Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
17. sep 2009

zdravim Vas ...

ale mi to dalo roboty vas precitat.... 😀 tak idem rad radom

Tamarke skore uzdravenie
Davidkovi nech ten pijak nenecha niake nasledky
Ludke vsetko naj k meninam
Evka pekne fotecky,,Jakubko je veru mladenec,,je zlaty v tom opickovom tricku,,aj my ho mame..a krasnu tortu ste mali na krste....klobuk dolu pred cukrarkou
Natsa dobre som sa pobavila....... 😀 😀 😀

Rikarr to sa kupuje akoze niaka hlina alebo niaka hmota na vyrobu plasteliny?? boze ked bola martinka mala take cosi nebolo a cil ked mam maleho ani neviem co je........myslim ze jeho by take cosi bavilo........

rikarr
17. sep 2009

nieee to si doma spravíš cesto z muky a vody a dofarbiš potr. farbivom ....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5242

pismenko111
17. sep 2009

Dakujeme, mala uz ani nevie, ze mala rozbitu hlavu, vymysla sa veselo dalej 😀
Chcela som dat nejake fotky, ale nejde mi to. vobec nechapem preco. 😕
mirkaff - som bola s tvojou kamaratkou lubkou, tusim min. tyz. 🙂

janette4
17. sep 2009

Ahojte. Ivetík, nasmiala som sa jak hrom,keď som si predstavila tvojho mangela.
ja som sa raz tak nasmiala na mojej mame.Keď sme sa mali sťahovať do nového, pomáhala mi umyť okná.tesne predtým,ako sa zrýpala mi hovorila,kam jej mám odložiť kýbel s vodou,aby sa nevylial na drevené parkety.baby,toľko čo som to urobila, moja mama sa skydla rovno do toho kýbla. 😀 😀 😀 no plakala som od smiechu.

Ludka všetko naj, veľa zdravíčka,šťastíčka, lásky a nech ťa rodinka poslúcha a nech sa bábo rýchlo zadarí.

aj ja som na facebooku:Žaneta Gregorová.Nájdite si ma tam a pridajte.

inak, ja som bola dnes u dr.mám zápal sedacieho nervu.dostala som liekov jak nejaká dôchodkyňa ☹

krpček spinká,idem pracovať, robím ikebany pre celú rodinu a kamarátky,už mi z toho hrabe 😝 (inak,fotky mám aj na FB)

rikarr
17. sep 2009

žanet ja som si ta pridala 😵

lienka55
17. sep 2009

Ahojte,
ja som dnes navstivila zubarku,chcela mi zacat robit zdravy zub,pretoze si pomylila 7 so 6 aj to sa stava. 😀

Ivetka,vsetky sa tu smeju na tm 😉 ,chudiacik ved sa mohol aj zabit.To nie je sranda. 😉 😀 Ozik zajtra ideme Husenicovej na fotenie.

Ludka este dodatocne vsetko naj k meminkam. 🙂

Janette to nie je sranda so zapalom sedac.nervu,pekne sa opatruj a posluchaj dr. co ti povie. 😉 Idem si ta pohladat na facebooku.

erika na mi IP priezvisko najdem si aj teba.

janette4
17. sep 2009

lenka, kázala mi šetriť tú stranu,nechodiť na dlhé prechádzky,nenamýkať sa s ním,nebehať po ňom,pekne v teple. 😀 😀 jasné a o dieťa sa mi postará pánbožko 😝

lienka55
17. sep 2009

Zanet mne na facebooku vyhodilo iba same anety gregorove a nie teba.

mirkaff
17. sep 2009

jaj Zanka a to ako pojdes s Matuskom na vlacik??no kazdopadne prajem skore uzdravenie i ked to bude asi liecba na dlhsie.......

Rikarr dobry recept.....uz nam chyba akurat ta potravinarska farba.....

a co vy presedlavate na fejsbuk??

lienka55
17. sep 2009

mirka mna akosi nenadchol facebook na zaciatku,este som aj nadavala,ze tomu nerozumiem,ale teraz uz nezapnem prveho kona, ale facebook.
Nasla som tam vela znamych co som davno nevidela,su v zahranici,.......

janette4
17. sep 2009

lenka,napíš mi tvoje priezvisko a skúsim ťa nájsť ja

rikarr
17. sep 2009

no tak teda...už sme aj plastelínovali ale viki tušim viac bavilo vyrabanie tej plastelíny ako modelovanie..viac som modelovala ja lebo mi rozkazovala čo a ona iba pomahala také ako kolesá a vlasy a tak.....ale šak aj ja som sa zabavila

jarabicka
17. sep 2009

Čaves baby, vy ste azda už všetky presťahované na facebooku??? 😒 ...ozaj nemáte nejaký dobrý recept na zapekané cestoviny???...zajtra by som chcela urobiť 😉

natsa
17. sep 2009

lenka ja som si ta tam našla len si ta musím pridat k svojim kamarátom a ty tzo potvrdíš inak nemám šancu nahliadnut do tvojich fotiek.No my pojdeme Husenicovej ked bude mat Danko nejak vyše roka nejak na jar tam chceme ist,už sa teším na nove fotky.
No ked sa MM zdr...myslela som že malý niečo zhodil,až potom ked začal nadávať a liepat sa z vane až potom som pochopila čo sa stalo.
Inak na tom facebooku je to dobre zložité mi sme doposial na to neprišli.Všetko je to tam zdlhavé.

natsa
17. sep 2009
janette4
17. sep 2009

ja som na facebook najprv tiež nadávala,že je hrozne zložitý,ale začala som tam hrať farmville, a už sa tam pomaly orientujem.

natsa
17. sep 2009

To čo je?

michaela2410
17. sep 2009

tak som vas prisla trocha pozdravit, ale vidim, ze tu ficite na facebooku a to ja nemusim. Ani som nikdy neskusala, ale nejako nama v neho doveru. 😒

mirkaff
17. sep 2009

nie Miska ja nie som na facebooku niak casto..ja som verna konovi....to Zanka je fanaticka do farmwille,,-to je taka hra

Zanka inak mne tam tu zeleninku chodi obrabat Martinka,,ja som z toho jak mucha puk

janette4
17. sep 2009

😀 😀 😀 miri 😀 😀 😀

mirkaff
18. sep 2009

dobre ranecko sa praje......

rano prebalujem maleho a kukam ze co to tam ma zapalenee...a na predkozke kliest,,uplne mala cierna bodecka,,tak som mu ho vytocila a rozmyslam ze pre istotu zavolam dr.......

no my dnes cestujeme k nasim,,MM ide zajtra na cely den kdesi do prde.le na hriby,,tak pojdeme pozriet aj kolotoce a potom nas tata zaveze k nasim,,tak Zanka ak si v Meste,,teda tusim si spominala ze si,,tak mi brnkni okolo tej tretej,ak budes mat cas//ze co to je?//a chut...,rada Vas s Matuskom uvidim 😀

a keby prisla aj Natsa s Danuskom.....hned by nam bolo veselsie.....

no a tymto zacinam planovat stretko.......takze hadzte datumy a hodiny.........

natsa
18. sep 2009

No ja na jarmok ani nejdem vlastne dnes nikam,akosi mi neni dobre,bolí ma hrdlo,hlava a mám zvýšanu teplotu,mm od dnes robí 12 tky tak budem rada ked to zvládnem z malým.takby som si rada lahla.dufam že budem čoskoro zdravá a to stretko nám vyjde.V stredu máme ist do Malaciek zaviest svokru doktorovy tak dovtedy by som chcela byt zdravá.To stretko by mi pasovalo až za týžden v hociktorý den.

rikarr
18. sep 2009

ahojte

aj ja fičim na FB a na farmwille 😀 ale to len preto lebo sa pretekame s mužom 😀 inak nie....ja to mam tak že rano pri ranajkaa kuka barbie a ja zapnem babetko, potom kona,potom FB, potom sukromne forum a idem hajde do roboty....

my ideme zajtra k našim.pozvali nás na obed a potom pojdeme na kolotoče a večer malú necháme našim a my pojdeme s mužom von aaaa v nedelu on pojde na hokej a my na nakupy.....potrebujem malej pozreť čo to na zimu už a minuly rok tam bol dobry slovenský obchod a super ceny 😉 a chcem si kupiť sundivilu či ako sa to páše...jedna mi chcípla 🙄

rikarr
18. sep 2009

jáááj aaa na stretko by som aj ja rada prišla.....jeden den budem určo v meste lebo potrebujem kopec vecí pokupiť tak kludne aj poobede može byť

pismenko111
18. sep 2009

ja som z toho zufala, kaslem sa tu s fotkami a nakoniec mi to nejde pridat... ale keby ste chceli pokukat, tiez som na FB 😀
a to co je farmvile?

lulu723
18. sep 2009

Ahojte baby tak aj ja si vas tam pridam na ten facebook len este Ericka nech mi napise priezvisko.Ja tam hram tiez farm a aj akvariu

no baby a kedy je to stretko,lebo ja dnes idem na jarmok moj ma tam zaveze a budem tam sama,lebo musi este ist vykladat plech k nejakej pani.

a zase mame nieco nove mala sa naucila piskat na pistalke a uz si vie aj teplacky dat hore ked ich ma na clenkoch,ale na ritku si ich neda tak chodi jak maly motko.to je sila jak vsetkemu uz rozumie.som si myslela,ze takto obliekat ju budem do 2 rokov. 😀

lulu723
18. sep 2009

veru Zanka ani ja som ta tam nenasla.nemas tam nahodou aj stare priezvisko?

mirkaff
18. sep 2009

Lulu tak tusim vy ste sikovnejsi ako my......nas ma furt cas,,akurat poslednu dobu ked chce papat povie ham.
a aj ked sa ho spytam ci chce ham ,,a ak chce sam ma zacne tahat,a ked nechce nepohne s nim ani hever,a HAM mu nic nehovori....neni to tak kazdy den,ale obcas to povie......

tak prajem prijemny vikend.......

lulu723
18. sep 2009

Mirka nasa ked je hladna tak hovori mnam mnam a ked jej dam papat tak vzdy skoro vsetko spapa 😉

rikarr
18. sep 2009

lulu malá je šikula...aj viki tak behal...teplaky hore a riť holá 😀 ale už si sama aj ponožky dá aj teplačky, aj papuče(občas naopak) iba triko si nevie obliecť ale zato povyzliekaná je za sekundu 😀 😀 😀

lulu pošlem ti IP