Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

renuskacool
30. jan 2009

ahojkyyyy! 😉

janette4
30. jan 2009

ahojte, baby vás tuším za to písanie platia, 10min.kým vás prečítam 😀 .

my sme dnes boli v Meste na "opačky" pozrieť 2mes. bábätko a zistili sme,že to je už veru riadne bábo. 😉 potom sme boli ešte v tescu a v Lidli, malému nakúpiť nejakú zeleninu.

išli sme k našim a suseda má tiež bábenko,tak som bola pozrieť aj tam. poviem vám,to bol teda rozdiel, toto nemalo ani 2kg. 😉 ale strašne krásnučké.

len dúfam,že z toľkých bábätiek na mňa niečo bábetkovské neskočilo 😀 .

renus aj jenna, podľa fotiek vás nepoznám,ale keby som vás stretla, možno aj spoznám.uvidíme.keby ste ma náhodou spoznali vy, kľudne do mňa kopnite.
ozaj, máte zlaté deťúrence.
🙂

simasa
30. jan 2009

Fuha teda baby, Vy ste to tu dnes riadne "roztocili".
Mala mi dala papa a isla s tatinom buvat. Tak mam frei. A mam aj Batoricku, juchu. Ale pozriem si to az zajtra.
Dnes som ako zbity pes, asi skoro zalomim.
Mate niekto e-mailovu schranku na centrume? Uz ma tam fakt ser.. Najskor sa nedali citat maily a teraz sa zasa neda napisat, ani preposlat, ani odpovedat. No naco mi je taky mail. Tak som im tam napisala a uvidime.

natsa
30. jan 2009

čaute baby z meta.Môžem sa k vám pridat na pokec?Pomali nikoho z mesta nepoznám.Som na materskej a kočíkujem sama.

sticker
30. jan 2009

Ahojky natsa 🙂 Jasné, že môžeš 🙂 Pekne ťa vítam 🙂

sticker
30. jan 2009

My tu fakt nemôžem povedať, že to tu "viazne" 😀 Pribudli dve super ukecané babenky 🙂 Ja som rada.....aspoň mám čo čítať pri rannej káve. Hlavne cez víkend, lebo to tu nikoho nie je. Už si ani neviem predstaviť inak ráno, ako čítanie koňa 😀 😝

sticker
30. jan 2009

Aj nám niečo o sebe povieš natsa? Si mešťanka? Asi nie...

jenna7082
30. jan 2009

všetky detičky su krásne janette 🙂 ja renču tiež neviem furt zaradiť a to som zistila že poznam dvoch jej byvalých frajerov chi chi 😀 teba tiež nepoznam ani z videnia, ale podľa mňa ani nemam odkiaľ...a teraz moc ani po turej nechodim , pešo 😅 hrozne nemam rada zimu, blato a dážď a mráz...sa všade autom vyvážam, princezná 😀 ale v lete budem určite viac chodiť, aj na jar, slubujem 😀

simasa
30. jan 2009

Ahoj natsa,

jeeej Ty mas este male babenko. Ze bola nasa taka, to uz ani pravda nie je. Hrozne to uteka.

jenna7082
30. jan 2009

že, aj ja som išla povedať že jééééj , mimi 🙂 ale nemala by som sem chodiť, odkedy si tu niektore veci čitam, mam také divné myšlienky, že ešte bych hadam....asi mi šibe 😀

simasa
30. jan 2009

jenna Ty? Lavou zadnou 🙂 A to si este spomen, ako tie deticky krasne vonaju 😀 😀

simasa
30. jan 2009

Sticker ako sa mate? Co Julka?

jenna7082
30. jan 2009

jak pokúúúša 😀 ja si uz pridem sem tam ovonat cudzie, kamosky nejake teraz cakaju, aj segranka ma maleho, navyse sama by som si to mimino asi nespravila ze 😀 ked ja uz som jaksi ohladom tych chlapiskov takáááá skeptickáááá .... 😠

sticker
30. jan 2009

Už je to lepšie, ale v noci ešte pokašliava. Zato mňa bolí hrdlo, čo ma štve, lebo kým pôjdem k zubárovi musím byť fit. Už by som nevydržala dlhšie čakať. Pre mňa je zubár v jednej rovine s pôrodom 😲

simasa
30. jan 2009

No ved ono najst podareneho chlapa dnes, je riadny problem. Preto som sa vydavala az v 27 😀
Mala som tam dopisat, ze hlavne ked je nalozene v plienke 😝
MM s tym ma hrozne problemy. Ked otvori plienku a je tam nalozene, tak chudak ruci jak jelen, co ho tak napina 😀

simasa
30. jan 2009

Sticker,
hanbim sa to aj napisat, ale su to uz roky, co som ja bola u zubara. A ked som sa teraz chcela niekam prihlasit, nikde nas (aj MM) nechcu zobrat. Vsetci akoby boli v Meste uz plni.

jenna7082
30. jan 2009

to tusim vsetci 😀 jaki su fajnovi,kurnik sopa 😠

renuskacool
30. jan 2009

Vitaj natsa 😎 😎 noo aj môj veru riadne šteká ked je v plienke naložené...div by sa nedogágal....Jenna7082 super baba vyzeráš byt...Aaaaale šak všetky ste super-mi neni smutno už tak.... 😀 😀

sticker
30. jan 2009

Teda ja nemôžem na toho môjho povedať čo sa týka prebaľovania nič zlé...Obe baby kľudne prebali 🙂
Ren tak to by bolo, aby Ti bolo smutno 😉

natsa
30. jan 2009

Konečne som tu.Malý sa mi pokakal.Menžel ho teraz varuje tak som tu.Neustále si vyžaduje pozornost.Ano som priamo z mesta ele pochadzamz Myjavy.Nevie si predstavit ked bude malý vedší ako to bude vyzerat.Už sa teším ked bude lozit.Jenna7082 prečo by ti malo šibat?a prečo by si sem nemala chodit? 😝

sticker
30. jan 2009

Natsa si sa náš zľakla? 😕 😅 To sme nechceli.....Alebo je drobček hladný 🙂

jenna7082
30. jan 2009

ja SOM super baba 😀 ale opustim vas, ozvala sa kamoska, predsa len idem na to pifko...dufam, ze to nedopadne, jak naposledy s nou, o 5 rano z arkadie 😀 ona alenka ked zacne kvakat, to este na druhy den zneje 😀 pekny vecer majte maminky, ja sa idem hrat na mladu slobodnu dievku 😎

sticker
30. jan 2009

TAk si to uži aj za nás 😉

renuskacool
30. jan 2009

No ticho ti závidím jen-daj vediet zajtra ako bolo.....sticker no veru smutno mi býva občas...moj len do roboty fuuurt ☹ ☹

simasa
30. jan 2009

Natsa, tusim si na tom rovnako. Tiez ho manzel pokakaneho neprebali?

simasa
30. jan 2009

No tak nas drobec je uz "vyspany". Tak tu pri mne sedi v zupane.

jenna7082
30. jan 2009

renča dufam ze nepoviem viac nez ze, vypila som dve pifka a isla som domov....rano musim chystat na tu oslavu deckam...tak aby som bola schopna...este sa cifrim, ach ta staroba, nech vyzeram k svetu 🙂 a jak to tak robim , uz si aj nadavam, co nejdem do perin...inac aj mne byvalo smutno dost, ale odkedy mam net... 😀

sticker
30. jan 2009

No ren - ten môj je tiež v kuse v robote. No ale pri tých mojich čerticiach som si už zvykla. Najhoršie je to síce večer pred sprchovaním a večera a upratanie...veď to poznáš...
Natsa - jen má obavu, že keď si bude pozerať také malinké ako máš Ty, že ju chytí ošiaľ na ďalšie dieťa 😀

sticker
30. jan 2009

Natsa a nehodíš nejakú fotku? Aby sme sa mohli pokochať 😵 . Vozievaš po meste? Možno aspoň podľa kočára Ťa spoznáme 🙂 Aj keď je pravda, že už moc do mesta nechodím. S obidvoma je to riadna fuška,hlavne teraz v zime 😝

renuskacool
30. jan 2009

Noo jen tak sa drž!Nesprav hanbu,bo to je rýchlejšie jak nová košela...v našom prípade nie košela ale tričko dajme tomu.A pozdravuj koho stretneš..A kam ideš-do Arkádie trsat? 😀