dost 😀 ,preto dufam, ze bude Karolina 😉

natsa
20. okt 2010

Ahojte.stretla som sa dnes z Mirkou.necháva vás všetky pozdravovat.Stretli sme sa v záhra.potrebách bola kupovat na vence.ja som tam dnes opláchla 14€ ale vždy to vyjde lacnejšie ved take schopne stoja 12€.no ja na zajtra upečiem zemiakove pagAčIKY.eVKA NO VERU TIE CUKRIKY BOLI STRááášNE DOBRE MOžEM PRISVEDčIť LEBO SOM PRI NICH STáLE SEDELA.tak sa na vás zajtra teším 😀 😀 😀 😀

janette4
20. okt 2010

@natsa a Mirke sa nedá prísť aspoň na chvíľku?

@dada78 u mňa to tiež neplatilo.pri Maťovi som fičala na sladkom,a zase slané,kyslé a štipľavé som nemohla.teraz zase fičím na baraních rohoch,čipsoch,kyslej kapuste a pod.a sladké som zo začiatku nemohla ani cítiť,teraz si sem tam dám.Inak,tiež mi pri malom hovorili,že keď chutí sladké,bude to baba,keď kyselé,chalan,u mňa to bolo presne naopak. 😒

lienka55
20. okt 2010

no mne chuti teraz aj aj,zeby dvojicky??? 😀
@mariro a to fakt chcu tvoji chlapi Silvestra alebo si srandovala???Inak to je take netradicne meno. 🙂 😉 A co vlastne hovoria chalani na baby,su uz predsa vacsi,tesia sa???
@janette4 kedy zacinas s aranzovanim?ja na buduci tyzden,uz mam doma aj cecinu,este si chcem dokupit nejake prkotinky,idem s malym do mesta k dr. v piatok tak si nieco kupim. 😉

janette4
20. okt 2010

@lienka55 ja mám objednaných 13vencov,takže začínam tento víkend.Maťo ide k našim,aby som to mohla robiť.v pivnici máme hrozne zima,takže to tam ten týždeň v pohode vydrží.v piatok si chcem v Meste pozrieť ešte nejaké sušené veci

lulu723
20. okt 2010

no nasa Marianka je velka srandistka 😀 😀 😀 aj moj hovoril,ze bolo snu fajn 😀
mne pri Erike strasne smakovalo kysele a sladke a pri Matuskovi tiez takto isto tak ja som bola v tom,ze to bude baba a uz som sa aj tesila a doktor,ze vidim vajka 😝 skoro ma vykotilo,ale teraz som strasne rada,ze mame male chlapetko 😀 baby pozdravujte Mirku ak tam pride.no musim ist,lebo maly huci jak pilinak zase sa trapi z kolikou.neviem ako za nim dokulham,ale posnazim sa co najskor 😀 seklo ma v krizoch tak chodim jak dos... 😝

lienka55
20. okt 2010

@janette4 ja mam sice asi iba nejakych 5kuskov,ale maly bude hadam uz buduci tyzden v skolke tak budem mat na to cas.ja nejdem robit vence,ale take ikebany-aranzmany.
A to si spominala ze nebudes robit tento nic,no vidis to. 😉
@lulu723 ludka tak tie koliky vam nezavidim,uzila som si ich az az,ale to prejde,pevne nervy prajem,u nas bolo najhorisie to ze ze nam nepomahalo absolutne nic. 😠

ostrovcacka
20. okt 2010

Mne pri Vaneske chutnalo tiez strasne stiplave ako tebe Zanka takze by si cakala dievca?????
@lienka55
@janette4 aj ja sa chystam buduci tyzden aranzovat vence, skoda ze som neodfotila aj teraz co som niesla do Rakuska,no neva odfotim vam teraz co budem robit ja ich nebudem robit tolko ako ty Zanka ja len osem a ty to robis na objednavku ako na predaj? ja len pre v rodine to ako my budeme davat na hroby
@dada78 aj ja robim z troch platov ale kedysi som robila zo styroch ale statci aj z troch, dnes ked prisiel môj z roboty a nasiel na linke tie platy tak sa pyta ze ci mi uz sisi z tym puncovym, a viete co je najzaujimavejsie ja ich neznasam!

lienka55
20. okt 2010

@ostrovcacka puncak 😀 😀 😀

ostrovcacka
20. okt 2010

Vlastne ja nejdem robit tiez vence ale take ikebany ako Lenka

ostrovcacka
20. okt 2010

@lienka55 to sa ti smeje ale ja uz ho mam fakt plne zuby fúúúúúúúúúúúúúúúúúúj 😒 😝

lienka55
20. okt 2010

no ja som kedysi tiez neznasala puncak ,ale manzelova babka robi najlepsie na svete,a toho sa neviem dojest. 🙂

natsa
20. okt 2010

No mIrka neslubila že uvidí

rikarr
20. okt 2010

baby vy ste nejaké šikovné...takto aranžujete....

mne pri oboch bolo rovnako, jedla všetko križom kražom...pri viki som ale mala drogu nanuky s tou pukacou šumienkou na vrchu a praženicu na sladko a pri malom som zas furt jedla nastruhanu mrkvu s citronom a cukrom a cola bola total droga, aj ked sa nema ja som si nedokazala odoprieť 😠

natsa
20. okt 2010

No mne pri Dankovy chutilo všetko okrem syra to ked som videla korbyčiky alebo tvrdy syr v regaloch tak ma naplo a to som syrová.Pre 3 mesiace som nič nemohla vidiet čo som mala strašnu kyselinu to som aj o 3 v noci obymalaWC čo sa mi stalo že som tam aj na hajzli zaspala.bola som tak unavena z tolkeho vracania že som sa nedokázala doplazit do postele.no a mala som maniu detsku vyživu.

@rikarr praženicu na sladko? a to ako? to je aj dobré?

ostrovcacka
20. okt 2010

@lienka55 prosim ta a nemôzes vypitat recept na ten puncak, môj kazdemu tiez velmi chuti aspon to kazdy tvrdi ale mozno muzova babka lepsi recept

mariro
21. okt 2010

@lienka55 -nooo veru to s tym menom myslia vazne a hovorit mu chcu Silo....mm vravi ze jake to bude pekne ked povie Silo ty sralo ,zase si sa posral 😀 😀 😀 a chalani pekne prikyvovali a pritakavali,som v uplnej palbe ale neviem ...sak chudak chalan Silvester...neviem to dostat do ucha,ja vravim ze ked bude chlapec tak Juraj.
No jako bude to vesele u nas.
A chalani? no jasne ze sa tesia, uz minule sa tesili a ked som potratila, tak boli normalne nasrati ,ze preco sa to zrovna nam muselo stat.Boli z toho smutni veru.No ale teraz teda sa opet tesia,dokonca to uz vytrubili aj vonku medzi chalanmi lebo ze to musia oslavit ze som zasa tehotna 😎.
A teda maju plany ako kocikom budu balit baby 😉,maju to premyslene a hlavne jako budu ucit to male bambino vselijake hovadiny 😀 😀 😀.

mariro
21. okt 2010

... a ozaj baby hodte sem obidve tie puncakove recepty, u nas to tiez ide ...vzdy je bitka o puncak 😉
@ostrovcacka aj @lienka55

rikarr
21. okt 2010

@natsa ked osmažiš cibulku tak skoro do sklovita pridaš tam cukor a nechaš ju skaramelizovať a až potom tam šuchneš vajko...je to mnam 😎

jáááj za tehotna pri oboch som prestala jest jogurty a piť mlieko, nedostala som to do seba a to ešte pred prvym tehu som toho mala na mraky a aj teraz po tehu to už do seba moc nedostanem s chutou.

@mariro maju dobre plany a maju pravdu na kočiky letia baby....všetky pubišky sa rozcítia ked budu vidieť takých starostlivých bratčekov