Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

renuskacool
30. jan 2009

No to ja musím občas vypadnút-zaprahnem muža a neni ma....Len dáááávno som nebola-nemám fčul jakosi s kým.Kamarátka odišle do cz,dojde až na jar neako...A vác tu takých báb neni,každá len doma sedí..... 😝 😠 😝 😠

jenna7082
30. jan 2009

tak tento problem mam vacsinou aj ja veru !!!! a ne len ze vecer ist na pifko...aj kolkorazy s deckami von, to musim chodit sama, je to otravné... toš zapriahni dnes, ja mam fraj, tiež som zapriahla 😀

renuskacool
30. jan 2009

No moj ide do nočnej dneska,nemám kde detváky dat.....Ale volakedy dohodneme a môžeme sadnút niekde....A na azet nechodíš?

jenna7082
30. jan 2009

jasnacka....na pokeci mam takyto isty nick jak tuna...jenna7082

jenna7082
30. jan 2009

a taky jak tuna 🙂 uz ta okukavam 🙂

renuskacool
30. jan 2009

Idem aj ja ta kuknú na azet

miriamkac
30. jan 2009

lienka, vidis....tak si sa mohla chvalit ako si navarila 😀

jenna to meno bolo zelanie MM...neskumala som preco...len som to splnila...a nelutujem 😉

jami3...ano... 😅

vy ste rychle...ale pisete....ale este stiham citat, zatial.... 😝

sticker
30. jan 2009

Teda baby - veľmi sa mi páči komunikácia medzi jenn a ren 😀 😀 😀 Vy dve ste si neskutočne sadli 🙂 🙂

jenna7082
30. jan 2009

no, sme tu boli chvilu jedine 😀

sticker
30. jan 2009

A tiež podľa fotky neviem - no ale keďže nie ste z mesta asi je to aj logické 😅

mirkaff
30. jan 2009

baby clovek tu neni par hodin a tu napisane a napisane.....kukam na jennyn a Renkin pas ale tiez vaz veru nepoznam.takze Jenna vybav dovolenku a pridi na stretko..i ked ja sa asi nezucastnim..tak organizujte aj bezo mna......snad to nabuduce vijde..no Miriamkac idem ti napisat konecne tu slubenu IP.....

jenna7082
30. jan 2009

nie, ja do mesta velmi nechodievam. nemam preco.

jenna7082
30. jan 2009

viem ze sa tu spominalo akesi stretko....kto mi povie podrobnosti? prip zvážim

rikarr
30. jan 2009

čaute, bože baby .....vy píšete ako českí žandári 😀

dakujem za pochvalu krpane 😉 aj mna...mám 24 takže preto tak mlado.....

viki má tú nádchu hroznú...už nech tie zubáky výjdu lebo ma šlahne z toho...každý zub si odsoplíme a nespíme pren aj mesiac ☹ 😠

taký mnísy v batoričke pojdu na tohodobých korčuliach 😀 😀 😀 😀 😀

práve ma viki ťahala do kúpelne že má fúha na rukách...a zas tu je....booože tá je čistotná

jenna7082
30. jan 2009

no aspon ze sú tohodobé 😅

sticker
30. jan 2009

Teda ten Jakubisko sa nezaprel 😀
Jenn dohadovalo sa tu nejaké stretko aj s drobcami...ale každú chvíľu je nejaký drobec chorý....toľko ľudí dať dokopy je veru problém 😅
A Ty si ešte v robote? 😕

jenna7082
30. jan 2009

veru som, ale ze by som sa dneh pretrhla nejak 😀 budem muset v pondelok dohanat...ved uz som asi pol hodinu na odchode, ale sa mi jaksi nechce nic...dnes som akasi nafigu, jak mechom ovalena 🙂 no tak ja nemam problem sadnut do auta a prist do Mesta s dievčencami, chalana bych na to asi neukecala 😅 len sa moc v novom meste nevyznam ako soferka....

miriamkac
30. jan 2009

no tak batoricku mame stiahmutu tak mame co pozerat vecer.... 😀

jenna Nove Mesto nie je Blava...a zabludit sa tu neda... 😝

jenna7082
30. jan 2009

to netvrdim 😅 len nemam prehlad kde je co a kde sa da a moze zaparkovat, takze prip keby to bolo aktualne, tak budem potrebovat podrobny popis 😀 berte ohlad na to ze som blondinka 😀

rikarr
30. jan 2009

jenna 😀 😀 😀

ešte som jene a rence zabudla pochváliť foto...krásne detičky

jenna7082
30. jan 2009

chaa, my sme si s renčou uz nasli aj spolocnych znamych, sme pokecali na pokeci 😀 ta isla vyvetrat deticky terazky . svet je maly no 😀

mirkaff
30. jan 2009

Jenna aj ja som blondinka.........nastastie mam tolerantneho muza 😀 😀 😀

jenna7082
30. jan 2009

k nam musi byt tolerantny cely svet, moje okolie sa to uz naucilo, tuto vyhovorku totiz pouzivam casto 😀 frcim aj dievcence, sak sa mozno este dnes prihlasim. papa

lienka55
30. jan 2009

Pisete,a pisete ako ,,dive,, 😀 .Ja som u mamy,boli sme vTescu na nakupoch 😝 .Zase sme oplachli,, eurace,, 😀 .

jenna ty si v praci platena za konikovanie 😀 kolko potom toho stihnes?Aku mas napln prace,co robis? 😉

jenna7082
30. jan 2009

veru veru, dnes som toho moc nespravila sa priznam dobrovolne... 😀 ale inac nezvyknem cez pracovnu dobu chatovat, este tak po skype ano,ale to je normalne u nas v kancli, ze sa tam bavime po skype miesto toho aby sme dvihli zadok a navstivili sa pri stole a predostreli poziadavky 😀 hrozna tato internetova doba 😀 robim papierovacky kadejake, došlú aj odoslanú poštu, prijaté faktúry mam ja na starosti , aj pokladnu (účtovne,nie fyzicky..) atd atd.

jenna7082
30. jan 2009

ale ja som uz fakt stara...deticky nemam doma, som planovala do krcmy vecer a uz sa mi nechceeee !!! som sa zastrajala ze hyrit pojdem, no vidim to tak ze budem hyrit v perinach akurat 😀 stara korcula leniva 😀 😉 😅

lienka55
30. jan 2009

To nie je moja parketa,vobec sa tomu nerozumiem a nebavi ma to.Nemohla by som to robit. 😝

jenna7082
30. jan 2009

ani mna to nebavi veru...ale som rada ze mam robotu, ze nemusim stat za pasom niekde vo vyrobe, na smeny robit...vlastne ani neviem co by ma bavilo 🙄

jenna7082
30. jan 2009

a co je tvoja parketa?

lienka55
30. jan 2009

Ja som robila v kvetinarstve tak by som potom po materskej sa tomu opat chcela venovat,aj by som mala robotu istu.Uvidime.Ale pred materskou som robila v jednej firme na expedicii,to bola super robotka ale natahovala som sa s tazkym a boli sme hrozny kolektiv,tak tam sa nemienim vratit. 😝